FK Partizan 2015/2016

Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Naravno da jeste, ode Andrija koliko vec prekosutra.
Sto se tice utakmice, kao k***c smo igrali. Sa ovakvim golmanom, odbranom i napadom nemamo sta da trazimo ni u LE.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Zivkovic je bivsi igrac Partizana, ko to ne zna taj ne prati Partizan zele :rugalica:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nisam gledao slabiju tekmu Partizana ove godien. Steta. Ovi su klasicni indijanci.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Pa zar nije dečko rekao da ostaje u Partizanu do januara ili sam ja nešto pogrešno razumeo?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

zele, reko daj molim te, sta ko jos njega pita? Vazno je da se zgrne lova, zar ti mislis da ce nasa uprava da uradi nesto kako treba, pa brate ladno smo sami sebe minirali kad nismo doveli zadnjeg veznog i levog beka pred BATE to je MORALO ko sto MORA da se umre, cim ti ne popunis rupe sta ocekujes HAZARDERSKI ako bude bude ako ne ko ga jebe dosta nam je i 5 miliona, prodamo Andriju jos neka kinta u dzep i cao. LOPOVI BRE! :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Jel sam se ja nesto istripovao il je Kizi ostala jos jedna izmena?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kiza: "Je l' sam se ja istripovao ili je meni ostala još jedna izmena?" :zelenko:
Последње учитавање од zele дана 26 Авг 2015, 22:54, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

A i jeste slozio na kraju tekme takvu facu, u fazonu "Pa jbt znam da sam nesto hteo da uradim"
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Alexandar_81 пише:zele, reko daj molim te, sta ko jos njega pita? Vazno je da se zgrne lova, zar ti mislis da ce nasa uprava da uradi nesto kako treba, pa brate ladno smo sami sebe minirali kad nismo doveli zadnjeg veznog i levog beka pred BATE to je MORALO ko sto MORA da se umre, cim ti ne popunis rupe sta ocekujes HAZARDERSKI ako bude bude ako ne ko ga jebe dosta nam je i 5 miliona, prodamo Andriju jos neka kinta u dzep i cao. LOPOVI BRE! :nasty:
Morali ste i makar jednog normalnog štopera da dovedete. Večeras su se Fabrisio i Balažič utrkivali ko će odigrati slabiju utakmicu.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Igranje u LE nije mala stvar, srecno.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Truja levo, Abu u spic, Zole desno. Samo tako Partizan moze da drma. Sa ovim lipcanim Bozinovim, ne znam sta je poenta uopste.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

I ovako mi je loš dan bio tako da sam utakmicu mirno ispratio. Ovo je bilo očekivano (sa ovakvom igrom). Ne znam čemu taj nagli optimizam, potcenjivanje protivnika i ostalo. Bate je jedna iskusna ekipa i ako ne jača od nas i to potpisujem. Večeras su svi igrali za sebe. Živković nas u ukupnom dvomeču spasao katastrofe, Vulićević kriminalan od Bukurešta, Petrović dao gol (tj. autogol je ali svakako) na sreću za tračak nade. Ej, kada najgori igrač mesecima na terenu daje nadu. Lukić se trudio ali pojede ga ambijent. Očajan je bio Brašanac osim jednog ili dva poteza. Babović se trudio koliko je mogao i uklopio se u sivilo ekipe. Jbg. Abubakar najbolji večeras i najviše se trudio a takođe i Božinov dok nije izašao. Taj čovek nema upotrebljive lopte napred ali se trudi da kroz sredinu proigrava igrače i to mu odlično ide. Bekovi čine da njegov učinak napred bude očajan. Pomaže odbrani takođe često kao i zadnjem veznom. Ilić očajan kao i Šaponjić kada je ušao. Kriminalno i bezidejno igranje. Šaponjića gol ne vadi. Kiza promašio kafanu i došao na JNA da vodi tim. Jako loše. Da smo 10% bolje odigrali prošli bi ih večeras sa ovakvom kriminalnom igrom. Nismo ni ovu pobedu zaslužili. Napadač nam ne treba. Ko da ćemo i da prezimimo u LE. Mogu to i Božinov te Šaponjić te ovaj Mihajlović, a fali nam jedno krilo, dva beka, štoper, zadnji vezni i par zamena radi duže klupe. Kosoviću dati priliku da igra.

Nema veze. Nek nam je srećno u nastavku sezone ali sam jako razočaran pristupnom igrom i borbom. Morali smo više. Čestitke BATE-u na prolazu dalje. Zaslužili su i izborili se za to. Mi čekamo petak. :yesko:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kakva analiza. :ave:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Zaboravih samo Živkovića. Očajna utakmcia i uklopio se u sivilo ekipe. Nije njegov pritisak zbog 1M € nego zbog medijskog pritiska u kojem učestvuje i uprava da sam rešava utakmice. Ne krivim ga. Trudio se i vidi se da mu je krivo ali džaba. Ne ide..
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Momci,ajmo sad iskreno sad bi mi trebali da vam trolujemo sto su vas izbacili Belorusi.Kad su oni igrali fudbal,ko su Belorusi ? Tako ste ,vi nama raadili sto se tice Kairata,zato sto su iz Kazahstana.Moramo da shvatimo sto pre da ovako vise nece moci,evo usli ste u Ligu Evrope,ali bi trebali da ovaj nas fudbal poguramo malo iznad.Da jedan klub igra LS, a jedan ili dva LE.Jos uvek tvrdim da smo napravili veliki propust kad smo stopirali transfer Babovica kod nas u Zvezdu,zato sto vam je on sad najbolji igrac.Svaka cast ,Ziletu,ali ovaj medijski pritisak ima da ga ubije.Cestitam vam na ulasku u Ligu Evrope i hvala vam sto nam drzite Evropski koefecijent,a nama uvek ostaje ta naredna sezona.Nije mala stvar,mi bi slavili kao da smo u Ligi Sampiona,da smo ove godine usli u Ligu Evrope.Sto laksi zreb to bolje. :cheers:
Последње учитавање од SoneKragujevac дана 26 Авг 2015, 23:54, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

A osim praznih fraza "utopio se u sivilo" i "trudio se" imaš li nešto konkretno da kažeš o igri ekipi ili pojedinaca?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Jako loše. Da smo 10% bolje odigrali prošli bi ih večeras sa ovakvom kriminalnom igrom. Nismo ni ovu pobedu zaslužili.
Nema veze. Nek nam je srećno u nastavku sezone ali sam jako razočaran pristupnom igrom i borbom. Morali smo više. Čestitke BATE-u na prolazu dalje. Zaslužili su i izborili se za to. Mi čekamo petak.
Zar to nije o timu + sam dosta rekao o Petroviću, Božinovu, Živkoviću (golmanu) možda i o još nekome. Nije mi stvarno do toga da se bakćem sa glupostima na kraju krajeva nemam ništa od toga ni da su prošli a suština je rečena. Očajno i bezidejno. Nismo zaslužili ni ovu pobedu kao što sam rekao...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Vidim sad ove detalje o igri Partizana. Baš su dobri.


Zglob Bugarina.
Слика
Последње учитавање од zele дана 27 Авг 2015, 00:21, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/zivkovic-smiruje-navijace-ljudi-ostajem-do-januara-dobijacemo-i-u-ligi-evrope/114020
Cini mi se da se u zrebu za LE nalazimo u 3 sesiru?
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Pa bili smo i prosli i predprosli put u trecem.

Elem, ekipa je u kurcu psihicki. Petrovica svi jebu,cak mi ga je bilo i zao. Babovic mu posalje loptu iza ledja u aut, pa se dere na njega. Sasa Ilic se opasno zakacio sa nekim nasim, Zile i Vule ne funkcionisu nikako, Vule pizdi na malog opasno. Citava ekipa se svadja, a kontam da su razlog Zile i Petrovic.

Abu jedini odigrao dobro veceras i zasluzio prolaznu ocenu, ostali katastrofa
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”