KK Partizan 2015/16

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Aco, preterano sereš. Jesam Zvezdaš, ali košarku pratim već 20 godina, to što smo bili raspad, ne znači da nisam pratio i navijao za moj klub. Ne znam zašto stalno potenciraš da Zvezdaši nisu pratili basket zato što je KKCZ bio u kanalu. Je l' to zato što bi ti prestao da pratiš svoj klub kada bi bio u toj situaciji?

Garantujem da Partizan ne bi igrao f4 u Parizu da nije bilo ABA lige. Neko će se setiti onog Partizana pod Bogojevićem koji je igrao f4 ''98 godine, ali budimo realni tadašnja SRJ liga i sadašnja KLS ne mogu da porede po talentu i kvalitetu igrača. Takodje, pitanje je šta bi bilo od reprezentacije da nije bilo ABA lige, većina ovih igrača ima 2-3 sezone u ABA ligi, pitanje je da li bi toliko napredovali da su igrai protiv Crnokose ili ne znam koga, nije mi namera da omalovažavam bilo čiji rad, ali ti klubovi jedva opstaju i puna hala protiv KKP, KKCZ im ne bi mnogo pomogla, jedan Hemofarm se raspao, a bili su drugi klub Srbije.

Ostatak tvog pisanija nisam razumeo, nemaš nijedan jedini zarez, pa ti je ceo tekst nekakva bljuvotina slova bez reda i smisla.

Naš savez i klubovi se u celoj priči najmanje pitaju, ja se nadam da ćemo biti pametni pa ćemo izvagati obe ponude i odbrati onu bolju. Za sada nigde ne trčimo, bar po izjavama Djilasa, Berića i Čovića, što je dobro. Balansiramo i čekamo da vidimo ko će pobediti, pa da im se priključimo. Lično, ja bih voleo da pridjemo ULEB-u, jer FIBA je organizacija koja je u kurcu godinama i veoma su nesposobni da naprave pare. Ti sa 34 godine bi trebalo da se sećaš kako je nastala ULEB EL i šta se desilo s FIBA EL tada.
Последње учитавање од zele дана 07 Феб 2016, 16:10, учитано 2 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bravo Aco!

Rekoh, većina partizanovaca je za FIBA LŠ i to mi je drago jer znam da itekako ja nisam usamljen i draže mi je sa Prištinom nego da igramo plaćeničku EL koja uništava klubove. Turci jedni od glavnih sponzora a napustiće ih izgleda turski savez kao i još tri jaka saveza kao što su italijanski, francuski i nemački. Ostaće im španski i još nekolicina solidnih klubova kao što je Zvezda koja bi u tom takmičenju bila jedna od jačih jer su svi savezi koji vrede istupili, možda čak i Milano odustane od ULEB-a.

I da, ključno... prema planu FIBE... nema kosovskih klubova. U nižim takmičenjima ima, u višim - ne!

Da ne bude zabune, nisam protiv ABA lige već ULEB-a! Naš interes je najvažniji.

Код: Изаберите све

http://sport.blic.rs/kosarka/evropska-kosarka/bertomeu-odbio-sastanak-sa-fiba-srbiji-dva-mesta-u-ligi-sampiona/yflgn0d
:cheers:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IodTTKMGG1c[/youtube]
Последње учитавање од Sloba дана 07 Феб 2016, 16:04, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Vec sam naveo koji je razlog Djordijevog poziva, strah da bi druga strana mogla da ga nadjaca. Sve su ovo velike gluposti. Ovo prepucavanje Zvezda-Partizan, kako je Zvezda sjebala sve... To su sranja. Zvezda je tada uz Buducnost prva usla u jadransku ligu, jer je dobila lepu svotu novca, pritom su bili misljenja da ce im to doneti prednost u odnosu na konkurente. Ovo danas se sve svodi na to da je Zvezdin interes da gasi kosarku na ovim prostorima. Nije tako, Aco i ostali drugari grobari. Partizan da je u Zvezdinoj kozi bi isto razmisljao. Mi smo trenutno u kanalu pa navijaci zele da i komsiji crkne krava. Nek ide Zvezda i u zatvorenu EL ako moze, srecan im put. Necce Vucic biti za zivota na vlasti pa da daje pare, nit ce narod vise moci da se izgladnjuje da bi Zvezda trosila milione. Potrajace ovo kolko potraje, a onda ce i Zvezda, a bogami i jos dosta klubova da se presaltaju na stranu FIBE.

Ja sam za to da se Partizan odluci za onog koji nam daje bolje uslove. Jebo ULEB i Evroligu ako cemo da samo povecavamo minus. Tako cemo se ugasiti mnogo brze. Ako FIBA nudi uslove po kojima cemo moci da se nadamo ranijem ozdravljenju, onda FIBO siri ruke eto nas kod vas.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

U skladu s tim i današnja informacija koju je objavio ''Blic'', da je Džikiću ponuđena saradnja na duži rok, da je on to prihvatio i da će sa klupe predvoditi crno-bele u naredne dve sezone!

I to nije sve, jer se već razmišlja i o formiranju ekipe za sledeću sezonu, odnosno pojačanjima koja bi trebalo da budu angažovana u narednom periodu.

Formirana je i ''Lista želja'', na kojoj se nalazi Malkolm Armsted, bivši plej slovenačke Krke, koji je trenutno član Istanbula, a tu su i bivši reprezentativac Srbije, vicešampion sveta sa ''Orlovima'' Stefan Birčević iz Estudijantesa, pa Nikola Radičević iz Sevilje, kao i dvojac iz Metalca - centar Đorđe Majstorović i bek-šuter Dušan Kutlešić.

Kad je aktuelni igrački kadar u pitanju, glavni cilj je da se produži ugovor sa odličnim Kevinom Džonsom, koji se ove sezone pokazao kao pravo pojačanje.

:blic: :sportske:

Blic prenosi a kopirao sam sa sportskih. Drago mi je da se izgleda stvara određena vizija izgleda ekipe za narednu sezonu i da se radi planski. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 08 Феб 2016, 17:27, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ja jos jednom da vam ponovim da je i 15 dana unazad bukvalno sve dogovoreno sa Armstedom. Dikic i on imaju usmeni dogovor, koji moze samo poziv iz nekog EL ili NBA tima da pokvari. A pod EL timom racunam, uloga startera i neka ekstra jaka plata.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Zanimljivo da se takve informacije pustaju sa bliCZ-a tacno pred KUP Radivoja Koraca!
Ja imam informaciju da Dzikic nije pricao o ugovoru niti ce dok se sezona ne zavrsi, plus Dzikic nije potpisao kratkorocan ugovor, vec dvoipogodisnji ugovor, a o dolascima tek nema sta da se prica, dok se ne vidi koje ce takmicenje KK Partizan NIS igrati dogodine.

Muka mi je od ciganskih medija i njihovog straha od Partizana, cudo je to kako su navikli na 15 godina dug susni period da se ovoliko plase slabasnog 10 plasiranog Partizana pa iznose ovakve budalastine.
Ovaj bljuc je takvo smece od novina da je to sramota za novinarstvo. Ne zaostaje ni Joksic za njima, kao ni svinjformer, svi se takmice ko ce vise da laze i izmislja samo da bi bio citan. BRUKA

Za Armsteda ajde i da se Dzile nesto dogovorio (usmeno) ma da ipak sacekamo kraj sezone, ali ovo nema blage veze s vezom. Uostalom sva imena koja izadju u javnost uglavnom nikada ne zavrse u klubovima sa kojim ih povezuju (mislim direktno na kosarku).
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 08 Феб 2016, 23:19, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Lepse je to citati i zanimljivije nego da li je neka vrsta modernog telefona ili neka druga fina gospodja popusila Zmaju ili Radasinu (FOTO) + (VIDEO 18+)
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

paske, slazem se ali neka se denu transfera koje ni bog otac ne moze da pogodi, sad u februaru a svi znaju kakva je platezna moc KK Partizan NIS.
Da su napisali Tim Dankan se oprasta u Crveno Belom zbog Bobana Marjanovica ja bi im verovao ali ovo je smejurija
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/partizanov-maler-umic-van-terena-dva-meseca/127534
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

NE SAMO BOŽO!!!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne bilo ko. Steta sto se povredio. :slap:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RXw4B8QxmkI[/youtube]



Prva opcija za centra za KLS:

Код: Изаберите све

http://www.kls.rs/igrac_stat.php?igrac=79
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Eh da je Dzile bio od pocetka :)
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Teska pobeda, opet smo pali potpuno kao protiv Cibone. Imali smo +17 u jednom trenutku i dosli smo do toga da FMP2 ima sut za pobedu...Mnogo izgubljenih lopti veceras, ali sta je tu je, neka ovo bude nasa najlosija utakmica u kupu.

Sad na FMP samo pametno i sta bude.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Slažem se. Ponovo ta 4 četvrtina... poludeo sam ali najvažnije je da smo pobedili. Šteta ako totalno otpišu Vrabca. Slažem se da nije nešto ali ga ja baš gotivim iako sam iskreno po prikazanom u BIH dresu očekivao da bude bolji. Inače nismo mi bili toliko loši koliko je njima svašta ulazilo. Neke teške šuteve su realizovali. Sad čekamo protivnika u polufinalu. :D
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

1 (FMP) down, 1 (FMP) to go
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Slobo kakvo crno otpisivanje Vrapca? Lik je trenutno prekobrojan jer nemamo ni jednog centra pa moraju oba amera da budu u sastavu, plus Muric koji mora da igra ne bi li nesto mozda zaradili, a cetvrto mesto za stranca je uzeo Wilson koji mora da bude u timu jer je Cvetkovic rovit. Pred start superlige ce jedan od nasa dva visoka amera da ode sasvim sigurno, a na njegovo mesto ce da upadne Vrabac. Ta dva pojacanja koja smemo da dovedemo ce sasvim sigurno biti jedan centar, samim time otpustamo jednog amera, a drugi mozda bude cetvorka ili eventualno neki domaci plej, a u tom slucaju bi otpustili i WIlsona.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Pa valjda je Muric bolji od Vrapca, i zato je registrovan pre njega :zelenko:
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ofanzivno jeste bolji, dok se za defanzivu ne mogu sloziti sa tobom. Ali to je potpuno nebitno trenutno, jer da smo imali mesta za jos jednog stranca obojica bi bili u timu.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

daj bre ko je lud ovde, kakav crni Vrabac, klasican bezmogzgas
Последње учитавање од TheBlues дана 19 Феб 2016, 09:48, учитано 1 пут укупно.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”