Super Liga Srbije 2016/17

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Makarije, ja vrlo dobro znam koliko su večiti štetni po državu, ali ako će im to što će imati bolje uslove možda doneti i bolje rezultate u Evropi što da ne, a bolji rezultati njih bi koristili celoj ligi.

Naravno to još nije realno ali bi bilo odlično ne samo stadioni večitih već i šire (bar još 1 ili 2) imaju takve uslove kao što se pominje.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Veciti sluze za zamajavanje mase. Da nije tako davno bi bili skrajnuti. Tako je u citavom svetu samo sto je kod nas pored politike sport povezan i sa kriminalom.

Zasto privatizacija ne moze da se sprovede pitajte dva pametnjakovica, celavog Ivana na severu i Radetu na jugu, kao i njihove sledbenike, osobe izmedju 14-25 godina.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Tako je.

Pritom ja razumem šta su svi ovde komentarisali, ali vi očito ne razumete sistem. Sistem u našoj državi je takav da se najviše ulaže u dva kluba, da su ona i dva najpraćenija kluba, da se uglavnom sve deli na crno ili crveno-belo na dan derbija, a da ostale utakmice retko koga uopšte i zanimaju.

I ne opravdavam to već navodim kakav je sistem u ovoj državi ako zaboravljate. Partizan / C. zvezda (zavisno od vlasti) su često i iznad države i to se neće promeniti i u narednih 20 godina sigurno.

Takođe paske ovo što je rekao takođe je tačno, a to je da PFK i CZV služe da bi se masa ložila i usmeravala sa zaista bitnih tema. Eto sad ćete vi diskutovati zašto će oni dobiti takve uslove ili o tome kako su povlašćeni dok će pristalice klubova biti oduševljene, a niko neće diskutovati o tome ili pomenuti kako je 60% naroda na rubu egzistencije. To je poenta.
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Slobo, ti pokrenuo ovu raspravu oko stadiona uz veselog smajlija. To znaci da ti radis za sistem i usmeravas masu sa bitnijih tema. Mnogo si brate kontradiktoran. Imas logo Blackburn roversa, podrzavas lokalne timove, navijac si N. pazara (ako se ne varam) kad se ne lozis na Zvezdu ili Partizan. Pa ko si ti? Pa ti nisi Jakovljevic. Ti si neki veci izdajnik... :ole:
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Mnogi ovde na forumu stave logo tima koji su zgotivili kroz FM pa je tako i sa mnom slučaj.

Navijam samo za Partizan. Simpatišem Novi Pazar, Mačvu (u rukometu je to Metoloplastika, u vaterpolu Šabac ako kontaš) dok od inostranih Real.

Takođe podržavam od reprezentacija Srbiju, Bosnu i Hercegovinu, Hrvatsku i Crnu Goru (ne pratim baš Makedoniju i Sloveniju iako su mi drage).

I nasuprot toga. Ja se zalažem za ono dobro svaki dan ovog života i vrlo dobro znam koliko su Partizan i Crvena zvezda štetni za ovu državu, ali pokušavam da vam objasnim kako stvari ovde funkcionišu ako zaboravljate. Drago mi je jer će Partizan imati bolji stadion ako se ovo ostvari i šta je to loše? To me ne sprečava da objektivno prokomentarišem nešto.

Učen sam da navijam za Partizan i takav je slučaj i sa mojom braćom, mojim dedom... većina su ovde učeni da navijaju za Partizan i C. zvezdu. Vi iz unutrašnjosti (između ostalog i ja sam iz unutrašnjosti) (čast izuzecima) ste jako ostrašćeni kada su u pitanju Beograd, beogradski klubovi itd. Ispratim klubove iz mog grada ali to ne znači da sam lokal patriota.

I ne znam koji je sa ljudima ali u Srbiji ima najveći broj kritičara kada je bilo šta u pitanju. Svako daje sebi za pravo da palamudi i komentariše nekoga. Čoveče briga me za koga navijaš, da li si zvezdaš, Nišlija, partizanovac... da li pripadaš grupi Kosovara, roma, Mađara... šta radiš i koga pratiš. Ne zanimaju me tuđi životi jednostavno i isto tako svakog od vas treba da je briga za koga ja navijam i koga podržavam i šta radim i da li sam izdajnik ili nisam. Gledaj svoja posla. Ako navijaš za Radnički to ti ne daje za pravo da se mešaš u moje stvari i da donosiš zaključke kako tebi odgovara i da ti procenjuješ da li sam izdajnik ili nisam, a ni ne znaš me lično.

:cheers:
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Definitivno Slobo ja mislim da ces dogurati sa ovim svojim kapacitetima minimum do mesta predsednika drzave, ne salim se uopste i ne sprdam te, jednostavno to mora biti tako.

P.S mislio sam da ti objasnim ovo za Jakovljevica ali onda sam izasao na terasu i proderao se ko Dusko Dugousko pre nego sto je udario bombu na nagovor gremlina.
Последње учитавање од Makarije дана 14 Окт 2016, 21:55, учитано 1 пут укупно.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mene je deda učio da navijam za Proleter iz Zrenjanina, ali mi onda ugasiše klub da bi neki udrikurci iz BG-a mogli da se zaduže još više. Jebiga, nisam imao tu sreću da se rodim u velegradu, pa da mi lokalni klubovi budu Zvezda i Partizan.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Opusteno sad si se prodao pa idi sad pod marakanu i upijaj onaj vonj mokrace i osecaj se kao pravi navijac.

P.S Ja bih navijao za FK Agrouniju ali ugasise je odnosno preimenovali jedno 4 puta, a nekad je igrala B ligu Jugoslavije.
Последње учитавање од Makarije дана 14 Окт 2016, 22:04, учитано 1 пут укупно.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Jesam vam rekao koliko me boli k***c za stadione , Napredak trti :ole:
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Vreme ti je da otvoris temu: Napredak u Evropi :P

Neka je Culum iskljucen, od merak.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Koji bre Culum, on iskljucen na 2:0 , a trebalo je da bude 6:0. Do kraja Napredak igrao viktoriju isprdao se sa Radom. Najbolje tekma ove godine, greota sto ne dadosmo 8. Samo ladno na stadionu u pm. Daj Boze evropa...vreme je. :yesko:
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Prvi put posle dužeg vremena sam gledao Napredak uživo u Kruševcu i imao sam šta da vidim. Prvo poluvreme fenomenalno. U drugom su stali, mada je i tada bilo dosta šansi. Šteta što je Šljiva iz prve pogodio samo prečku. Verovatno bi bio lepši gol od Vukanovićevog.
U suštini, jako lepo ovo izgleda sa 3 štopera pozadi i samo neka ovako nastave i plej of ne bi trebalo da dodje u pitanje, možda čak dodje i ta Evropa, ko zna. :D
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Mando ako Mačva uđe u SL znaj da će biti bratsko navijanje Jakuza i Šanera i u Kruševcu i u Šapcu (dolazili su pre Kruševljani u Šabac i obrnuto a ne praktikuje se toliko to dok su ostali u dobrim odnosima).
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Слика

Molim?

:ole:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Kakva krađa danas u Novom Sadu. Čist penal za Napredak, ništa. Gol iz ofsajda, pomoćni dize pa spusta zastavicu. Ovo je sramno.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Ne odgledah, nema veze... Samo Čuka da ne uđe u finale kupa i eto EL u Kruševcu. A za vikend kidamo bodove...
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Ne brini mora Vojvodini da se izadje u susret maksimalno :rofl:
Sad ceš za vikend tek da vidiš kako će da igraju i kako će im se svirati :ljubav:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Mandiću, hoće Napredak da spusti gaće pre početka?
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Dragane, rđo, mani se Čarapana, dođi ti na skajp...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Gobeljicu jajaro
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”