FK Partizan 2015/2016

Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ja ne znam sta se lozite na tog Tomica? Imao je tri solidna igraca sto je doveo, koji posle Partizana nista pokazali nisu.

Koliko je imao pormasaja sad cu nabrojat: Danijel Marceta, Vasington, Milovan Sikimic, Nikola Vujovic, Aleksandar Kosoric, Radenko Kamberovic, Brana Ilic, Aleksandar Radosavljevic, Milan Vjestica, Djordje Lazic, Risto Lakic, Ednilson, Mladen Lazarevic, Nikola Mitrovic, Marko Cetkovic, Dragan Cadikovski, Slaven Stjepanovic....
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Pa taj njegov tim bi odro ove 14:0
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Danijel_CH, nisam za to da dođe Tomić ali mi se sviđa njegov stil dovođenja igrača.

Igra sa menadžerima nožnu odbojku i ako pobedi dobije slobodu da pregovara sa tim menadžerom oko nekog igrača. Tako je i doveo većinu. Ali za razliku od Nađa bar nešto radi. Imao bi i Nađ svoje promašaje da je uopšte nekog i uspeo da dovede u zadnje dve godine svog mandata kod Đure.

Opet ponavljam da nisam baš za njega. Birao bih pre nekog stranca. Za početak nek dođe nova uprava i novi trener pa ko god da je u pitanju. Najgora polusezona u istoriji...
Последње учитавање од Sloba дана 13 Дец 2015, 16:32, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Sočke, možda i mali Glavčić, on je valjda i kapiten omladinske repke... Možda i mali Stevanović dobije veću minutažu...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nišić dobija šansu, Tomić ga baš gotivi.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

samo da prvo potpiše taj ugovor...
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ode Nisic u Zvezdu da igra LS :D
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Gagi, zar to nije sa aktuelnom upravom problem?
Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

Danijel_CH пише:Ja ne znam sta se lozite na tog Tomica? Imao je tri solidna igraca sto je doveo, koji posle Partizana nista pokazali nisu.

Koliko je imao pormasaja sad cu nabrojat: Danijel Marceta, Vasington, Milovan Sikimic, Nikola Vujovic, Aleksandar Kosoric, Radenko Kamberovic, Brana Ilic, Aleksandar Radosavljevic, Milan Vjestica, Djordje Lazic, Risto Lakic, Ednilson, Mladen Lazarevic, Nikola Mitrovic, Marko Cetkovic, Dragan Cadikovski, Slaven Stjepanovic....
Au, pa ne mogu se složiti nikako sa ovim. Kao prvo Đorđe Lazić nam je bio glavni igrač u vezi 2 sezone, po čemu je on promašaj!? Čak je i nakon Partizana napravio sasvim finu karijeru u Metalurgu.

Za ove ostale pobrojane - pa zato danas i popušimo od svake druge ekipe u ligi jer nemamo te "promašaje" kako ih ti nazivaš, a to su u stvari bek ap igrači koji su spremni da ulete u tim u slučaju umora ili povrede i da odigraju sasvim korektno, a nemaju jake ugovore i po potrebi pikaju za Teleoptik, takvi su nam bili Brana Ilić, Lazarević, Mitrović... sa jednom jako velikom razlikom, što nam je tada Teleoptik bio jak drugoligaš, pa je imalo svrhe slati decu na kaljenje tamo, a danas su napravili ruglo sa tim Teleoptikom usled nedostatka upravo ovih - "promašaja".

Slaven Stjepanović i Marko Ćetković su bili nosioci mlade reprezentacije CG i ja bih danas pevao da smo mi nastavili sa dovođenjem klinaca kao što su oni, jer to bi značilo da imamo neku koncepciju, ideju u klubu.

U zaključku, da je on te igrače plaćao po 500, 600.000 eu, mogao bi da kažeš - "jesu, promašaju su, sramota da ga bude"; ali on je ovde sve likove za džabanu kupio, jedino je za ta dva crnogorca platio nešto sitno (ako se ne varam jedan je bio 200, a drugi 300 hiljada) i možda su Vještica i Ednilson imali malo jače ugovore od ostalih pobrojanih.
Da Bambi Tošić ili Fejsa nisu vratili uloženo, e tada bi mogli da pričamo o promašajima, jer su za njih i plaćena ozbiljna obeštećenja, ali za ove koji su dovedeni čisto da popune broj - nikako ne možeš reći promašaju. Promašaj je bio Edu (za čije smo cenu mogli da dovedemo 2 supertalentovana klinca sa EX-YU prostora), a nije nam vratio ni dinar, kako na terenu, tako i od transfera.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

the Stig пише:
Danijel_CH пише:Ja ne znam sta se lozite na tog Tomica? Imao je tri solidna igraca sto je doveo, koji posle Partizana nista pokazali nisu.

Koliko je imao pormasaja sad cu nabrojat: Danijel Marceta, Vasington, Milovan Sikimic, Nikola Vujovic, Aleksandar Kosoric, Radenko Kamberovic, Brana Ilic, Aleksandar Radosavljevic, Milan Vjestica, Djordje Lazic, Risto Lakic, Ednilson, Mladen Lazarevic, Nikola Mitrovic, Marko Cetkovic, Dragan Cadikovski, Slaven Stjepanovic....
Au, pa ne mogu se složiti nikako sa ovim. Kao prvo Đorđe Lazić nam je bio glavni igrač u vezi 2 sezone, po čemu je on promašaj!? Čak je i nakon Partizana napravio sasvim finu karijeru u Metalurgu.

Za ove ostale pobrojane - pa zato danas i popušimo od svake druge ekipe u ligi jer nemamo te "promašaje" kako ih ti nazivaš, a to su u stvari bek ap igrači koji su spremni da ulete u tim u slučaju umora ili povrede i da odigraju sasvim korektno, a nemaju jake ugovore i po potrebi pikaju za Teleoptik, takvi su nam bili Brana Ilić, Lazarević, Mitrović... sa jednom jako velikom razlikom, što nam je tada Teleoptik bio jak drugoligaš, pa je imalo svrhe slati decu na kaljenje tamo, a danas su napravili ruglo sa tim Teleoptikom usled nedostatka upravo ovih - "promašaja".

Slaven Stjepanović i Marko Ćetković su bili nosioci mlade reprezentacije CG i ja bih danas pevao da smo mi nastavili sa dovođenjem klinaca kao što su oni, jer to bi značilo da imamo neku koncepciju, ideju u klubu.

U zaključku, da je on te igrače plaćao po 500, 600.000 eu, mogao bi da kažeš - "jesu, promašaju su, sramota da ga bude"; ali on je ovde sve likove za džabanu kupio, jedino je za ta dva crnogorca platio nešto sitno (ako se ne varam jedan je bio 200, a drugi 300 hiljada) i možda su Vještica i Ednilson imali malo jače ugovore od ostalih pobrojanih.
Da Bambi Tošić ili Fejsa nisu vratili uloženo, e tada bi mogli da pričamo o promašajima, jer su za njih i plaćena ozbiljna obeštećenja, ali za ove koji su dovedeni čisto da popune broj - nikako ne možeš reći promašaju. Promašaj je bio Edu (za čije smo cenu mogli da dovedemo 2 supertalentovana klinca sa EX-YU prostora), a nije nam vratio ni dinar, kako na terenu, tako i od transfera.
Volim ovako kvalitetan odgovor :cheers:

Ostavio si me bez teksta trenutno, tako da ces sacekat na moju repliku :D
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Mođi je rekao da je Mateo Paro bolji od Fabregasa. Tomić je bio kul SD, nadam se da će biti uspešan i kao trener. Joca ima lepo mišljenje o njemu. Dobro je što vodi omladince, možda se zajebemo i dovedemo nekog talentovanog klinca iz te selekcije...
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Jel zna neko dal je Damjanac kad nosio ovaj dres

Слика
Последње учитавање од Danijel_CH дана 13 Дец 2015, 23:51, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Aj okaci ponovo, ne vidi se slika
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Meni se ne vidi slika uopšte.

EDIT: Preduhitri me TheBlues.
Последње учитавање од Sloba дана 13 Дец 2015, 20:29, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Jeste, samo po slici ne mogu da provalim je li original
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Evo jos par slika:

Слика Слика Слика Слика Слика Слика
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Iko? :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/brutalne-brojke-drulovic-vs-milinkovic/123073
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Danijel_CH пише:Iko? :)
Deluje da je pravi, dobar je grb i ovi savovi deluju dobro, jedino mi cudno sto nema jos neka etiketa osim ove za broj
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”