F.K. Crvena zvezda 15/16

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bravo za ok, dobra pojačanja. Nego jel dolazi Srnić? Vi pišete ovde ok i ja to čitao a onda odjednom na žurnalu sam video tekst gde piše sve je bilo dogovoreno a onda se Zvezda ne javlja danima.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ovih dana ce biti prezentovan, mozda sutra, mozda u ponedeljak. Blazo zna.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Sloba пише:Bravo za ok, dobra pojačanja. Nego jel dolazi Srnić? Vi pišete ovde ok i ja to čitao a onda odjednom na žurnalu sam video tekst gde piše sve je bilo dogovoreno a onda se Zvezda ne javlja danima.
Uglavno ista fora kao i sa Ibanjezom, ceka se kes, najverovatnije u ponedeljak bi sve trebalo da bude gotovo.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Završen je stresan period za Crvenu zvezdu i Predraga Rajkovića. Najbolji mladi golman sveta karijeru će nastaviti u Makabiju iz Tel Aviva! Tim Slaviše Jokanovića, koji će u narednoj sezoni igrati u Ligi šampiona, poslao je u Ljutice Bogdana ponudu tešku tri miliona evra.

Izraelci su bili finansijski izdašniji od nemačkog Hamburgera, što je potvrdio i menadžer mladog golmana Zoran Stojadinović.
„Makabi je poslao finansijski bolju ponudu od Hamburga. Uslovi za igrača su skoro identični. Na njemu je da odluči, ali posao sa Makabijem je blizu realizacije. Na igraču je da odluči“, rekao je Zoran Stojadinović.

Mladi golman je bio zakopčan do grla, ali je između redova poručio da bi mogao uskoro da se preseli u Tel Aviv.
„Trenutno sam sa nekim drugarima. Vidimo se u nedelju u Lučanima“, poručio je Rajković.

Biće to oproštaj kapitena od Zvezdinog dresa. Najbolji mladi golman sveta će biti učesnik Lige šampiona, a tokom ove jeseni nameriće se na napadače Čelsija, Porta i Dinama iz Kijeva.
:mozzart:
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

c,c,c upropastiše dečka
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ma braniće u LŠ. To je dobro za njega mada zaslužuje u jači klub. Ajde da se ne lažemo pa nije Makabi neka klasa za Zvezdu sada pa da ide tamo... očekivao sam klubove tipa Lion, Totenhem, čak i turske ekipe i ako su rekli da neće ali dobro. Neka mu je srećno u daljoj karijeri. Nadam se da neće stagnirati. :cheers:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Posto je na njemu da odluci nadam se da ce ih odjebati. Kakav crni makabi, izrael, jevreji, vrazje matere...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

paske пише:Posto je na njemu da odluci nadam se da ce ih odjebati. Kakav crni makabi, izrael, jevreji, vrazje matere...
Узбуђен сам што прелазим у тако велики клуб, посебно зато што ћу играти у Лиги шампиона. ;Долазим у Израел у петак или суботу да прођем лекарске прегледе и да потпишем уговор – рекао је Рајковић.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sam je potvrdio kao što je zele sada postavio dakle ne može sada da iskrsne nešto pa da ne potpiše jer postoji i kod njega želja..
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

To nisam video pa sam zato onako napisao. Sta da se radi, srecan put kapitenu, sve najbolje i da nam se vratis jednog dana!
Sad Kahrimana ili Manojlovica na gol pa juris na titulu.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

sranje
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

DS_RS пише:Kad bi mi igrac otisao za dzabe ja ga iz inata ne bih doveo opet, mislim dao tolike pare za njega
Srnic nije otisao za dz (ako si za njega pricao), vec ga je Zvezda oterala i trazila za njega 15 (pisljivih petnest) hiljada evra...
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Neka Rajka u Izraelu, godinu, dve, da stekne malo iskustva u evropskim takmicenjima pa neka ide dalje. Bolje sto je otisao tamo, gde ce braniti sigurno, kod nekog naseg strucnjaka nego, kao sto neko pomenu gore, da je otisao u Totenhem, Lion ili tako neke gde bi tesko video terena.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/rajkoviceve-rukavice-su-velike-ali-zvezdu-ima-ko-da-cuva/114129
Bravo Makso doktore. :claping:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.mojacrvenazvezda.net/114036/2015/08/28/promovisani-jovovic-i-sikimic/
Слика
Последње учитавање од paske дана 28 Авг 2015, 15:10, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Ни Стојковића некад нисмо продали за много веће паре,овим путем Србија добија ,а Звезда је могла да узме више пара.Али ми је драго што су изашли момку у сусрет, треба да иде,да напредује,сад је то за њега најбоље у Европи да игра.Стижу врв паре одмах,тако да ће врв да се договоре са Срнићем одмах
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Jel Saranov dolazi sutra, cuo sam da opet imate neku promociju ili on ili Srnic uglavnom fino ste se pojacali ko da igrate evropu :) a ovi nasi stekaju nista se nije promenilo :xD:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Srnica verovatno sutra predstavljaju. Kahriman nije otisao nigde, on ce biti prvi golman tako da od Saranova nema nista. :) Ekipa za sada sjajna, ako se uzme titula bilo bi lepo kad bi ostali najbolji pa da se juri Evropa.
Последње учитавање од paske дана 28 Авг 2015, 20:18, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Kontam da je Rajkovic otisao u Makabi zato sto su samo od njih dobili 3m pa i on mozda zato odlucio da predje tamo da pomogne na neki nacin klubu
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Zbog uslova koji je izraelski klub ponudio Crvebnoj zvezdi rođeni Negotinac je odlučio da se preseli u Izrael. Istina, imao je i izazov zvani- Liga šampiona.
„Ponuda Augzburga je bila više nego korektna. Bila je malo manja cifra nego što je nudio Makabi. Međutim, Rajković je odlučio da ode u Izrael iz dva razloga. On je veliki zvezdaš, a Makabiji je pristao da obeštećenje uplati u jednoj rati. Želeo je da ispadne korektan prema klubu. Takođe, bilo je mišljenja da je veći sportski izazov braniti Bundesligu, nego izraelsko prvenstvo. Međutim, Predrag je hteo da oseti kako je biti učesnik Lige šampiona. To je jedina istina.Pokazao je da je odan klubu i u trenucima kada odlazi“, rekao je menadžer mladog golmana Predraga Rajkovića.

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/rajkovic-zbog-zvezde-odabrao-makabi-izraelci-odmah-uplacuju-3-000-000-evra/114149
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”