FK Partizan 2016/17

Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Coa objasnio si. :winner:
Jusqu'ici tout va bien…
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Alexandar_81 пише:Dok je Zvezda bila prva niko nije pominjao Nikolica i njegovu suspenziju, smejali ste se kad su vam svirani penali od kojih se Dzajic licno stideo, kolko su bili penali, drecali ste posle OFK-e, posle Cuke posle Cacka i Pazara tad ste svi cutali i pravili postenjacine, tad je sve bilo regularno tad niste hteli kalcopoli u Srpskom fudbalu tad je Kokeza bio dobar. Tad je Terza pricao kako imate tim za velika dela, kako je ovo najjaca Zvezda sa najboljim trenerom i kako Partizan nema sta da trazi u ovoj ligi, onda je doso prvi derbi, mi smo sa Tomicem malo kasljucali pa smo vec tad zaostajali 9 bodova, vikali ste na sva usta zima zima epa sta je... doso derbi Leonardo 89 minut, 6 bodova od tog kola kada je Marko Preuzeo Partizan ni mi ni vi niste izgubili tekmu vec se igralo mi pobeda vi pobeda mi nereseno vi nereseno uvek je tako bilo. Doso je drugi derbi coravi Obradovic ne vidi da je lopta u gol autu 2 metra dajte gol i onda ste bili posteni i priznali kao veliki SRBI da je lopta u autu i da nije gol NEEE vi ste skakali od srece i pricali kako je tako sladje, al vas opet usino onaj Leonardno i opet 6 bodova, pazi do kraja jos 3 kola i sve ostaje tako, prvo kolo posle podele bodova derbi i to na Marakani ajde ako ste 2 tekem u regularu igrali da sacuvate bodovnu prednost onda je ova bila za prednost i overu titule, pa sto kukavci sinji ne dobiste utakmicu sa sve sudijama i punim tribinama nego vas izusmo iz opanaka gore nego Vozdovac. Pa Partizan je najvise bodova u ligi skupio na vas, i posle opet kriv sudija, TOle, Kokeza, savez, da nije i Dusan Mrakic grobar slucajno pa delegira sve sudije Partizanu. Mislim ovakva doza bezobrazluka i cinizma odavno nije vidjena. NA KRAJU ISKRENO ko vas bre J..BE kad ne umete ni namestenu titulu da osvojite i dobijete jednu tekmu koja nije zatvorena, posto naravno da Stolica nije hteo da vam se skloni ko ste pa vi pa da vam se sklanja? Dosta vam se sklanja Vosa, Cuka Borac, Pazar, Radnicki, Radnik protiv nas se ubise za svaku loptu a vi lagano penal u 33 minutu povedete boli vas pic.a, onda crvenko pa jos 2 gola i mirna backa, epa rodjaci malo ste se zajebali KARMA je cudo... e dosla je na naplatu... imate SLEDECU SEZONU izvolte pobedite i osvojite titulu, a do tad sakrij se usima i cuti a ne da pljujes i omalovazavas nesto sto ti nije krivo sto si ti nesposoban :dalekobilo:
Ja ne znam da li ti pročitaš ono što napišeš pre nego što klikneš na "pošalji".

Kao prvo, sa ovim tekstom možeš da se obratiš možda Terziću, meni ne. Ja sam još odmah rekao da je titula vaša na terenu zaslužena i još odmah rekao da neki penali koji su svirani nama nisu smeli da se sviraju. Titulu smo vam poklonili, tačnije Grof je to uradio.

Ja se osvrćem na jednu drugu stvar. Već pet ili šest godina, koliko već, vi glumite neku kvazi opoziciju, nešto kao Šešelj. Za to vreme, vrhovni vođa vam je dozvolio da uzmete čak i veći broj titula nego nama, ili kako biste vi to rekli jači ste od sistema. U istom tom periodu Zvezda je izbačena iz Evrope, država u tom trenutku nije stala iza nje, da bi u sličnom slučaju koju godinu kasnije država stala iza vas. To što imate milionske dugove i u FK-u i u KK-u nije napravio Vučić već ljudi koji su vam vodili te klubove u prethodnim godinama i ostvarivali milionske transfere igrača od kojih klub očigledno ni dinara nije video.

Što se tiče Vlahovića i Nikolića, valjda je normalno, makar u normalnim državama, da ne mora jedan klub da zahteva kaznu za neki drugi klub, već savez zato i služi, da bi sprovodio pravila koja je propisao. Savez je jasno znao da je igranje Vlahovića van svih propisa i zbog sličnog propusta malo pre toga kaznio Voždovac. Zašto to sada nije uradio? Ili zašto se Napredak nije žalio odmah, pošto su oni najdirektnije oštećeni? Ili ste opet vi tu srušili sistem.

Što se Nikolića tiče, opet nije Zvezda dužna da ispituje njegove moguće kazne već FSS.

Ili pak, sa druge strane, ništa čudno ne vidiš u činjenici da su sudije brutalno pokrale Napredak u prošlom kolu protiv Mladosti i da će time za Mladost sledeći meč biti revijalnog karaktera.

A ono što priča Terzić nikako ne možeš da izjednačavaš sa mišljenjem Zvezdaške populacije. Ako ti ili vi slepo verujete Vazuri, Vučeliću i ekipi, trebao bi da znaš da ima onih koji i ne stoje iza bolesnih teorija zavera svojih predsednika. Ne znam da li sam pročitao i jedno saoptešnje bilo kog od dva kluba, ne zna se koje je bilo bolesnije.

I na kraju, cele ove priče ne bi bilo da ste ćutali. Ja sam pre ovih saopštenja titulu čestitao Gagiju, skroz iskreno i njemu mogu opet. Ali kada vidim kakve se teorije zavere ovde provlače od vas pojedinih, zapitam se da li vi uopšte imate bilo kakvih dodira sa realnošću. Ili vam se ceo svet svodi na "jebi cigane". Doduše, pojedini i ne mogu da dobace dalje od toga.

Svima vama poštenima...
Последње учитавање од Aleksandaar дана 21 Мај 2017, 01:04, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Drzava nije stala uz vas, a uz nas jeste u slicnoj situaciji. Dijete drago ovaj tvoj post je tako umobolan da nemam reci, tvoj voljeni klub je pokraden od samog sebe, onako serbski, na to se i lozite. Samo cu ti reci, da te iste drzave nije bilo iza vas, vi bi ste kao sportsko drustvo bilo ugaseno.
Jusqu'ici tout va bien…
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Tik'al пише:Drzava nije stala uz vas, a uz nas jeste u slicnoj situaciji. Dijete drago ovaj tvoj post je tako umobolan da nemam reci, tvoj voljeni klub je pokraden od samog sebe, onako serbski, na to se i lozite. Samo cu ti reci, da te iste drzave nije bilo iza vas, vi bi ste kao sportsko drustvo bilo ugaseno.
A čekaj, vi biste bez iste države opstali? U kom ti svetu živiš da mi je da znam.

I šta ti nije jasno u tome da vam je država obezbedila licencu ove godine?

I normalno da su Zvezdu pokrali raznorazni Vesići, ja to ne sporim. Ali prestanite da glumite opoziciju i da se borite protiv sistema. Da nije države bili bismo ugašeni i mi i vi odavno.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

A cekaj, gde sam ja rekao to? Dusice moja, nasi sponzori su izuzetno manje vrednosti, a da ne govorim o prebijanju dugova preko noci kk sledecoj sezoni. Zao mi je samo sto i posle svega toga igraci iste te kk sledece sezone ne primaju plate od decembra. Veruj mi da ne zelis ziveti u mom svetu, ali bih ja rado u tvom.

Dobro, i? Vama je obezbedjuje godinama unazad, samo mene bi bio blam da spominjem to kao neki vid "odbrambenog argumenta".

Pokrali su ti voljeni klub oni koji su odrasli uz njega i zahvaljujuci njemu stekli imena, a ovi drugi su propratne marionete kao kod nas sada ovi. Mi ne bi bili ugaseni u 50% sportova, a vi svakako u svakom, pa cak i kuglanju, da nije bilo te iste drzave.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Tik'al, :claping: to je to. Da ne bese Tadica Grobara sa salom od njihovog FKa i SDa ne bi ostalo ni ime, i to bi morali da prodaju raznim Covicima za 1 dinar toliko otprilike vredi bez sponzora

i idemo jedan novi hit

Ko mi tebe uze kokeza, prodao si trofej drugima,
nocima ja sanjam tvoje sudije,
kuda iduu izgubljene titulee?! :rofl:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 21 Мај 2017, 12:20, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Tik'al пише:A cekaj, gde sam ja rekao to? Dusice moja, nasi sponzori su izuzetno manje vrednosti, a da ne govorim o prebijanju dugova preko noci kk sledecoj sezoni. Zao mi je samo sto i posle svega toga igraci iste te kk sledece sezone ne primaju plate od decembra. Veruj mi da ne zelis ziveti u mom svetu, ali bih ja rado u tvom.

Dobro, i? Vama je obezbedjuje godinama unazad, samo mene bi bio blam da spominjem to kao neki vid "odbrambenog argumenta".

Pokrali su ti voljeni klub oni koji su odrasli uz njega i zahvaljujuci njemu stekli imena, a ovi drugi su propratne marionete kao kod nas sada ovi. Mi ne bi bili ugaseni u 50% sportova, a vi svakako u svakom, pa cak i kuglanju, da nije bilo te iste drzave.
Svi vi koji pominjete vraćanje dugova prema noći imate da nađete program UPPR-a na netu, samo malo više ima da se čita. Poslednja rata tog UPPR-a je vraćena relativno skoro, tako da se tu ništa nije odigralo preko noći. Uostalom, što se te silne banke kojima smo dugovali ne jave i potraže svoje pare, ako je klub nekome ostao dužan. I lepo si rekao za to što igrači i Radonja ne primaju plate redovno, prosto neverovatno za jedno državno mezimče. A sve ovo je nuđeno kasnije i vama, ali pošto ste toliko srali o tom UPPR-u bilo je glupo da ga prihvatite. Zato ste tu i gde jeste. A nije mi vas žao ni najmanje, došao đavo po svoje.

Nebitno ko je pokrao naš FK, poenta je bila da ja ne krivim državu za to niti za stanje u kom se nalazi. A po istoj toj državi vi serete godinama unazad i u fudbalskoj i u košarkaškoj sekciji. Aparthejd, kako biste vi rekli.
Последње учитавање од Aleksandaar дана 21 Мај 2017, 13:39, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Слика
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Sad ostaje da pripisu titule FK Jugoslavije i BSK-a pre rata i tako ostanu na bezbednoj razlici od lopova iz Partizana. TOLE VOLE TE LOPOVI... ovaj zajebo sam se KOKEZA VOLE TE LOPOVI... opet zajeb VUCICU SECERU :hoho:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Osvojiše titulu, a prva dva posta o nama. Rekoh ja da neki ne mogu da dobace dalje od "jebi cigane". :asome:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

A ti si jedini rca koji ovde komentarise, a navija za fk sledecu sezonu. :haa:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Aleksandaar пише:Osvojiše titulu, a prva dva posta o nama. Rekoh ja da neki ne mogu da dobace dalje od "jebi cigane". :asome:
Pazi da li je ovo bio post da smo mi kompleksasi :rofl:
A on bleji na nasoj temi :ljubav:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

JEBI CIGANE
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Kratko i jasno
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

kakva kradja, hvala ti Vucicu sto nisi dozvolio penal za zvezdu
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Zahvaljujemo se i Leu sto nije dao gol
Jusqu'ici tout va bien…
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

Za promenu, sasvim gledljiva utakmica
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

ali sta im radi Andjus na tviteru, plakanje
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

I kao po starom dobrom obicaju opet smo ih dobili van terena zbog sudija, kokeze i ostalih, u 4 derbija daju gol samo iz gol auta i on kralj izjavi kako smo igrali bunker, ne be rodjo ce nasrnemo svi 10 na vas gol tako da vi mozete da izadjete sami 3 na 1 na golmana uzivaj ti u tvom razmisljanju, uvek si znao kako da upropastis ekipu i kao igrac i sad kao funkcioner ziv nam ti bio jos 20 godina na toj funkciji.
Prvih 15 minuta Zvezda imala snage trcala i borila se posle toga na terenu se videlo ko je bolji ko je lakse resavao situacije, na kraju zbog Leonarda i Urosa ostali u zivotu i dobili 2 slobodnjaka na ivici 16 odakle smo mi resavali 3-4 derbija, da dodju do produzetka, ali deda Lukovic i deda Milijas izgleda nisu u top formi.
SRECAN KUP svima koji slave :rofl:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Порука од dark warrior™ »

Ljudi pa gde je nov dres da vidimo kako ce da bude sampionski :ljubav:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”