F.K. Crvena zvezda 15/16

Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Doslo je do toga da neki smradovi nju vode i kupuju utakmice protiv znj klubova u ligi i za poraze krive sve osim sebe. Nadam se da cete dobiti licencu i igrati LS, samo ne znam kad ispadnete u kvalifikacijama od Jermena ko ce biti kriv. Dal Tole opet, ili ce biti ovaj igracki kadar je raspad bio, sad cemo da se pojacamo max i izdominiracemo.
Koliko znam samo 3 puta smo doživeli poraz, 2 puta od Kairata i sada od Borca. Nijednom niko iz kluba nije krivio nekog drugog za poraze, čak je Grof posle Kairata i sad posle Borca rekao da smo dobro prošli i da smo mogli još koji gol da primimo.
I treba da se pojačate, pošto vam i Voša i Radnički "dahću za vratom" i predstoji vam grčevita borba za 4 mesto.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ne kupuje se utakmica i rezultat 7:2, da ne pricamo nesto bezveze. Zvezda igra dobro i gazi u prvenstvu. Ni jedan tim ne moze da joj prismrdi ne zbog toga sto je namesteno vec zbog toga sto je kvalitetna ekipa u odnosu na ostatak Srbije. Šamar od Borca je šamar, al to se uvek i svakome desi kad previse poleti, a mi smo bili poleteli.

Ova tekma je sve samo ne namestena. Čukarički je doktorska ekipa, ne zbog toga sto igraju doktorski, nego sto ne zeli da se brani i ustukne bez obzira na sve. To je vrlina, ne mana. Da imamo sve ekipe koje zele da igraju fudbal, ne bi mi bili u ovim govnima u kojima smo inace. Svaka im cast , a svaka cast i Zvezdi jer stvarno igra dobar fudbal ove godine. Inače, mislim da je to to od Marka Grujica.Ostace do avgusta ali je vec ''otisao'' iz kluba.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Zekovicu, za koga si navijao? :smajli1:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Vodite nebitnu raspravu sa nekim ko ne navija za vaš/naš klub.
Manite se ćorava posla..

Nego...
Слика
Čukarički za 19 prvenstvenih utakmica primio samo 9 gola.

Слика
A večeras 7.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Sa kakvom voljom igra Luco neverovatno.

Слика

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ehEGXk3obic[/youtube]
Последње учитавање од Rossobianco дана 06 Дец 2015, 22:39, учитано 4 пута укупно.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Protiv Borca Zvezda je igrala u sastavu:
Kahriman - Petković, Luković, Jovanović, Ibanjez - Mbođ, Donald - Ristić (76. Matos), Plavšić (52. Vijeira), Srnić (76. Jovović) - Jović.
Protiv Cukarickog danas:
Kahriman, Petković, Pavićević, Luković, Ibanjez - Jovanović (79. Ristić), Donald - S. Srnić, Grujić (84. Sikimić), Plavšić - Vijeira (79. Jović).

Znaci ovako to je isti sastav sa jednim ili 2 izmene uopste nebitne posto su svi igraci koji su igrali tu nege sa kavlitetom i sad neka me neko ubedi da tim koji u sredu u 20h izgubi sa 1-5 kod kuce moze za 3 dana da dobije 7-2 na strani. Pa to moze samo u SRBIJI i samo u slucaju Zvezde! Smehotres od SRPSKOG fudbala. EEEE jadna si Srbijo!!!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

lupetas...
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Pratite vas klub, pisite i provocirajte u vasoj temi.Amin.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Aco, moze onda da se kaze da je Zvezda prodala Borcu utakmicu, a nikako da je Čukarički prodao Zvezdi jer pricamo o timu koji u prvenstvu gazi bez poraza, tako da ne razumem sto je problem da se pobedi Čukarički koji igra sa igracem manje otvoreno? Sumnjivije je kako je Zvezda izgubila od Borca 5:1 nego ovo.

Da budemo skroz nacisto, ti znas da je ne gledam vise na sve ovo sa istom strascu kao nekada, tako da se trudim uvek da budem objektivan. Prosto je pitanje: Da li ima bilo koga u zemlji ko misli da Zvezda nije trenutno najkvalitetnija ekipa u prvenstvu? Da li postoji bilo ko ko zaista misli da Zvezda ne igra najbolji i najlepši fudbal? Da li stvarno mislis da derbi moze da se kupi? Vojvodina? Pazar? Radnički Niš? Da ne lupetamo uzalud, svako ko i ima bilo kakve ambicije da je ovo nesto namesteno neka krene prvo od ovoga sto sam sada pitao. Svi koji prate fudbal, znaju da se ove utakmice ne namestaju niti je moguce tako nesto uraditi. Zvezda je svaku pobedu poseno zaradila jer je bila bolja i to mnogo, apogledao sam skoro svaku tekmu i sigurno to mogu da kazem, sem utakmica protiv OFK-a. Što se tice Borca, i tu utakmicu je Zvezda bila bolja, ali je iz svakog napada primila gol, prvo iz greske, dva iz ofsajda, jos dva jer je srljala da stigne i nadoknadi rezultat. Ukljuci FM, na 3:0 gurni overload i doziveces maltene isti sudbinu jer to je fudbal.

Kako nije bilo sumnjivo pre nekoliko godina kada je Mancester izgubio utakmicu protiv Portsmauta cini mi se, a onda posle 3 dana sabio Arsenal sa 8:2? Nismo realni, ocigledno da se utakmice komsija posmatraju kroz prizmu losih rezultata koji sami postizete.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Alexandar_81 пише:Protiv Borca Zvezda je igrala u sastavu:
Kahriman - Petković, Luković, Jovanović, Ibanjez - Mbođ, Donald - Ristić (76. Matos), Plavšić (52. Vijeira), Srnić (76. Jovović) - Jović.
Protiv Cukarickog danas:
Kahriman, Petković, Pavićević, Luković, Ibanjez - Jovanović (79. Ristić), Donald - S. Srnić, Grujić (84. Sikimić), Plavšić - Vijeira (79. Jović).

Znaci ovako to je isti sastav sa jednim ili 2 izmene uopste nebitne posto su svi igraci koji su igrali tu nege sa kavlitetom i sad neka me neko ubedi da tim koji u sredu u 20h izgubi sa 1-5 kod kuce moze za 3 dana da dobije 7-2 na strani. Pa to moze samo u SRBIJI i samo u slucaju Zvezde! Smehotres od SRPSKOG fudbala. EEEE jadna si Srbijo!!!
Ocekuj isti ovakav post kod vas u temi posle neke vase ubedljive pobede.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Sjebaćemo te, nećemo ostvariti ubedljivu pobedu!!!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Evo jos jednom ponavljam i za Acu
Navedi mi bar 3 igraca iz svakog tima koji moze da se ravna sa Ibanjezom, Donaldom, Grujicem, Kataiem, Plavsicem, Srnicem? Ne moraju da se poklapaju po pozicijama nego mi daj eto 3 igraca koji mogu tehnicki da se ravnaju sa njima.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Alexandar_81 пише:Protiv Borca Zvezda je igrala u sastavu:
Kahriman - Petković, Luković, Jovanović, Ibanjez - Mbođ, Donald - Ristić (76. Matos), Plavšić (52. Vijeira), Srnić (76. Jovović) - Jović.
Protiv Cukarickog danas:
Kahriman, Petković, Pavićević, Luković, Ibanjez - Jovanović (79. Ristić), Donald - S. Srnić, Grujić (84. Sikimić), Plavšić - Vijeira (79. Jović).

Znaci ovako to je isti sastav sa jednim ili 2 izmene uopste nebitne posto su svi igraci koji su igrali tu nege sa kavlitetom i sad neka me neko ubedi da tim koji u sredu u 20h izgubi sa 1-5 kod kuce moze za 3 dana da dobije 7-2 na strani. Pa to moze samo u SRBIJI i samo u slucaju Zvezde! Smehotres od SRPSKOG fudbala. EEEE jadna si Srbijo!!!
Jedan od ta 2 igraca koji nisu igrali protiv Borca , je najbolji vezni igrac u nasoj ligi, a drugi je iskusan stoper.Na ovoj utakmici nam zadnja linija nije bila 40m od gola, tako da su Lukovic i Pavicevic mogli da cuvaju igrace, a ne da ih ovi pretrcavaju.Gresis da moze u Srbiji iste ovakve situacije su se desavale i u Engleskoj,Italiji,Spaniji...
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Pohvalio bih i igru Petkovića. Mislim da mu je ovo bila najbolja utakmica ove sezone.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Nikolaks95 пише:Pohvalio bih i igru Petkovića. Mislim da mu je ovo bila najbolja utakmica ove sezone.
Narocito dobro je reagovao kod prvog gola.
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Narocito dobro je reagovao kod prvog gola.
Generalno taj gol smo previše lako primili, kao i drugi. Pitanje je dal je Pavlović uopšte trebao da bude čuvan od Petkovića, a dečko je jedan od najviših njihovih igrača. Ostatak utakmice je odigrao najbolje do sada u ovoj sezoni i nadam se da je neki klub koji želi da ga angažuje gledao ovu utakmicu i da ćemo uspeti da izvučemo preko 500K za njega. Ako se samo setiš kako je kiksirao i igrao prethodne utakmice, posebno protiv Borca u ligi, ovo je fenomenalno za njega. Kao što rekoh, valjda ćemo već na zimu da ga prodamo.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Orthodox, i mislio sam da su dali kup za bodove u prvenstvu.

foloW, mozes kad u kupu primimo 5 a onda u prvenstvu damo 7 na strani pisi post. To je golema razlika

Igorz, koliko i ti.....

Maree, a Messi nije igrao ? :xD:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Alexandar_81, nije Messi, ali Falcao i R.Carlos jesu :)
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/vragolan-plavisic-skuplja-fore-od-nejmara-ne-ponizavam-nego-gazim-do-kraja/122540
A i Nejmar je tu :)
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Maree, to brate :D
paske, pa to kazem, al ovi paceri nista ne shvataju :rugalica: Lozilica kvaltitetna :ole:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”