KK Crvena Zvezda 2015/16

Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Sloba пише:arseNal-serbia, ma kakvi Darusfaka najslabija. Dobri su. Sloter, Preldžić, Arslan, Erden (ex. partizanovac). Imaju čak 5 amerikanaca u rosteru. Trenira ih Mahmuti koji je već vodio velike ekipe.

Ali Zvezda ima mnogo veći problem od Darusfake u vidu ostalih u grupi. Jako teška grupa, ali videćemo. Niste bez šansi ali mora da se kod kuće ima 7-0 ako se misli ozbiljnije računati na TOP 8.
Pa nismo ni u ovoj prvoj fazi imali sve pobjede kuci, pa opet smo prosli. Vise ce znaciti neki brejk na strani, uz pobjede kuci nad glavnim kandidatima za to cetvro mjesto. Jer izgubiti od Fenera koji ce biti prvi nije neki kiks, ali izgubiti kod kuce od ekipa poput PAO-a, Efesa ili Lokomotive moze kostati prolaska u TOP 8.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nikolaks95 пише:
ne znam sta je sa onim Nasticem. on u pripremama bio najbolji sad ga nema na mapi sveta.
A što se tiče jake 4-ke, Miler dobro pokriva tu poziciju, Simon po potrebi isto, a tu je i Teja.
Pa gde tu vidis jaku 4ku majke ti? :) Pričam o jakom, snaznom, fizicki dobrom igraču, a ne o vizljastim decacima. Nastic je dobro resenje za uparivanje a Cirbesom po potrebi za otvaranje reketa, a zatvaranje svog reketa. Cirbesa su juce udvajali i nismo mogli da spustimo loptu dve i po cetvrtine. Treba nam takav jedan, snazan, kao sto bajern ima Tomsona i Brajanta, da jednu rukama.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Luxic, ekipa poput PAO-a? Po čemu je Zvezde generalno jača od svetskog giganta?! PAO je najtrofejniji grčki klub (ako se ne varam) ali uzeli su u zadnjih 15 godina jedno 9-10 titula više od Olimpijakosa, najtrofejniji su Grčki klub u evrokupovima. Treći su u Grčkoj ali sa utakmicom manje u 8 utakmica imaju skor 8:0. Ne znam po kom to proračunu je Zvezda bolja a budžet i da ne govorim. Nego imate šanse ali kod kuće, ne smatram da Zvezda ima kvalitet generalni u odnosu na takvog giganta. Daj Bože da me demantuju ali mislim da to neće biti slučaj.

Neću puno ostale dve ekipe komentarisati. Efes je uvek neugodan. Najtrofejniji su turski klub a sa klupe ih vodi Ivković. Ipak nisu oni kao PAO. Mislim da protiv njih kod kuće itekako imate šanse. Lokomotiva mi je nepoznata, onako... znam samo da ulažu dosta, dosta, dosta para... ali ništa više od toga ne znam o njima.

Uglavnom po meni kod kuće Zvezda čak ni uz atmosferu ne može biti favorit protiv PAO-a jer su oni u rangu Fenera ali zato Efes i Lokomotiva... to su šanse. ;)
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Sloba пише:Luxic, ekipa poput PAO-a? Po čemu je Zvezde generalno jača od svetskog giganta?! PAO je najtrofejniji grčki klub (ako se ne varam) ali uzeli su u zadnjih 15 godina jedno 9-10 titula više od Olimpijakosa, najtrofejniji su Grčki klub u evrokupovima. Treći su u Grčkoj ali sa utakmicom manje u 8 utakmica imaju skor 8:0. Ne znam po kom to proračunu je Zvezda bolja a budžet i da ne govorim. Nego imate šanse ali kod kuće, ne smatram da Zvezda ima kvalitet generalni u odnosu na takvog giganta. Daj Bože da me demantuju ali mislim da to neće biti slučaj.

Neću puno ostale dve ekipe komentarisati. Efes je uvek neugodan. Najtrofejniji su turski klub a sa klupe ih vodi Ivković. Ipak nisu oni kao PAO. Mislim da protiv njih kod kuće itekako imate šanse. Lokomotiva mi je nepoznata, onako... znam samo da ulažu dosta, dosta, dosta para... ali ništa više od toga ne znam o njima.

Uglavnom po meni kod kuće Zvezda čak ni uz atmosferu ne može biti favorit protiv PAO-a jer su oni u rangu Fenera ali zato Efes i Lokomotiva... to su šanse. ;)
Fener i Lokomotiva su najjaci u grupi, samo sto Lokomotivu mozemo da pobedimo kuci, a ove tesko, bas tesko. Jedino Fener ima dominantiju ekipu i jedino se oni izdizu iznad ostalih kvalitetom tako da ce biti slicno kao i u ovoj gupi, svako svakoga moze da pobedi, sem Cedevite njih ne racunam kao ozbiljnu ekipu.
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Pa gde tu vidis jaku 4ku majke ti? :) Pričam o jakom, snaznom, fizicki dobrom igraču, a ne o vizljastim decacima.
Kad bi raspolagali samo sa ovom trojicom, sigurno bi nam trebao jedan takav igrač, ali Luka je povredjen i on kad se oporavi i dovede neko takvo pojačanje, bila bi velika gužva na toj poziciji. Miler je više 3 nego 4, ali iako nije klasična 4-rka, odlično se snalazi na toj poziciji, posebno kod pik en pop-a, gde mu se stvara prostor za 3, što on uglavnom pogadja.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Samo da imamo jakog crnca na 4ci i Fener bi pao. K***c bi nas onda Judo trp'o.
Realno mnogo slabija grupa od one druge tako da imamo sanse. Samo da budu svi zdravi i da se Mitar vrati na 4 i u igri smo. :yesko:
Nego jel se citav januar igra u Pioniru zbog nekog vaterpola u Areni ili sam ja pogresno nacuo?
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

paske пише:Samo da imamo jakog crnca na 4ci i Fener bi pao. K***c bi nas onda Judo trp'o.
Realno mnogo slabija grupa od one druge tako da imamo sanse. Samo da budu svi zdravi i da se Mitar vrati na 4 i u igri smo. :yesko:
Nego jel se citav januar igra u Pioniru zbog nekog vaterpola u Areni ili sam ja pogresno nacuo?
Posle vaterpola je futsal u februaru.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Odlicno. Ima Pionir da gori opet. :yes:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Odlično. Bolja je atmosfera u Pioniru. Što se tiče borbe za 4. mesto, ne ložite se previše. Nas su Strazbur i Bajern okrenuli ko iz pičke zato što smo imali po 15 očajnih minuta u drugoj i trećoj četvrtini, pa šta mislite šta će nam Lokomotiva, Pao ili Efes uraditi za tih 10-15 minuta loše košarke? Nije Pao ono što je nekad bio, ali je opet jači od nas. Na strani možemo da se nadamo da ćemo dobiti Cedevitu i možda da igramo meč "na jednu loptu" s Darušafakom, mada je i to pitanje. Ostale mečeve gubimo. Fener lagano prvi u našoj grupi, Lokomotiva i Unikaha, Pao i Efes će se klati za ostale tri pozicije. Daušafaka, Cedevita i mi smo samo epizodisti, uzimaćemo pobede u medjusobnim duelima i to je to, možda nas usere pa još nekoga dobijemo kući, ali u najboljem slučaju će to biti samo skupo prodavanje kože. Da se razumemo, ovo je uspeh, imali smo najtežu grupu i prošli smo dalje i to ispred Reala, ali teško da možemo nešto više da uradimo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Nikolaks95 пише:
ne znam sta je sa onim Nasticem. on u pripremama bio najbolji sad ga nema na mapi sveta.
Nastić je 5-tica, a prevashodno je doveden da dobija značajniju minutažu tek sledeće sezone, ali opet nema ga ni na klupi, skoro sve utakmice je odgledao u civilu. Videćemo šta će sa njim biti u budućnosti.
Taj Nastic je klasican neandertalac. Ja sam pre za to da malog Apica gurnu u seniore a Nasticu da se zahvalimo. Em je Apic jeftiniji em je vec pokazao koliki je talenat.

Sto se tice top 16, ako su tacne price da dovodimo Kinsija umesto Tompsona, onda mozda mozemo da se nadamo necemu. Tomspon klasican promasaj. Jebe se meni kako ce on da igra odbranu kad je on doveden kao suter i ofanzivac koji je do ove sezone imao neke abnormalne procente suta.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

као и многе који су се јавили занимало је да ли ће бити појачања за Топ 16 фазу?

Човић: "Биће, само будите мало стрпљиви."
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://deliijesever.blogspot.rs/2015/12/blog-post.html
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Cirbes ostao u Beogradu. :slap:
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Ovo se moglo i ocekivati. Skroz istroseni sa potpuno izgubljenim Radonjom nije se nista moglo drugo ni ocekivati. Dobro je sto smo sacuvali onu razliku iz Beograda.

Zbog Radonje cu Lazica zamrziti. Pa dokle cemo morati trpiti forsiranje njegovog antitalenta po svaku cijenu. Pa Radonja kao da je operisan od kosarke drzi Lazica koji je u raspadu, a Tompson koji igra najbolju utakmicu sezone prikovan na klupi. Imao je najjacu minutazu veceras. To je igrac od zadataka koji coskari, osuta tricu i dobra odbrana, ali cim tapne loptu o parket vise od dva puta to je u 90% slucajeva izgubljena lopta. Jovic zavrsio utakmicu prije nego sto je poceo sa one dvije licne, a pored svega tog Rebic ima duplo vise minuta od MW-a iako je u raspadu.

Gudura ponovo pokazao kakav ce biti igrac, sreca je izasao bez povreda jer htjeli su ga osakatiti. Dobro je odigrao i Stimac u napadu, ali nazad lose kao inace.

Tejic isto u kanalu, ovo mu je mozda i najvaznija sezona da se progura i istakne njega nema na mapi, kao ni Nastica.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Kod:

Код: Изаберите све

http://deliijesever.blogspot.rs/2015/12/blog-post.htm
l
Jel stvarno misliš da će Pargo da napusti Kinu i odbaci ugovor od 2M evra da bi došao kod nas i igrao za najviše 300-350.000?! Nema od ovoga ništa
Последње учитавање од Nikolaks95 дана 22 Дец 2015, 13:46, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Izgleda da smo otpustili Vilijamsa.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Код: Изаберите све

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/sok-crvena-zvezda-otpustila-markusa-vilijamsa/fxzbl97?ref=fbblic
Otpustili su Vilijamsa :slap:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Opet pao na gudru.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-nasla-zamenu-za-vilijamsa-video/123826
Pargo ili Micic prve informacije :zvezda:
Последње учитавање од kiba дана 24 Дец 2015, 16:48, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/radonjic-vilijams-ima-zdravstvene-probleme/123830
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”