KK Crvena zvezda 16/17

Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Za sta i zasto?
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Za prošlo kolo i pritužbe kako je ponovo pokazao da ne zna da igra neizvesne završnice, a kada bi neko izvadio podatak koliko je neizvesnih završnica dobio sigurno bi bilo preko 50%. Svi se posle poraza odmah uhvate za njega, a niko posle pobede da ga pohvali. Proglašen je trenerom kola u EL.

Dobiti ovakvu Galatu u gostima je neverovatan podvig.
Последње учитавање од Aleksandaar дана 22 Окт 2016, 12:17, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Galatasaraj je jedna od slabijih ekipa u Evroligi.Ima tu solidnih pojedinaca, ali nista specijalno.Ne vidim ih medju prvih 10-12 ekipa.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Velja93, nije baš tako.

Na papiru ekipa Galatasaraja bi morala da se nađe u TOP8, pa njima je jedan Justin Dentmont druga opcija na svojoj poziciji. Strašan roster imaju. Bukvalno na svakoj poziciji 2 veoma kvalitetna igrača. Tyus, Pleiss, Diebler, Dentmon, Shilb, Micov, Daye... Plus što Micov kaže da najviše očekuje od Smith-a, ali da mu treba još vremena da se adaptira na evropsku košarku.

Druga stvar je što imaju veoma lošeg trenera i ekipa im je dosta neuigrana. To uvek može da bude problem kada imaš veliki broj dobrih individualaca koji nisu baš neki timski igrači.

Svakako kada se uporede njihov roster i naš trenutni, realno je bilo da sinoć oni dobiju dvocifrenom razlikom bez bilo kakvih problema.
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

Ima li istine u tome da vam dolazi bekap plej?
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Smith je bio igracina na koledzu i osvojio ncaa sa Lujsvilom, ali jednostavno nije dobio sansu u nba.Nisam odusevljen nijednim turskim timom osim Fenera.I Efes ima brdo individualaca, al dzabe kad im je igra uzas.Ni Darusafaka nije nista bolja, da im Blat nije trener rekao bih da nece biti medju 8, trebali smo da dobijemo tu utakmicu,steta sto smo ispustili +15 i nije kriv Radonjic sto nema igraca koji ce zameniti Kuzmica i Jovica kad se umore,tad nam igra opada za 50%.Ako gledas individualno igrace mi smo uz Zalgiris najslabija ekipa, al zato igramo bolje od pola ekipa.Nas timski kvalitet prevazilazi njihove novcane i individualne kvalitete.
Papučar пише:Ima li istine u tome da vam dolazi bekap plej?
Trebalo bi da dodje Volters.Al jos nije nista zvanicno.
Последње учитавање од Velja93 дана 22 Окт 2016, 13:43, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Код: Изаберите све

http://www.kkcrvenazvezda.rs/nejt-volters-novo-pojacanje-crvene-zvezde-24-10-2016.html
Dobro nam došao! :fanman:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Meni se bre ovaj ne svidja. Jel sam ja nesto propustio bitno kod ovog igrača pa mi nije jasno zasto je ovakva euforija oko njega? :wtf:
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

dosao je da rehabilituje svoju karijeru. Nadam se da ga nisu previse platili i da ce biti samo backup za Jovica. Treba da se isprsite za cestitog centra i imate fino skockan tim. Samo Dzikic ce moci da vas dobije
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Negde sam video da ima mesečnu platu od 32K dolara, što bi do juna meseca na godišnjem nivou trebalo da ispadne 256K. Realno, uopšte nije visoka plata za jednog američkog pleja. Sad bi trebalo da se otvore za jednu opasnu 5-ticu pa da imamo veoma jak roster.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nisam ispratio uopste ko je ostao od centara bez ugovora u NBA a da bi mogli da ga dovedemo, mislim da moze da bude relna meta? A gde je onaj Erceg pas ga jebo, jel on nasao klub uopste?
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Odlično igramo za sad. Odbrana vrhunska. Napad krenuo. Gudurić ko da 300 godina u kosarci. Lepo , bas lepo.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Bas smo ih nadigrali.Guduric otac.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Stranaca bez. Meni posebno drago. Nije ova Barsa ta jer je povredjeno mnogo igraca ali svejedno, ko ih jebe. Jel ovo za dva dana PAO ili se ovi zajebavaju na SK? :wtf:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Iako nam je zviznuo onu trojku za poraz u poslednjoj s, Guduric mi je posebno drag igrac i pratim njegov napredak. Deluje kao igrac sa velikim mudima i Sale bi morao da ga stavi u sledeci poziv za reprezentaciju.

Jes da ova Barsa nije to ta, da je EL malo slabija, ali Radonja je izgleda polozio ispit.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Orthodox, Igra se u petak protiv Panateneikosa.Raspored kao u nba.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Danijel_CH, ovo je najjača EL u njenoj istoriji, ne znam o kakvoj slaboj EL pričaš. To nije moje mišljenje samo već svih učesnika EL.

Radonja je ispit položio još odavno. Trenutno posle Željka, uz Perasovića, najbolji trener sa ovih prostora.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Svako ima svoje mišljenje.

I ja ne misim da je ova EL jaka toliko, ali je najjače klupsko takmičenje svakako.

Čestitke na pobedi.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Sloba, nije problem, problem je što izokola želi da umanji naše pobede u istoj.

Ove godine nemaš nijednu koja će da služi za nabijanje razlike, bukvalno svako svakog može da pobedi. Koncetracija kvaliteta je ogromna, rosteri nikad popunjeniji odličnim igračima. U većini timova, pre svega kod onih bogatijih, i 15. igrač u rotaciji je vrlo ozbiljan igrač. A ulaganja nikad veća. Sve je ovo korak ka NBA ligi i pokušaj da im se što više evropska košarka približi, mada je još miljama daleko. Voleo bih da čujem jedan razlog zašto je ova EL slabija od npr. prošlogodišnje. Druga stvar je što je Barsa došla oslabljena, još im se i Ribas ponovo povredio večeras. Ali i pored toga, opasan tim imaju, što ide u prilog onoj širini rostera o kom sam malopre pričao.

E sad, meni se ovaj sistem ne sviđa jer otežava situaciju klubovima sa ovih prostora da naprave iznenađenje, a pitanje je koliko će u budućnosti naši klubovi moći sve ovo finansijski da isprate.

I hvala na čestitkama. :cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Realno, fali jedan Partizan pa da bude takmičenje najjače u istoriji. :slap:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”