FK Partizan 2015/2016

Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Protiv treceg tima Totenhema. Nije uspeo ni Asteras da pobedi sa sve magovima Skuleticom i Lazovicem :fanman: :fanman:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Kiza nije trener, on je poltron i sve dok je imao sposoban tim protiv poluamatera ili poluekipa on je dobijao cim mu se povredio prvi igrac krece sunovrat Partizana i ON JE JEDINI krivac na terenu a ovi iz uprave oni su glavni krivci. E zato smo sad ovde, da je masnokosi trazio da mu se dovedu igraci sad ne bi bili desetkovani i pljuvali Drulovica za ono za sta nije kriv. Ako si imalo pismen trener znas da ne mozes da izneses sezonu sa 3 dc-a i 2 ST-a pa taman da si Murinjo i ma koju taktiku da furas. Posto je poltroncini bilo najvaznije da ostane na klupi pa taman i sebe i klub zakopao to je i uradio, jebiga i sa Vosom je imao uspeha u Evropi setimo se Burse kad ih je odrao 3-0 u Turskoj, ali je zato u JSL bio 4 ili 5 i povukao ekipu protiv nas u finalu kupa, i jos nesto kad neko psihicki ukalanali ekipu kao Milinkovic ni Klop nas ne bi vratio na pravi put, zato sto je za takvo delo potrebno DUZE VREME a ako ne shvatate pitajte nekog ko je trener da vam objasni i kad neko do novembra meseca napravi -14 u odnosu na prvog na tabeli izgubi sve VAZNIJE tekme ili ne dobije NAJVAZNIJU taj bre nije trener i ne znam sta ste zapeli ko mutavi da branite neznalicu :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ajd se odlucite ko je kriv. Kada se Kiza spominje kao trener onda je on kriv a ne igraci, kad je Drula u pitanju, onda su igraci krivi a ne on kao trener.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Danijel_CH, igraci nisu krivi ni kod kize, zato sto je igrac taj koji ne zna koliko moze, on je takav pa takav e sad postoji nesto sto on moze, a nesto sto ne moze i svi smo znali jos u startu da Bozinov ne moze sam u spicu. E i Kiza a i Drulovic u nedostatku Spiceva posto imamo samo 2 spica igraju sa 1 napadacem i 50% je sansa da Bozinov igra sam u napadu sto znaci da smo mi odmah bezopasni, jeste daje on neki gol, ali mi smo opasniji preko Oumarua i Zivkovica nego preko njega i tako smo i pobedjivali a on je golove davao sa penala ili iz nekih odbitaka i 100% sansi, nema ga u skoku, nema ga u prostoru, Saponja kontra jos se nije razvio skroz a gura se sam napred ubiju ga ovi deffanzivci a on jadan ni loptu ne moze da povede a da ne napravi neki kiks, i sad ko je kriv ? Sigurno nisu njih dvojica posto znamo sta oni znaju ali nasa uprava ne zna, posto nikada u zivotu nisu videli fudbal a kamoli sastavljali tim. Kupio im cika sa cudnim usnama tim pa da se poigraju da vide znaju li nesto...
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kako može Milinković biti kriv? Po meni je Milinković i od DV pokazao da je veći čovek.

Koliko je ono Milinković oprostio duga? Zar se time ne pokazuje vernost klubu? Nije hteo ni evro da uzme a mogao je i ja bih da sam bio na njegovom mestu posle svega. Vujošević je oprostio samo 90k € na kazne za koje je izričiti krivac dok Nikolić nije ni euro. Eto Milinković nije hteo da zadaje finasijske muke Partizanu i ako je mogao. A nije izgubio ni tu utakmicu protiv Zvezde kao što neko reče... drugo poluvreme su nas dobili. Pod Kizom smo gubili ali i dominirali. Takođe uprava mu je tražila više puta da odmara igrače jer im je dupe zinulo za parama i tražili su ulazak u Ligu Šampiona/Ligu Evrope. Pre nego što se kaže da je politron svud je pravilo da se gazda sluša. On je njih morao slušati.. ajde idite vi na posao i kad vam gazda nešto kaže vi mu odgovorite ja neću to..

Pričali ste tako i protiv Đure. Bravo za GTR i njihovu jučerašnju objavu. A mislili ste da je najgore biti lopov i pokrasti klub za milione i milione eura? Pa ovi će nas i pokrasti i rezultatski unazaditi da će nam trebati u svakom pogledu da se vratimo na normalan kolosek bar 5 godina !
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Sloba, nas dvojica nismo gledali iste tekme brate. Ili jedan od nas nema pojma o fudbalu uopste. Ja dominacijom zovem ono sto sad Zvezda radi u fudbalu a prosle sezone u basketu kad su sa pola snage dobijali sve redom. Nebitno dal ih ja voleo ili ne ljudi igraju FUDBAL a to sto smo mi igrali pod kizom je bio ANTIFUDBAL koji ja u zivotu nisam gledao isto je i sad pod Drulovicem.

Partizan je najbolji fudbal igrao pod Miroslavom Djukicem i samo taj Partizan je pozeljan. Uspesan i lep fudbal. TO JE PARTIZAN
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Lep fudbal nije samo kada se pobeđuje. :) Meni je najlepši fudbal bio pod Avram Grantom pa pod Đukićem. Zvezdu smo pod Grantom ubijali ali i izgubili sva tri derbija.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Sloba, lep je samo onaj fudbal kad tvoj tim igra lepo I POBEDJUJE. Posto smo mi navijaci zeljni pobeda inace ne bi sada vodili ovaj razgovor.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ono kad Sloba napise najracionalniji post :lover:


Ovde hvale celavog, a on car imao prednost na zimu i ispustio je i izgubio titulu. Ludogorec ga izbacivao, Besiktas razbio i Asteras. Odigrao je egal sa trecim timom Totenhema.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Đukićev Partizan je kidao.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nadam se da ste zahvalni Đukiću koji je inače Zvezdaš za onaj poraz u derbiju od 4:1 nakon njegovog odlaska. Verujem da vam to nije ostalo u sećanju ali protiv Mladosti (ili tako neke ekipe) uveo je dva igrača sa žutim kartonima i pošto su oni zaigrali automatski nisu mogli da igraju derbi. To su bili ako se sećam Žarko Lazetić i ne znam tačno ko još ali su oboje bili bitni faktori naše igre. On je posle te utakmice otišao jer je takav bio dogovor pa je derbi vodio Jokan koji je promovisan posle odlaska Đuke ako se dobro sećam ili je bio neko drugi?! Uglavnom poenta ostaje. Tada je bilo ono pravilo igrač dobije tu suspenziju zbog nagomilanih žutih kartona i ima dve nedelje da ih odradi (dva kola). Ja mu to nekako najviše pamtim.. :) :poz:
Последње учитавање од Sloba дана 10 Нов 2015, 00:55, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Molim sve da ignorisu ove 2 botine.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

MN je ultramegagiga i Drula sa njim, jel nisam vise botina?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Šteta što ne mogu i ove informacije da skratim sa strane već samo kad ga stavim na ignore ne vidim post a ovako znam da je Tokelara objavio... :)

Sigurno ništa što donosi kvalitetu diskusije za razliku od Ace kojeg jako poštujem jer ima svoje mišljenje koje je za mene pogrešno (iz mog ugla) ali on se trudi da ga obrazloži za razliku od drugih.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BjQqttoQOPg[/youtube]

Moj doprinos jednoumlju.

Nikada neću misliti za druge, svoje mišljenje imam ali ne vređam druge koji imaju drugačije !

Ali poenta je kod svih verujem manje ili više ista...

Слика
Ko i dalje misli da je nama glavni problem Zvezda slobodno neka pogleda rad uprave FK Partizan u zadnjih deset meseci. ‪#‎UpravaNapolje‬ !
Последње учитавање од Sloba дана 10 Нов 2015, 13:40, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Sloba пише: Sigurno niĹĄta ĹĄto donosi kvalitetu diskusije za razliku od Ace kojeg jako poĹĄtujem jer ima svoje miĹĄljenje koje je za mene pogreĹĄno (iz mog ugla) ali on se truda da ga obrazloĹži za razliku od drugih.
Jos jednom bravo Slobo :cheers:
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

onanisanje na marsicanina, ja ne verujem
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/partizanova-skola-na-vrhu-evrope-i-zvezda-u-vrhu-243438.html
:winner:
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Danijel_CH пише:Protiv treceg tima Totenhema. Nije uspeo ni Asteras da pobedi sa sve magovima Skuleticom i Lazovicem :fanman: :fanman:
Aj ne lupaj, imas bar google pa proveri ko je sve igrao.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Očekuje nas burnih par meseci... kako stvari stoje ova uprava bi mogla ubrzo da se pokupi i ode tamo odakle je i došla. Videćemo. Imamo jako težak raspored u narednom periodu. Bože pomozi da dobijemo bar 2-3 utakmice.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

hostile_bg пише:
Danijel_CH пише:Protiv treceg tima Totenhema. Nije uspeo ni Asteras da pobedi sa sve magovima Skuleticom i Lazovicem :fanman: :fanman:
Aj ne lupaj, imas bar google pa proveri ko je sve igrao.
nemoj tako, kejn, lamela, dembele, vertongen i drugari igraju samo capital one cup

suma sumarum, tokić je u pravu
Последње учитавање од Gagi дана 10 Нов 2015, 20:14, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”