FK Crvena zvezda 2016/17

Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

I dalje bi voleo da vidim Zarka Markovica na DC. Nadam se da ce, u slucaju prolaska u Evropu, baciti ponovo oko na njega. Ugovorom je u Kairatu do decembra a Kairat je ispao iz Evrope.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Povredio se Kairatu neki stoper na duze pa uopste ne razmisljaju da puste Markovica.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Eto ga onda na zimu kao novogodisnji poklon :zelenko:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Uopšte nam i ne treba. Imamo vec Fibela koji je slican i Rendulic je visok. treba neki manji i brzi.

Što se tiče Gobeljica, on je uvek igrao DR/WBR alije u Napretku nekako dosao na DM kao i Lukovic Stevan, ista prica. Dobar je Gobeljic samo st nije posebno brz ali je bolji od obojice trenutno ja mislim.

Što se tiče Veselinovica, rečenica da nam treba neki kvalitetniji špic bi značila šta? Kvalitetniji u kom segmentu?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nadam se da spomenuti neće obući Zvezdin dres. Gobeljić je nešto izmedju Petka i Cvetkovića, znači nije upgrejd i neće nas pojačati. Maraš klasičan menadžerski igrač, ništa bolji od Rendulića, od Lukovića sam i ja bolji, on se ne računa. Nama treba jedan BPD, pitanje je da li možemo takvog da nadjemo. Veselinović možda i može, ali samo ako odu Orlandić i Sikimić, ako oni ostaju, koji će nam on k***c? Da se guraju na klupi? Grof nije trener koji će furati dvometraša 90 minuta, već će Veselinović biti igrač koji ulazi kad treba razbiti bunker, a za to već imamo onu dva nesrećnika.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Drugaciji tip napadaca, kao Viera na primer.Igrac koji moze sam sebi da iskreira sansu i koji je dobar u presingu na protivnickoj polovini.Nije los ovaj Veselinovic, ali mislim da nije kvalitet Viere.Mada kako Viera igra na pocetku ove sezone nije neka velika razlika u kvalitetu trenutno.Od domacih mislim da nemamo dostupnih napadaca kvalitetnijih od Veselinovica, mozda Djurdjevic, ali on nije igrao nista ozbiljno odkad je otisao iz Srbije.Ovaj Veselinovic makar daje neke golove po Belgiji.Po meni ako prodjemo Ludogorec mora mnogo kvalitetniji spic, makar stranac.Veselinovic za nasu ligu ekstra, ali ako prodjemo dalje jedino ako ga dovode za drugog spica ima smisla. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Zele... Gobeljic je seronja veliki ovako, kao lik ali vise i ume sa loptom od obojice i bolji centarsut ima duplo. On ti je neka slabija varijanta Ninkova po desnoj strani da forsira ko konj. Jedino eto, malo je sporiji.

Što se tiče BPDa, to skoro pa da ne postoji kao opcija koju mi možemo da priustimo jer Lukovic je premator a i jedini koji je hteo da se vrati u CZV. Ja ne poznajem takvog igrača kod nas. Mozda Frimpong iz Napretka liči na tako nešto, posebno prosle sezone i sad dobra tekma protiv Zvezde ali ne znam ni sam da li bi mogao to da nosi tako.

Što se tiče Veselinovića, 25+ golova u SL jer kod nas 2 coveka u ligi znaju da igraju glavom. Drugo moze da zadrzi loptu sto Sikimic i Orlandic nije da znaju. Orlandic je svakako povredjen na duze kao i obicno i nikad nece biti fit. Kad se oporavi, a mozda i pre toga, uzece hga Lalat. Sikimic je dzoker , Hugo ide. Kad ode Katai, mi imamo klasicna krila i centarsut igru. Muče, Ruiz, Srnic moze da probija malo i Plavsic, sto znaci , a i mislim da cemo solidno promeniti i stil igre i napadacemo sa bokova ali loptama ne telom, kao nekad, sto je po eni i prepoznatljiva igra Zvezde, no ne mora da znaci ni da sam u pravu ni da je to dobro. ja licno sam ljubitelj ovoga sto pisem.
Слика
Последње учитавање од Orthodox дана 28 Јул 2016, 02:22, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Gde ljudi iz drugih gradova mogu da kupe karte?
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Cimaj nekog, ko ide sutra na utakmicu, da ti uzme kartu.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Ma bice karata i u utorak 99%, samo poranis malo.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

SoneKragujevac, Mozes da kupis preko iticket-a i da odstampas kartu kod kuce.Ne moras uopste da se cimas.Evo ti link sajta tamo ti sve pise.

Код: Изаберите све

http://www.iticket.rs/
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

CRVENA ZVEZDA (4-1-4-1): Kahriman - Petković, Rendulić, Luković, Ristić - Poletanović - Plavšić, Babunski, Kanga, Ruiz - Vijeira.

Odlično, Luković verovatno neće igrati protiv Ludogoreca. :zelenko:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

PRAZAN SKORO STADION :wtf: :wtf:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Licno bi platio da se dimenzije terena svedu na minimum. Skupo ce nas kostati kad nas pocnu jaci timovi pretrcavati.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Код: Изаберите све

https://www.youtube.com/watch?v=HaR-pmivbs8
Solidan stream
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Odlicna tekma 20 minuta. Kak vreme odmice, Kanga sve bolji i bolji. Hugo totalno van forme i bez samopouzdanja. Ovaj Caciedo iz Metalca ko zver kad se stusti ka golu. Brzi od svih i jaci al ne ume sa loptom.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Orthodox, Da ume sa loptom ne bi igrao u Metalcu.Svidja mi se.Solidan materijal za obradu. :cheers:
Inace svidja mi se ova nasa sredina.Bas je kreativna i fino deluje.Izgleda da cemo vise ovako igrati u ligi iz razloga sto sa Donaldom,Le talekom i Kangom tesko da cemo probijati bunkere u JSL.
Последње учитавање од Velja93 дана 29 Јул 2016, 20:34, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Uzivanje je gledati skolovanog fudbalera na terenu kakav je Babunski.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Hugo dva puta ne može da reši 1na1. Totalno van forme, valjda ćemo ga zabosti negde.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Da, Babunski je dobar. oletanovic isto i Ristic mali. Babunski isti Rojnaldo u faci sa frizurom iz MU. :)
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”