F.K. Crvena zvezda 15/16

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ja sam jos u šoku. Skoro sam pričao sa čovekom za intervju jbte. Moja žena je drugarica sa njegovom ženom. Venčali su se pre 2 meseca. Pre par dana se jos pricalo da je trudna mozda i da im je dete na putu. Igrao momak u Napretku, uvek fin i odmeren. Jbte sve me jeza uhvatila danas kad sam video naslov...Neka mu je laka zemlja.

Zivot kao staklena čaša jbte...tuga.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

1-1 У НИШУ ПРОТИВ РАДНИЧКОГ, 80 И НЕКИ МИНУТ ИГРЕ, ГОРАН ГОГИЋ ПОСТИЖЕ ГОЛ... ТРЧИ КА СЕВЕРУ ДА ПРОСЛАВИ ПРВЕНАЦ И ПОДЕЛИ РАДОСТ СА ДЕЛИЈАМА. СУДИЈА ЈЕ СВИРАО ОФСАЈД, ГОГИЋ У НЕВЕРИЦИ ПАДА НА КОЛЕНА... СЛЕДЕЋИ МЕЧ ЈЕ 145. ВЕЧИТИ ДЕРБИ НА МАРАКАНИ, ЗВЕЗДА ПОБЕЂУЈЕ, ГОГИЋ ЈЕ ИГРАЧ УТАКМИЦЕ... ЗВЕЗДА ТЕ СЕЗОНЕ ОСВАЈА 26. ТИТУЛУ А ИГРАЧ СА БРОЈЕМ 26. НА ЛЕЂИМА ЈЕ БИО БИТАН ДЕО ШАМПИОНСКОГ ТИМА...
ПОЧИВАЈ У МИРУ ГОРАНЕ ГОГИЋУ И НЕКА ТИ ЈЕ ВЕЧНА СЛАВА.

ДДПЗ
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Užas... P.U.M.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Sad sam pričao sa Trifunovicem. kate Milos da je pricao danas sa Rakicem, a ovaj jedva prica koliko je zanemeo covek. Bili na treningu, sve kul, zezali se, šalili, smejali i kaze samo odjednom Gogic se savio kao da umoran i samo pao. Oni pritrcali svi, počeli da ga reanimiraju odmah ali je pretsao da dise brzo posto je pao. Dosla hitna, odvezla u bolnicu medjutim samo konstatovali smrt. Sutra ce se znati uzrok smrti sta je. U svakom slucaju, Rakic zanemeo skroz, ne zna gde se nalazi kao ni ljudi iz te ekipe. Strasno da strasnije ne moze biti.

:headhurt:
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

Dugo mi nije bilo ovako zao,ko zna sta bi bilo da je ostao ovde jos 6 meseci...
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Znas onaj osecaj kad ti nije ni do cega posle poraza ,a sutra ssaznas da je jedan igrac kojeg si voleo preminuo.Cuo sam i da je Rakic do zadnjeg trenutka i na treningu i posle pada bio uz njega. Naadam se da ce Djordje brzo da se vrati sto se tice psihickog stanja,mogu da zamislim kako mu je .Kad je meni ovoliko zao ,ne znam kako je njemu :(
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Горан Гогић - заувек са нама
:rsb:

Туга, неверица, шок...трагичне вести стигле су нам из Кине. Наш бивши фудбалер Горан Гогић изненада је преминуо после тренинга свог клуба.
Слика
Након тренинга, бранећи боје свог клуба Ћингдао, бивши фудбалер средине терена наше Црвене звезде, Горан Гогић, изненада је преминуо. Гогић је имао 29 година, а у Звезду је стигао заједно са Предрагом Рајковићем.

Заувек ће остати упамћена његова феноменална партија у 145. вечитом дербију у којем је Звезда славила са 1:0 и сачувала шансе за титулу коју је касније и освојила.

Према информацијама које стижу из Кине, уз Горана је у последњим моментима живота био Ђорђе Ракић, наш бивши нападач.

Почивај у миру, Делијо !
ЗАУВЕК СА НАМА !
Последње учитавање од Rossobianco дана 04 Јул 2015, 10:46, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Rajković - Ovoj ponudi Zvezda će teško odoleti!

:sportske:

Iako je nedavno produžio ugovor sa Crvenom zvezdom, kapiten crveno-belih je i dalje na meti inostranih klubova, a izgleda da je na pomolu ponuda koju su u Ljutice Bogdana dugo priželjkivali.

Слика
I pored svoje izražene želje da ostane u Zvezdi i naredne sezone, i pored novog ugovora koji je potpisao posle povratka sa Svetskog U20 prvenstva na Novom Zelandu, Predrag Rajković je sve bliži odlasku u inostranstvo.

Pre nekoliko dana se spekulisalo o interesovanju Milana za njegove usluge, ali današnji ''Sport'' prenosi svoja saznanja da se u trku za Rajkovića ozbiljno uključio šampion Francuske Pari Sen Žermen, i da su ''Sveci'' spremni da ponude tri miliona evra, što je cena ispod koje u Zvezdi ne žele da razgovaraju kad je u pitanju njen kapiten.

Zvanična ponuda još uvek nije stigla na Zvezdinu adresu, ali isti izvor navodi da bi to trebalo da se dogodi najkasnije do sredine ovog meseca.

Rajkoviću će biti ponužen ugovor na četiri ili pet godina, a što je još važnije, on bi odmah konkurisao za sastav ekipe, ne bi nigde išao na pozajmicu, već bi se od starta borio za mesto među stativama sa iskusnim Siriguom.

S obzirom i na Zvezdin katastrofalni start na evro-sceni i minimalne šanse da izbori plasman u drugu rundu kvaliufikacija za Ligu Evrope, za očekivati je i da Zvezda makar Rajkovićevim transferom nešto i zaradi ovog leta.

Podsetimo, blizu odlaska je i Damir Kahriman, za koga takođe postoji interesovanje iz Francuske (Bastija), pa je u ovom trenutku potpuno neizvesno ko će u narednoj sezoni čuvati Zvezdinu mrežu.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jeste baš će Sirigu da greje klupu Rajkoviću i kurtonski PSŽ, imaju zilione, a 'vamo nude samo 3m. Šupičkumaterinu!
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Realno 6 miliona moraju izvući ako je PSG zainteresovan, mada kad su već potrošene pare od Gasproma, realna bi bila ova cifra od 4 milke što se pominje, ali uz to da ostane na pozajmici još godinu dana u Zvezdi.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

„Konsultovao sam se sa trenerom, svideo nam se vaš igrač sa brojem 11, želimo ga u našem timu. Spremni smo da izdvojimo više od 1.000.000 evra. Gospodo, vi ste na potezu“.
Gazda Kairata
Слика
Последње учитавање од Rossobianco дана 04 Јул 2015, 15:51, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Kranjoti Serdjo
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 30 Јул 2011, 23:30
Место: Šabac
Status: Није на вези

Порука од Kranjoti Serdjo »

Maree пише:
„Konsultovao sam se sa trenerom, svideo nam se vaš igrač sa brojem 11, želimo ga u našem timu. Spremni smo da izdvojimo više od 1.000.000 evra. Gospodo, vi ste na potezu“.
Gazda Kairata
E sad, Zvezda treba da ode i pobedi takav klub. :xD:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Lol, mogli bismo ga i prodati, jebiga, nisu to male pare. :D
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

1.5m i kupimo gacina lepo
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Previse igrate menadzera.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Od Rajkovica -6.000.000 je l su PSG ili nisu ?
Prodao bi Vereda i ako mi se svidja kako igra za 1.000.000 mozemo da kupimo nekog od ovih:
Gacinovic,Srnic,Antonov,...
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

bilo bi lepo,ali i ako ga prodamo,nece nista ostati u klubu,vec ce ovi to uzeti odmah...
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Nikako za 1 milion ukoliko su rekli da su spremni da ponude i vise.Bas zato sto su PSG a mi Zvezda koja je svima duzna, gledaju da prodju sto jeftinije za ogroman kvalitet, realnije bi bilo 3 miliona i pozajmica do kraja sezone.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

pa 3m su i ponudili za rajka,nek daju bar 4
ps. petkovic danijel zamena za rajka,izgleda da pravimo repku crne gore...
Последње учитавање од Igorz дана 04 Јул 2015, 18:51, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”