FK Crvena zvezda 2016/17

Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Tik'al, i to sto kazes brate :D
Je l znas mozda neka imena povezana sa klupom?
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

To ne znaju ni ovi u upravi.Svaki od idiota ima po jedno ime, iliti svog nekog drugara kog izvuce iz dzepa.Jednostavno nema kvalitetnih domacih resenja.A stranac tek ne dolazi u obzir.Sto se mene tice samo ne Lalatovic.Najgore sto teramo Grofa a ne znamo koga umesto njega.Ja sam za to da Grof da ostavku, i da stavimo nekog trenera iz omladinske skole, Mladenovica ili Puacu na primer i bacimo jedno 2 godine u vodu sto se tice rezultata i isforsiramo klince.Iz razloga sto je to jedini pravi put.Dzabe i titulu da osvojimo, ako ce da nas nakantaju neki poluprofesionalci sa Malte, Islanda, itd.Ne mozes da ocekujes osvajanje titule sa Sikimicem u napadu i onim Fibelom na mestu stopera, ajde Andjelkovica nekako i da svarim, al ovu dvojcu nikako.A sto se tice titule moje misljenje je da ce je osvojiti Partizan zato sto ima kvalitetniji tim i boljeg trenera, a ova prednosti nije nista zbog toga sto ce se bodovi prepoloviti, i onda jedan derbi resava osvajaca titule, a iskreno zabole me za titulu, nista dobrog nam nije donela.Hocu da gledam Ristica, Manojlovica, Joveljica, Ilica, Plavsica, Adzica, Stojanovica, zato sto je to jedini put za izlazak iz krize.Forsiranje igraca iz svoje skole i prodaja.Ajde sad nek prodaju Kangu, Mucea, Ruiza, Fibela, Andjelkovica, Sikimica, Orlandica.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Ee moj Veljooo,ako sad krenemo da nabrajamo ko ne zasluzuje mesto u Zvezdi,pa brat-bratu bice 15.imena,obzirom da ih na treninzima ima ko zutih mrava.Ja bi prvo Grofa,nakantao za ovo prepustanje Djurdjevica-komsiji,a nama Sikimic-Orlandic tandem igra u napadu.Dovedes Ilica iz Spartaka,dovodis jos jednog iz Spartaka,a ni ovaj sam nije dobio priliku.Aa,ajde jos to nego Milic-Vujaklija presli 25.godina,a tebi u omladincima stoje Joveljic,Ilic,a koliko sam cuo i Armin Djerlek je na vratima crveno-belih.Igra nam je losa i to previse,dovode igrace kao na traci,pa sad bukvalno imas 5.igraca,koji cekaju da igraju prednjeg veznog ,a ni jedan nije iz Zvezdine skole :argh: .Ja nisam za Lalatovica,zbog ovog ciganisanja po medijima,covek bruka sebe po medijima.Jedini razlog za njegov ne dolazak je taj,a on je redak da ima muda da ubaci klince,dok veruj mi drugi ce dovoditi polovnjake.Radujem se novom treneru,zbog daj Boze prvih kondicionih priprema,ovo je bruka kako su igraci pripremljeni.Zacudio sam se sto imamo malo povreda ,a igraci nisu spremni.Trenutno ni nemaju mnogo igraca na raspolaganju,sta znam.Mozda neko iskoristi ovu Grofovu 'zimnicu' od bodova sto je ostavio.
Nemoj mi trenere mladjih kategorija Zvezde,molim te.. Ako niste znali Slavoljub Djordjevic je trener u omladinskom pogonu Crvene Zvezde,kao i Ognjen Koroman,cija ekipa pravi velike uspehe.. :yesko:
Najlepsi fudbal smo igrali kod Robija,tako da onoo :D
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Iskljucivo Lalat. Jedini ima muda za klince a i u Evropi nije igrao istu taktiku 80 puta kao neki sto odlaze sad.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Uveliko pricaju da vam je prvi kantidat Ivan Jovanovic, ne znam kakve rezultate on pravi i kako on forsira klince, ali dogovaranje Vujaklije i ovog drugog a posle promena trenera i trpanje napadaca nije bas fino resenje za novog trenera koji mozda ima drugu viziju.
Nemate vi losu ekipu Velja93, nimalo, samo sto Grof to ne ume da slozi, doduse pitanje je da li toliko ega moze da sastavi i Murinjo i Gvardiola, mnogo je bitna hemija u ekipi, mozda jedan od bitnijih faktora u fudbalu, zato recimo Grof nikada nije bio prvak u Rusiji a imao je dosta dobre ekipe nimalo jeftine, ne napadam ga ali iskreno mislim da on nije trener za srpski fudbal on je za neku ekipu sa 100 milki pa da mu lepo dovedu sve sto zeli
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Alexandar_81, Pogodio si ga u metu, i lepo si ga procenio.To je i najveci problem kod neslaganja Terzica i Bozovica.Terzic je za to da igraju najtalentovaniji i momci od kojih se moze nesto i zaraditi u buducnosti, dok je Grof za to da igraju najbolji u tom trenutku.Ja mu zameram sto mu igra igrac koji je na pozajmici i cija otkupna cena je 600k evra, a po kvalitetu su bolji i klinci iz nase skole, covek je pogubljen na terenu.Isto mu zameram neforsiranje Babunskog koji je najbolji tehnicar u ekipi, ubijanje u pojam Plavsica promenom pozicije, i to sto drzi kuma Raje Bozovica u ekipi(Orlandic) i svoje drugare u ekipi(Sikimic), pa tu je i igra sa 2 zadnja vezna u nasoj jebenoj ligi.Da ne nabrajam dalje ima tu jos dosta zamerki.Coveka su ispostovali propisno.Niko nije imao tretman kao on.Ostao mu je ceo tim za kfalifikacije niko nije prodat iz sampionskog tima, osim Grujica koji je prodat 6 meseci ranije, dovedeni su igraci koje je on zeleo.To se nije desilo u Srbiji poslednjih 15 godina.Nema covek na sta da se zali.Data mu je apsolutna sloboda u vodjenju ekipe.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Dobro bi dosao Ivan. Ima jake veze sa menadzerima, inace ne bi opstajao na Kipru. :yesko:
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Zadnje sto sam cuo je da ni Grof ne zna da li ce da ide.To je jedina istina.I dalje razmislja.Ako ode raspadamo se, otici ce najbolji igraci, doci ce neki jsl trener.To nisu moje reci.Donece odluku uskoro.Blizi je odluci da ode.Prica za kinu je bila istinita.Imao je ponudu, ali za sad nista od toga.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Zadnje sto sam cuo da su opet muljali sa papirima i da vam sledi kazna, od toga zavisi dal ce ovaj da ode ili ostane, dal ce se dovoditi igraci ili pustati omladinci, ako vas rebnu igracete sa mladima i probati da se iskobeljate, ako vam oproste ili nadjete neku rupu, sledi dobar prelazni rok, posto je za sad Partizan bolji tim za Leonarda i Evertona.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Sta je insajdera na forumu :lol:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

To nije insajderska informacija, ljudi pricaju o tome, informacija procuri na 100 strana, uostalom FIFA i UEFA nikada nisu ni krile ko je pod lupom a ko je cist, mnogo veci klubovi su padali i a bogami i padace ako muvaju nelegalno, drugo finansijski fer plej je zato i uveden da moras da dostavis sva potrazivanja i dugovanja i sve dolazne i odlazne transfere. Nisam reko da ce biti kaznjeni vec da se istrazuje da li su ili nisu i oni sami zbog toga cekaju sa odlukom o grofu.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Ma nema ti veceg insajdera od mene veruj mi.Ja samo kazem da sam proverio informaciju kod coveka veoma bliskom Grofu.E sad dal me lik laze, il ne sme da kaze to je vec druga prica.Jednostavno znam coveka koji zna Grofa.Ne znam sta je tu spektakularno.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

ovo je degutantno i sramno sta se radi ovde... jedva je govno docekalo da svira penal, jos komentator retard prica kako je bilo kontakta a lik ga pipnuo nije
Последње учитавање од TheBlues дана 14 Дец 2016, 16:28, учитано 1 пут укупно.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

To je normalno kad vidis da pola sudija u JSL razmislja u fazonu bolje da svirnem penal nego da mi posle seru.Srnic kad je pao negde na pocetku utakmice nije bio penal, a start barem 3 puta jaci nego ovo sto je on svirao za penal.
Последње учитавање од Rossobianco дана 14 Дец 2016, 17:39, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

kakav autogol, majstorija
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Kao i autogol Kejhila protiv Sitija, prava majstorija :zelenko: Kosanovic objasnio izjavom na kraju meca :yesko:
Последње учитавање од Rossobianco дана 14 Дец 2016, 18:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

uopste nema veze Kejhilov gol sa ovim. on je skrenuo centarsut koji je isao u petarac u gol... dok je ovde lik dao gol kad je vec centarust preskocio celu odbranu, rekao bih namerno

a slazem se da je Alkosan objasnio
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Start na travu u Surdulici bio je penal za Zvezdu. Bravo sampioni svaka vam cast, pobedice te i u Evropi nekog mozda za 10 godina mozda nikad, tamo nema Kokeze, Mrakica, Tonceva, Grujica i ostalih :rugalica: Mislim sve je ok al ovo prevazilazi svaku granicu i meru, sudija je na 3 metra od starta
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ajoj kako vi uzimate pobede u JSL pa ovo je havarija :xD:
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Božović će posle utakmice protiv Radnika u Surdulici, odnosno kada se završi jesenji deo sezone, održati vanrednu konferenciju za medije i objasniti razloge za odlazak.

Kako kandidati za njegovog naslednika spominju se Rus Aleksandar Černišov iz Spartaka, u igri je i nekadašnji trener Apoela Ivan Jovanović, a spominje se i povratak Nenada Lalatovića, aktuelnog trenera Vojvodine.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”