KK Crvena Zvezda 2015/16

Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ne budi glup, ne postoji uzi izbor :slap:
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Danijel_CH пише:Ne budi glup, ne postoji uzi izbor :slap:
Boli, tako kaži. :ole:
Последње учитавање од Aleksandaar дана 22 Апр 2016, 13:50, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

:argh: :argh: :argh:

Jel ga neko placa da bude glup? Vidi se da kosarku prati od prosle godine.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Danijel_CH пише::argh: :argh: :argh:

Jel ga neko placa da bude glup? Vidi se da kosarku prati od prosle godine.
Vidim i Slobu sa više poslovne boli :smeker:

Ljudi, imate vi svoj Partizan i svoje probleme, što konstantno visite ovde? Je l' kompleks toliko drma ili šta? Dođe čovek ovde sa ciljem da omalovažava uspeh Dejana Radonjića posle jedne ovakve sezone. Pa užu listu možeš sam da napraviš ako si toliki košarkaški znalac. Realno, tu mogu još da uđu Barcokas i možda Itudis, ali sa velikim možda. Samim tim, lista se sama nameće. Dejo, Željko i Velimir su glavni favoriti i po svemu prikazanom do sada, nagrada bi trebala da ode u ruke nekom od njih.

Ali vaša najjača rečenica koju evo već 5 godina ponavljate kao papagaji je da košarku pratimo od prošle godine. Ironija je što to kaže navijač kluba čiji navijači imaju daleko manju istoriju praćenja košarke. Nije mi istorija jača strana, ima ovde jedan član kome je to uža struka, ali neke stvari ipak jako dobro znam. Dok mi pratimo košarku evo već 60 i kusur godina, vi tek 40, tako ćemo od sad. :rugalica:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ajde prvo nadji na internetu ko bira trenera sezone, pa ce ti biti jasnije zasto ne postoji uzi izbor.

Novinari su sami svrstali Radonju zato sto je dogurao do top8, to je njihova slobodna procena, a ti ne shvataj sve 100% ozbiljno sto procitas u novinama.

Na tarabi pise pizda, pa se nadam da ne guras k***c u nju. Toliko od mene.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Danijel_CH пише:Ajde prvo nadji na internetu ko bira trenera sezone, pa ce ti biti jasnije zasto ne postoji uzi izbor.

Novinari su sami svrstali Radonju zato sto je dogurao do top8, to je njihova slobodna procena, a ti ne shvataj sve 100% ozbiljno sto procitas u novinama.

Na tarabi pise pizda, pa se nadam da ne guras k***c u nju. Toliko od mene.
Biraju je treneri i šta sad? Da neće trener Sasarija da je dobije?

Ne pravite se naivni molim vas. Znate vi dobro kojih 5 trenera mogu da dobiju tu nagradu, eto proširio sam listu za još 2 imena. Perasović i Radonja jedini imaju šanse da je osvoje, a da ne osvoje EL jer su već postigli neverovatne rezultate, svi ostali će osvojiti jedino u slučaju da osvoje EL, a pošto su velike šanse da Fener uzme titulu, velike su šanse i Željko da osvoji tu nagradu. Ti kao veliki poznavalac košarke bi to morao da znaš, ne sumnjam.

Ako ćemo tako, koliko znam Miško je prilikom onog gostovanja u emisiji OKO rekao da se od Evrolige odustalo, ali da od Evrokupa još nije. Pa zašto vi onda palamudite već mecec dana o tom Evrokupu kad nema zvaničnog saopštenja Mege? Nit' zvanično ima uže liste trenera, nit' zvanično ima odluke Mege. E sad, ako poznaješ košarku, jasno ti je koji treneri mogu da osvoje tu nagradu i jasno ti je da li će Mega da igra Evrokup. Sve je stvar toga da li želiš da se praviš naivan ili ne želiš. A ima i do nečeg drugog.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Siguran sam da je ovo onaj bot od letos, pise isto kao i on.
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

pokusavam da shvatim ovaj poslednji pasus, ali ne mogu da nadjem vezu izmedju Meginog evrokupa i izbora za najboljeg trenera Evrolige.
po stilu pisanja bih rekao da je sloba napravio dupli nalog da ne bi bio najgluplji u masi
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Danijel_CH пише:Siguran sam da je ovo onaj bot od letos, pise isto kao i on.
Koji sad bot majku mu? :lol:

Šta čoveku sve padne na pamet kad nema dovoljno argumenata. Ako je neko inteligentiji od tebe, ne znači da je bot. Ja došao ovde da pišem o Zvezdi, a vidim i vi ste iz istog razloga ovde. :nasty:
Papučar пише:pokusavam da shvatim ovaj poslednji pasus, ali ne mogu da nadjem vezu izmedju Meginog evrokupa i izbora za najboljeg trenera Evrolige.
po stilu pisanja bih rekao da je sloba napravio dupli nalog da ne bi bio najgluplji u masi
Manite se vi ljudi mene, izgleda da sam vam ja najveći problem ovde. Pokopajte me argumentima da nemam šta da vam odgovorim, batalite te priče ko je pametan ko glup, svaki drugi post čitam jedno te isto. To što ti ne možeš da shvatiš poslednji pasus nije moj problem, već tvoj.

Zaboravih da napišem da sam trenutno na drugoj IP adresi, do nedelje, da ne dođe do zabune Gagi.
Последње учитавање од Aleksandaar дана 22 Апр 2016, 14:43, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Papučar, jedini glup si ovde ti Slovak sa svojim glupim pošalicama i primitivnim vaspitanjem kao da si rođen u 19 veku a sada odjebi od Slobe. :poz:

Aleksandaar, A ti me takođe ne pominji jer se ja do sada nisam javljao na diskusiju između tebe i Danijela a to da li ću da mu dajem zahvalnice na postove nije tvoj problem pa mi se skini sa ku*ca. Hvala.

A da diskutujem sa nekim kome je stil pisanja provociranje i vređanje praveći se da je time nešto pametan, ja nemam nameru a ko hoće od ostalih slobodno neka diskutuje sa tobom...
Последње учитавање од Sloba дана 22 Апр 2016, 15:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

KK Crvena Zvezda 2015/16
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Sloba пише:Aleksandaar, A ti me takođe ne pominji jer se ja do sada nisam javljao na diskusiju između tebe i Danijela a to da li ću da mu dajem zahvalnice na postove nije tvoj problem pa mi se skini sa ku*ca. Hvala.

A da diskutujem sa nekim kome je stil pisanja provociranje i vređanje praveći se da je time nešto pametan, ja nemam nameru a ko hoće od ostalih slobodno neka diskutuje sa tobom...
Ne, ne, nije moj stil provociranje i vređanje, nego ste se navikli na to da ovde niko neće da vam odgovori, pa kad vam neko saspe argumente to je odmah provociranje. Nije vam ovo treš retardizam ili avangardizam pa da možete da prosipate svoje teorije zavere. A nećeš da diskutuješ jer nemaš čime, da imaš i te kako bi ti. Ja sam jedan post ispisao na vašoj temi i to vam dao podršku za ono za šta se borite, ostali postovi su na temama FK i KK Crvena zvezda. Znači, ja nisam došao da provociram, došao sam samo da stanem na put onima koji ovde propagiraju raznorazne teorije zavere kojima nije mesto ovde, a vi očigledno niste to očekivali. Pošto ne čitam forum od juče, imao si ti ovde jako lepe stavove i o nama do nekog trenutka. Izgleda da je lako biti gospodin kada tvoj tim pobeđuje. Ne kaže se džabe u pobedi se ne ponesi, u porazu ne ponizi. A vi trenutno sa ovim teorijama samo ponižavate sebe.

Tema je KK Crvena zvezda, kao što reče zele iznad, imate vi vaš i KK i FK pa tamo pišite o svemu i svačemu. Taman smo krenuli opet najnormalnije da pišemo na ovoj temi i morali ste da uletite.
Последње учитавање од Aleksandaar дана 22 Апр 2016, 16:48, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ovo je izgleda Vulinov brat. :xD:
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/kosarka/budzeti-evroligasa-rusi-milioneri-a-gde-je-zvezda-260496.html
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Прва утакмица финалне серије АБА лиге између Црвене звезде и Мега Лекса на програму је у четвртак од 19 сати у дворани „Александар Николић”. :boxer:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Mislim da bi bilo ok kad bi doveli Ivanovića umesto Micića.
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

pita gospodja novinarka Mitrovica, parafraziram: Luka, cele sezone ladis muda. Ni kurca nisi radio i nicemu doprineo tituli i sad si tu da dignes pehar. Kako se osecas?

dosta losa utakmica. Jedva cekam Srpsku ligu a posebno sledecu sezonu, potencialno bez ABA lige
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

:zvezda: :winner: :zvezda: :winner: :zvezda:
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Odlicno odigrana serija, jedino Micica da vrate u Bajern i da uvezbava Rebu.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

102 - 67 polupali loncice
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”