KK Crvena Zvezda 2015/16

Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Bas gledam ovaj ima 40k pratilaca na twitteru skoro pa vise od naloga FK
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Decko je strasan atleta ali nista vise od toga, nesto ne vidoh da ima sut, mozda zato i moze na 4 ali u ABA ligu u Evroligi ima da ga oduvaju na niskom postu plus sto je pitanje kako brani pik i koliko moze dobro da zagradi, tj. da li je u NBA to radio. Da ima brzinu ima ali kod nas nema toiko prostora u reketu u desavace mu se da se zabije u igraca posto sad prvi put dolazi u evropu a to je uvek problem.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Bas ce na cetvorci biti dominantan, brzi je od vecine svojih cuvara i ima odlican sut.Retko ko ce njega moci da cuva.Odbrana mu je diskutabilna ali bas takav igrac je i bio potreban Zvezdi, neko ko ce moci da povuce kada je potrebno.

Dolazi jos jedno pojcanje, najverovatnije neki domaci igrac.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Alexandar_81 пише:nesto ne vidoh da ima sut
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=MaAMRRACrZs[/youtube]

Mislim ne mora nista da znaci, videcemo kad dodje..
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Evo ovoliko sam ja saznao.

Covic ponudio ugovor Ercegu, otprilike isti koji je bio ponudjen Thomasu. Takodje, Simonu je ponudjeno da ostane do kraja sezone ali on bi radije vani ali isto tako ako zapne i njemu i Zvezdi potpisace do kraja sezone.
Kazem nije ZVANICNO, tako da ne bude posle rekao si ovo ili ono. Poenta igrac se trazi a da li ce se naci i da li ce ko doci videcemo.
Branko Lazić će preuzeti kapitensku traku i biće kapiten Crvene zvezde sve do povratka povređenog Luke Mitrovića!
Последње учитавање од arseNal-serbia дана 21 Окт 2015, 15:15, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Čudan igrač neki. Klankutav a pokretan opasno. Videcemo.Ja vise volim tvrdje igrace ali ko zna, mozda bude dobar.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

bubi.ue, tako u toj ligi je i onaj muceni Akogon davao 50 poena pa ga prebio Omar Cook i nije dao nista. Tamo nema odbrane sine samo NAPAD :xD: Orthodox, slazem se i ja tako isto razmisljam sve zavisi kako se prilagodi na evropski basket :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

On je igrac koga je trazio Radonja kombo 3-4. Ja sam cuo da ce oterati Sofoa i dovesti centra 4-5 igrac tipa Lazme, Gist, takav centar, koji je skocan, dosta pokretan i drugaciji tip igraca od Cirbesa.
Erceg ima cenu i za sad nisu blizu dogovora, izvisio je za Makabi ali ceka i dalje neku EL ekipu, navodno nece u Eurocup. Na kraju moguce da i on dodje, sve je manje lufta preko gde bi moga da uskoci, sta znam..
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Samo mi da dovedemo Ercega i bićemo dobri za ovo jadransko djuskanje, a u EL šta uradimo. Partizan je 5-6 godina tamo bio topovsko meso, pa možemo i mi 2-3, ništa nam neće faliti. A za Amera, šta znam,videćemo, ja imam averziju prema tim igračima koji dolaze bez iskustva u evropi, baš ih ne volim, bolje da smo uzeli nekog ko je već priviknut na eurobasket.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

I Terens Kinzi je šmoklja, mršavko odbija se od igrače, ali je bog sa loptom :zelenko:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Deson ponovo otpoceo pregovore sa Cokijem posto je izvisio kod Grega.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ovaj Nastić do sutra da gadja s poludistance ne bi pogodio.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Pokazuju nam ljudi rezultat prelaznog roka al dobro, bitnije je da Coki pali vatru u FK :slap: .
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Ogromna sreća je što nam je u ovom kolu po rasporedu Real u gostima, tu ni oporavljeni od povreda, ni sa pojačanjima ne bismo mogli ništa. A ovako desetkovani sigurno ne bismo imali šanse ni protiv Bajerna a kamoli Himkija ili Fenera. Ovako, dolazi sad ovaj Kvinsi Miler, oporaviće se Tejić skroz, nisam siguran kad Danguba treba da se vrati i šta će biti oko Dešona Tomasa.. Biće to ok, samo da se zaboravi ova tekma i to je to.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

ЧОВИЋ КУЦА СМС МИШКУ РАЖЊАТОВИЋУ - МИШКО БОЈИМ СЕ :((
Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

Teška kurcobolja u odbrani. Razumem sve - nije ti dan u napadu, neće da uđe ništa, protivnika krene šut, da ti 20 trojki, izgubiš 30-40 razlike..., ali ne može ništa da se zameri, jer jednostavno - nije ti bio dan; ali to da ti protivnik od 55 poena, 30+ da iz tranzicije direktnim trčanjem u leđa i 10+ poena direktno iz elejap-ova znači jedino da je trčanje nazad ravno nuli, te da su igrači već prilikom istrčavanja na parket skinuli gaće.

Inače, Boriša Simanić je zveriša. Momak koji je večito nezasluženo u nekom zapećku. Letos na SP-u nije ulazio u igru prve 3 utakmice, onda nam se povredio Miladinović i još jedan momak (ne sećam se tačno koji), pa ja zbog toga dobio šansu u drugoj fazi i 1/8 finala i bio ubedljivo najbolji, uz Voju Stojanovića, sa jednom bitnom razlikom - Zveriša je imao 60+% šuta iz igre, a Voja, na sebi standardnih, 25-35%.
Последње учитавање од the Stig дана 22 Окт 2015, 22:55, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Jbg bitnije je bilo u toku leta da se raspisu izbori u FK i podmite navijaci nego da se nadju 4 jebena crnca koja mogu atletski i suterski da odgovore EL takmicenju.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Smešno.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Samo opusteno osvajamo tripl krunu sa pola gasa, u el je grupa prejaka za trenutni tim.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nije opušteno. Posle dobre prosle sezone valjda je trebalo da budemo jači, a ne slabiji i to duplo. Ovaj tim ne moze do triple krune, zivi bili pa videli. Sofo je promasena investicija, kao i Tompson koji nije ni blizu košgetera, a on je kao zato doveden. Podseca me na Šilba, kao moze a nista. Mora dva ozbiljna pojacanja da se dovedu od cega jedan centar brutalan koji ce igrati uz Cirbesa.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”