FK Crvena zvezda 2016/17

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nikola, potpuno tačno.

Nego jebo penal, nešto drugo razmišljam ceo dan, a već sam nesto i objavljivao nego aj i ovde.
Слика
Ovo je citat sa mozzart sporta
Dobro, postoji li još neki igrač na našem podneblju koji kad primi loptu tera 40.000 ljudi da ustanu sa svojih mesta očekujući magiju? To se kod Kataija podrazumevalo...
A ja bih na to dodao da od Dejana Stankovića ne videh igrača u zvezdi koji potpuno zasluzeno nosi broj 10 pa čak i više nego Deki zasluzeno.

Ono što je meni u ovih 36 godina ostalo u secanju , a ostalo dosta toga, u Zvezdi od Perice Ognjenovica nije igrao igrač koji je je jači 1 na 1...do Kataia. Od ''odbačenog'' i ''prosutog'' talenta, ove dve godine u Zvezdi nije samo oziveo karijeru, nego je pokazao ono sto je znao izgleda oduvek - da igra fudbal. Povuce loptu, prijem super, biciklica, promena tempa, sut, gol, asistencija...sve ima čovek. Fora je kod njega kao i kod svih majstora fudbala sto se majstori igraju fudbala, a drugi igraju fudbal i po tome ce ostati ono upamcen ma kako da se odvijala karijera na dalje. Moje skromno misljenje je da Katai, Stevan Jovetic i pre otga pomenuti Ognjenovic, pravili su ovu ligu boljom nego sto stvarno jeste, a nikakva je.

Nadam se samo da ce gde god da ode, dobiti šansu da mu trener kaze - ma boli te k***c, izadji i igraj se fudbala kako umes. To ce znaciti da je taj klub dobio veliko pojacanje, a mi igraca koji sad po mom skromnom misljenju ima mesta u reprezentaciji na keca i to mesto vedete, da i kod Muslina dobije isto to sto prizeljkujem, a sto je muslin mnogo puta znao da proceni kod manje talentovanih igrača tipa Bosko Jankovic i Branko Boskovic.

Srecno mu bilo. Magija.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Zelim mu uspesnu karijeru a nama da izvucemo neke procente. Ovakav ozbiljan i posvecen fudbalu Katai sigurno nece ponovo biti najuren iz kluba. E sad je opet fora iskopati nekog talentovanog igraca, da l' na poziciji 10 ili na nekoj drugoj al samo, sto kaze Ivan, da se igra fudbala. Sto vise talenata to lepsa igra, oduvek bilo.

Edit:

Код: Изаберите све

http://www.srbijadanas.com/sport/fudbal/raskinuo-ugovor-ljubimac-delija-postao-slobodan-igrac-foto-2016-08-30
Ovaj bi mogao da bude ok tutor, a mozda i zamena za Aleksandra. :)
Последње учитавање од paske дана 30 Авг 2016, 19:09, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ovaj mali što je branio u Bačkoj vraćen sa pozajmice. Čini se da Kahriman više neće biti na golu. Stvarno vam je kriminalan. Bio je dobar sve do derbija i onog gola koji mu je dao Everton, a od tada ne može da se sastavi. Previše primljenih golova, mada on je u nekim situacijam bio nemoćan zbog ostatka odbrane koja je takođe grešila.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Treba malog pustiti na gol i spremati za sledece kvalifikacije da se ne bi ponovile one kriminalne greske. Malo mi je nejasno da se ne kupuje stoper kome istice ugovor za 6 meseci. Sad ih mozes uzeti ispod realne cene. Bolje citavu sezonu da se uigrava nego tih par meseci.

Edit: Neki spominju da Kahriman ide 99% i da je zato Manojlovic vracen sa pozajmice.
Последње учитавање од paske дана 30 Авг 2016, 19:32, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

19.12 - ZVANIČNO! Srđan Vujaklija je novi fudbaler Crvene zvezde! Rukovodstvo srpskog prvaka potpisalo je ugovor sa napadačem Borca i prošle sezone jednim od viđenijih strelaca Superlige, ali će on na Marakanu doći u zimu, kad mu istekne ugovor sa Čačanima.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Protiv Bačke konacno u jebano novim dresovima. Bar sam takav info dobio.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Da, da, najavili su na rsb-u pre neki dan, a i moze se videti po trening opremi na Zlatiboru.

Uzgred, srecan rodjendan 'kobri'. :)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8URNKzA2QpQ[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hLdXVjLH1eo[/youtube]
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

opet ZVEZDANesterac, jel bio barem ovoga puta?
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=MZkklahFK-o[/youtube]

Tesko je proceniti nama a tek sudiji. I da nije penal sjajno je pao crnja cim je ovaj naslonio ruke na njega, dovoljno da ubedi sudiju da jeste.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

pade ko da ga je upucao neko, a ovaj jedva da ga je pipnuo
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne bih ja to svirao.

A ovaj lik je debil, kao da ne zna da se Zvezdi svira sve i ide rukama na čovek. :slap:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Lepo pao, ubedio sudiju i to je to, treba i to znati.

Vise upada u oci sto Supic brani a ne Manojlovic koga najavljuju danima....A da ne pricam o Muceniku zvanom 'klauzula minimum 60 minuta'. :banned:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Dresovi su bzv.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Carevi promovisu dres u septembru, ocito ne kontaju da se dres promovise krajem sezone, ne da bi ga neko gledao nego da bi ga neko kupio za vrijeme kvalifikacija za evropu :slap:
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

TheBlues пише:pade ko da ga je upucao neko, a ovaj jedva da ga je pipnuo
Ti to nešto na račun Božinova? :zelenko:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=G3icJkKl6uU[/youtube]
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ovde uopšte nije poenta u grubosti. Faul je bio nesportski, ali ne i grub. Božinov je ovo odradio na iskustvo sa tim da sudija nije pogrešio pošto u takvoj situaciji zaista nema razloga da odbrambreni igrač ispruža ruke na taj način ka protivničkom igraču.

Ušli su preoštro u meč. Partizan je bio loš. Imamo sedam dana da igru dovedemo na određeni nivo.
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Sloba пише:Ovde uopšte nije poenta u grubosti. Faul je bio nesportski, ali ne i grub. Božinov je ovo odradio na iskustvo sa tim da sudija nije pogrešio pošto u takvoj situaciji zaista nema razloga da odbrambreni igrač ispruža ruke na taj način ka protivničkom igraču.

Ušli su preoštro u meč. Partizan je bio loš. Imamo sedam dana da igru dovedemo na određeni nivo.
Isto ovako može da se opiše situacija Kange i Djurića, ali ipak je lakše reći kako je to Zvezdanaesterac.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Sloba пише:Ovde uopšte nije poenta u grubosti. Faul je bio nesportski, ali ne i grub. Božinov je ovo odradio na iskustvo sa tim da sudija nije pogrešio pošto u takvoj situaciji zaista nema razloga da odbrambreni igrač ispruža ruke na taj način ka protivničkom igraču.

Ušli su preoštro u meč. Partizan je bio loš. Imamo sedam dana da igru dovedemo na određeni nivo.
:argh:

Pa jebeš mu sve, makar priznaj ako nije bio. Ja prvi kažem da je u Pazaru poklonjen penal nama, ali ovo je isto tako apsolutno poklonjen crveni za vas. Kakvo crno iskustvo, lik ga zaobišao pa pao nakon par metara. Ovo bi još samo Smradulović svirnuo. Ali ne kažem da je greška namerna, više je plod neznanja sudije.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ma jok bre, samo se Zvezdi pomaze jer je slaba , jadna, ne ume. A Partizan se na sve moguce nacine ruši od strane Vučića, države, CIA, Vatikana, Nase i slicno.

Isto sranje sam slusao godinama od navijača Zvezde vezano za Toleta i staru vlast. A teren sve pokaze u sustini, samo za one koji hoce da gledaju. Mnogo smo prsla nacija generalno. Ubice nas derbi sizofrenija.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Ja samo imam neki osecaj da ce Orlandic da ga resi za vikend.Poz :)
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”