F.K. Crvena zvezda 15/16

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

urosija пише:nadam se da ce Grof pokazati da je dobar trener kao sto se misli
Umesto da izadje i da kaze sramota kako smo odigrali i da kaze da je i on kriv jer veruje igracima kojima ne treba verovati, on prica kako smo na dobrom putu. A za gde to gosn djetić? Ne volim kad mi ovako neko prosipa demagogiju.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

Na dobrom putu...za bankrot
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Bio je to oktobar 2007.godine. Tadašnji predsednik Crvene zvezde Dragan Stojković Piksi doneo je šokantnu odluku da se povuče sa odgovorne funkcije i prihvati ponudu Nagoje. Na zvaničnoj konferenciji branio se frazama i rečima da se umorio. Dan posle prijateljima je otvorio dušu i između ostalog najavio poptuni krah nekadašnjeg giganta sa Marakane.
"Slušajte, meni se spočitava to što nisam uveo ekipu u Ligu šampiona. Ali zapamtite ove moje reči: Svi ovde ćete uskoro da sanjate utakmice sa Milanom, Bazelom i Groklinom. Sanjaćete 26 mečeva u Evropi za tri sezone", bilo je proročansko predviđanje pete Zvezdine zvezde.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

UPRAVA NAPOLJE !!
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Niste jedini koji sanjate to pošto smo mi igrali redovno Evropu ali zadnjih godina igramo po sistemu cik-cak igramo grupe evrope jedne sezone pa ne igramo.

Kokeza, Tončev i ostali vas samo zavlače. Čuj smanjili dug a ono povećan.

Ali dobro, biće i našem fudbalu bolje jednom, valjda...
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Kad izumre kapitalizam i vrati se ljubav ka sportu, tad se necemu mozemo nadati.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Odavno nešto tupavije nisam pročitao.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

zele, najlakše je vređati tako. Inače se slažem da mu komentar nije na mestu ali za to imam argumentovan odgovor.

paske, slažem se sa tobom. AGAINST MODERN FOOTBALL! Međutim, drugar, to se neće dogoditi! Ušli smo u dob kapitalizma i sada se sve ogleda u parama i ničemu drugom. Dob kapitalizma će tek krenuti da dominira i što je najgore bez para se ništa neće moći uraditi pa ni u fudbalu, sportu. Sada je još i ništa kako će tek biti. Bukvalno sve će se u sportu gledati kroz novac... izumiru oni pravi igrači i za 10 godina više neće postojati oni koji će igrati fudbal zbog ljubavi prema njemu.

Žao mi je ali ako se osim privatizacije, klubovi i država ne angažuju za 300% stepeni mi nemamo čemu da se nadamo. Imaćemo bukvalno amatersku ligu kroz 10 godina ili čak i manje jer od početka ovog veka kvalitet fudbala je sve lošiji na našim prostorima. Partizan i Crvena zvezda su dugo bili sinonim za Srbiju pa čak i početkom ovog veka kada su koliko-toliko beležili ok rezultate, imali dosta dobrih igrača u svojim redovima...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Čime hoćeš da ti argumentujem? Time što se stadion Crvene zvezde gradio dok narod nije imao 'leba da jede? Time što smo u ovim govnima upravo zato što nismo nikad shvatili koncept kapitalizma? Ili time što nas je samoupravni socijalizam i nikad dočekani komunizam upropastio za narednih 50 godina? Nema vrhunskog fudbala bez kapitalizma i novca. Izvinite ako to nekog vredja, ali je tako. Znaš gde se igra iz ljubavi? U Zadrugaru iz Lazareva, evo sad su u petoj ili šestoj ligi, ni sam ne znam. Čovek je lupio za sve pare i preživeo. Ko kaže da ljubav prema sportu ne postoji? Igraju ljudi fudbal i vole ga, ali vole i da budu plaćeni za svoje umeće, a ne da igraju za tapšanje po ramenu i klimanje glavom u znak odobravanja/prihvatanja. Onog dana kad prihvatimo kapitalizam i kada ga shvatimo kako treba, imaćemo i vrhunski sport, pa i fudbal. U tom jebenom fubalu je ubedljivo najviše novca, ne računajući NBA, NFL i NHL, jer ti Ameri nisu baš čitavi i mi već preko 20 godina ne možemo da napravimo zakon koji će omogućiti privatizaciju i da konačno klubovi stanu na zdrave noge, da se ne duguje ili da dužnici igraju treću, četvrtu ili petu ligu.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Sloba пише:zele, najlakše je vređati tako. Inače se slažem da mu komentar nije na mestu ali za to imam argumentovan odgovor.

paske, slažem se sa tobom. AGAINST MODERN FOOTBALL! Međutim, drugar, to se neće dogoditi! Ušli smo u dob kapitalizma i sada se sve ogleda u parama i ničemu drugom. Dob kapitalizma će tek krenuti da dominira i što je najgore bez para se ništa neće moći uraditi pa ni u fudbalu, sportu. Sada je još i ništa kako će tek biti. Bukvalno sve će se u sportu gledati kroz novac... izumiru oni pravi igrači i za 10 godina više neće postojati oni koji će igrati fudbal zbog ljubavi prema njemu.
Gomila gluposti Slobo sori ali realno jeste. Sta sad Kavani treba da dokaze da voli da igra fudbal tako sto ce reci PSG-u e ja volim fudbal igram dzabe ali cu + raditi kao moler da imam da prehranim porodicu,jasno je da svi igraci vole fudbal zasto bi krenuo da se cima od 6,7 godine ako nesto ne voli.

Slobodane imas vise od 20 godina i jos nisi skontao da se sve u zivotu vrti oko love.Uzmi sebi situaciju radis nesto sto volis imas 30 dinara platu i sad dodju likovi za isti taj posao ti nude 50k pa ti kazi ne ja volim ovu firmu.
Последње учитавање од xavi дана 11 Јул 2015, 00:05, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Kranjoti Serdjo
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 30 Јул 2011, 23:30
Место: Šabac
Status: Није на вези

Порука од Kranjoti Serdjo »

Fudbal već 60 godina nije amaterska igra. Silvija Piolu je Lacio morao platiti 200000 lira Pro Verćeliju, a na samo "održavanje" igrača su potrošili 2500000 lira narednih 9 godina. A taj transfer se odigrao 1935. godine.

Fudbaleri igraju prvenstveno zbog novca. Možda oni i vole fudbal, ali mi ne možemo to znati. Većina njih nema stručne kvalifikacije nekih fakulteta i ta velika zvanja, te bi bili stočari ili šoferi da se ne bave fudbalom. To su sve pošteni i značajni poslovi, ali iz njihove vizure - oni ne bi zarađivali na taj način toliko koliko zarađuju kao fudbaleri. Jednostavna matematika - oportunitetni trošak.

Neko napisa gore: istinski fudbal, kakav je i bio u počecima se danas igra u lokalnim, gradskim, opštinskim ligama. Nema novca, nema ni interesa do zabave, ponekog obrnutog praseta i piva. To je fudbal.

Srbija je, kao naslednica Jugoslavije, ostala zakržljali izdanak neuspelog eksperimenta. Zato sada plaća cehove na ekonomskom i političkom planu, zato Zvezda plaća cehove, a i Partizan će vrlo brzo - oni su država. Kada država pati, pate i Zvezda i Partizan. U današnjoj Evropi, Zvezda i Partizan su luzeri i autsajderi, kao što je i Srbija izašla kao luzer svih pizdarija koje su se odigrale na Balkanu u poslednjih 100 godina. A vala, bilo ih je mnogo.

Kao što će Srbija plaćati cehove narednih godina, možda decenija, tako će i Zvezda i Partizan tonuti sve dublje na evropskoj fudbalskoj mapi. Na domaćem bunjištu će možda i biti značajan igrač - ali domaće bunjište je nebitno. Novac leži u LŠ i LE.
Последње учитавање од Kranjoti Serdjo дана 11 Јул 2015, 00:54, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Kranjoti Serdjo пише: Fudbaleri igraju prvenstveno zbog novca. Možda oni i vole fudbal, ali mi ne možemo to znati. Većina njih nema stručne kvalifikacije nekih fakulteta i ta velika zvanja, te bi bili stočari ili šoferi da se ne bave fudbalom. To su sve pošteni i značajni poslovi, ali iz njihove vizure - oni ne bi zarađivali na taj način toliko koliko zarađuju kao fudbaleri. Jednostavna matematika - oportunitetni trošak.
A ti si mi mnogo pametan da sudis sta bi neko bio. Eto da ti objasnim kako se radi klinac koji vidi da moze da bude od njega nesto kao fudbaler vec negde u srednjoj skoli sve usmerava da postane fudbaler tako da retko koji i ima neko veliko obrazovanje, molim Jovana Nisica ako cita sve ove gluposti da objasni momku.
Последње учитавање од xavi дана 11 Јул 2015, 00:33, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Kranjoti Serdjo
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 30 Јул 2011, 23:30
Место: Šabac
Status: Није на вези

Порука од Kranjoti Serdjo »

xavi пише:
Kranjoti Serdjo пише: Fudbaleri igraju prvenstveno zbog novca. Možda oni i vole fudbal, ali mi ne možemo to znati. Većina njih nema stručne kvalifikacije nekih fakulteta i ta velika zvanja, te bi bili stočari ili šoferi da se ne bave fudbalom. To su sve pošteni i značajni poslovi, ali iz njihove vizure - oni ne bi zarađivali na taj način toliko koliko zarađuju kao fudbaleri. Jednostavna matematika - oportunitetni trošak.
A ti si mi mnogo pametan da sudis sta bi neko bio. Eto da ti objasnim kako se radi klinac koji vidi da moze da bude od njega nesto kao fudbaler vec negde u srednjoj skoli sve usmerava da postane fudbaler tako da retko koji i ima neko veliko obrazovanje, molim Jovana Nisica ako cita sve ove gluposti da objasni momku.
Totalno si promašio poentu posta, ali si promašio i u sintaksi rečenice.
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Kranjoti Serdjo пише:
xavi пише:
Kranjoti Serdjo пише: Fudbaleri igraju prvenstveno zbog novca. Možda oni i vole fudbal, ali mi ne možemo to znati. Većina njih nema stručne kvalifikacije nekih fakulteta i ta velika zvanja, te bi bili stočari ili šoferi da se ne bave fudbalom. To su sve pošteni i značajni poslovi, ali iz njihove vizure - oni ne bi zarađivali na taj način toliko koliko zarađuju kao fudbaleri. Jednostavna matematika - oportunitetni trošak.
A ti si mi mnogo pametan da sudis sta bi neko bio. Eto da ti objasnim kako se radi klinac koji vidi da moze da bude od njega nesto kao fudbaler vec negde u srednjoj skoli sve usmerava da postane fudbaler tako da retko koji i ima neko veliko obrazovanje, molim Jovana Nisica ako cita sve ove gluposti da objasni momku.
Totalno si promašio poentu posta, ali si promašio i u sintaksi rečenice.
Debilan si idi cuvaj ovce.
Корисников грб
Kranjoti Serdjo
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 30 Јул 2011, 23:30
Место: Šabac
Status: Није на вези

Порука од Kranjoti Serdjo »

xavi пише:
Kranjoti Serdjo пише:
xavi пише: A ti si mi mnogo pametan da sudis sta bi neko bio. Eto da ti objasnim kako se radi klinac koji vidi da moze da bude od njega nesto kao fudbaler vec negde u srednjoj skoli sve usmerava da postane fudbaler tako da retko koji i ima neko veliko obrazovanje, molim Jovana Nisica ako cita sve ove gluposti da objasni momku.
Totalno si promašio poentu posta, ali si promašio i u sintaksi rečenice.
Debilan si idi cuvaj ovce.
Kada naučiš da pišeš.
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Sisaj kurcinu siptarciono

PS Zeko mislis da je ovo minimum za permanent ban ajde sad velike nade polazem u tebe
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

xavi, ok poštujem tvoje mišljenje i zaista nije problem međutim ja sam i napisao da se i sada već sve vrti oko love i da će tek u budućnosti. Da nema šanse da izađemo iz doba kapitalizma i da ako nešto dođe posle toga će biti još gore. Naravno da se sve vrti već sada oko para i mislim da će biti još gore.
Корисников грб
Bugi
Youth Team Coach
Поруке: 183
Придружен: 06 Окт 2013, 10:52
Место: Sremska Mitrovica
Klub koji vodite: Roma
Status: Није на вези

Порука од Bugi »

xavi пише:Sisaj kurcinu siptarciono

PS Zeko mislis da je ovo minimum za permanent ban ajde sad velike nade polazem u tebe
Sta ti pises decko,jos imas obraza da trazis ban za nekog.
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Bugi пише:
xavi пише:Sisaj kurcinu siptarciono

PS Zeko mislis da je ovo minimum za permanent ban ajde sad velike nade polazem u tebe
Sta ti pises decko,jos imas obraza da trazis ban za nekog.
Strasno koliko si debilan taj ban je za mene specijalcu
Корисников грб
Kranjoti Serdjo
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 30 Јул 2011, 23:30
Место: Šabac
Status: Није на вези

Порука од Kranjoti Serdjo »

xavi пише:Sisaj kurcinu siptarciono

PS Zeko mislis da je ovo minimum za permanent ban ajde sad velike nade polazem u tebe
I ja polažem nade. Čisto da se pohvalim.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”