KK Crvena Zvezda 2015/16

Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

Nikolaks95 пише:U Partizanu je kao što vidiš na 16 utakmica u EL zabeležio prosečno oko 15 poena, imao procenat šuta iz igre 82. Kakvu li su onda tek statistiku imali bitni igrači!? :D
44% za dva, 35% za tri, uz ukupan šut iz igre 85/198, tebi daje 82%? Teško.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

the Stig пише:
Nikolaks95 пише:U Partizanu je kao ĹĄto vidiĹĄ na 16 utakmica u EL zabeleĹžio prosečno oko 15 poena, imao procenat ĹĄuta iz igre 82. Kakvu li su onda tek statistiku imali bitni igrači!? :D
44% za dva, 35% za tri, uz ukupan ĹĄut iz igre 85/198, tebi daje 82%? TeĹĄko.
44+35=79
1 klub Partizan
2 klub Zvezda

79+1+2=82.

Eto racunice.
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

44% za dva, 35% za tri, uz ukupan šut iz igre 85/198, tebi daje 82%? Teško.
Lapsus, mislio sam na slobodna bacanja. :D
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

lapsus ti je to sto "bitnost" igraca ocenjujes po procentu slobodnih bacanja.

Bio je dobar u Partizanu, valjda ce biti dobar i Zvezdi
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Veceras super isfrustrirani Tegeltija ovo vrijedi gledati :smesko: Reko vidim Kinzi, Micic dosli ovi neki trebaju da odu iz Partizana dosadno mi pa da vidim sta ce ovaj da baljezga, da covjek radi na televiziji i pravi ovakve emisije... :wtf:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Jbg, navikao da uzima tudje a da njemu nista ne uzmu. :yesko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

DS_RS, čudno da nikada ne pomenete u negativnom kontekstu onog alhoholičara Pantića. Inače ne zanima me Tegeltija. Moron pristrasni. Prestao sam da ga gledam pre više od godinu dana. U srpskoj košarci sve imbecili. Čak se može reći da Partizan vodi.

I ne znam čemu toliko pominjanje partizanovaca u negativnom (Tegeltije i sličnih). Igrate Evroligu, najjači ste srpski klub, dominirate, u fudbalu ista priča ali se hvatate Partizana.

Da završim priču, ako nešto mrzim onda su to neobjektivni novinari ali ne one koje Grof pljuje kada mu sa pravom prigovore već ovakvi pout Tegeltije. Bilo bi čudo da se bavi tim zašto klub ima 11 poraza (ili koliko već) a biće ih još dosta..

Objavih danas na svom fb nešto ali sam mislio da nema tolikih cigana po ponašanju u našim redovima. Ne znam čemu to pljuvanje Kinzija. Meni je on baš gotivan igrač i ovde ću reći da mu u karijeri želim sve NAJBOLJE! Ja mu ništa ne zameram. Sramota me šta čoveku sve pominju govna nek idu a navijaju za OKK Beograd ili FMP 2.

Ipak nadam se da će Partizan biti malo jači pa da gledamo kompetativne derbije. Zvezda je trenutno jaka za "stoka+ razliku" na našu žalost. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 29 Дец 2015, 00:39, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Pa covjek pravi emisiju o kosarci, jesi ti gledao prvi dio emisije ono je uzas da je covjek onako pristrasan.

A jos prije 10 dana kad je pocelo ono oko Kinzija da li prelazi ili ne neki lik mu napisao kao imaces problema ako predjes u CZ a u Partizanu Milutinovic, Cvetkovic i ne znam jel ima ko jos igrali u Zvezdi :xD: Plus je stranac, isto me ne bi cudilo kad bi Vilijams, Milier itd. presli u Partizan, jedino bi mi bilo za Dzenkinsa krivo. Vilijams npr. nakon onakve podrske i iscekivanja da opet propusi i poken** se po navijacima sve govori koliko njih boli q za navijace sto je normalno oni dolaze da zarade kao sto nasi idu u fudbalu u Kinu zbog kesa
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

lapsus ti je to sto "bitnost" igraca ocenjujes po procentu slobodnih bacanja.

Код: Изаберите све

http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=000738#!careerstats
Slobodna bacanja sam naveo samo zbog toga što ih je najbolje izvodio u Partizanu i ta sezona mu je statistički gledano bila najbolja u EL, kao što vidiš.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Neka mu je sa srecom kod vas neka uzme pare i ide dalje... tesko da ce vam pomoci, zato sto je los covek a o igrackim kvalitetima necu da pricam sjajan.
Prestao sam da gledam Tegletiju odavno, ali nemate potrebe da ga vredjate on je sam sad sebi najveci neprijatelj. Inace 100% je Toki upravu sta se hvatate Partizana mi smo minoran klub sveden na Tamis ili Konstantin a vi nas i dalje petljate u svakoj recenici
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Samo kad bi Tejic malo zivnuo onda bi bili bas ful ekipa.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Radonjic bi bio korisniji na pleju od svih igraca u rotaciji
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

"Blagosloven sam zašto što Bog tako kaže. Niko ne može da me urekne. Ne postoji oružje koje može da me ugrozi. Prekriven sam i zaštićen Isusovom krvlju. Nikakva bol, šteta ili opasnost ne mogu da dopru do mene. Sve što radim i dotaknem doživeće napredak. Radujem se novom početku. Moja karijera nastaviće da se razvija i napreduje krupnim koracima. Zdrav sam i snažan! Blagosloven sam zahvaljujući Bogu koji počiva u meni. Sve kletve i zle želje upućene meni biće vraćene u pakao od strane Isusa. Biram radost, mir, sreću i prosperitet. Završavam 2015. i ulazim u 2016. godinu sa velikom radošću i iščekivanjem"
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Radonjic bi bio korisniji na pleju od svih igraca u rotaciji
Jović je posle Ertela najbolji asistent EL sa 7,4 asistencija po utakmici. Oborio je Vilijamsov rekord sa najviše asistencija na jednoj utakmici u EL protiv Bajerna kada je asistirao čak 19 puta. E sad, dal su Rebić, a posebno Micić sposobni da ga dostojno zamene dok je na klupi, to ćemo tek da vidimo.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jovic ima debilnu glavu
ako me razumes
Jusqu'ici tout va bien…
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Sloba пише:Slika

"Blagosloven sam zašto što Bog tako kaže. Niko ne može da me urekne. Ne postoji oružje koje može da me ugrozi. Prekriven sam i zaštićen Isusovom krvlju. Nikakva bol, šteta ili opasnost ne mogu da dopru do mene. Sve što radim i dotaknem doživeće napredak. Radujem se novom početku. Moja karijera nastaviće da se razvija i napreduje krupnim koracima. Zdrav sam i snažan! Blagosloven sam zahvaljujući Bogu koji počiva u meni. Sve kletve i zle želje upućene meni biće vraćene u pakao od strane Isusa. Biram radost, mir, sreću i prosperitet. Završavam 2015. i ulazim u 2016. godinu sa velikom radošću i iščekivanjem"
Ovaj na tezim drogama od Markusa brata
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ili je u nekoj sekti
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Ovaj Istanbul nam je definitivno baksuzan. Bolje da smo izgubili sa 20 poena razlike nego ovako...
Слика
Momcima svaka čast na igri!
Последње учитавање од Nikolaks95 дана 30 Дец 2015, 20:47, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Sami smo krivi za poraz. Sudije jesu navlacile na njihovu stranu, ali imali smo sve u svojim rukama. Ovo jeste bio faul, ali 99,99% sudija ne bi sviralo ovo na kraju.

Lazic koliko nas je drzao u utakmicu, sa druge strane ono promaseno polaganje nema ni na basketu iza skole. Tejic sve gori iz utakmice u utakmicu, Stimac moze jedino da igra po skolskim salama u ABA ligi. Falio je mnogo Gudura i Kvinsi da povuku ekipu. Vasa me odusevio jer nisam ocekivao ni blizu partiju kao ovu, jos da Kinsi uzme malo minuta Lazicu. Bojim se koliko ce Jovic i Cirbes moci jos igrati pod ovako velikom minutazom. Nadam se da bi mogli vidjeti u nekim sledecim utakmicama Nastica, pa i Borisu kad potpise profi ugovor.

Mislim da smo skupo platili to mjenjanje igraca kao na traci, a kako smo mi stizali razliku protiv Reala, Himkija i Bajerna tako je Efes uradio nama veceras.

Ne bih da dramim, ali bojim se da bi nas ova pobjeda mnogo mogla kostati (daj Boze da bude drugacije) i da smo pobjedili imali bi lijepu podlogu za TOP 8.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Moze ova ekipa sa Kinsijem daleko da dogura, samo da budu zdravi :yesko:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”