KK Partizan 2015/16

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nije mu još produžen ugovor a ističe za nekoliko dana.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Jovan пише:Jel potpisao Andjusic?
On ce izgleda u PAOK
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Слика

:argh:
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Nek je otisao, muka mi je bilo da ga gledam dve godine u nasem dresu, gora vest je sto nas je napustio Kuzeloglu, verovatno ljut jer nije bio registrovan za KLS zbog Akojona, koji nas je napustio nakon polufinala ABA lige, tako da smo imali jedno mesto na koje on nije mogao, a ionako smo bili u deficitu na visokim pozicijama. Verovatno ce i Milutinovic otici. Zalosno je sto nam je i on bio u 12 kroz veci deo sezone. Ne sporim njegovu borbenost, ali on nije vise od nivoa druge portugalske lige i basketa na Kosutnjaku odakle je dosao u KKP.
Jebiga, bice ovo tesko leto, i teska sezona, pogotovo sto nam je ponestalo i 'magije' jer u neka srecnija vremena smo bar imali zdravog Tosu, i zdravog Danilovica, i koliko toliko dobar strucni kadar koji je skautirao i procenjivao igrace, i imali smo donekle i Miska koji sada od nas bezi kao djavo od krsta, preostaje nam jedino cudu da se nadamo, ali nije kosarka toliko jadna koliko vaterpolo da sa timom od 'nase dece' proseka 18 godina osvojimo titulu, jer za strance para nemamo, a niko vise ni ne zeli da dodje na ime, jer igramo Evroligu, pa nam i oprosti jednu sezonu u kojoj dobije maks dve plate, jer sledeci ugovor bude 20 puta bolji nego onaj sa Partizanom.
Deluje kao da smo izgubili kompas, i polako gubimo borbu. Cak ni Dule nije ono sto je nekad bio, ne zato sto nije doneo 3 trofeja i ove godine, nego jednostavno vidi se i po njegovom pogledu, i po govoru da to nije onaj stari Dule. Ali opet, nek nam je bog u pomoci, jer trenutno u rotaciji imamo smo trenutno imamo tri igraca koji umeju da igraju(Tepic, Marinkovic, Muric) i tri od kojih moze nesto biti, a ne mora ove sezone(Andric, Djumic, Glisic). Pritom nadam se da nas Glisa nece napustiti pre neko sto ostavi nekakav trag u Partizanu, a sve se bojim da ce tako biti, prava bi steta bila, jer je posle XY godina neko ko je od pionirske selekcije dosao do prvog tima, a steta bi bilo da zavrsi kao neki Musli, i izgubi kljucne sezone, u kojima bi verujem, jedino Dule mogao sa njim na pravi nacin da radi.
Ali ajde videcemo, valjda bude bole!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Bezbradica i Đumić dva najnebitnija igrača u KKP u poslednjih 10 godina. A, ako ćemo iskreno, bilo je raznih.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Meni je Bezbradica uvek delovao kao neki basketas iz kraja, kontam da bi i tu bio los
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kao onomad u CZV onaj Cvetković što ga Gurović doveo. Imao sam neki osećaj da ga Gurović sreo na nekom basketu ispred zgrade i poveo ga na trening, falio im jedan za 5na5. :xD:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Htedoh i za Đumica da napišem, ali suzdržavam se, sve mi je bilo jasno jos u onoj debitantskoj utakmici protiv Cibone, kada su mu Zubac i Žižić momci koji su '97, objsanili da nije na basket izašao, već da ABA ligu igra...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Gde ti igras sada Sinke na Kosutnjaku?
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Naravno, teren u Pionirskom najjači, često svratim pošto mi brat živi tu blizu, mada češće po Bataji igram.
A što se košarke tiče igrao sam prošlu sezonu u lokalnom Mondo basketu, imali smo bas ok ekipicu, igrali Drugu ligu, jer u Prvu prosto ne možeš kad idu samo 4 ekipe iz Beograda(Partizan, Zvezda, Zemun, i doduše ove godine i Mega Leks i Vizura Šark). Ali i Druga je ok, ekipe poput OKK, BKK Radničkog, Mladosti iz Zemuna, Žarkova koje ima novu halu, FMP Koledža i tako. Verovatno ću ostati sledeće sezone da igram juniorsku opet tu za 97/98, jer nemam neki trip da ću da uspem, igram više rekreativno, a i fokusiram se na neke druge stvari, pošto mi sad ide treća godina u školi koja je i najteža, a i već treću godinu za redom sam u našem Centru za prava deteta, stalno imamo neke radionice i akcije, putujemo negde, radimo regionalni projekat sa Save the childern-om, uz to treba da krenem i na EYP(European Youth Parliament). Tako da dokle god mogu da igram, igraću negde, čisto zbog sebe, neobično mi je kad ne treninram, ali to sve tek posle ovih drugih obaveza.
EDIT: Izvinjavam se za spam :zelenko:
Последње учитавање од Sinke дана 02 Авг 2015, 16:44, учитано 2 пута укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

Bez kompromisa. Uprava neka produži Duletu ugovor i neka se provozaju malo po Srbiji tokom večernjih časova ima dosta basket igrača širom naših gradova. Nek nađu 6-7 igrača i da igramo!

I da se ne čudite ovom mojom izjavom... DOGODINE EVROLIGA! :cheers:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Koprivica iz Slobode iz Uzica dolazi na probu, inace slican igrac Kalinicu, skocan i veoma pokretljiv imao je neke povrede ali se nadam da ce ga zaobici, inace visok je 208 cm i igra na poziciji 4 i 5, takodje moze da opali za 3pts pa ce Dule moci da ga koristi i na 3 verovatno.

Miljenovic se izgleda vraca u KKP ali jos uvek zavisi od Raznatovica i ovaj ne bi ali izgleda da je MIljen odlucio da se vrati. Vladimir Dragicevic je takodje izjavio na svom twiter profilu da bi rado ove sezone bez 1 dinara igrao za Partizan i ispuni svoj decacki san.

Sto se tice drugih igraca povela se prica da ce Dragan Bender PF Maccabija na pozajmicu u Partizan inace ovaj Hrvat je igrac tipa Dario Saric ili ti Dejan Bodiroga veoma talentovan kazu jedan od 10 najtalentovanijih krila na svetu, ima samo 1 uslov iz Izreala a to je da Dule ostane trener, takodje prica se da Real zeli da uzme Partizan kao svoj klub za razigravanje na 2 godine i ovde salju igrace sa ovih prostora i mlade Amere na privikavanje. UO Partizana ce zasedati ovih dana i videcemo sta ce biti. Infoi nisu moji posto nisam imao komp vec sam poskidao neke tudje cisto da pocnemo i mi da pricamo o necemu. 17 avgusta se okupljamo tad cemo znati sta je Gasa uradio
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 03 Авг 2015, 22:41, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Ako mi dozvoli Coa ja bih da citiram velikog uma Duloa Vujosevica:
"Osvojice Partizan neku titulu za 5 godina"
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Mnogo ste se digli. Potpuno neopravdano. Sezona još nije ni počela tako da opušteno. :cheers:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Ali ovi nazivi Dulo i Salo su vam najjaci, majke mi
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

To i onaj Radonjizam, ne zna se sta je duhovitije, haos

Neka brate, ne moramo nista da osvojimo ni narednih 10 godina, samo da se ne fuzionisemo sa kriminalcima
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Довољно их има овако, не треба фузија.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Većeg kriminalca od Čovića (u košarci) i Terzića (u fudbalu) nema ni jedan klub u Srbiji.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Не знаш ти ништа Слобо.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Naravno da znam.

Danilović nije kriminalac on je narkoman. Ali to je već neka druga dimenzija i nema mnogo veze sa kriminalom (pravim).

Ima tu još mnogo stvari koje znam ali nije ni bitno. Nije naša uprava baš čista, a ni sam Vujošević ali to je već nebitno jer predstavljaju naš klub, nisam srećan zbog toga ali su dosta uradili za KKP i čistiji su od Čovića i garniture u KKCZ.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”