F.K. Crvena zvezda 15/16

Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Orthodox пише:Kakav li je ovaj u pm. Kapiram da Bozovic zna zasto ga je doveo, daj Boze da bude najozbiljnije opjacanje. Uglavnom, 4:0 prognoza, pa nek ide zivot. :ole:
U FM-u mi je dao gol tek u petom kolu, do tad je Jovic dao 4 :zelenko:
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/terzic-potvrdio-ibanjez-je-zvezdin-tri-godine/109444
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Prvi operativac kluba Zvezdan Terzić je MOZZART Sportu potvrdio da su otklonjene sve nedoumice oko Ibanjezovog dolaska u crveno-beli tabor i da će dugogodišnji levi bek zagrebačkog Dinama, a u prošloj polusezoni igrač mađarskog Đera, sutra staviti autogam na trogodišnji ugovor.
Terza mafija :smeker:
Последње учитавање од Rossobianco дана 30 Јун 2015, 19:27, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Bolje da je mafija doveo Abua nego sto mu je primarni igraci bili tamo neki Ivanic i neprovereni Matos.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Koliko je narod batalio da prati FK govori to da moj otac koji je ceo zivot bio veliki Zvezdas nije ni znao sa kim igramo i kad nam je utakmica.Obzirom da je u vikendicu ,ja sam ga pozvao i rekao da se vrati u cetvrtak da gledamo utakmicu ,a on je na to odgovorio : Ko to igra pa da gledamo? Ja: Pa Zvezda cale.Kvalifikacije za Ligu Evrope.On: A,s kim igramo? Ja:Sa Kairatom. On: Ma prsnucemo,pratio sam ih preko kladionice dobra ekipa.Polako i mi propadamo ko Grobari sto se tice navijaca.. :argh:
Последње учитавање од SoneKragujevac дана 01 Јул 2015, 13:35, учитано 1 пут укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

paske пише:Bolje da je mafija doveo Abua nego sto mu je primarni igraci bili tamo neki Ivanic i neprovereni Matos.
Bozovic valjda bira igrace, doveo je Vieiru na mesto napadaca.Sta ste se popalili na tog Abua, odigrao dobro u Vojvodini i to je to.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Sone, Karpati odakle su?
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ne stoji decko dobro sa geografijom, ne igra kladionicu. :xD:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

igramo sa kairatom brate, karpati bila prijateljska samo
Слика isti yoda
Последње учитавање од Igorz дана 01 Јул 2015, 12:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Maree пише:
paske пише:Bolje da je mafija doveo Abua nego sto mu je primarni igraci bili tamo neki Ivanic i neprovereni Matos.
Bozovic valjda bira igrace, doveo je Vieiru na mesto napadaca.Sta ste se popalili na tog Abua, odigrao dobro u Vojvodini i to je to.
Jbg, Abua poznajemo, a za ovog prvi put cujemo. Nadam se da ce biti bolji od Bardovog drugog sina al nadam se i da cemo i mi komsijama uzeti nekog "njihovog" igraca, pod uslovom da to nisu skartovi kao Krneta i Bosamca nego neki bolji, koji je ostavio neki trag ipak tamo.
Последње учитавање од paske дана 01 Јул 2015, 13:19, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Sta fali Krneti?
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Mozga.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Grof Božović: Niti je Kairat Mančester, niti je ovo Kosovska bitka

:mozzart:

“Ovaj stadion međutim ima svoju magiju. Padali su ovde i veći“, hrabri svoju vojsku trener Zvezde pred start kvalifikacija za Ligu Evrope, iako ističe da sutrašnji meč nije sudbonosni za crveno-bele

Слика

Nije to ta Crvena zvezda ako ne igra u Evropi, a posle sezone na marginama zbog suspenzije Evropske fudbalske federacije navijačka armija diše samo za to da vidi gde je beogradski klub u odnosu na bogatije klubove sa Starog kontinenta. Među njima je i kazahstanki Kairat, ali trener srpskog viceprvaka Miodrag Božović glasno i jasno ističe da crveno-beli nemaju čega da se plaše. Između ostalog i zato što start evropskih kvalifikacija neće imati sudbonosan uticaj na klub.

Uvek optimistični navijači se ipak nadaju da bi to možda i mogla da bude dobra stvar. Da pobeda Zvezde najavi neke bolje dane u Ljutice Bogdana? Božović je oprezan, ali uz ogradu da bi najveća greška njegovog tima bila da preceni protivnika.
"Dobili smo najtežeg rivala kojeg smo mogli. Fizički su u prednosti, jer su u prvenstvu, imaju strašno brz napad, ali nisu Mančester junajted! Takođe su i viši od nasi, ali niska je i Barselona, pa ne prima golove iz prekida. Kairat igra kao Dinamo kod Lobanovskog. Nije to taj kvalitet doduše, brzi su, ali slabiji pozadi", počeo je Božović sa hvalospevima na račun protivnika.

Ali nije propustio priliku da ukaže i na najveću prednost Crvene zvezde - publiku.
"Ovaj stadion ima magiju! Padali su ovde i jači rivali. Sinoć sam baš istrčao na ’Marakanu’ prvi put posle 1994. godine i odmah me je pukao adrenalin. To zna samo onaj koji je igrao u Zvezdi", kategorički je rekao popularni Grof pozivajući navijače da još jednom pomognu klubu i energijom sa tribina prokrče mu put do pobede.

Jasno je i Božoviću da će mu svaka pomoć biti potrebna. Jer ma koliko bio glasan huk sa tribina odlučivaće se na terenu, a Crvena zvezda tu već duže vreme nije na evropskom nivou.
"Posedujemo sjajan potencijal, ali nemamo iskustvo. Bilo bi dobro da igramo zajedno tri godine, ali ne igramo. Niti znam šta će biti za 10 godina, pa neću da forsiram mlade igrače, nego najbolje igrače sa kojima mogu da odem do titule".

Titula je uostalom prvi ovosezonski cilj, iako se u javnosti često potencira da trofeji u ovakvom srpskom fudbalu ne mogu da se mere sa evropskim uspesima. Stoga i pitanje: Da li je ovo za Crvenu zvezdu meč sezone?
"Pa nije ovo Kosovska bitka?! Nemam ja te termine: meč godine, meč sezone... Nagrabusili smo ako će ova utakmica da određuje atmosferu u klubu. Uostalom može da se desi da izgubim prve tri utakmice, pa da ja odem u istoriju", polu u šalji, polu u zbilji govorio je Grof, koji je naveo i da ima dve dileme oko sastava, ali nije želeo da otkrije koje.

Mnogo decidniji je bio odgovarajući na pitanjem kojim bi rezultatom bio zadovoljan.
"Bilo bi dobro da ne primimo gol, a da damo jedno dva ili tri", duhovito je Božović zaključio obraćanje medijima.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

zele пише:Slika
Dakle 4 prava stranca + 2 iz Slovenije / Hrvatske su dozvoljena? A BIH, MKD, CG se ne računaju kao stranci?
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Slovenija i Hrvatska se racunaju u ta 4, Bosna, CG i MKD u ova 2.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne. 4 stranca + dva iz MKD, BiH, CG. Cro i Slo su stranci i ulaze u ova četiri, jer su njihove države u EU, dok ostale exyu nisu u EU. Predlog je jednoglasno usvojen, što znači da se i Partizan složio s tim. Ovo čisto da napišem zato što osećam da će neko doći(npr. Aca81) da napiše kako je Zvezda progurala ovo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

Sta vise cekaju sa Ibanjezom?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nemoj da ste nervozni. Njegov menadžer se ne bavi kokošarenjem. :D

p.s. Ili će kod vas doći ili će negde drugde otići ali sumnjam da će kod nas..
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Igorz пише:Sta vise cekaju sa Ibanjezom?
Opusti se i uzivaj :D
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”