FK Partizan 2016/17

Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Rekoh ja da će biti 1-1 i da će Đuka da ga mune. Računao sam će ga ovi dati sa bele tačke, ali eto druge prevare niotkuda.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Najbolji mi je ovaj Leonardo, navukao gace preko glave tog jutra, procitao u Kuriru da ce biti neki skauti pa celu utakmicu izvodio neke kerefeke i solirao.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Makarije пише:Mislim da preterujes, ovo sa Terzicem i snsom je najtragicniji deo njiove tradicije. Imala je Zvezda dobre ekipe koje su gazile Partizan.
Daleko od toga, da ne postujem Zvezdu,ali onu pravu! Koja je bila sampion Evrope, a i Sveta ma sta god FIFA/UEFA rekla, ali ono sto oni rade poslednjih par godina je kancer.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Pa da i ja govorim o poslednjih par godina, zna se od kad. Tu se slazemo 100%
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Rekoh vam ja da Nikolic ume da se snadje protiv bande crvene i kad ga sudije potkradaju :zelenko:

Mislim da bi bio red da posle ovakvog datog gola Tvorzic lepo javno pojede ono saopstenje.

Leonardo dosta ispod nivoa, a Everton....IGRACINA ! :gunman: Kako ih je samo pocistio sam samcijat na sredini....za 3 klase ispred svakog igraca na terenu.

Djurdjevic zasluzio gol mnogo mi je drago zbog njega :cheers:

Imamo i mi dosta mana ali smo za klasu ispred zvezde.....ono je tuzno i zalosno sto su oni igrali, pogotovo u drugom poluvremenu i to kod kuce. Igrati bunker kod kuce dok te veciti rival pritiska i trazi i dalje gol cak i posle izjednacenja....

Nikolic :ave: gospodin partizanovac.....smiren, stalozen bodrio je ekipu do kraja ! Svaka cast komadante ! Nas Don Kihot....
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Omaž Drobnjaku :zelenko:
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Nikolaks95 пише:Omaž Drobnjaku :zelenko:
Sta ti znas sta je tad bilo, sto se uopste i javljas.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Makarije пише:
Nikolaks95 пише:Omaž Drobnjaku :zelenko:
Sta ti znas sta je tad bilo, sto se uopste i javljas.
U pravu si, neću da remetim ovu "idilu" ovde gde se pominje banda crvena, ciganski ološ koji otima poslednjih par godina. Samo ne znam šta to otima kad smo uzeli 2 titule u poslednjih 8 godina, ali dobro, samo vi to znate. Uživajte u svojoj paranoji :poz:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Zavrsi se hokej tekma gde se igra iza gola, fala bogu nereseno, sabio sastav u gresci sa Kosovicem :D Mislio sam iskreno da ce ga Marku baciti u vatru, Djole daje najvise na treninzima i od svih dobija pohvale ne zovu ga za dzabe novi idol Grobara
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Nikolaks95 пише:
Makarije пише:
Nikolaks95 пише:OmaĹž Drobnjaku :zelenko:
Sta ti znas sta je tad bilo, sto se uopste i javljas.
U pravu si, neću da remetim ovu "idilu" ovde gde se pominje banda crvena, ciganski ološ koji otima poslednjih par godina. Samo ne znam šta to otima kad smo uzeli 2 titule u poslednjih 8 godina, ali dobro, samo vi to znate. Uživajte u svojoj paranoji :poz:
Mrs u picku materinu.

Elem, nije izasla!

Слика
Последње учитавање од Danijel_CH дана 04 Мар 2017, 21:39, учитано 1 пут укупно.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Nikolaks95 пише:
Makarije пише:
Nikolaks95 пише:OmaĹž Drobnjaku :zelenko:
Sta ti znas sta je tad bilo, sto se uopste i javljas.
U pravu si, neću da remetim ovu "idilu" ovde gde se pominje banda crvena, ciganski ološ koji otima poslednjih par godina. Samo ne znam šta to otima kad smo uzeli 2 titule u poslednjih 8 godina, ali dobro, samo vi to znate. Uživajte u svojoj paranoji :poz:
Tvoj post je u fazonu - crvena zvezda pomera granice :zelenko:

Da niste krenuli da otimate ne bi ste ni te 2 uzeli.
Terzic se kobajagi zali na sudije, a iza zavese u dilu sa njima.
Dva penala i ne mozete da pobedite...poklonjen gol i opet ne mozete da pobedite.
Da je Partizan dao ovakav gol cela kvazi-Srbija bi se digla na noge i prozivali nas da smo lopovi....
Dok je bio Tole sve je bilo podjednako ali je problem sto ste vi tada hteli da uzmete titulu sa igracima iz zone i dugovima od 60 miliona....e pa ne moze.
Kokeza vam je dosao u poslednjem trenutku ali....i dalje su vam problem igraci iz zone.

P.S. Slobodn pisi sta hoces na svojoj temi necu ti nista zameriti....
Последње учитавање од srbinho дана 04 Мар 2017, 21:48, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Danijel_CH пише:
Nikolaks95 пише:
Makarije пише: Sta ti znas sta je tad bilo, sto se uopste i javljas.
U pravu si, neću da remetim ovu "idilu" ovde gde se pominje banda crvena, ciganski ološ koji otima poslednjih par godina. Samo ne znam šta to otima kad smo uzeli 2 titule u poslednjih 8 godina, ali dobro, samo vi to znate. Uživajte u svojoj paranoji :poz:
Mrs u picku materinu.

Elem, nije izasla!

Image
Odobravam ovu poruku.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

srbinho пише:
Nikolaks95 пише:
Makarije пише: Sta ti znas sta je tad bilo, sto se uopste i javljas.
U pravu si, neću da remetim ovu "idilu" ovde gde se pominje banda crvena, ciganski ološ koji otima poslednjih par godina. Samo ne znam šta to otima kad smo uzeli 2 titule u poslednjih 8 godina, ali dobro, samo vi to znate. Uživajte u svojoj paranoji :poz:
Tvoj post je u fazonu - crvena zvezda pomera granice :zelenko:

Da niste krenuli da otimate ne bi ste ni te 2 uzeli.
Terzic se kobajagi zali na sudije, a iza zavese u dilu sa njima.
Dva penala i ne mozete da pobedite...poklonjen gol i opet ne mozete da pobedite.
Da je Partizan dao ovakav gol cela kvazi-Srbija bi se digla na noge i prozivali nas da smo lopovi....
Dok je bio Tole sve je bilo podjednako ali je problem sto ste vi tada hteli da uzmete titulu sa igracima iz zone i dugovima od 60 miliona....e pa ne moze.
Kokeza vam je dosao u poslednjem trenutku ali....i dalje su vam problem igraci iz zone.

P.S. Slobodn pisi sta hoces na svojoj temi necu ti nista zameriti....
Jeste, cela Srbija se digla na noge kad je Milijašu poništen čist gol zbog navodnog ofsajda u kupu ili zbog čuvenog Šajberovog kola kada je neki vojni sud koji nema veze sa sportom oduzeo titule Zvezdi i Vardaru, a dodelio vama. Te titule nije priznala ni Uefa, a o tome se uopšte ne priča. Ovo ostalo neću ni da komentarišem, jer bi rasprava otišla u nedogled.

Gastarbajteru, ako si zaboravio tamo u tuđini, vređanje, posebno ovako vulgarno, nigde nije dozvoljeno, pa ni na ovom forumu. Sramota što to još ne znaš
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Ovaj se i vojnih sudova seca, gde crpis ove informacije?
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Istoričar sam, pa volim da čeprkam po prošlosti, jbg. :zelenko:
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Nikolaks95 пише:Omaž Drobnjaku :zelenko:
:xD:



Inače, tragikomičan fudbal. Zvezda ima bolje pojedince, Partizan boljeg trenera. Na kraju realan rezultat, ali da je potrajalo još 10 minuta dobio bi Partizan.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Nikolaks95 пише:
srbinho пише:
Nikolaks95 пише: U pravu si, neću da remetim ovu "idilu" ovde gde se pominje banda crvena, ciganski oloĹĄ koji otima poslednjih par godina. Samo ne znam ĹĄta to otima kad smo uzeli 2 titule u poslednjih 8 godina, ali dobro, samo vi to znate. UĹživajte u svojoj paranoji :poz:
Tvoj post je u fazonu - crvena zvezda pomera granice :zelenko:

Da niste krenuli da otimate ne bi ste ni te 2 uzeli.
Terzic se kobajagi zali na sudije, a iza zavese u dilu sa njima.
Dva penala i ne mozete da pobedite...poklonjen gol i opet ne mozete da pobedite.
Da je Partizan dao ovakav gol cela kvazi-Srbija bi se digla na noge i prozivali nas da smo lopovi....
Dok je bio Tole sve je bilo podjednako ali je problem sto ste vi tada hteli da uzmete titulu sa igracima iz zone i dugovima od 60 miliona....e pa ne moze.
Kokeza vam je dosao u poslednjem trenutku ali....i dalje su vam problem igraci iz zone.

P.S. Slobodn pisi sta hoces na svojoj temi necu ti nista zameriti....
Jeste, cela Srbija se digla na noge kad je Milijašu poništen čist gol zbog navodnog ofsajda u kupu ili zbog čuvenog Šajberovog kola kada je neki vojni sud koji nema veze sa sportom oduzeo titule Zvezdi i Vardaru, a dodelio vama. Te titule nije priznala ni Uefa, a o tome se uopšte ne priča. Ovo ostalo neću ni da komentarišem, jer bi rasprava otišla u nedogled.

Gastarbajteru, ako si zaboravio tamo u tuđini, vređanje, posebno ovako vulgarno, nigde nije dozvoljeno, pa ni na ovom forumu. Sramota što to još ne znaš
Dodelilila se nama titula posle par godina ali ste vi igrali kup sampiona tako da nam ta titula u stvari nista nije donela. Vi ste jednostavno licemeri i majstori za spinovanje.
(Sud Jugoslavije vama dao titulu i omogucio KES, a sud Srbije nama vratio titulu.....tek da se zna ko je bagra jugoslovenska)
22 godine nam nije sviran penal a bilo je 100 prilika....uhvatio si se za taj mec u kupu a svi se secamo utakmice gde je lopta usla u vas gol i gol nije priznat i jos brdo stvari....
Da ne pominjem vasu utakmicu sa Terzicevim ofk-om prosle sezone.....to je tek pravi primer vaseg postenja.
Krali ste u derbijima oduvek i u tom segmentu ste jednostavno daleko ispred nas...jer vi ste policijski klub, udbaski klub i rupe u zakonu su vasa uza specijalnost....
Jel ti sada Kokeza bolji od Toleta ?

Слика
Последње учитавање од srbinho дана 04 Мар 2017, 23:23, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Haha, nije tebi lako druže. Ne vredi se sa tobom raspravljati.
Našalim se za Drobnjaka, ljudi me psuju, napadaju da mi je klub udbaški, licemerni. Haos.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Nikolaks95 пише:
srbinho пише:
Nikolaks95 пише: U pravu si, neću da remetim ovu "idilu" ovde gde se pominje banda crvena, ciganski oloĹĄ koji otima poslednjih par godina. Samo ne znam ĹĄta to otima kad smo uzeli 2 titule u poslednjih 8 godina, ali dobro, samo vi to znate. UĹživajte u svojoj paranoji :poz:
Tvoj post je u fazonu - crvena zvezda pomera granice :zelenko:

Da niste krenuli da otimate ne bi ste ni te 2 uzeli.
Terzic se kobajagi zali na sudije, a iza zavese u dilu sa njima.
Dva penala i ne mozete da pobedite...poklonjen gol i opet ne mozete da pobedite.
Da je Partizan dao ovakav gol cela kvazi-Srbija bi se digla na noge i prozivali nas da smo lopovi....
Dok je bio Tole sve je bilo podjednako ali je problem sto ste vi tada hteli da uzmete titulu sa igracima iz zone i dugovima od 60 miliona....e pa ne moze.
Kokeza vam je dosao u poslednjem trenutku ali....i dalje su vam problem igraci iz zone.

P.S. Slobodn pisi sta hoces na svojoj temi necu ti nista zameriti....
Jeste, cela Srbija se digla na noge kad je Milijašu poništen čist gol zbog navodnog ofsajda u kupu ili zbog čuvenog Šajberovog kola kada je neki vojni sud koji nema veze sa sportom oduzeo titule Zvezdi i Vardaru, a dodelio vama. Te titule nije priznala ni Uefa, a o tome se uopšte ne priča. Ovo ostalo neću ni da komentarišem, jer bi rasprava otišla u nedogled.

Gastarbajteru, ako si zaboravio tamo u tuđini, vređanje, posebno ovako vulgarno, nigde nije dozvoljeno, pa ni na ovom forumu. Sramota što to još ne znaš
Joj ovu glupost je neko podelio na fb pa sam procitao. Skontaj ti koliko oni lazu, da su napisali da je kao Partizan osvojio titulu a da UEFA je nije priznala i pozvala CZ u KES. Nigde veze sa istinom...


Ja se nadam da je lik trol, jer ne mogu da shvatim da je neko toliko glup...
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”