KK Partizan 2015/16

Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

Kvalitet Zvezde ce resiti finale. Ona trojka je samo posledica.
Zvezda nije igrala celu drugu cetvrtinu i opet je bilo nereseno
Vilson je dokazao svoj kvalitet, posebno bih istakao njegovu unikatnu tehniku
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Neka riješi, kvalitetniji jesu i tu nema priče, meni je samo bitno da se naši igrači bore kao drugu i treću tekmu, jer ako daš sve od sebe onda nije problem izgubiti od boljeg... Preživjeli su oni 15 godina, preživjećemo i mi ovih par, a siguran sam da njihova dominacija neće trajati toliko i da će vrlo brzo Partizan biti opet makar ravnopravan rival :)

Nije uvijek lako, ali je uvijek lijepo voljeti Partizan... :cheers:
И душа и тело, све је црно бело...
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

neracunajuci prvu utakmicu, dobra cela serija.
Koliko je Partizan limitiran na parketu, toliko je Zvezda limitirana pored pa i bude nekako neizvesno.
U svakom slucaju, bice zanimljivo sledece sezone, ako se Partizan ne raspadne skroz
Последње учитавање од Papučar дана 09 Јун 2016, 23:16, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Komedija je slusati tajm aut Zvezde. Igraci dobili finale, Radonja se raspao.


Nadam se da ce Dzile ostati i dobiti koliko toliko kvalitetan tim pa da se ceramo dogodine opet.
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Ne razumem šta podrazumevate pod tim limitirana ekipa? Ok, nije igrao Cvetković poslednje 3 utakmice, ali po vas je to i bolje bilo jer je Viliams sa ovim prenosom lopte pravio velike probleme. Uopšte Partizan nema nekvalitetan tim, čak naprotiv. Sa 6 stranaca koji sigurno ne igraju za dzabe, iskusnim Veličkovićem i Vitkovcem to je vrlo konkurentna ekipa. Naravno, Zvezda ima kvalitetniji tim, što je i pokazala.
Očekivao sam 3:0 ili 3:1 za Zvezdu, ali nisam očekivao da se igra ovako egal u celoj seriji, izuzev prve, tako da čestitam i igračima Partizana koji se nisu predavali do kraja i pokazali da definitivno imaju kvalitet.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Kojih kurcevih 6 stranca. Magdevski i Vrabac, pisi propalo ove sezone. Dakle ostaju 4 stranca. Muric koji je psihicki poprilicno nestabilan izgleda. Wilson kojem je igranje za neki prosecni francuski klub vrhunac karijere sa 32 godine. Williams koji je pre godinu dana dosao iz Amerike i koji se jos uvek nije prilagodio. Jedini kvalitetan stranac u ovoj ekipi.

Svaka cast momcima na borbi. Nema sta da im se zameri u ovoj seriji.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Papučar пише:neracunajuci prvu utakmicu, dobra cela serija.
Koliko je Partizan limitiran na parketu, toliko je Zvezda limitirana pored pa i bude nekako neizvesno.
U svakom slucaju, bice zanimljivo sledece sezone, ako se Partizan ne raspadne skroz
BOLD: :lol:
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

naravno da je limitirana.
Vilijams nije igrao nista, Vilson uzas, Vitkovac isto tako nije vrhunski igrac pa cak ni Cvetkovic
Niko ne moze da im zameri borbenostsa kojom su nadoknadili mnoge nedostatke, ali Partizanu trebaju bolji igraci, posebno stranci upravo zato sto ne igraju za dzabe
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Слика
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Papučar пише:naravno da je limitirana.
Da nije Džile bolji :slap:

Al' ako odgovoriš da jeste, hoću i činjenice. Činjenice pritom da ne budu, eto sa ovakvom ekipom igrao 3 egal utakmice sa Zvezdom jer ja mogu da ti navedem brdo takvih koje je Radonja dobio ili minimalno izgubio. Počevši od Panatenaikosa, Efesa, Reala, Himkija, protiv CSKA sve 3 utakmice maltene na jednu loptu. Pošto, ja ne vidim nijedan segment u kom je to Džikič bolji. Pritom, ne kažem da je loš.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Radonja je Pet Rajli 21. veka
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

U svakom slučaju, sledeće godine imaćete osetno jači klub.

Mislim da ste neke igrače već završili, neke hoćete, pre svega tu mislim na domaće. I nisu loši, posebno dvojac iz Metalca, a možda dobijete i pojačanje iz Španije, bivši reprezentativac. Ne znam kakvo je stanje sa Novicom, ako ga zadržite bićo to fina ekipa sa Amerima na pleju i verovatno još jedan na bekovskim pozicijama. Na petici će opet najviše da vam škripi, ako i tu ubodete, morate u 4 u ABA da budete.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Svaka čast momcima na borbi, ne računajuči prvu tekmu, dali su sve od sebe, a kada to uradiš onda nije sramota izgubiti od, objektivno gledano, trenutno kvalitetnijeg protivnika. :cheers:

Naš cilj je malo više od toga da budemo u 4 u ABA ligi, pa čak smo i ove godine završili 5. iako smo sa Perom na klupi nakon 16 odigranih kola djelili poslednje mjesto... I ja mislim da je Džile u pravu što je rekao, veći problem od stranaca je nama bio "srpski" dio ekipe, jer prvi put posle ne znam koliko godina Partizan nema ni jednog reprezentativca.

Što se tiče iduće sezone, biće sigurno velikih promjena, od svih tih stranaca možda ostanu Williams i Murić. Jones je finansijski prerastao naše trenutne mogućnosti, dok Wilson, Vrabac i Magdevski definitivno nisu nivo Partizana. Murić jeste nekad malo lud, ali ne možemo zaboraviti ni to da je uz Jonesa vjerovatno bio i najbolji igrač u 2. dijelu ABA lige kada smo krenuli da igramo kako treba. Williams je izgledao kao panj obični kad je došao, ali napredovao je dosta, djeluje mi da ima mota za košarku, samo treba malo da popravi završnicu, da ne baca loptu kao da misli da je obruš širok 2m.

Što se tiče domaćih, ne znam koliko je realno da Novica ostane, Džile je sinoć rekao da je sada igrao za baš smiješne pare. Vanja će vjerovatno ostati, mada mislim da je mnogo poletio, ima talenta ali treba ga malo spustiti na zemlju. Zahvaliti se Đumiću i Milutinoviću, a i Čeda je mator realno. Ne znam šta je više sa Andrićem, u kakvom je on stanju i da li će više biti u stanju da igra. Aranitović mnogo mekan. Ja bi tu zadržao Novicu, Vanju i Cveleta.

Kao potencijalno pojačanje se pominje Birčević, čak kažu da je to već sve završeno i da potpisuje uskoro. Džile je rekao i da bi volio da dovede par igrača FMP-a, ali ne znam koliko su ti prelazi sada realni, osim ako je neko bez ugovora. Ne znam šta se dešava sa Majstorovićem, ja bih njega doveo kao drugog centra ako Williams ode, ako Williams ostane onda mislim da nam ipak treba još neko ozbiljniji...

Nadam se da će Mega uspijeti da preokrene ovo protiv FMP-a, jer je Ćoki već isplanirao šta će sve da traži Mišku zauzvrat, kako bi FMP odustao od ABA lige i prepustio to mjesto Megi.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Vasa Grobar... :cheers:

Inače, ja juče bio odmah u prvom redu iznad lože, dolaze pred početak ovi naši mlađi fudbaleri, čini mi se da je i Joca bio. Kako je počela tekma Vlahović ustaje i dolazi do ograde, kaže daj brate pomozi da pređem gore, ja reko' nije problem, odužićeš se kad ga staviš ciganima :D Čitavu tekmu je proveo u kopu navijajući :)
Последње учитавање од markohn22 дана 10 Јун 2016, 17:28, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vlahović ne krije svoju privrženost Partizanu ni na društvenim mrežama. Svaka mu čast.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Pa sto bi je krio jebote? Decko igra za Partizan koliko ja znam.
Последње учитавање од Tokelara дана 10 Јун 2016, 17:56, учитано 1 пут укупно.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

hostile_bg пише:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rBO_xkVoAUw[/youtube]
Dovoljna opomena glupavim "tekstopiscima" da ne kradu melodiju nego da sami smisle neku svoju.
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

Inteligentan mladic, dobro je jos i dogurao do Zvezde.
obrnuo zivot
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

pitam se šta džile misli o njemu

glišića hoće komšinica

mene zanima da vi mi vi mene kažete ostaje li božo mađija
Последње учитавање од Gagi дана 10 Јун 2016, 23:34, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”