KK Partizan 2015/16

Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Pa nas jedino neka dva crnca mogu da spase jedan koji ima neke poene u rukama i malo asistencija i jedan kengur ala Dru Gordon sve ispod toga ostavlja nas ispod 3 mesta na koji Nikola Pekovic puca, bar sam ja tako proctiao, cuo, razumeo :ole:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Au kakva je greska bila forsirati Daloa pre Aranitovica :slap: .
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Nova pobeda, bravo momci, Cvetko ozbiljan igrac.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Nemanja, nemoj da se salis videces kad dodju Cedevita, Buducnost i Zvezda kolko su Aranitovic i Cvetkovic ozbiljni :xD: oni su prosle godine Akojona mlatili bukvalno pre nego sto primi loptu samo da ne bi pucao, zasto bi sad promenili taktiku.
Mi centre nemamo ni cetvorke, Vitkovac je prosek u ovoj ekipi neko ko vuce najvise na svoja ledja, Milutinovic nije za Partizan decko je zavrsio svoju karijeru ozbiljnog igraca, Magdevski moze samo da igra odbranu a onda hokejaska izmena :rugalica: Vrabac ja ne znam sta je on moguce da ce ga Dule uf al sam se zajebo nista ostace takav kakav je :xD:
Da rascistimo mi smoo lipovi ako se ne dovedu 3 igraca. Pored Aranitovica i Cvetkovica treba nam jos 2 sutera ajde da kazem jedan je Andjusic on ce da potpise sutra i bice tu u napadu u odbrani sacuvaj me boze. Treba nam jedan kombo bek amer koji igra odbranu a zna i da ubaci neke poene recimo nesto kao Willy Worren. I na kraju treba nam ozbiljna 4 koja je skakacki dominantna da moze da zagradi i uhvati nesto u odbrani ili napadu. Uz to da se nadamo da ce Kosta da proigra i da ce Djumic da se sredi. Onda da se sutiramo u dupe :poz:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Cvetko je ozbiljan igrac. :yesko:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

+1 i to na poziciji CRNCA
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/gotovo-andjusic-potpisao/118047
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Bice jos igraca, Petrov od sledece sedi pored Tegija, bice svasta :ole:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Nemanja, Gledas li ovaj KK Partizan? Na strani 0 pobeda ove sezone, nama treba bar jos 5 igraca + trener za nešto ozbiljnije. Ovo ce protiv cz,ced., bud., biti SILOVANJE, trener pojma nema. Marinković je upropascen od strucnjaka. Sve ono sto je neko drugi pravio nova RESTART brigada sa klupe je usrala. E sad da pitam posto smo videli svi gde je IGRACINA ? Gde su velemajstori ? Greota sta nam uradise od kluba :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Слика

Kolega Dodicu, sedi 1. :zelenko:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Naravno da gledam, previse si pod utiskom, polako, vratice se Muric, Andric, mozda dovedemo jos nekog igraca, najpotrebnija nam je jedna 4, 5, od Perovica nema nista, a o Djumicu i da ne pricam, koja je to cepanka :slap: . Previse gresimo, promasujemo zicere, u svakoj cetvrtini imamo period igre koji traje nekih 3, 4 minuta u kome ne mozemo da damo kos, odbrana je na sasvim zadovoljavajucem nivou, naravno da je tesko gledati Partizan kako se ovoliko muci zato sto nikada nismo bili u ovakvoj situaciji, ali bas zbog toga im je potrebna nasa podrska, jaca nego ikada pre.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Tokelara, skini mi se... ili bolje ODJEBI u SKOKOVIMA. Nemanja, dok se vrate i udju u formu pisi propalo... bez pojacanja nema ni rezultata
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jeste Tokelara, skini mu se, pa šta ako on ovde kopira postove nekih drugih ljudi s nekih drugih foruma?!!!!!!
:xD:



P.S. coA, sledeći put nadji nekog pametnijeg da kopiraš, kad već prosipaš tudje reči ovde pred nas, nega bar budu imalo pametne, a ovome idi reci da je debilko i da veze nema ni o košarci, a ni o KKP-u
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Mojne tako Aco, ovde smo da se šalimo.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Sjebah skocni zglob toliko da cu biti jos tri meseca va kosarke minimalno inace bi se zaputio na taj trening da im pokazem kako bi im prinudni penzioner od 190cm uzeo svaku jebenu loptu na skoku, iznudio faul kad vec niko nema pojma sta ce da uradi u napadu u zadnjih dva minuta i dreknuo na idiota od trenera kako bi i njemu pokazao sta bi trebao da uradi. E u k***c, ali bas u k***c na sta je ovo licilo.
Cvetkovic, pod hitno da mu se nadje drugi klub, Centri neka idu na rvanje ili neki drugi sport jer za kosarku nisu definitivno. Vrabac, neka se bavi americkim fudbalom, ima tu uloga za njega, neka bude neki wide resiver ili neki drugi k***c jer samo zna da trci.
Sto je najgore sad ce da se naprave pametni i iskesiraju dva crnca i samo se dodatno bace u dugove. Da imaju mozga zatvorili bi roster sa klincima, Jovanovic i Tanaskovic su dobri momci i imaju kosarke u glavi dovoljno da im se da sansa. Muric kad se vrati neka igra 4, Andric ce na trojku i dovoljno. Bicemo 6-10, sasvim dovoljno za sezonu u kojoj vracamo dugove.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Iskoristio sam post nekad me tako mrzi da ispisem sve sto mislim a onda nadjem neki post i posvidja mi se pa ga iskoristim. Inace odavno nisam video neiteligentnije igrace, nemamo 1 centra ala Maric da bar malo progledamo, dzabe sut za 3 poena kad nema ko da zagradi u odbrani i na +7 promase 4 slobodna bacanja i 3 zicera onda si izgubio zbog centara ili unutarnje linije.
Sto se tice Cvetkovica ja odavno njega pratim sto u CZV sto u MZT-u on nije razigravac dosta sporo razmislja on mi je tipa ne znam Acie Law da bude pomocni plej i ako moze probija prvu liniju a onda podeli pas u cosak za sut za zavrsnicu nije nema on taj sut.
Danilo Andjusic je to sto fali Partizanu meka ruka. Covek koji uz Aranitovica i Marinkovica moze da pogodi spolja, sad nam treba jos jedan Amer na poziciji 1/2 i necu sad da me neko osudjuje ali treba nam MWill za siromasne bas takav igrac. Onda treba nam meso u reketu i covek koji ne promasuje zicere tipa James Gist neko ko moze da zagradi da skoci pa pogodi sa 2-3 metra zasto da ne neko kao Romeo Trevis ili onaj iz Krke od prosle godine Alexis Wangmene. Plus sto bi ja uz sve to doveo i jednu PETICU brate onaj Koprivica i Djumic ne vrede ni za 1 igraca ljudi su ocajni, ajde Kostica se vraca iz povrede i treba ga sacekati ali mi gubimo zbog ova 3-4 igraca koji nisu nivo Partizana.
zele, jel i ja ne znam nista :xD:

EDIT: Jos nesto zaboravio sam, Andric pocinje da trenira uskoro, a Muric tek u 2 polovini decembra, ja na njih ne bi bas racuna skoro Andricu ce trebati bar neko vreme da se vrati u ritam do tada od njega ne treba mnogo ocekivati u odbrani plus. Muricu ce trebati i vise cele sezone je odsustvovao i mislim da nece biti spreman bar do Aprila da pomogne na pravi nacin zato mislim da je on tek za sledecu sezonu ako ostane. I ne bi ih racunao bas kao igrace koji ce mnogo pomoci ovom timu ove sezone. Ne znam mozda gresim.
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 17 Окт 2015, 22:12, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

kakvo useravanje u zivot paprikaru od strane mladog Tokica :D
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Kevin Jones potpisao za KK Partizan! Dobrodosao!
Ocekujemo jos jedno pojacanje danas ili eventualno sutra. :yesko:

Kevin Jones just signed with Partizan, confirmed by his agent Bill Neff.
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 20 Окт 2015, 22:38, учитано 2 пута укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dobrodošlica i od mene. :ole:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”