FK Partizan 2016/17

Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

e da, posto ne radi jutub a satro je trebalo da se predje na vbuletin il sta vec... uzalud trud dzaba sve... :upyours: :upyours: :upyours: NISTA OD TITULE NI OVE GODINE


al opet, da budemo realni, zna se ko uzima prvenstvo sledece godine, jer logika nalaze da u eri malog aleka mi necemo i ne smemo prestici gulanfere po broju titula... LAKA VAM NOC CIGANI
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

U Nisu je bilo fantasticno, nisam video da je dalegat prekuno utakmicu.
Tada je gorela tribina :rofl:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Код: Изаберите све

http://www.sr.partizan.rs/160176-160176/
:dalekobilo:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Tokelara пише:

Код: Изаберите све

http://www.sr.partizan.rs/160176-160176/
:dalekobilo:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XsFlVx77Yb0[/youtube]
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

TheBlues пише:PUKLA PICKA VUCICU
Rekao ti predsednik kluba da ga ne vređaš :shy:
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Nama vodja nije bitan, ideal uvek iznad!

:cigara:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

al najjaci je svinjar Vazura, kao ne mesajte sport i politiku... pa majku ti J***m otkud ti u klubu
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

beskicmenjaci
picka im materina
skrnava
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

TheBlues пише:
Ja i dalje cekam odgovor na moj post sa teme superlige, evo ti ga i ovde:
TheBlues пише:i koja laz da je ovaj iz Vozdovca namerno igrao rukom, pa lik je pokusao da skloni ruku iza ledja ali nije uspeo na vreme... nego mene brine ovaj retard od golmana, ne bi smeo da brani protiv Radnickog
"Evo ti dokaz o namernom igranju rukom iz analize kola sa Arene, ista emisija i isti covek koji je rekao da Djurdjevic u prvom derbiju ove godine nije rukama dao gol, posto ste se na to pozivali:

"S druge strane, igranje rukom Marka Putničanina, u 72. minutu, jeste bilo za jedanaesterac, posle centaršuta Nemanje Miletića desni bek Zmajeva je igrao rukom.
Vidi se pokret tela i pokret ruke, koja ide da spreči put lopti. Skoro da je u prirodnom položaju, ali je bitan pokret ka lopti, da se ona zaustavi ka protivničkom gol. Nije bilo za karton, jer lopta ne ide direktno ka golu“."

Podebljao sam najbitnije delove, evo i cele vesti. Jos da dodam je penal cist, ne dovodim njega u pitanje, vec samo sta mu je prethodilo."

Lako je pobedjivati kada tvoji igraci ne smeju da dobiju crveni karton, bas bi voleo da Leonardo osamari nekog u Evropi ili da ga Djurdjevic udari glavom kao sto je uradio sinoc, da ga je sudija izbacio jos u 6. minutu verovatno se utakmica ne bi ni zavrsila. I posle mali Alek gura nas, samo sam se lepo nasmejao na te tvrdnje.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Decko koje ste ti i tvoj druga aca sa dva a bibije.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Zamolio bi samo bez vredjanja, jer ja nikad nisam nikog uvredio, nisam klinac, niti cu da se spustam na taj nivo. Ako mozemo normalno da diskutujemo ok, ako ne moze recite tako i vise nikad necu pisati na vasoj temi.
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Ajde ja da ti odgovori iz jednog jedinog razloga, cekam neki izvestaj na poslu pa se smaram...
Nemoj da se pitas nista, ako ti sebi ne postavis pitanje kako je Zvezda izgubila ovu titulu vec se pitas kako neko ne dobija crveni.
Mada i za to imam razumevanja protiv vas je toliko toka dosudjeno da bolje da ne spominjem. I verujem da sviraju nama ko drugim klubovima protiv vas, da bi mi trebali da dobijemo svaki put 2 crvena samo zato sto pokazujemo zelju da vas sameljemo.
Liga nam je smesna i bila je zatvorena, a to sto Terzic nije mogao da zatvori sa Partizanom ( zbog rivaliteta ), sa Vozdovcem zbog svajde Terze i predsednika Vozdovca. To sto je mislio da davanje bodova Spartaku nece puno odlucivati i malo se zajebao.
Partizan igra prelepo, igramo za klasu bolje od lige i zato smo prvi.
A za Terzica bambi, covek je kralj :claping:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Порука од dark warrior™ »

Ljudi jer se zna kako ce da izlgeda dres partizana za 2017/18?
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Makarije пише:Decko koje ste ti i tvoj druga aca sa dva a bibije.
(Kvazi)Avangardo, makar ispoštuj forum na kom pišeš, ako već ne poštuješ sagovornika.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Berserk пише:Ajde ja da ti odgovori iz jednog jedinog razloga, cekam neki izvestaj na poslu pa se smaram...
Nemoj da se pitas nista, ako ti sebi ne postavis pitanje kako je Zvezda izgubila ovu titulu vec se pitas kako neko ne dobija crveni.
Mada i za to imam razumevanja protiv vas je toliko toka dosudjeno da bolje da ne spominjem. I verujem da sviraju nama ko drugim klubovima protiv vas, da bi mi trebali da dobijemo svaki put 2 crvena samo zato sto pokazujemo zelju da vas sameljemo.
Liga nam je smesna i bila je zatvorena, a to sto Terzic nije mogao da zatvori sa Partizanom ( zbog rivaliteta ), sa Vozdovcem zbog svajde Terze i predsednika Vozdovca. To sto je mislio da davanje bodova Spartaku nece puno odlucivati i malo se zajebao.
Partizan igra prelepo, igramo za klasu bolje od lige i zato smo prvi.
A za Terzica bambi, covek je kralj :claping:
Evo i ja po poslednji put pisem na vasoj temi, jer sa vama nema normalnog razgovora. Ko je sta namestio ne znamo ni ja ni ti, ako imas dokaze prosledi ih UEFI da nas izbace na par godina. Protiv vas makar nisu svirali penale kada je faul par metara van kaznenog, ako su nama svirali svasta, ionako je jedno vreme vazilo nama penal, vama igrac vise. Tvoje je pravo da mislis da igrate prelepo (mada ja to ne vidim), toliko utakmica ste protracili prvo poluvreme, da bi odmah na pocetku drugog do 50. minuta davali golove, naravno jer ste za klasu bolji od drugih, a ne zato sto je mec namesten. Da ste dobijali crvene kartone u situacijama koje sam naveo, sada bi pricali drugu pricu, da je Djurdjevic iskljucen u Nisu utakmica se verovatno ne bi ni zavrsila. U svakom slucaju Evropa je merilo za obe ekipe, samo nemoj da se iznenadis ako opet ispadnete od Samroka ili onih levih Poljaka ili kao pre par godina kada ste 3 od 4 odigrane utakmice u kvalifikacijama zavrsavali sa igracem manjem, verovatno zbog toga sto sudija mrzi sve Srbe. Mada posto najbolji tandem napadaca u Evropi (Mesi i Suarez su ipak klasa za sebe) odlazi tokom leta, necete imati koga da sudije izbace. Toliko od mene, a sada odoh da gledam Evroligu.
Последње учитавање од Tomas дана 19 Мај 2017, 21:55, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Pobedite nas jednom u sezoni bar al da ne date gol iz gol auta i tako izvucete nereseno, pa se onda javi a do tad kmeee kmeee pridruzi se drugu Terzi u javnom plakanju kako smo vas pokrali :yey:

Код: Изаберите све

https://www.youtube.com/watch?v=OGT_NqHCqQ4&t=1s
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 19 Мај 2017, 23:23, учитано 2 пута укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Vi majke mi niste normalni, kao da nemate ni 20 godina, neka mi moderator obrise sve moje postove sa ove teme i izvinjavam se svima sto sam vas uznemiravao. Pozdrav do nekih boljih dana za srpski fudbal.
Последње учитавање од Tomas дана 20 Мај 2017, 00:42, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Vec vidim dobro znanu sentencu - fk sledeca sezona. :hoho:
Jusqu'ici tout va bien…
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Alexandar_81 пише:Pobedite nas jednom u sezoni bar al da ne date gol iz gol auta i tako izvucete nereseno, pa se onda javi a do tad kmeee kmeee pridruzi se drugu Terzi u javnom plakanju kako smo vas pokrali :yey:

Код: Изаберите све

https://www.youtube.com/watch?v=OGT_NqHCqQ4&t=1s
Tomas ni ne pokušava da kaže kako je vaša titula nezaslužena, već da otvori oči "svima vama poštenima". Pošto stvarate sliku kako su svi protiv vas i glumite neku lažnu opoziciju, objasni što vam je savez oprostio slučajeve Vlahović i Nikolić ili kako to da u vreme partizanomrsca Vučića vodite 3:2 u titulama.

I kad već pominješ derbije, je l' te je sramota onda što ste uzeli titulu kad smo vas sa Robijem one sezone dobili 3 puta u mesec dana, a da nam gol niste dali?

A Terzić laprda, pokušava on sad ono što ste vi mesec dana radili. Ja to ne podržavam, time se srozava naš fudbal.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Dok je Zvezda bila prva niko nije pominjao Nikolica i njegovu suspenziju, smejali ste se kad su vam svirani penali od kojih se Dzajic licno stideo, kolko su bili penali, drecali ste posle OFK-e, posle Cuke posle Cacka i Pazara tad ste svi cutali i pravili postenjacine, tad je sve bilo regularno tad niste hteli kalcopoli u Srpskom fudbalu tad je Kokeza bio dobar. Tad je Terza pricao kako imate tim za velika dela, kako je ovo najjaca Zvezda sa najboljim trenerom i kako Partizan nema sta da trazi u ovoj ligi, onda je doso prvi derbi, mi smo sa Tomicem malo kasljucali pa smo vec tad zaostajali 9 bodova, vikali ste na sva usta zima zima epa sta je... doso derbi Leonardo 89 minut, 6 bodova od tog kola kada je Marko Preuzeo Partizan ni mi ni vi niste izgubili tekmu vec se igralo mi pobeda vi pobeda mi nereseno vi nereseno uvek je tako bilo. Doso je drugi derbi coravi Obradovic ne vidi da je lopta u gol autu 2 metra dajte gol i onda ste bili posteni i priznali kao veliki SRBI da je lopta u autu i da nije gol NEEE vi ste skakali od srece i pricali kako je tako sladje, al vas opet usino onaj Leonardno i opet 6 bodova, pazi do kraja jos 3 kola i sve ostaje tako, prvo kolo posle podele bodova derbi i to na Marakani ajde ako ste 2 tekem u regularu igrali da sacuvate bodovnu prednost onda je ova bila za prednost i overu titule, pa sto kukavci sinji ne dobiste utakmicu sa sve sudijama i punim tribinama nego vas izusmo iz opanaka gore nego Vozdovac. Pa Partizan je najvise bodova u ligi skupio na vas, i posle opet kriv sudija, TOle, Kokeza, savez, da nije i Dusan Mrakic grobar slucajno pa delegira sve sudije Partizanu. Mislim ovakva doza bezobrazluka i cinizma odavno nije vidjena. NA KRAJU ISKRENO ko vas bre J..BE kad ne umete ni namestenu titulu da osvojite i dobijete jednu tekmu koja nije zatvorena, posto naravno da Stolica nije hteo da vam se skloni ko ste pa vi pa da vam se sklanja? Dosta vam se sklanja Vosa, Cuka Borac, Pazar, Radnicki, Radnik protiv nas se ubise za svaku loptu a vi lagano penal u 33 minutu povedete boli vas pic.a, onda crvenko pa jos 2 gola i mirna backa, epa rodjaci malo ste se zajebali KARMA je cudo... e dosla je na naplatu... imate SLEDECU SEZONU izvolte pobedite i osvojite titulu, a do tad sakrij se usima i cuti a ne da pljujes i omalovazavas nesto sto ti nije krivo sto si ti nesposoban :dalekobilo:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”