Super Liga Srbije 2016/17

Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Cukaricki najorganizovaniji klub bla bla bla, Cuka kida bla bla bla, Cuka najzdraviji klub u Srbiji bla bla bla
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Tako i jeste bilo pre 3 godine kada smo kenjali o tome. Ja prvi. Mislim da im i dalje ne kasne plate ni dan i da su odlicno organiizovani. E sad sto ove godine preslabe rezultate beleze, sta da se radi. I Čelzi za malo da ispadne prsle godine jer teren je nesto drugo.
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Dobra tekma bila. Ozbiljan Napredak a mi uvek kad je vazno padnemo i odigramo uzasno. No, da ste dali barem jedan go od svih onih sansi bilo bi jos mnogo bolje. Ako je za utehu vise gol sansi nego danas u onoj uspavanki od derbija. Do godine u Krusevcu a posle, zdravlje Boze i u playoffu :)
Orthodox пише:Odličan fudbal danas na Čairu. Šteta sto ovi moji čarapani ne dobise, bili bolji mnogo, samo i Radnicki ozbiljna ekipa. Vis, moze fudbal da se igra i van Bga majku mu :yesko:
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Zbija Napredak :gunman: ajmo Evropa da uletim na teren :yesko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Lepa vest i ono za šta sam ja i više bio.

Neće se graditi nacionalni stadion već poboljšavati uslovi na stadionima večitih. I to će se poboljšavati do UEFA najjače kategorije. Manje će se para potrošiti, a dobiće se dva odlična objekta. Elektronske kapije će između ostalog biti stavljene i svašta nešto drugo. Manje će izaći, ali ne toliko manje jer će i ovo zahtevati mnogo velika sredstva (tipa na stadionu C. zvezde i promena podloge).

Ovo je odlično. :ole:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Hoce hoce...
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ja cu da lajem ko kuce ako Partizan vidi taj stadion, Rajka ce mozda i da obnove al JNA nece ni pipnuti... bar ne ovi sto sad predstavljaju vecinu Srbije.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Rajko je vec daleko iznad Partizanovog, bar onaj deo sto sam video sto se tice unutrasnjosti stadiona.

U nas stadion treba bas dosta uloziti.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pa ne pravi se Aco novi stadion već renovira postojeći što su manja ulaganja u pitanju. Mi recimo imamo stolice relativno nove i slično tome tako da je situacija sledeća da mi imamo bolji izgled za javnost (podloga - relativno nova takođe, tribine), a C. zvezda bolju unutrašnjost. Danijel je u pravu da je njihov već bolji od našeg u dosta stvari ali i to je daleko od nekog evropskog nivoa koji je potreban.

Inače da... treba dosta svakako uložiti jer oba stadiona jedva ispunjavaju UEFA osnovne zahteve. To je ogroman problem.
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Necu nista da kazem.

Код: Изаберите све

http://fudbal.hotsport.rs/2016/08/15/hotpsort-analiza-zasto-e-srpski-fudbal-u-blatu-video-foto/
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Za te stvari su krive lokalne samouprave. Draze im je lapiti kintu nego uloziti u stadion.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ok, jesam navijac Partizana ali mi opasno smeta ovo favorizovanje. I nas i Cigana. Opet se samo nasi stadioni obnavljaju a ostale ko jebe. Na stranu vec ranije povlastice i jednima i drugima. I posle hocemo kompetitivnu, dobru ligu. Poboljsanje srpskog fudbala. Pa kako rodjaci, kad se sve navlaci na dva kluba?! Dajte iste uslove svima, pa cemo onda da pricamo...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Jbg, narod je kriv. I dalje je Srbija podeljena na dva kluba i dok je takva situacija bice favorizovanje vecitih. Ovi ostali jedva 'prelaze cenzus' i kad ojacaju navijacki onda ce i biti forsiranja manjih klubova.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Treba privatizovati pa ako oce novi valsnik nek radi sta hoce, nek obnavlja, a ne drzava (mi ) da ulazemo pa da prodaju pa neko drugi da ima. I kako poboljsati dva komunjarska stadiona sa jebenom stazom koji su potonuli od jebene mokrace. To treba rusiti, prodati zemljiste da se grade trzni centri i slicno a nek oni zlotvori koji su orobili klubove vrate pare i nek grade na njivamo negde modernije manje stadione.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Makarije, drzava nece da proda glavne sponzore Vlade Srbije. Veruj mi. Tek kad na vlas todje neko ko nema veze sa ovima, e onda moze da se desi, neki Englez, Spanac ili Siptar potpuno nebitno Srbi su sebi najveci neprijatelj uvek bili
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nemaju pravo da se bune navijači ostalih timova, a i paske je lepo odgovrio.

Partizan i Zvezda imaju veliku istoriju za razliku od svih ostalih klubova. Ako ne gledamo najjače lige (prvih 7-8 recimo), ali čak i tamo ima favorizovanja. Favorizuju se u svakoj državi od 1 do 3 kluba i to je to. Neka uzme Čukarički titulu, a ne da namešta guzove zarad prijatelja u večitima pa neka zaigraju u Evropi, ostvare nešto i onda će im se graditi stadion po dobrim uslovima (što da ne). Isti slučaj je i sa Radničkim iz Niša, Spartakom, Mladošću....

Uradite nešto, budite pošteni, lokalne samouprave neka pomognu i iće sve na bolje. Mi imamo dosta dobrih stadiona i po kapacitetu u prve dve lige, a na većini su problem samo podloga i reflektori. Za 200k € bi bilo koji klub bio miran nekoliko godina (podloga, a reflektori za stalno). Nije ok očekivati da država pomaže nekome ko nema istoriju ni približno onima koji donose najviše uspeha i onima za koje 90% ljudi koji prate fudbal i navijaju.

Govorim objektivno, a na stranu što sam ja uvek za manje klubove. Mora da se pogleda malo i realno. Za početak bi bilo kul da Partizan i Crvena zvezda krenu sa boljim rezultatima u Evropi, a kasnije i neko drugi možda se pridruži ako liga ojača, a za to nam trebaju bolji uslovi...

:cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Da je neko besomučno trpao keš u Zadrugar iz Lazareva jedno 60 godina, imao bi i on istoriju dostojnu velikana. Zajebite tu priču da Zvezda i Partizan imaju istoriju, jer sve je to stvoreno na uštrb ostalih klubova u ovoj i onoj državi. Prodati sve i šukurac, stadioni su vlasništvo države, kao u Italiji, pa novi vlasnik nek' vidi šta će. Ako hoće da iznajmi i održava postojeće, super, ako hoće da gradi novi u Surčinu, još bolje, ako misli da bi mu bilo bolje da prebaci Partizan u Boku, a Zvezdu u Čurug, pa nek' prebaci.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Privatizacije vecitih nece nikad biti moguca, to mozete da zaboravite.


A sto se tice ostalih stadiona, pa renoviran je u Uzicu, Nisu i Kragujevcu ako se ne varam, a u NS je dobio jednu tribinu.

A bar sto se Partizanovog tice nema sta da se kaze, napravljen dok je moj djed ganjao stoku po livadi. Tribine su lepsi deo stadiona, ona "loza" je smece klasicno.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Ti Slobo nisi u srege ali bukvalno. Lokalna samopurava da pomogne? Druze komunalac Indjijski je bankrotirao dok se igrala prva liga od spoznzorstava koji su morali da daju, radnici plate nisu primali. Igracu su primali plate preko komunalca i vecina ih je bila prijavljena kao pomocnik na istovaru kamiona. Rak naseg sporta su FK Partizan i FK Crvena Zvezda. Toliko je para utuceno u te gluposti da je to strasno a na kraju ti klubovi nemaju ni kuceta ni maceta, smesni su.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Izvini Slobo, ja sam skroz zaboravio da su stadione Zvezde i Partizana izgradile lokalne samouprave. I skroz sam smetnuo sa uma da se i Zvezda i Partizan od 1945 godine pa sve do daleke nam buducnosti finansiraju od opstine.

I samo da znas da je od ove godine na snazi zakon da najvise 20% budzeta za sport lokalne samouprave sme da ide u jedan klub. Sto ne vazi za drzavni budzet a dobro se zna kome ide drzavni budzet svih ovih godina.

I nemoj da uzimas u usta timove koji nisu veciti vojni i veciti policijski klub, narocito ne Radnicki. Jel ti znas nesreco kad je Radnicki igrao polufinale Kupa Uefa? Jel znas koji je sastav tima bio? Jel ti znas koje smo mi sve klubove pobedjivali u to vreme? Sve igraci maksimalno 30 kilometara od Nisa. Da li si svestan da je rukovodstvo kluba dobilo cutek po usima sto se sirimo, pa smo morali celu ekipu da prodamo? Pa jel se mnogo qrcimo time? Jel smo dobili nesto time?

Istorija. Ko zivi u istoriji i prezivljava je iznova osudjen da ide unazad i propada a ne da gleda unapred i raste.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”