F.K. Crvena zvezda 15/16

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sloba пише:li ne radi se baš to na taj način. Bar ne mi. Niti to bude providno. Ne znam za sada ali do 2008-2009 smo nameštali poneku utakmicu.
Naravno, a kad ste kantali Borču 7-0 fazon, a bilo dogovreno da vam ovi puste samo tri komada da date, pa su vam posle pretili da će vas u revanšu polomiti makar dobili tri crvena. To nije bilo providno nimalo. Fazon, posle ste njihovog predsednika vodili na svako gostovanje u Evropi, imao čovek obezbedjeno mesto na svakom čarter letu samo da se prijatelji odljute. I sad ti nešto palamudiš. Daj molim te.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

име пише:Сваки гробар би волео да је лига "регуларна" као што је "регуларна" последњих 8. година. Зато их и боли толико ова победа Звезде, па су у Звездиној теми буквално 90% постова од стране симпатизера ЈСДП.
Jel se ovo Tvorzan registrovao na forumu da vidi reakcije FM zajednice?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne znam ja za to ali normalno je smo imali ili imamo svoje filijale. BSK Borča, Metalac i Smederevo (ne znam napamet ali sigurno i još neki). U Srbiji ili Hrvatskoj je zapravo normalno. Ima ih i Zvezda. :)
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Sviđa mi se što Terza nije čovek kladionice, što nikada nije ušao u kladžu, što ne zna šta znači 1-2 i 7+, ali zato pominje meč Partizan - Čuka koji je ušao iz dvojke u keca. Napada Partizan i FSS, pa onda kaže da hoće da smiri strasti. Povraća mi se od njega.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kad Partizan namešta onda je normalno, al' zato paljba kad drugi odigraju neobičan meč. Drago mi je da si objektivan.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ne sećam se da je Partizan učestvovao u ovakvoj sprdačini. Nešto najbliže tome je meč protiv Bežanije pre 10 godina. 2-0 HT, 2-6 FT, instant preokret je za detaljnu analizu. Koliko su puštali Partizan, toliko su puštali i vas. Tu ne trebaju da kukaju ni jedni ni drugi. Samo manji klubovi koji ćute i trpe. I prošle god. 3 minuta pred meč na Karaburmi kvota za 3+ pala sa 1.85 na 1.53 u najjačoj kladionici na svetu. Žao mi je što nisam ispratio live kvote na stranim kladžama juče. Svejedno, dno dna, rekoh već.
Последње учитавање од Gagi дана 20 Јул 2015, 21:07, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Samo... ako se sprovede kalčopoli u Srbiji bojim se da neće stradati samo večiti... nešto nisam siguran da bi ni 2 kluba čitava ostala bez poseldica u JSL.

ВОША је један од та твоја наведена евентуална два, стални трећи али поштено :fanman:
Последње учитавање од Dex11 дана 20 Јул 2015, 21:14, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Zanimljivo je to što kad Zvezda namesti meč, onda je dno dna, kraj sveta, a kad Partizan namesti, onda, manje više, eto, dobili, neko sporadično spomene da je meč namešten i to je to.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Kad vidim facu Scepanovica tesko da moze da bude nesto posteno. Plus na to kad dodam pricu o Gacinovicu i investicionom fondu vidim teski lopovluk.
име
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 20 Јул 2015, 17:25
Место: Dijaspora
Status: Није на вези

Порука од име »

Нема ништа смешније од тога када навијачи Партизана причају о моралу и регуларности такмичења. Људи чији вољени клуб је синоним за намештања у више спортова. Но изгледа да када живиш у земљи где је један клуб годинама намештао мечеве и првенства што у фудбалу, што у кошарци, постане нормално да то исити раде. Онда када се деси чудна утакмица као ова, а тај исти клуб није актер дигне се кука и мотика и одмах је то дно дна. Јер када Партизан намешта(а нагледали смо се тога годинама уназад) то је нормално. Лицемерство да не може веће да буде. Мени је само жао ових навијача Партизана који падају на јефтину пропаганду. Да ли је овај меч намештен или не савршено ме заболе, јер морал и поштење су у овој земљи давно умрли, а уби ли су их ови који сада глуме француске собарице.

Да се разумемо у Србији сви намештају, но веће пресеравање од овог гробарског никада нисам видео. Чуј њихов из авиона намештен меч против Пазара који их је газио је уреду и поштен, јер јелте "није" провидан и био је битан меч(ништа клупље дуго нисам прочитао). Јел треба и да спомињемо Вождовац, Борац, Војводину куп, филијале БСК, Метелац, Смедерево итд.
То је исто као да убица каже некоме, да је његово убиство поштено, јер није било провидно. Каква лоботомија.
Последње учитавање од име дана 20 Јул 2015, 22:02, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

A Zvezda nevina i poštena, puna neprijatelja u privatnoj ligi... Vaistinu lobotomija.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Zinulo im dupe, mahom foliranti.
Gledaju nameštene utakmice, sklanjanja igrača, karte od 5000 dinara kad dolazi Zvezda, dok su 250 kad dolazi Partizan, fantomske penale protiv jednih istih ekipa...
Jok, sad su se uhvatili jedne utakmice jer su jedva čekali ovako nešto.
Imaš jedan klub koji je došao sa pola tima, koji je mogao još u prvom poluvremenu da primi bar 3-4 komada, a onda kad su ih naduvali onda je montirano.
Penal i dva user gola, posle ovu nisu ni imali snage, doveli one klince što su se spremali na 500m od Pančevačkog mosta.
Kurvinski je da neki tim kao što je Partizan nešto komentariše.
Ako je namešteno neka odgovaraju, boli me urac.
A do tada, što je prihvatljivo u jajarskom komšiluku, kradi, otimaj, ko ih ebe, mogu samo da kukaju!

ZAŠTO FSS I ZAJEDNICA NE MOGU DA POKRENU ISTRAGU

* ne postoji priznanje nijednog fudbalera, trenera, niti rukovodilaca OFK Beograda i Zvezde, da je duel bio namešten
* nema audio-zapisa razgovora o eventualnom dogovaranju ishoda utakmice
* nema video-snimka sa susreta na osnovu kojeg se sa stopostotnom sigurnošću može tvrditi da je bilo neregularnosti
* nema svedoka koji bi potvrdili da su čuli dogovore o nameštanju meča
* niko od članova oba kluba nije uplaćivao velike svote novca u kladionici na ovaj meč
* sudije i delegat nisu u zvaničnim izveštajima izrazili sumnju u regularnost

izvor : Novosti
Последње учитавање од Rossobianco дана 20 Јул 2015, 22:22, учитано 1 пут укупно.
име
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 20 Јул 2015, 17:25
Место: Dijaspora
Status: Није на вези

Порука од име »

Gagi пише:A Zvezda nevina i poštena, puna neprijatelja u privatnoj ligi... Vaistinu lobotomija.
Да ли је поштена или не свакако није на вама да процењујете. Пресмешно да клуб као што је Партизан и навијачи истог коментаришу нечије поштење. Но обично највеће курве и коментаришу поштење других, не би ли сапрали љагу са себе. Но не перу се толике наслаге баш тако лако.
Слажем се, лига јесте приватна, само што приватник има тамне боје, не оне на које инсинуираш.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Potrovašte teme za džabe. Radi li admin tim nešto, ili meni briše postove kad se sprdam, a puštaju ovo kenjanje u obe teme?
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ovo je zdrava diskusija.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Jel Partizan namesta "Zvezdino prolece" (kao pretprosle sezone), kada dobijate sve sa po 1:0 ili 2:1 (sve osim derbija naravno)? Ajde bre smesni ste, jos kopirate neke statuse sa onih vasis sektaskih foruma, rsb ili tako nesto...mislite malo svojom glavom..
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Sjajno je što se lopta prebacuje u komšiluk, što se napada Partizan iako nije imao nikakve veze sa ovom sramotom na Vračaru. Kao da je Partizan sve vreme nameštao, a Zvezda, jadna, nema drugare i igrala fer i muški. Mora da su tako nanizali onih 15, 16, 17, 18, 19 pobeda, koliko već. Ma idi, igrali su bolji fudbal od Nemačke. Mora da je Partizan napravio ovaj dug, ubedio Robija da pravi pitu od govana i ko zna šta još. Možda je, ipak, Tole sve to uradio. Ili Vatikan. Ili tako nešto. Rekoh već, sklanjali su se i protiv Partizana i protiv Zvezde, svirani su čudni penali i za Partizan i za Zvezdu, ali Partizan nije dao 6 komada za jedno poluvreme i preokrenuo rezultat. Svaka čast nekolicini navijača Zvezde koji su napustili stadion posle trećeg gola.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja ovo smatram užasnim. Ni jednom nisam uvredio navijače Crvene zvezde i smeta mi kada navijači Partizana vređaju (ako nije iz sprdnje) ali zato korisnik име non stop vređa navijače Partizana, pominje kurve u istom kontekstu sa FKP.

Dečko oladi malo. Jel ti Zvezdan ćale ili tako nešto? Malo je bolesno napadati nekoga koga ne poznaješ a + govoriti da je samo drugi klub kriv.

To apsolutno nije korektno. Ja sam i Partizan "potkačivao" u svojim komentarima a nikada nisam rekao da samo Zvezda radi nešto.

Gluposti.

Ja od srca se nadam da će te kada uzmete titulu ući u LŠ i odigrati zapaženu ulogu tamo. Makar i za 5 ili 6 godina ali da to uradite. :poz:
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

ОВА РАСПРАВА ИЗМЕЂУ ТЕРЗЕ И ВУЧЕЛЕ КО ЈЕ ВЕЋИ ЛОПОВ СЕ МОЖЕ УПОРЕДИТИ СА РАСПРАВОМ СТАНИЈЕ И СОРАЈЕ КО ЈЕ ВЕЋА КУРВА.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kako mi da znamo da Partizan nije namestio ova meč? Dešavalo se i prethodnih godina da je Partizan mečeve pred evropu kupovao i nameštao, što bi sad bilo drugačije?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”