KK Crvena Zvezda 2015/16

Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Sloba пише:
Aleksandaar пише:
Sloba пише:Dupli nalog nekoga ko nema muda da piše sa svog pravog. Eto na primer ja mogu bilo šta da napišem sa svog pljuvali me ili ne ali ću stajati iza svog naloga da se zna da sam ja autor. Tvoje postove nisam ni čitao jer čim sam pročitao da si se registrovao da bi Aci odgovorio mrzelo me je da čitam ostatak... znam koliko je sati i koja je tvoja namena.
Kao prvo, tebe ja nisam ni spomenuo, samo dotičnog moderatora, admina, šta li je već.

Kao drugo, na forumu sam registrovan ima 2,3 godine, ali zaboravio sam korisničko ime jer nisam pisao, kao što sam i napomenuo, a koliko sam video ne postoji opcija da to saznaš preko email adrese. Evo ostaviću ako treba email adresu preko koje sam bio registrovan, čisto da vidiš da to što pričaš nije istina. Ako hoćeš tebi mogu i fejs na pp, najmanji problem.

A to da li neko drugi ima ili nema muda ja ne znam, verovatno da ljudi neće da rizikuju ban zbog neke gluposti.
Problem sa aleksandrom i slobomgrobarem je sto vise mrze zvezdu nego sto vole partizan.
Kako nisi?
To što si ti citirao nisam ja rekao već neko drugi, pogledaj malo bolje. Ja sam se obratio samo Aleksandru koji će nadam se kad tad da shvati da se u ovoj državi ne vrti sve oko Zvezde i Partizana.

Onaj upad Vučića u FK u ponoć je bilo klasično pridobijanje Zvezdaške javnosti, kamo sreće da ne primsrdi više nijednoj sekciji SD Crvena zvezda. Kao što neko reče iznad, taj Vesić je uništio sve što se uništiti moglo, pa evo i dalje ima podršku tog istog Vučića, čak se i dalje muva oko FK-a. Vučić je prodao svoju ideologiju zarad vlasti, zašto onda ne bi i neke druge stvari. Jebe se njemu i za vas i za nas, kamo sreće da on ode 24. aprila, ali neće, tome se čak ni ne nadajte.

A Partizanu iskreno želim čoveka uspešnog kao Čović. Na stranu to što nemam lepo mišljenje o njegovoj političkoj prošlosti, ali ono što radi u košarkaškum klubu je primer pravog poslovanja. Uz to, KK Crvena zvezda ima daleko manju podršku države nego što je FK ima, pre svega zbog doslovnog isterivanja Andreja Vučića iz kluba. Jednostavno, nije dao Čović da mu neko drugi gazduje, da je pristao to bi možda u tom trenutku donelo neki instant uspeh, ali bi se jednog trenutka sve raspalo. Ovako, KK Crvena zvezda ne mora da brine ko će da bude na vlasti posle izbora, ko kog da dođe situacija će ostati ista.
Последње учитавање од Aleksandaar дана 19 Апр 2016, 16:12, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Izaberi jedan nalog koji želiš da koristiš, manite se više duplih, aman.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Gagi пише:Izaberi jedan nalog koji želiš da koristiš, manite se više duplih, aman.
Kome ti to? Ako ciljaš na mene, zaobiđi me.

Ako postoji mogućnost da se preko email adrese sazna staro korisničko ime rado bih prešao na taj stari nalog, mada mi je svejedno, i onako tamo koliko se sećam nisam pisao.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Auh, u sta se pretvorio forum....
Jusqu'ici tout va bien…
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Gagi пише:Slika
To što ja dečka znam ne znači da je dupli nalog. Pogledaj kada su te poruke ispisane, u danima kada je derbi ili eventualno neka evroligaška utakmica i shvatićeš zašto je IP adresa ista . Videćeš da ni gradovi nisu isti iz kojih pišemo. Sledeći put razmisli pre nego što optužiš nekog da ima dupli nalog. :poz:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Znači on dođe kod tebe kad se igra derbi ili evroligaška utakmica i piskara odatle? Ja protiv tebe/tvog drugara nemam ništa, ali preterano smara priča o duplim nalozima jer ih u poslednje vreme ima previše.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Aleksandaar пише:
Papučar пише:ustvari, Partizan je u poslednjih 20 godina bio dva puta na fajnal foru, znaci treci najveci uspeh.
A ako gledamo modernu Evroligu(final4 format), Partizan je 1988. bio treci, 1992. prvi, 1998. cetvrti i 2010. opet cetvrti

daj mi tinks slobogrobare, znam da to zelis
Moja greška, treći najveći onda.

Mislim da mi nikad draže nije bilo kada je Partizan pobedio nego kada je Makabi izbačen. Sa nestrpljenjem sam čekao utakmice posle 1:1 u Izraelu i na pamet mi nije palo da omalovažam eventualni poraz u 1/4 finalu kako neki to ovde imaju potrebu da rade posle našeg uspeha.

Razumeo bih da je Partizan trenutno redovni učesnik F4, pa da nekako i prođe to. Ali klub ti je u nikad težoj situaciji i ti dođeš ovde da se naslađuješ time što je Zvezda ispala u 1/4 finalu Evrolige od najskupljeg tima Evrope. Za to postoji samo jedna reč. Da podsetim, Zvezda je bila u još težoj situaciji nego Partizan pa se nikada nije kukalo ovoliko, zapravo se nije ni kukalo. Pre svega su se tražili krivci u sopstvenom dvorištu, nije su upiralo prstom ni u koga van kluba. Pre svega tu mislim na dotičnog Vesića koji je uništio i fudbalsku i košarkašku sekciju Crvene zvezde.
Cetvrti, Partizan je u sezoni 2007/2008 stigao do finalnih 8 izgubio je od Tau Keramike 2- 1 u pobedama . Pekovicu sudili 4 licne za kratko vreme i progurali Tau napred. Samo da ti kazem kad se vec javljas.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Gagi пише:Znači on dođe kod tebe kad se igra derbi ili evroligaška utakmica i piskara odatle? Ja protiv tebe/tvog drugara nemam ništa, ali preterano smara priča o duplim nalozima jer ih u poslednje vreme ima previše.
Upravo to. Poslednji put znam da je odavde napisao par poruka, možda čak i sve 4 ove, mada mislim da je neka i od ranije. Proveri, ne znam napamet.

Kapiram da može da se pomisli da je dupli, ali imaš slučaj od sinoć gde je moja i njegova poruka jedna ispod druge, ti sigurno možeš da vidiš da su IP adrese različite. Koliko znam sa drugog foruma gde sam malo aktivniji može i grad iz kog se piše da se vidi, barem administratori to mogu da vide.

Mogao sam ja ovo što imam da ispišem i sa njegovog naloga, najmanji problem, ali pošto su moji stavovi malo radikalniji nisam hteo da dobija ban zbog mene jer sam ja na neke stvari malo manje tolerantan, a i redovan je kupac FM-a preko vašeg sajta. A pošto se ovde uveliko već usadilo mišljenje Aleksandra moderatora i propagirano kao jedina i prava istina, odlučio sam se da registrujem i stanem u odbranu kluba za koji navijam. Kao što možeš da vidiš, ja ni u jednom postu nisam napao Partizan niti imam tu nameru. Do skoro si ovde mogao da pročitaš sasvim normalne komentare o jednima i drugima, u poslednje vreme kad god uđem glavna tema je gospodin premijer. Više ne znam da li je politčki ili sportski forum.

Sportski pozdrav. :poz:
Последње учитавање од Aleksandaar дана 19 Апр 2016, 18:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Aleksandaar пише:
Gagi пише:Slika
To što ja dečka znam ne znači da je dupli nalog. Pogledaj kada su te poruke ispisane, u danima kada je derbi ili eventualno neka evroligaška utakmica i shvatićeš zašto je IP adresa ista . Videćeš da ni gradovi nisu isti iz kojih pišemo. Sledeći put razmisli pre nego što optužiš nekog da ima dupli nalog. :poz:
To što ja imam komšiju za kojeg niko ne zna, i on eto dođe kod mene i piše to nema veze.
Ljudima sam pričao da on postoji ali niko ga nije video...
Juče sam pričao sa njim, ali kada je majka ušla u sobu nije ga videla ?
Moj dnevniče da li sam ja šizofren ili su ostali ludi što ga ne vide :slap:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Berserk пише:
Aleksandaar пише:
Gagi пише:Slika
To što ja dečka znam ne znači da je dupli nalog. Pogledaj kada su te poruke ispisane, u danima kada je derbi ili eventualno neka evroligaška utakmica i shvatićeš zašto je IP adresa ista . Videćeš da ni gradovi nisu isti iz kojih pišemo. Sledeći put razmisli pre nego što optužiš nekog da ima dupli nalog. :poz:
To što ja imam komšiju za kojeg niko ne zna, i on eto dođe kod mene i piše to nema veze.
Ljudima sam pričao da on postoji ali niko ga nije video...
Juče sam pričao sa njim, ali kada je majka ušla u sobu nije ga videla ?
Moj dnevniče da li sam ja šizofren ili su ostali ludi što ga ne vide :slap:
Toliko sam vam pomutio mozak da i dalje pričate o duplom nalogu. Više sam očekivao od vas, avangardo. :ole:

Da l' je dupli ili nije to smo razjasnili, šta ti nije jasno pitaj Gagija. Do tada vidi nešto smislenije da kažeš.
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Aleksandaar пише:
Berserk пише:
Aleksandaar пише: To što ja dečka znam ne znači da je dupli nalog. Pogledaj kada su te poruke ispisane, u danima kada je derbi ili eventualno neka evroligaška utakmica i shvatićeš zašto je IP adresa ista . Videćeš da ni gradovi nisu isti iz kojih pišemo. Sledeći put razmisli pre nego što optužiš nekog da ima dupli nalog. :poz:
To što ja imam komšiju za kojeg niko ne zna, i on eto dođe kod mene i piše to nema veze.
Ljudima sam pričao da on postoji ali niko ga nije video...
Juče sam pričao sa njim, ali kada je majka ušla u sobu nije ga videla ?
Moj dnevniče da li sam ja šizofren ili su ostali ludi što ga ne vide :slap:
Toliko sam vam pomutio mozak da i dalje pričate o duplom nalogu. Više sam očekivao od vas, avangardo. :ole:

Da l' je dupli ili nije to smo razjasnili, šta ti nije jasno pitaj Gagija. Do tada vidi nešto smislenije da kažeš.
Dragi denvniče opet ti pišem, moram da ti pojasnim da sam ostalima pomutio mozak.
Oni očekuju da pričaju sa normalnim bićem, ali ja sam ih prevario.
I ne samo ja , i moj komšija samnom ih je obmanuo mislili smo kao oni. Oni koji misle da su normalni ali nisu, jedino sam ja i moj komšija normalni.
Pozdrav svima vama koji ste ludi, od mene najnormalnijeg :slap:

Слика
Последње учитавање од Berserk дана 20 Апр 2016, 12:06, учитано 1 пут укупно.
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Berserk пише:
Aleksandaar пише:
Berserk пише: To što ja imam komšiju za kojeg niko ne zna, i on eto dođe kod mene i piše to nema veze.
Ljudima sam pričao da on postoji ali niko ga nije video...
Juče sam pričao sa njim, ali kada je majka ušla u sobu nije ga videla ?
Moj dnevniče da li sam ja šizofren ili su ostali ludi što ga ne vide :slap:
Toliko sam vam pomutio mozak da i dalje pričate o duplom nalogu. Više sam očekivao od vas, avangardo. :ole:

Da l' je dupli ili nije to smo razjasnili, šta ti nije jasno pitaj Gagija. Do tada vidi nešto smislenije da kažeš.
Dragi denvniče opet ti pišem, moram da ti pojasnim da sam ostalima pomutio mozak.
Oni očekuju da pričaju sa normalnim bićem, ali ja sam ih prevario.
I ne samo ja , i moj komšija samnom ih je obmanuo mislili smo kao oni. Oni koji misle da su normalni ali nisu, jedino sam ja i moj komšija normalni.
Pozdrav svima vama koji ste ludi, od mene najnormalnijeg :slap:
:claping:
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

ajde da i ja nabijem koji post, kad vec niko ne moderise ovo
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Đole, sve je OK. :yesko:

Vratite se temi ljudi. Mnogo sranja ima ovde i u KKP temi, ne bi me čudilo da Manda na kraju digne ruke od sportskog dela i kompletno ga ugasi. Budite dobri :cheers:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Pa ako ga ugasi, totalno je ugasen forum. :S
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Код: Изаберите све

http://www.kkcrvenazvezda.rs/saopstenje-kk-crvena-zvezda-telekom-19-04-2016.html
Sramota kako se neki pojedinci ponašaju i njima nije mesto u hali, već u zatvoru. Klub zbog takvih može biti drastično kažnjen. Stvarno ne razumem takve ljude.
Da se vratimo temi posle dužeg vremena. :cheers:
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Radonjić kandidat za najboljeg trenera Evrolige :aplause:

Pored njega, u trci za najboljeg trenera Evrolige su još Velimir Perasović i Željko Obradović. Moje mišljenje je da ova nagrada treba da ode u ruke Velimira Perasovića, ali svakako da je veliki uspeh biti u 3 najbolja trenera u Evroligi. Bravo Radonja, zapušio si usta svim kritičarima.

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/kosarka/radonjic-kandidat-za-najboljeg-trenera-evrolige-260176.html
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

U trci njih trojica i svi ostali treneri.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Danijel_CH пише:U trci njih trojica i svi ostali treneri.
Je l' boli uspeh Radonje ili šta? Uostalom, njih trojica su svakako zaslužila da uđu u najuži izbor.
Strateg Crvene zvezde sa kojom je ove sezone ušao u top 8, među tri kandidata je za nagradu “Aleksandar Gomeljski”, koja se na kraju sezone dodeljuje najboljem evropskom stručnjaku. Crnogorski trener ušao je u najuži izbor, a pored Radonjića u konkurenciji su Željko Obradović (Fenerbahče) i Velimir Perasović (Laboral Kuća).
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”