FK Crvena zvezda 2016/17

Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Srediće to evil kad bude imao vremena. Sutra.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ako ostane Hugo 30+ golova ove sezone.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Синиша Михајловић и Владимир Петровић Пижон бодриће уживо Црвену звезду у Ређо Емилији!

Слика
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Koji je bolid ovaj Kahriman, sto ne pusti onog klinca Manajlovica da brani.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sasuolo je klasičan italijanski klub. Ne računaju oni ozbiljnije na Evropu..
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

To jer su Juventusova filijala, crno-beli klubovi slabo igraju Evropu.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Sad krece ono ali nama nije cilj evropa ove sezone, oni imaju veci budzet, 150 godina igraju zajedno od serije C, imaju veci budzet, dobijali su Juve ... bla bla bla i bla
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Italijanski Donji Srem odigrao rutinski. Iako su tek zavrsili pripreme, izgledaju svezije i spremnije od vasih. Mogli su vam dati gol kad god su hteli.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ovo je sramota. Muče, Le Talek, pa mozda i Ruiz treba da se pozdrave sa Zvezdom, a Zvezda da se vrati na livade Srbije. Neverovatno da dovedes ovoliko stranaca koji su totalno poremetili proslogodisnju igru i da drzis Le Taleka u postavi a on pojma decko nema. izgubio se totlano. Odmah da ga prodaju za koliko god. Mučea da vrate kuci. Nije potreban.

Ono sto je realnost jeste da je i Pizon osvajao prvenstvo. Bozovic je prosl godine popusio Kairatu. Onda je ove godine protiv Valete smorio, ispusio Ludogorecu i sada Sasulu. Koji ce nam k***c za SL? Pa ona ekipa od prosle godine i ja da sam je vodio mogla da bude prvak. Smesno. Nek duvaju kitu svi. Nek prodaju Kataia isto. Gubi vreme ovde. Mrs u picku materinu.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Sloba пише:Sasuolo je klasičan italijanski klub. Ne računaju oni ozbiljnije na Evropu..
Nije tacno, talijanima je sad povuci a bogami i potegni za bodovanje za mesto vise u LS, sad svi moraju da povuku. I Sasuolo bas nije klasican italijanski tim.

@Ortodox

Trankilisate , partizan i zvezda sluze da se izvlace drzavne pare i domace titule su namestene da bi se opravdalo to sve, zavisi koja je ekipa na vlasti . Ne razumem zasto se nerviras gubis zivce zbog budala.
Последње учитавање од Makarije дана 18 Авг 2016, 22:45, учитано 1 пут укупно.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

ja mislim da bi trebalo jos smanjiti plate i penzije kako se cigani ne bi blamirali vise, ne ide ovako
Последње учитавање од TheBlues дана 18 Авг 2016, 22:51, учитано 1 пут укупно.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Socivar пише:Italijanski Donji Srem odigrao rutinski. Iako su tek zavrsili pripreme, izgledaju svezije i spremnije od vasih. Mogli su vam dati gol kad god su hteli.
Jos ce ispasti da je njima prednost sto im sezona nije pocela :zelenko:
Orthodox пише:Ono sto je realnost jeste da je i Pizon osvajao prvenstvo. Bozovic je prosl godine popusio Kairatu. Onda je ove godine protiv Valete smorio, ispusio Ludogorecu i sada Sasulu. Koji ce nam k***c za SL? Pa ona ekipa od prosle godine i ja da sam je vodio mogla da bude prvak. Smesno. Nek duvaju kitu svi. Nek prodaju Kataia isto. Gubi vreme ovde. Mrs u picku materinu.
Jos ga nije sramota da se vadi kako nismo spremni za evropu i sl., a mi i ovako jadni realno zadnjih bar 6-7 nismo imali jaci tim. Dobio je koga god je htio od igraca, mozda ne bas koga god ali sigurno 10x vise od ostalih trenera pocev od Prosineckog pa nadalje...
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Pizonova ekipa bi se tukla sa ovima za razliku od ovih. Ne vidim poentu postojanja golmana koji prima ovakve golove. Bivsi propali golmani, moji saigraci, u toj raspaloj Vojvodjanskoj omladinskoj ligi nisu primali ovakve golove a ne jedinica Zvezde.
O aktivnosti trenera u toku utakmice ne treba trositi reci, onaj hister sa zelenom kravatom je objasnio kako se vodi mec. Bojim se da neko, pored par igraca, mora da ide. Ipak holandski stil fudbala ne prolazi ovde.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ma nema izgovora. Jad i beda. Totalno sam se razocarao. Zao mi ovog Kataija u picku materinu, igra u seoskoj evro ekipi , a on klasa za njih. Propasce ako ne ode.

Grof je izgleda seoski trener. kao sto rekoh, i ja sa ovakvim igracima mogu u Parunovcu da haram. I onda dodje na konferenciju za stampu i tera sprdnju neku. ok bilo je zanimljivo na pocetku, sad me umara. Kazi bre da ne valja nista, da su podbacili, da si losu taktiku postavio, da moras da forisras Mucea i Ruiza (koji je bolji od Mucea od samog dolaska da se razumemo), da glumis velikog bosa, da ne pricas sa pola igraca u ekipi, da je atmosfera katastrofalna, da su rezultati porelosi, da je igra ocaj, da treba da bude sramota par igraca kako igraju i da preuzimas odgovornost za debakl u evropi sa timom koji kosta slicno kao i Zengin i Muslinov, a koji su se kvalifikovali tj ispadali od MIlana, PSV-a itd itd. Znaci, neka duvaju. Posle Barkosa, Blaga Georgijeva, Salasa, Silve valjda je bilo jasno da je ZVezda bas to sto je nekad bila jer je pravila i dovodila igrace iz regiona, a ne iz sveta. Dzaja je pokupio najbolje iz ex SFRJ tadasnje iste drzave. Jugovica su doveli iz MIlutovca, ej bre!!! Muslin Zigica iscackao iz Jedinstva Ub, ostale od deteta napravio igrace, ovaj sve na gotovo i k***c. Ne moze. Stole iz Pakasanice sigurno igra bolji fudbal od Mučea, samo treba ozbiljan skauting i mreza u Srbiji. Jok more, lepse iz Gabona. Pis.
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

TheBlues пише:ja mislim da bi trebalo jos smanjiti plate i penzije kako se cigani ne bi blamirali vise, ne ide ovako
ovo je i meni prolazilo kroz glavu. Gledam borbu za finale vaterpolista, kosarkasica i odbojkasica i razmisljam sta ce sledece izmisliti da u fudbal upumpaju jos nekoliko desetina miliona evra a u isto vreme musli objavljuje sastav reprezentacije sa igracimai iz druge lige Engleske i Nemacke
Последње учитавање од Papučar дана 19 Авг 2016, 08:46, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Tolike pare a trud 0,iskreno zao mi ovih na OI,trude se a neki ih kude. :slap:
Последње учитавање од Cvija дана 19 Авг 2016, 10:29, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Pusite ga cigani, pusite ga madjari. Ovo je bila poslednja sansa da gledam Mancester u Srbiji :(
Orthodox пише: samo treba ozbiljan skauting i mreza u Srbiji. Jok more, lepse iz Gabona. Pis.
U Srbiji i u okolini. To ja pricam godinama. Ne mora cak ni da se ulaze novac i da se ide daleko. Gledao sam jedan dokumentarac pre par godina gde su bas pricali o skauting mrezi Partizana i Zvezde za vreme Jugoslavije, pre 30, 40, 50 godina i o tome kako su nasi klubovi imali brdo skauta koji su skautovali samo po prostorima bivse jugoslavije i obliznjim zemljama, imali smo i brdo kao nekih insajdera u tim vecim klubovima poput Dinama, Hajduka, Zeljeznicara. I uzimali su najvece talente iz Hrvatske, Bosne, Crne Gore, Makedonije, Slovenije, Rumunije, Bosne... Ima primera koliko hoces, od ekipe Partizana i 1966. do Zvezde i ekipe iz 1991. Secite mi ruku ako je jedan Zvezdin ili Partizanov skaut krocio u Makedoniju ili Hrvatsku u posledjih 15 godina. Mada ne verujem da se i po Srbiji trazi. Kontam da se danas skauting odnosi na sklapanje dilova sa menadzerima koji ce ti kasnije nuditi svoje igrace.

Prva stvar koju je Ferguson uradio kad je dosao u Junajted, klub koji nije osvojio ligu 20 godina, bilo je sredjivanje skauting mreze. Utrostrucio je broj skauta. Prva titula je dosla nakon 7 godina, sledecih 12 u sledecih 20 godina. Naravno glupo je porediti Junajted i Srbiju, al taj primer govori nesto, i J***m mu mater, ako se klubovi usmere prema sredjivanju tih stvari, mozemo valjda svake godine imati predstavnika u LS.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Kako se nadati nekim domacim pojacanjima kad dodjes i pitas klub da ti proda nekog dobrog igraca/klinca a on trazi milionce npr i minimum 40% od sl. prodaje? A sve to jer mogu da ga prodaju u Slovacku, Moldaviju i slicne zemlje npr, ili je predsednik kompleksas pa nece ciganima da proda svog najboljeg igraca nego ceka nekog iz Partizana da se javi pa se posle ku**i kako voli Partizan i kako je namagarcio cigane...A da ne spominjem "velikosrpsku", "najvisecetnicku", "najvisepravoslavnu" a u isto vreme i najogavniju tribinu na stadionu koja bi svakog dobrog igraca iz Bosne ili Hrvatske docekala kao najveceg neprijatelja Srbije. Ne mogu nabrojati salve uvreda nekom Husrefu ili Anti od pedje, ice, pice, mice, kur*e, ako bi promasio gol za pobedu u nekom mecu.

Neko ostavi sinoc sjajan komentar na nekom portalu.
1986 Zvezda gostuje u Rijeci i izgubi 2-1...do te utakmice na stadionu nije bilo nikada na utakmcama Zvezde ispod 25-30 k ljudi.....A onda sledece dve utakmice posle izgubljene u Rijeci na stadionu 4-5k ljudi...
Jasna poruka za klince koji se loze na mobilizaciju i slicne gluposti. Protiv Sasuola a i na derbiju treba da bude minimalan broj ljudi, cak i uza familija da se ne pojavi. Pa kad zasluzi tad cu i platiti ulaz, sesti i pogledati utakmicu.
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

ovo je skauting na nas nacin i dok klubovi budu niciji, takav skauting ce i ostati

Код: Изаберите све

http://www.telegraf.rs/sport/288072-fantom-sa-marakane-zvezda-vec-deceniju-poklanja-ugovor-tatinom-sinu
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Meni je to ok da traze velike pare za domace igrace, pa dosta su partizan i zvezda otimale za dz igrace. Sad sto ni te manje ekipe nemaju nista od tih para vec uzima neki lokalni biznismen to je druga prica.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”