Kvalifikacije za Svetsko Prvenstvo 2018

Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Simeone :haa:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

Daleko je ovaj Atletiko od onog od pre par sezona, ne vidi se ovim igračima krv u očima.
Ronaldo se šalio 3 Atletiku 5 Bajernu...
Zidan prerasta u vrhunskog trenera.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

dobro je sto ce Juve u finale, ne bi valjalo da Real opet osvoji
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Voleo bi da Bufon osvoji pre nego sto ode u zasluzenu penziju.
Ali mislim da je Real ove godine favorit.
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

I ja bih voleo da osvoji Juve, najvise zbog Buffona navijam za njih od pocetka sezone u ligi sampiona, kad Barsa nije mogla da im da gol, i Real ce se namuciti..
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

"U ovom divnom danu posle pobede, moje misli su uz rođake, navijače i slavne igrače Toroa koji su celu naciju učinili ponosnom, a ne samo Granate...

Poštujte šampione Grande Torina, zauvek, oprostite onima koji čine neizreciva dela time što izražavaju nepoštovanje i rugaju im se, bez obzira na to što je prošlo skoro 70 godina.

Pokojni su pokojni i nikome ne smetaju. Treba ih ostaviti u miru u poštovati, čak i ako su nam bili neprijatelji i najveći rivali koje smo mogli da imamo. Mrtvi imaju supruge, decu, unuke... Terati ih da proživljavaju užasnu patnju, još jednom, nehumano je.

Živimo život pun emocija, neke su plemenite, neke ne toliko. Ali kada napišete uvredljivu poruku na transparentu, verovatno bez potpunog saznanja o celom tom događaju, to je ponovno ubijanje mrtvih.

I danas, 32 godine posle odlaska 39 naših anđela na Hejselu, osetim ukus gađenja, bes. Nemojmo da ponovimo iste greške. Ljudi smo. Ako želimo da stvorimo nešto dugovečno i konstruktivno za čovečanstvo onda moramo da se ogradimo od takvih. Hajde da se ne zadovoljavamo prosekom i kukavički mu se vratimo u zagrljaj.

U određenim situacijama, bolje je biti žrtva nego dželat, jer dželati će biti osuđeni na večno puzanje u paklu njihovog praznog postojanja. Žrtve će trpeti zlo u trenutku, ali onda će shvatiti da će im različitost u odnosu na njihove tlačitelje dati snagu i sigurnost da zaplove u život zasnovan na istinskim vrednostima, oni će donositi lepotu, savest, poštovanje, vernost...

Navijači Juventusa, obraćam se vama jer znam da mogu to sebi da dozvolim posle svega što smo proživeli.

Navijači Juventusa, dozvolite mi da budem zaista ponosan na vas. Jer ako zaista mislimo da Juventusov način života predstavlja jasnu promociju apsolutnih vrednosti, ako zaista verujemo da nas one karakterišu, onda je nezamislivo da skrnavimo osećanja onih koji su patili i koji još pate. Hajde na emocije i uspomene ne provlačimo kroz blato.

Zagrljaj za sve one koji veruju, čak i posebno u sportu, da je neophodno pre svega biti dobar čovek.

Danas, sutra i zanavek - do kraja!"

Điđi
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Juventus je bas gubitnicka ekipa :rofl:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Do kurca. Predaše se načisto. Previše grešaka, svi podbacili. Ne bi me čudilo da ovi munu još jedan. Real zasluženo. Čestitke Zizuu.

Tako i bi. Zeleni za krov. Ne bismo ni Barsu prošli da ih je vodio neki ozbiljniji trener. Bepe, na posao maćori. Žao mi Điđija.
Последње учитавање од Gagi дана 03 Јун 2017, 22:37, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

Sad sam pročitao da je Milan potrošio preko 200m u ovom prelaznom roku, a plus je zainteresovan za Moratu za kog nude 70m. Za igrače koje su prodali nisu zaradili ni 10m, pa mi nije jasno kako mogu da ispune uslove za finansijski fer plej.Ako ima neko ko shvata da objasni. :P

PS. Ja sam mislio da u jednom prelaznom roku može maksimalno da se potroši 50m + zarada od prodaje.
IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

nisi ti kriv sto si glup ko k***c
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

TheBlues, bez obzira na izrečenu glupost, nikada ne treba preći u vredjanje.
Zamoliću te da to prestane.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

izvini mrece, kad upadnem pijan na forum i vidim retardaciju odreagujem agresivno
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
dzoni91
First Team Coach
Поруке: 265
Придружен: 23 Нов 2010, 20:24
Место: Arbor
Klub koji vodite: Aston Villa
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times
Status: Није на вези

Порука од dzoni91 »

Jackint пише:Sad sam pročitao da je Milan potrošio preko 200m u ovom prelaznom roku, a plus je zainteresovan za Moratu za kog nude 70m. Za igrače koje su prodali nisu zaradili ni 10m, pa mi nije jasno kako mogu da ispune uslove za finansijski fer plej.Ako ima neko ko shvata da objasni. :P

PS. Ja sam mislio da u jednom prelaznom roku može maksimalno da se potroši 50m + zarada od prodaje.
Ajde ja cu biti ljubazni.

Na njih se ne primenjuje taj fer-plej oko finansija jer preko tri godine nisu videli evropu i sada mogu da trose, a krece monitoring tek od jeseni tako da moraju da se paze sledece sezone.

Inace zaradili su od prodaje oko 30 milki.
Milos1988
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 05 Авг 2016, 19:44
Место: Petrovac
Status: Није на вези

Ligue 1 2017/2018

Порука од Milos1988 »

Zanimljivi tekstovi o promenama u timovima Francuske Lige 1

Код: Изаберите све

http://www.sportskenovosti.net/francuska-liga-1-najava-sezone-predstavljanje-timova-1-deo-45198/
<br>
<br>

Код: Изаберите све

http://www.sportskenovosti.net/francuska-liga-1-najava-sezone-predstavljanje-timova-2-deo-45547/
<br>
<br>

Код: Изаберите све

http://www.sportskenovosti.net/francuska-liga-1-najava-sezone-predstavljanje-timova-3-deo-45781/
<br>
<br>

Код: Изаберите све

http://www.sportskenovosti.net/francuska-liga-1-najava-sezonepredstavljanje-timova-i-zanimljiva-statistika-4-deo-45914/
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

:sk:
Mbape zvanično postao 'Svetac'
Fudbalski klub Pari Sen Žermen potvrdio je da je Kilijan Mbape stigao u redove ‚Svetaca‘ na jednogodišnju pozajmicu, uz opciju da bude otkupljen sledećeg leta. Veruje se da će transfer 18-godišnjeg napadača ukupno biti vredan 180 miliona evra.
Слика
Mbapeovoj selidbi u Pariz spekulisalo se već nedeljama, a nekoliko dana je bilo izvesno da će on otići u Pari Sen Žermen.

Mbape je drugo veliko pojačanje ‚Svetaca‘ posle dolaska Nejmara za rekordan transfer od 222 miliona evra iz Barselone.

Mladi francuski fudbaler je oduševio sve prošle sezone, kada je bio jedan od najzaslužnijih za prvu titulu Monaka od 2000. godine.

Код: Изаберите све

https://twitter.com/PSG_inside/status/903309309559394304
Mbape je od svoje 15. godine bio član Monaka, u koji je stigao iz Klerfontena.
Za reprezentaciju je debitovao ove godine i odigrao je četiri utakmice za ‚Trikolore‘, ali još nije uspeo da se upiše u strelce.
Последње учитавање од xavi дана 01 Сеп 2017, 11:13, учитано 2 пута укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”