Kvalifikacije za Svetsko Prvenstvo 2018

Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Čekamo upload.

Код: Изаберите све

https://www.youtube.com/user/arsenalfanstv
:fanman:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика

hahaha, isti smo
Џони
Assistant Manager
Поруке: 632
Придружен: 30 Дец 2011, 16:52
Место: Jagodina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Џони »

Kako je jebeno odvratna ova Barselona
Cvija пише:Pratim igrace,ako kidaju u 29-30godina,zapamtim ih i dovedem dok su mladi,sry ako je nerazumljivo... :cheers:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Ne znam da li postoji ogavniji klub jebeno. I da toliko vuku sudije nije normalno, mene je sramota.
Корисников грб
atlantisbRe
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 14 Апр 2014, 21:25
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од atlantisbRe »

PSG diskvalifikovati iz LS najmanje do 2050.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Serem ti se ja u takvu pobedu. Poklonjeni penali. Ma mars bre... Sramota me za njih.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Ma daj ne palite se, odrala ih Barselona, Emeri usrao sve.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
Family88
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 11 Нов 2013, 19:21
Место: Skopje
Status: Није на вези

Порука од Family88 »

Mozda dobila mala pomoc barcelona ali brate ja da imam neko dostoinstvo i da se zove UNAI EMERY dajem odma AL ODMA jos sad otkaz , brate sramota je .
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Znate koliko mrzim Barsu i koliko se pricalo ovde o tom guranju uefe, al brate mili, zasluzeno su prosli veceras. Nisu cak ni igrali neki dobar fudbal. Al brate mili, da Emeri dodje na Nou Kamp i onako skine gace :ave:

Ajde, imas 1:0, pa parkiras autobus i cekas kontru. Al bajo, da ti imas 4:0 i da ne smes da igras svoj fudbal, ili da bar dodjes s nekim planom za napadanje... Zato nisu ni zasluzili dalje da prodju. Barsa se gura, nema tu dileme, voleo bih da su oba kluba ispala.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

neme93 пише:voleo bih da su oba kluba ispala.
this

nek potroše arapi još 300m fore radi.
Последње учитавање од Gagi дана 09 Мар 2017, 00:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

I onda ih izuju Juve i Bepe sa 3 fri transfera i nekim bogom od 10m...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Socivar пише:i nekim bogom od 10m...
Слика
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Utakmica je bila lepa za oko...
Ali toliko toga na kraju meca da se poklopi.
Cavani masi 1 na 1 sansu, Di Maria masi 1 na 1 sansu, Cavani pogadja stativu.
A sa druge strane prvi gol, mala odbijanka ali ulazi. Drugi gol, tj. auto gol isto odbijanka.
Onda onaj 3. penal, ono je bilo komicno. Cetvrti gol nema sta majstorija jednog igraca, peti gol malo manje smesan nego 3 penal ali opet sviran tako lako. I na kraju ono zbog cega je PSG zasluzio da izgubi je onakvo branjenje gola u nadoknadi vremena.
Sve u svemu cudna utakmica, ali mi nekako opet imam osecaj da je Barsa imala srece. Da je imala zelju za razliku od ovih, ali i da je imala i podrsku sudija.
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Barsa igra mnogo losiji fudbal u poslednje vreme, ne igra se toliko od noge do noge ko nekad. Igra se direktnije salju se poprecne duge sa jedne na drugu stranu samo da se posalju. Sredina im ne unosi vise loptu u poslednju trecinu kao nekad i bekovi su im dosta jaloviji . Nisu nasli dostojne zamene za neke igrace i Enrike se igra trenera ko Rajkard onomad i Pep u poslednjoj svojoj godini.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Makarije пише:Barsa igra mnogo losiji fudbal u poslednje vreme, ne igra se toliko od noge do noge ko nekad. Igra se direktnije salju se poprecne duge sa jedne na drugu stranu samo da se posalju. Sredina im ne unosi vise loptu u poslednju trecinu kao nekad i bekovi su im dosta jaloviji . Nisu nasli dostojne zamene za neke igrace i Enrike se igra trenera ko Rajkard onomad i Pep u poslednjoj svojoj godini.
Po meni je Enrike preporodio Barsu kad je dosao. Uvideo je odmah da nema nista sa tim "od noge do noge" pa je krenuo sa mnogo direktnijim fudbalom. Ukusi su razliciti al meni je to bio pet puta lepsi fudbal nego bilo sta sto je Barsa igrala izmedju Ronaldinja i Enrikea. Da li je kvalitetniji i uspesniji, to je vec diskutabilno. Uzeo je i Enrike tripletu. Kakav god da imas sastav, tripletu nije lako uzeti.

Cavi je davno otisao, Iniesta nazalost u jakom problemu jer ga ubise povrede. Kostura nema. Ludacki napad vadi koliko moze, ali ne mogu sve sami da rade. Kao sto i ti rece, nisu nasli zamene. Buskec je strasan igrac(i ljiga), al je vidno u padu forme. Ne znam sta se tacno desava sa Rakiticem i zasto ga Enrike toliko rotira. Gomes je plac majke bozije. Potrosili su 200 miliona u poslednjih godinu dana i nisu krstenog igraca doveli. Jedino je Umtiti bio pogodak jer se odmah uklopio, ali je i on u slaboj formi poslednjih par meseci.

Vidim da im Sampaoli ne odgovara. Kuman se pominje mada bi on po meni bio promasaj jer je proslo ono vreme kad bi im on savrseno legao. Sakristan bi mozda bio dobar izbor al ne vidim da se pominje.

Elem, ko bi rekao da ce brazilski saban izrasti u onakvog lidera na terenu i mudo. Vukao ih je lik kao nikad. Jesu ona simuliranja uzas i za povracanje al mu se ne moze oduzeti sve ostalo sto radi.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Mislim da kad se okupio trojac Eto, Anri, Mesi da je tad Barsa igrala najlepsi i najbolji fudbal bar od kad ja pamtim a to je recimo kad sam dobio neku svest o sportu tamo 1994-1995 i kfalifikacione utakmice za odbojku za olimpijski turnir izmedju Jugoslavije i Nemacke. Niko to jos nije prejebao a mislim da Enrike puno luta posto i nije neki strateg.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Makarije пише:Mislim da kad se okupio trojac Eto, Anri, Mesi da je tad Barsa igrala najlepsi i najbolji fudbal bar od kad ja pamtim a to je recimo kad sam dobio neku svest o sportu tamo 1994-1995 i kfalifikacione utakmice za odbojku za olimpijski turnir izmedju Jugoslavije i Nemacke. Niko to jos nije prejebao a mislim da Enrike puno luta posto i nije neki strateg.
Jesu tad bili jaki kao crna zemlja al su ih bas tada sudije nikad jace gurale. Jesu unistili Junajted u finalu 2009. godine, al se svi secamo one sramotne kradje protiv Celzija u polufinalu te godine, 3-4 nesudjena penala, neke nepokazane crvene kartone...

Dve godine kasnije, opet tukli Junajted zasluzeno u finalu al su ih isto u polufinalu pogurali protiv Reala, a da ne pricam o onom crvenom RVP-a na Kamp Nou pri rezultatu koji je vodio Arsenal dalje.

Pokusali su i onu godinu izmedju da ih poguraju, smesan crveni u revansu vec u prvom poluvremenu za, J***m li ga sad koga, ne secam se tacno, Kambijaso, Mota... Al nije se dao Mou.

Te kradje nikad necu zaboraviti, i zbog tih kontroverzi koje su ih okruzivale u to vreme, ne mogu da cenim tu generaciju igraca, ni uspehe koje su ostvarivali, kao ni Barselonu kao klub.

Hajnkesov Bajern je bio za klasu iznad te generacije Barse.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Imas pivo i ovako, lajv, kad te pusti zena. :zelenko:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Samo da vas obavestim, za 5 minuta pocinje Rostov-Junajted i Murinjo je izveo najdefanzivniji sastav od pocetka sezone, defanzivniji i od onog na Enfildu.


-------------Romero
Dzons Smoling Roho Blind
--------------Erera
----------Felaini Pogba
Miki--------------------------Jang
---------------Ibra

Neke navike se nikad ne menjaju.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”