KK Crvena Zvezda 2015/16

Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Kakav je cigan ispao Cvetkovic sto je isao na polaganje iako je bio kraj, niko nije ni igrao. Radovao sam se kao da smo pobedili kad mu je onaj lupio bananu, ne znam ni ko je bio.
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

Bedno i nesportski. Cak tri igraca su krenula u kontru. Dangubic ga je zalepio
Последње учитавање од Papučar дана 26 Јан 2016, 04:02, учитано 2 пута укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Dule93 пише:Kakav je cigan ispao Cvetkovic sto je isao na polaganje iako je bio kraj, niko nije ni igrao. Radovao sam se kao da smo pobedili kad mu je onaj lupio bananu, ne znam ni ko je bio.
I ja sam se radovao isto sto je dobio bananu, iako sam Grobar.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Steta sto se nije zaustavio da Dangubic poleti u prazno.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Nikolas95, imali smo mi ovakav sut prosle godine u EL protiv Zalgirisa mislim da nismo ni trojku pogodili u citavom mecu. Ovaj Partizan i takav kakav jeste igrao egal utakmicu protiv Cedevita u Zagrebu, izgubili +18 protiv Mege, u zadnjim sekundama izgubili od Krke, od Igokee gdje su vodili citav mec. Sve je to uzrok zato sto je bio na klupi Bozic. Dzikic je trebao biti od pocetka na njihovoj klupi, sto je bio i jedini logican potez i imali bi sigurno 3-4 pobjede vise. Ovaj post vise pripada na komsijskoj temi, ali nema veze.

Nemoguce je bilo odigrati utakmicu na istom nivou u ABA ligi, kao i u EL. Ne moze se podici ni igra, ni agresivnost pa ni na neki prosjecan nivo. Vidjelo se sinoc mozda i najbolje na Guduricu jer je kasnio u svakom momentu. Tako i Miler i Kvinsi. Nije ni Majk bio na nekom zavidnom nivou, samo je to nadomjestio surovom snagom u napadu. Mora da popravi def skok. Price o kurcobolji ne stoje, te nemaju nikakve veze sa realnoscu. To se ne desava samo nama, nego skoro svakom timu koji odigra jedan tezak mec u kojem si biti ili ne biti. To se moglo vidjeti i u fudbalu sa Partizanom, u Evropi sjajni rezultati, onda dodje vikend i neka oranica u Surdulici i ne moze nista uraditi niti imas motiva. Ovo ce se ponavljati non stop sve dok igramo u Evropi, tako da je bolje da se pomirimo s tim.

U petak utakmica protiv Lokomotive koja nam vise moze donijeti, nego sto mozemo izgubiti. Ekipa protiv koje moramo igrati ne 40, nego 50 minuta i ako stanemo u bilo kom momentu kaznice nas. Ali ako smo mogli dobiti Himki, Real, PAO pa mozemo i Lokomotivu uz prepun Pionir.

Tokelara, nema on kosarkaski IQ za takvo nesto. Jer da ima ne bi bio otjeran iz Zvezde, i igrao u najgoroj ekipi Partizana u poslednjih 15 godina, nego bi bio bar u nekoj prosjecnoj ekipi kao sto je Miljenovic..

Слика

Vilson ili vice da mu doda loptu pa da on zavrsi ili vice vidi ludaka gdje je posao...
Последње учитавање од Luxic дана 26 Јан 2016, 12:14, учитано 1 пут укупно.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Još od one utakmice sa Cibosima u polufinalu ne sećam se da smo imali ovako očajan šut za tri u Aba ligi.
Luxic, na Aba ligu sam mislio. Sećam se jako dobro Žalgirisa, čak smo i tu imali egal i Vilijams je imao šut za pobedu, ali smo i tu trojku promašili.
Vrlo malo sam pratio igru Partizana ove sezone, ali sigurno da bi imali bolje rezultate nego sada da im je Dzikić tu od početka. Medjutim, po meni bi i tad vrlo teško bili 4-ti, jer Mega ima bolji tim i jako dobrog trenera, čak mislim da će u kupu Koraća za 20-tak dana u Nišu Mega dosta namučiti Zvezdu i imati solidne šanse da konačno osvoji trofej.
Cvetković pokazao kakav je čovek pre svega, hteo da ponizi protivnika, a ponizio samog sebe.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Evo i Vazura ko Cvetkovic postao grobar :rugalica:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xAGc6je6XW0[/youtube]
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/kosarka/kako-igra-rajan-tompson-u-trabzonu-251572.html
U kakvom je kanalu čovek, da ne poveruješ! Hvala Bogu pa smo ga se rešili.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Došao na pasketovu preporuku jpg
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Da je posvetio paznju sutevima, pogadjao bi, a on se zalepio jadnik za odbranu kao mutav, zato tako i prolazi. I ne samo on nego i ostatak igraca iz Evrope. Zato lepo SAD dodje i ubaci svakom 100+ poena a mi peglajmo i usavrsavajmo tu odbranu do sudnjeg dana. ;)
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/covic-ne-krije-najveca-zelja-je-a-licenca-stvari-se-pomeraju-u-pozitivnom-smeru/126396
Postoji mogućnost da Zvezda dobije A licencu na najmanje 3 godine.
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Svi govore o nesportskom potezu Cvetkovica i osudjuju ga i ja sam kazem da nije trebao to da uradi ali sta je onda ovo?

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Pull pull nastavak se zna
ako me razumes
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jebemo! Od 0-2 do 3-2, ako ne useremo protiv Darušafake i Cedevite, možda i izborimo top 8.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Nemanja пише:Svi govore o nesportskom potezu Cvetkovica i osudjuju ga i ja sam kazem da nije trebao to da uradi ali sta je onda ovo?

Slika
To je labud.
Inace idemo dalje.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Kakvo gazenje! :aplause:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=MQO4J6iKhz8[/youtube]

ajoj rupe u odbrani
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Svi govore o nesportskom potezu Cvetkovica i osudjuju ga i ja sam kazem da nije trebao to da uradi ali sta je onda ovo?
Слика
Što se toga tiče, Duletova škola je bez premca.
Treća pobeda u nizu u EL i po treći put smo iskontrolisali igru i rezultat svih 40 minuta. Dilejni od svojih 16 poena, sa linije za slobodna bacanja dao 11 poena. Iz igre pogodio samo po jednu dvojku i trojku.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Слика

Слика
Samo da ne useremo protiv Darušafake i Cedevite.
Слика

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cqEHdxVA9ZA[/youtube]
Последње учитавање од zele дана 30 Јан 2016, 09:45, учитано 3 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”