FK Partizan 2015/2016

Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Bravo Jocooo!! Čestitam na golu maleni :)
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Hvala Toki, mnogo mi znaci prvenac u crno belom dresu.
Sve ide kako treba, od juna sam opet sa najjacom ekipom i verujem da cu izboriti mesto tamo. :fanman:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Taman da te Sale tutoruje.

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/prelomio-sasa-ilic-jos-godinu-pada-rekord-star-30-leta/134690
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Joco, čestitke i od mene.

p.s.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Uq7tthFYYQU[/youtube]

:winner:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Joca kao mator :yesko:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

Varljivo proleće '66

Pola veka je prošlo od čuvene Hejselske noći ali tvoje dostignuće Partizane nikada izbledeti neće. Hvala ti Duce, hvala ti crno-bela ljubavi.

Suva faktografija kaže da su za Partizan te noći igrali Šoškić, Jusufi, Mihajlović, Bečejac, Rašović, Vasović, Bajić Kovačević, Hasanagić, Galić, Pirmajer. Da je bilo 46.745 gledalaca, da je sudio Nemac Rudolf Kreitlein. Da je Partizan poveo u 55. minutu golom Velibora Vasovića, da je Real preokrenuo rezultat golovima Amansia u 70. i Serene u 76. minutu. I da je Real te noći postao prvak Evrope.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0shSg0g-4Nw[/youtube]
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Sta izvodi ovo govno od Mazica ja ne kapiram
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Ma i treba, trebao je da isprazni tribinu, ne moze se od imbecila ni igrati redovno. Kapiten dodje da prica sa njima i dok se vraca nazad oni ubace baklju u teren, nek se nose u k***c.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Slažem se sa Tokelarom. Imbecilima huliganskim treba je*ati sve i pobiti i delije i grobare koji navijaju na taj način kao i pripadnike ostalih navijačkih grupa. Ako ne znaš da navijaš i sportski podržiš svoj tim onda za tebe nije sport.

Igračima svaka čast. Važno je da smo uzeli kup. Nadam se da ćemo na kraju sezone biti 2 u ligi mada je to sada totalno nebitno. Javor je bio tvrd orah večeras. Dobro su se branili ali smo pobedili na kraju.

Nije sve tako crno u ovoj sezoni. Jedino liga ostaje kao gorak ukus ali dobro.

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Mislio sam da u finalu Evropske lige navijam za Liverpul ali to neće biti slučaj. Ako Sevilja pobedi u finalu Partizan direktno ide u drugo kolo kvalifikacija a samim tim dobijamo i dve nedelje duže za pripreme (Više informacija OVDE). Neka Liverpul sačeka sa igranjem Lige Šampiona još godinu dana. :zelenko:

Koeficijent za narednu sezonu je 16.925.

To je sjajno za klubove sa ovog podneblja. Čini mi se da je samo Dinamo jači. Ono što je sigurno, Partizan je povlašćen u sva četiri kola kvalifikacija!

20. juna je žreb za prvo i eventualno drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope a mečevi prvog kola na programu su 30. juna i 7. jula.

U tom prvom kolu kvalifikacija na osnovu dosad obrađenih podataka, odnosno timova koji su obezbedili plasman u kvalifikacije za LE ovo su potencijalni protivnici:
Škendija (Makedoniija), Sileks (Makedonija), Vikingur (Farska Ostrva), Runavik (Farska Ostrva), MTK Budimpešta (Mađarska), Hibernijans (Malta), Suduva (Litvanija), Atlantas (Litvanija), Trakaj (Litvanija), RoPS (Finska), Marijehamn (Finska), Jeglava (Letonija), Spartaks Jurmala (Letonija), Valur Rejkjavik (Island), Lusitanos (Andora), Samtredija (Gruzija), Banants Jerevan (Jermenija), Glenavon (Severna Irska), Kork Siti (Republika Irska), Bala Taun (Vels), Levadija (Estonija), Kalju Nome (Estonija), Lijandundo (Vels) i Evropa (Gibraltar).
To je lista sigurnih učesnika. Ne i konačna, na nju će se "dopisati" trećeplasirani tim prvenstva Albanije (dva kola pre kraja Kukeši i Teuta poravnati sa po 57 bodova), treći tim iz lige Luksemburga (verovatno Diferdanž), pobednik velškog plej-ofa za plasman u Evropu (Eirbas ili Konan), trećeplasirani tim Malte (Birkirkara ili Balzan), kao i dva predstavnika San Marina (u toku baraž). Plus još 19 ekipa u zavisnosti od poretka u ligama širom Evrope.

U poslednjih 19 godina Partizan nije ispao iz Evrope na prvoj prepreci (neračunajući Zrinjski kad smo eliminisani od strane UEFA).

S obzirom na to da većina šampionata širom Starog kontinenta tek ulazi u završnu fazu i određuju se putnici u Evropu, teško je proceniti ko će sve biti mogući rivali crno-belih u drugoj kvalifikacionoj rundi (14. i 21. jula). Zasad su sigurni: Vaduc (Lihtenštajn), Kairat (Kazahstan), Diferdanž (Luksemburg), Šamrok (Republika Irska), Sent Patrik (Republika Irska), Linfild (Republika Irska), Beitar Jerusalim (Izrael), Stabek (Norveška), Torpedo Žodin (Belorusija, pod uslovom da u finalu kupa savlada BATE Borisov), dva predstavnika Poljske, kao i pobednik kupa Škotske (u finalu igraju Hibernijan i Glazgov Rendžers).

Lista bi tek trebalo da se kompletira dodatnim imenima, mada je jasno da već na ovoj stepenici put postaje kud i kamo teži za Partizan. Naspram njega može da stoji stoji Kairat, lane dželat Crvene zvezde, pa Šamrok, koban po crno-bele u avgustu 2011, Poljaci, Škoti... A povoljna okolnost po srpski tim je što od ove runde ne mogu da se sastanu sa nepredvidivim Helsinkijem (Finska), zbog političkih tenzija nezgodnim Hajdukom iz Splita (Hrvatska), dinamičnim AEK-om iz Larnake (Kipar), ne baš lakim AIK-om iz Stokholma (Švedska), opasnim Dinamom iz Minska, njihovog bivšeg trenera Vuka Rašovića (ako BATE osvoji kup Belorusije), uigranim Slovanom iz Bratislave (Slovačka), uvek nezgodnim Aktobeom (Kazahstan), vrlo dobrim Videotonom (Mađarska), te Stromsgodsetom (Norveška)...

Žreb trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope je 15. jula, utakmice se igraju 28. jula i 4. avgusta, dok je plej-of na programu 18. i 25. avgusta.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ako dobijemo sutra brđani da časte jer u kakvoj su formi da se skupi tim baba nebi ga dobili. :D

A mi ako pobedimo sutra 2 smo na kraju sezone. Mada utakmica sa Vošom je ta koja ide u zadnjem kolu ali dobro. Ako mi dobijemo sutra ta utakmica ni njima ništa neće značiti pa ono... mi smo osigurali drugo mesto sutrašnjom pobedom a i Voša te Čuka Evropu. :D

Sa Vošom prijateljski u zadnjem kolu. :zelenko:
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

I da vam se otvori da dobijete licencu za UEFA takmicenja i sve ce da bude kao sto je planirano. A da, zaboravih da imate i vi bankomat u Nemanjinoj kao i komsije :)
Sloba пише:Ako dobijemo sutra brđani da časte jer u kakvoj su formi da se skupi tim baba nebi ga dobili. :D

A mi ako pobedimo sutra 2 smo na kraju sezone. Mada utakmica sa Vošom je ta koja ide u zadnjem kolu ali dobro. Ako mi dobijemo sutra ta utakmica ni njima ništa neće značiti pa ono... mi smo osigurali drugo mesto sutrašnjom pobedom a i Voša te Čuka Evropu. :D

Sa Vošom prijateljski u zadnjem kolu. :zelenko:
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Samo u Srbiji žele da dođu na tvoje mesto a lošiji su. To nigde nema...

Nek vas kupi privatnik, napravite tim i uzmite titulu. Nemam ništa protiv. Partizan i Crvena zvezda su simboli ove države i jedni od najtrofejnijih kolektiva na svetu (JSD i najtrofejnije SD na svetu).

Oko 80-85%% ljudi navija za jedan od ta dva kluba, nekoliko procenata za Vojvodinu a svi ostali zajedno imaju jedva možda procenat ili dva više od Voše.

Govorim o ljudima koji prate sport.

To su neka zvanična istraživanja. I da... naša licenca nije oko para niti lincenca obuhvata samo to. Partizan na prvom mestu mora da uradi neke stvari oko samog stadiona a pare uopšte nisu problem.

Sem toga ja ne vidim da vas nešto omelo da nam uzmete bodove u Beogradu i dobro ste se držali u Nišu. Nismo mi krivi što se protiv nas napalite pa onda kada vam sledeći put dođe Pazar ne možete da ih pobedite ili vam Voša kod kuće smesti tri komada.

To važi za sve timove. Napravite tim igrača koji su igrali po inostranstvu, dovedite investitore, uložite par miliona i zauzmite mesto večitih. Rado ću vas podržati. :cheers:
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Necu da trolujem temu. Izvinjavam se svima sto pisem u temi u kojoj mi nije mesto. Ja sam krenuo, ja cu da zavrsim. Problem u srpskom sportu nije to sto su Zvezda i Partizan "najtrofejniji" ili "najgledaniji" timovi u Srbiji. Problem je sto ostali nisu. Nisu zbog toga sto je ceo sistem vrednosti postavljen naopacke i sto se deci namece da "moraju da navijaju" za Partizan ili Zvezdu. Vrednosti jednog drustva su se oduvek ogledala kroz kvalitet sporta i kulture a oba u ovoj zemlji postoje samo virtuelno. Ne marim ja za uspehe drugih klubova, pozdravljam ali je stvarno tuzno gde smo za 30ak godina dosli. O simbolima drzave ne zelim ni da pisem...procitaj, pitaj nekog starijeg sta je Radnicki bio tih osamdesetih ili evo, procitaj tekst...cisto kao podsetnik...http://www.mozzartsport.com/vesti/premo ... sali/74303

Ja radim u nevladinom sektoru. Sedeo sam sa extremnim ustasama, siptarima iz UCK, u vukejebinama latinske amerike sa okorelim ciganima i grobarima ali kad bi culi da sam iz Nisa uvek se culo samo jedno pitanje, kao prvo: Sta radi Radnicki? Zvezda, Partizan, Dinamo su se pominjali. Ali u vrlo losem kontekstu. Kao drzavni projekti i ono sto prati ovu zemlju puno godina

A da pare nisu problem to niko ni sumnjao. Doci ce NN lica u fantomkama i cudnovato ce nestati dugovanja od 30 miliona evra. Ili 50. Svejedno je. Hleba i igara.


Sloba пише:Samo u Srbiji žele da dođu na tvoje mesto a lošiji su. To nigde nema...

Nek vas kupi privatnik, napravite tim i uzmite titulu. Nemam ništa protiv. Partizan i Crvena zvezda su simboli ove države i jedni od najtrofejnijih kolektiva na svetu (JSD i najtrofejnije SD na svetu).

Oko 80-85%% ljudi navija za jedan od ta dva kluba, nekoliko procenata za Vojvodinu a svi ostali zajedno imaju jedva možda procenat ili dva više od Voše.

Govorim o ljudima koji prate sport.

To su neka zvanična istraživanja. I da... naša licenca nije oko para niti lincenca obuhvata samo to. Partizan na prvom mestu mora da uradi neke stvari oko samog stadiona a pare uopšte nisu problem.

Sem toga ja ne vidim da vas nešto omelo da nam uzmete bodove u Beogradu i dobro ste se držali u Nišu. Nismo mi krivi što se protiv nas napalite pa onda kada vam sledeći put dođe Pazar ne možete da ih pobedite ili vam Voša kod kuće smesti tri komada.

To važi za sve timove. Napravite tim igrača koji su igrali po inostranstvu, dovedite investitore, uložite par miliona i zauzmite mesto večitih. Rado ću vas podržati. :cheers:
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja nemam sergavra ništa protiv Radničkog. Samo sam rekao da vaše kukanje nije opravdano. I nije.

Sve manje države imaju po 1-2 kluba koji se forsira. Razvijenije države imaju privatnike u svim fudbalskim klubovima elitnog ranga. Srbija spada u ovaj prvi red i to je tako. Ja vrlo dobro znam koliko su večiti štetni po državu u dosta situacija međutim ne možete tražiti alibi u forsiranju večitih za vaše neuspehe. Nama uzmete bod ili eto ako neko uspe da nas iznenadi, pobedi... a onda dođe neko i razmontira vas ko je slabiji od nas. Pa čekaj, čija je to onda greška?

Gledaju se mnoge stvari površno. Ja kao navijač Partizana je logično da ne volim ostale klubove međutim ako neki manji klub napravi uspeh ja to podržim rado. Iz lige pratim jako Pazar a veliki sam pristalica mojih lokalnih klubova (Mačva, Metoloplastika...) ali za njih nikada neću navijati kada igraju protiv Partizana.

Ja vrlo dobro znam šta ti misliš pod ovim delom:
Ja radim u nevladinom sektoru. Sedeo sam sa extremnim ustasama, siptarima iz UCK, u vukejebinama latinske amerike sa okorelim ciganima i grobarima ali kad bi culi da sam iz Nisa uvek se culo samo jedno pitanje, kao prvo: Sta radi Radnicki? Zvezda, Partizan, Dinamo su se pominjali. Ali u vrlo losem kontekstu. Kao drzavni projekti i ono sto prati ovu zemlju puno godina
I ja se slažem sa tim međutim ne može se reći kako se nameće da se navija za Partizan ili Crvenu zvezdu. Ako se dete rodi u porodici gde se navija za jedan ili drugi klub, logično je da i ono kada odraste navija za jedno od dva kluba. To je svugde u svetu tako sa jako malim izuzecima.

Inače kod mene smo braća i ja partizanovci (priznajem da je moj uticaj bio veliki ali i od mog dede), deda nas je tome naučio, radi se o isto velikom partizanovcu... moj otac je inače zvezdaš. Neki moji drugi u porodici su blago naklonjeni Partizanu ili Zvezdi sa naglaskom da odu kao obični građani često da isprate Mačvu, Metoloplastiku, VK Šabac, Medicinar... :cheers:

Vezano za licencu Partizan duguje 5 igrača i biće isplaćeno im. Prihodovali smo oko 7-8 miliona od UEFA takmičenja pa nam država ne treba... to postavljajte pitanje njima. Njih nema u Evropi godinama... :cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sloba пише:Ja nemam sergavra ništa protiv Radničkog. Samo sam rekao da vaše kukanje nije opravdano. I nije.
:slap:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Šta je pogrešno rečeno?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Pročitao sam notornu glupost, pa zato.

Godinama se nemilice trpa keš u Partizan i Zvezdu. Sve im se obezbedjivalo. Imali su najbolje uslove. Danas im se žmuri na sve i svašta. I sad kukanje manjih i lokalnih klubova nije opravdano. Ne lupetaj. I nisu se sigurno ta dva kluba stvorila kao najveća na ovim prostorima, nego se u njihov imidž, popularnost i uspehe mnogo ulagalo i to mnogo više nego u neke druge, a svi klubovi su tada bili državni. O periodu posle raspada SFRJ ne vredi govoriti, tek su tu stvoreni ogromni razlozi za kukanje drugih klubova.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”