F.K. Crvena zvezda 15/16

Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Maree пише:Covek fura svoju neku pricu, mnogo me je razocarao kad je rekao da su mu kvalifikacije na poslednjem mestu, a mi dali kes za tu licencu. :slap:
ja ne znam da li si ti toliko glupav da ne mozes da skontas da se kes ne daje za licencu? Lovu dajes da vratis dugove, a ne da "kupis" licencu.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

O hvala Bogu neko je skontao sta znaci pojam "Zvezdine licence"
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Dali smo kes da bi igrali Evropu, isti k***c, poenta je da ako smo isplatili dugove sa parama od Gazproma samo da bi se samo pojavili u Evropi, onda nismo ni morali da zauzimamo mesto drugim JSL timovima, mogli smo da platimo dugove i bez Evrope, ako vec jurimo samo ligu ili duplu krunu.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Niko od vas nije u pravu. Pare se daju za licenciranje. Samo je to inače manje nego što je Zvezda platila. Dala je da bi mogla da igra Evropu (otplatila dugove) + za licencu.

To možete proveriti tako što možete potražiti članke kada je i pričalo se da li će Partizan naći pare da da za licencu pre oko dve godine (a nismo imali dugova kao Cz).

Šta mislite odakle UEFA ima tolike prihode godišnje? Ne sigurno samo jer naplaćuje kazne klubovima.

Samo ne znam da li plaćaju samo UEFA ili i našem savezu za tu licencu.
Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

mmladja пише:
Maree пише:Covek fura svoju neku pricu, mnogo me je razocarao kad je rekao da su mu kvalifikacije na poslednjem mestu, a mi dali kes za tu licencu. :slap:
ja ne znam da li si ti toliko glupav da ne mozes da skontas da se kes ne daje za licencu? Lovu dajes da vratis dugove, a ne da "kupis" licencu.
Ajde kad već vređaš dečka...

Da li si ti toliko "glupav", pa da ne možeš da skontaš da klub sada neće imati priliva naredne dve sezone? Ništa oni korisno po klub nisu napravili, čak šta više, klub će zbog ovog poteza upasti u još veću "finansijsku jamu".
Oni su samo presuli iz šupljeg u prazno, dug prema Bronovickom, preneće kasnije u dug prema Intezi, Hipu... To što oni kažu dug smanjen - jeste. Ko gleda površno, kratkoročno (i to ako gleda neko ko sa ekonomijom baš dotirnih tačaka nema) vidi da je tako, svaka čast Terzi - ali ko se iole malo razume, te zna da sabere 2+2 (odnosno množi, pošto će se tu kroz par meseci/godinu dana uključiti i kamate), videće da će tih 10 miliona instant vraćenog duga, kroz 3-4 godine iznositi 15-20 miliona; jer naš klub niko neće jeftino da kreditira, jer su do bola nelikvidni i nesolventni.
Da rezimiramo, ipak Terzić nije presipao iz šupljeg u prazno, kako sam na početku to napisao, jer dugoročno gledano, klubu pravi medveđu uslugu, koliko on god to sad' vešto demagogijom prikrivao.
Последње учитавање од the Stig дана 24 Јул 2015, 19:36, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Licenca kao licenca se ne placa, klub koji nema obaveze prema drugim klubovima, igracima bivsim i sadasnjim, koji ne krsi FFP tj. ne trosi vise nego sto zaradjuje automatski dobija licencu. Ti Slobo ako mislis da su uefini glavni prihodi vezani za placanje licenci (koje ne postoji) i kazni zbog ispada navijaca, ne znam sta da ti kazem.

Sa druge strane, pisano je da je Gasprom dao pare za 2 god unapred (valjda), ako je tako, nema kamata i Inteze i Hipa, ali ce problem nastati oko finansiranja kluba u te naredne 2 sezone, posto su glavne pare od sponzorstava za te sezone potrosene. Ostaje onda prodavati igrace i nalaziti nove sponzore, kako ce to proci, videcemo..
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

the Stig, Ne zna Mlađa drugačije da priča. :)

bubi.ue, UEFA ima i sponzore međutim znaš li ti koliko oni godišnje daju klubovima? Ne postoje sponzori koji mogu toliko para da im daju. + pomažu dosta u razvijanju fudbala manjim državama finansijama. Nisam siguran ali mislim da sam to negde i od vaših članova uprave čuo. Da nisu samo problem pare i dugovanja ka bivšim igračima i trenerima.
Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

bubi.ue пише:Sa druge strane, pisano je da je Gasprom dao pare za 2 god unapred (valjda), ako je tako, nema kamata i Inteze i Hipa, ali ce problem nastati oko finansiranja kluba u te naredne 2 sezone, posto su glavne pare od sponzorstava za te sezone potrosene. Ostaje onda prodavati igrace i nalaziti nove sponzore, kako ce to proci, videcemo..
To sam i napisao. Krediti će biti potrebni da bi klub funkcionisao te dve sezone, a ne da stižu zatezne kamate od Gasproma, ili da je već podignut kredit - pobogu. Post mi je jasan da jasniji ne može biti.
Последње учитавање од the Stig дана 24 Јул 2015, 20:41, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Miljke
First Team Coach
Поруке: 378
Придружен: 15 Нов 2010, 14:50
Место: Lucca, Italy
Status: Није на вези

Порука од Miljke »

Prihodi UEFA, samo 3 reci su potrebne. Sponzori i TV Prava.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Defektasu, opet ti o Mladji!

The Stig, u pravu si donekle, ali mi moramo da pravimo reprograme ili placamo dugove koji su dospeli. Nije ovo neko savrseno resenje, al kamate smo placali i na dugove koji su sad isplaceni. Ovako smo kao skinuli s kurca neke bivse igrace koji su nas blokirali, jbt 10 godina svako leto slusam o Bronovickom. Dobili smo sansu da igramo Evropu (jbg ispali odmah), dosli su neki stranci koji sigurno ne bi krocili ovde da smo izbaceni. Svakako da dug dugorocno nece biti smanjen, ali pored visine duga bitno je i kome dugujes. Tako da je ovo najbolje resenje u sadasnjem trenutku.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

mmladja, Ajde debilu ne smaraj više.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Последње учитавање од Rossobianco дана 26 Јул 2015, 18:31, учитано 2 пута укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Слика
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Sloba пише:mmladja, Ajde debilu ne smaraj više.
Otkud ti online, nisi otisao na Olimpijske igre?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne. Čekamo mentalno retardirane da ih ti povedeš. :)
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

mmladja, ajde batali da trujes temu i smiri se.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Mare, ne jedi govna. Ja razumem i moderatorsku solidarnost i to da ste na slicnom nivou (Mando vrati decku forum), al nisam ga prozivao. Tebe jesam, ali to je bio ontopic.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nije mi jasno kako čovek od 27 godina može da ima tako nizak nivo vaspitanja. Ok, ja nisam toliko mlađi od tebe ali jesam... Mare je dosta više ali je kranje nekulturno pričati tako ružne reči i vređati njega ili mene.

Čemu to? Trudim se da razumem ali ne ide. Prošli put sam i rekao Mandi da te ne sankcioniše. Meni je žao tebe jer si zatupljen.

Ja u principu nemam problem sa nikim. Pa ni sa Zvezdašima. Kad mi dosadno sprdam se sa ljudima. Meni je krivo što ti imaš takvo mišljenje ili razmišljanje ali Bože moj... nikada kasno neće biti za iskrene promene.

Lep pozdrav Mlađo i nadam se da ćeš razumeti šta ti pričam. Nije ovo ironija/sarkazam da neko ne pomisli to. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 25 Јул 2015, 19:58, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mladjo, Sloba hoće da budete drugari, a ti si bezobrazan. Zašto?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ja mislim da hoce nesto vise
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”