FK Crvena zvezda 2016/17

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ne gotivim ni Robija. Igra pas fudbal sto je kod nas debakl. Taman mislis znas nesto pa dodjes u Evropu i onda shvatis da tvoj possesion fudbal kita obicna. Treba bre neko direktan fudbal kao kroz istoriju, kao 91, kao kod MUslina, kao kod Saleta Jankovica. Napadaj gol i to je to. Robi ga je mrsomudio mnogo i doneo 4.2.3.1 sistem u Zvezdu sto je promasaj svih prromasaja. To je moje misljenje. 3-5-2 ili 4-4-2 i udri.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ljudi, ne kazem ja da Srbiji treba jedan Mamic koji ce da drzi monopol. Moze on da drzi Dinamo, agencije, repku, ma moze i da drzi ceo hrvatski parlament, skupstinu i celu drzavu, ali ne mozete da osporite jednu stvar, on ne drzi Totenhem, ne drzi Barsu, on je igrace njima prodao za velike pare zato sto je majstor u tome i ume da odere evropske klubove. I u nasoj reprezentaciji se guraju menadzerski igraci, al ja ne vidim da se ti igraci prodaju za 10-15-20 miliona. Kad sam pomenuo Mamica mislio sam iskljucivo na sposobnost prodaje igraca.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Lepo je videti da su beogradska deca tamo gde je Zvezda. :) Nadam se da ce se sa ovakvim posetama nastaviti pa nek ta beogradska deca pevaju krimosima i uefa mafija najveci deo meca.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Bas to. :yesko:
paske пише:Lepo je videti da su beogradska deca tamo gde je Zvezda. :) Nadam se da ce se sa ovakvim posetama nastaviti pa nek ta beogradska deca pevaju krimosima i uefa mafija najveci deo meca.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Qbo6dRM_M74[/youtube]

Za ovo nije potreban Mucenik ili divljak iz Gabona. Par talentovanih igraca koji umeju sa loptom i koji je ne carine dugo. Samo ovakva igra moze da me vrati na tribinu.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Gagi пише:Slika
Hahaha, gajbu imas za ovo.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Dal u ovom klubu postoji bar jedan defanzivni fudbaler ? Ljudi primise u 5 utakmica 5 golova tako sto se igrac seta kroz njih i ne napravise ni jedan penal bar da ga posteno izlome, a sad je i meni jasno sto Viera vrijedi samo 1,5 sreca pa i to mogu dobiti...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nikad ali bukvalno u zivotu nisam gledao goru odbrani ZVezde. Takodje, nikad nisam gledao gora krila. I na kraju, ne secam se odavno posle Savicevica da sam voleo nekoga da gledam kao Kataija. Zbog njega i danas gledam i opet imam sta da vidim.

Ovih 20ak hiljada ljudi nadam se da je doslo da pozdravi majstora jedinog ovde pred put na zapad.
Naklon.

Pozdrav za laznu grofoviju, šibera, kuku reka, kučea
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Izadji šefe, budi pravi Grof i izvini se novinaru i navijačima što si prihvatio klauzulu da Mučenik igra minimum sat vremena. I što se tališ za Fibela zajedno sa Jeremićem.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Paske otkud tebi te insajderske informacije za ove :zelenko:

Kad ovako gledas kakav je ovo klub apsurda dobro je da ima samo 50 m duga. Kanga dobije glupavi crveni i brata ne kazne novacno a kazu da su mu platu obezbjedili prodajom Ibanjeza, ne mjenjaju dres 3 godine ( ne zbog izgleda) u situaciji kad se igra evropa i gomila ljudi iz inostranstva dolazi i mozda bi kupila dres, Andjelku produzuju ugovor imaju Milosevica i Ristica kao da ovaj ima neku klauzulu da do kad mu kum ima ugovor mora i on. Za Vieru zimus kazu odbili ponudu 4m od kineza a prodaju Jovanovica :winner: ...

A da ne idemo kroz istoriju do Mijovica itd. kad sve sagledas klub je odlican sve i jedan u Srbiji s obzirom sta rade od njih...
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Tviter je nekad korisna društvena mreža. :) Svi ti koji dolaze preko gosn Srdje dolazi zbog taljenja šefa i tog mamlaza. O klauzuli ne treba lupati glavu, nego lepo kao pravi Grof izaći i reći istinu.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

A taj je brat menadzer i Le Taleku a ja se cudio sto zimus platise Mordoviji 200k za obestecenje a on mogao raskid ugovora da dobije, kao da ne pokvare odnose sa Mordovijom kao da ce sa njima non stop poslovati :xD:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Sve ti je jasno. Moram ujutru pogledati roster, možda ima još neko 'pojačanje' za nas.
Ako do 31.8 ne kupi nekog stopera može odmah da se pokupi.
P.s Takodje mi upada u oči što ne kupise onog Stevanovića što ode kod komšija. Jasno je kao dan bilo da je Kahriman kritičan. Ovom možda ne bi ' odskakivala' lopta pri svakom sutu u okvir gola
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Pa ne treba nam štoper za JSL, to možemo i sa ovim debilima da igramo, J***m mu mater, namešteno je sve to.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Nažalost Mordovija je presušila. :(
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

U čemu je fora da ne dolazite na utakmice kada ste se deset godina pozivali na zvezdaštvo i svoju ljubav prema Cz?

Nikada nije ni bilo realno da prođete Sasuolo. Nego ne stigoh pre da odgovorim od obaveza, u onom postu sam bio sarkastičan Makarije pošto su većina to govorili ko da igraju sa izraelskim drugoligašem, a ne Italijanima.

Pisao sam već na svom fb da je to samo neko imbecilan mogao da misli, a isto tako sam napao jako sve posle prve utakmice u Evropi Partizana kada sam svašta napisao ali su mi ljudi uzvratili sa "Igra je nikad bolja" da bi nakon sedam dana se potvrdilo da sam ja u pravu.

I da... kao što sam i na fb napisao vi ste najjači i prvi ste favoriti za titulu mada posle odlaska 2-3 ključna igrača nećete biti toliko jači od drugih ali opet hoćete... verovatno se šetate ligom ove godine.

Srećno u nastavku sezone. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 26 Авг 2016, 18:37, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Fora je u tome sto ne zelim da me neko pravi budalom i manipulise kao nekim klincem kome je vodja i njegovi drugari Sveta krava. Fora je sto necu da "motivisem" moje igrace sa Velibor Dunjic, Marko Sevo itd. Fora je sto mi dovodi pravare od igraca kako bi se talio jer nema para za njegovu platu. I najveca fora je sto je igra p**karska, ako se uopste i moze reci da je ovo igra. Kad se bude igralo atraktivno tad dolazim. Podrazumeva se da mislim na Evropu. Ova liga me ne zanima, dosadna je i sve se svodi na je*enog Vucica i navodno njegovo guranje Zvezde a toboz unistavanja Partizana.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Sloba пише:U čemu je fora da ne dolazite na utakmice kada ste se deset godina pozivali na zvezdaštvo i svoju ljubav prema Cz?
Fora je da su ljudi dolazili, a da klub nije vratio. Da se ja pitam, ne bih dolazio uopste dok god ne udju u evropu. Bojkotovao bi ih kao ABA ligu u basketu.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/38516/mouce-prvi-na-izlaznim-vratima-iz-zvezde
Lici mi da je doveden na foru na koju su hteli Vucinica da dovedu (da bude tu dok traju kvalifikacije, ili da ostane i duze ako se udje u grupnu fazu). Lepo se neko pari preko njega.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”