FK Partizan 2015/2016

Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

:partizan: :partizan: :partizan: :partizan: :partizan: :partizan: :partizan: :partizan: :slavlje: :slavlje: :cheers:

Nadam se da ce dovesti nekog levog beka bar na pozajmicu. Takodje Zivkovic je danas bio veoma nesiguran (mislim na Zivka Zivkovica).
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Bravo za izjavu Babovica :fanman: :ole: :cheers: :fss:
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Bravo bre ! Kada bi vam sada pao Seltik bilo bi odlicno, mnogo lose igraju.Zivkovic odlicno odigrao, Babovic mega-car .Sve cestitke i srecno u daljem toku takmicenja.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

JEBI BRE!

Odlično! Sjajno! Maestralno! I ne bih se složio da je Božinov loš. Dobar je on ali se previše trudi! Evo jedna debela ku*čina onom retardu od vlasnika Steaue! Prskaj govna!

BRAVO CRNO-BELI! Bravo Babonja i za izjavu pogotovo! NAJJAČI SMO! Što se tiče džoa pridružujem se željama, čestitkama i pozdravima ostalih forumaša ka njemu. :cheers: Takođe on ne navija za Vošu to je neki bot koji se tako predstavlja.. on je Zvezdaš. Šteta što bruka normalne Zvezdaše koji su noćas lepo ispratili utakmicu..

Odavno ovakvu utakmicu nismo odigrali. Trud, želja! Jedina stvar koja me je večeras nervirala jesu navijači koji su na 1:2 krenuli da zvižde... sramota. SVE DRUGO VRHUNSKI!

PARTIZANNNN :shy:
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

svaka cast, zileta odma u repku, kakav tosic i ostali papci
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sloba пише: I ne bih se složio da je Božinov loš.
Slobo, brate, odigrao je ko k***c, tri dobra pasa nije dao, nije se ni otvorio da dobije loptu, statičan, mrtav, bez pozitivnog uticaja na igru Partizana i sve je to krunisao ne baš dobrim penalom. Očekivao sam od igrača njegovog kalibra da zaždije taj penal kao da sutra ne postoji, a on jede govna, cilja neka sranja, pa i da je išla u gol, pročitao ga je golman, opet bi mu odbranio. Neki će reći da je Partizan proigrao kad su ovi dobili crveni, a meni se čini da ste zaigrali bolje i brže kad je Božinov izašao.
Последње учитавање од zele дана 05 Авг 2015, 22:46, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Prskaj Bekalija necemo 1000 minuta da damo gol!!! Munem sine :xD: A sad Liga Sampiona! :fanman:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

Sa kim može Partizan da igra u plej of-u?
IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

Bazel, Seltik, Dinamo, BATE i APOEL.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Dinamo Zagreb, Celtic, Bazel, Salzburg i Maccabi Tel Aviv ja mislim :yesko:

zajebo sam se ispo salzburg jebote ne znam ko je peti APOEL ili Club Brugge :)
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 05 Авг 2015, 23:03, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne misliš dobro, Aco. Prvih pet ekipa je povlašćeno.

Слика
Последње учитавање од zele дана 05 Авг 2015, 23:02, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Izbeći Bazel i Dinamo samo. Gledano sa ipak samo fudbalske strane jedino Bazela treba da se plašimo..
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

najbolje bi bilo da padne bate
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne bi. Ruska škola. Mada nam je svejedno. Moramo da pobedimo bilo koga ako želimo u grupe LŠ.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ja sam za Seltik

Respect za ovog momka :yesko:

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kontam da bi mogli da naguzite taj Seltik, k***c su oni i to teški. Prošle godine se Legija sprdala s njima, pa su ih na neku prevaru izbacili.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Igorz пише:najbolje bi bilo da padne bate
Nikako, Bate je mnogo opasna ekipa.Najbolja varijanta Seltik ili Apoel.
Последње учитавање од arseNal-serbia дана 05 Авг 2015, 23:10, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ja ne pamtim da su oni nekog lagano izbacili, sve nesto na gurku prolaze kvalifikacije
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Što se mene tiče sa svima može da se igra sem sa Dinamom, bojim se da bi tu bilo najmanje fudbala, i da bi opet napravili od nas magarce, pa bi dobili ban iz evropskih takmičenja.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Slazem se sa Zeletom. On je igrac koji ima mnogo iskustva igranja u jacim klubovima i ligama. Smatram da bi to ovde bar morao da pokaze, ne znaci nam nista da to pokazuje protiv Metalca (naravno znaci, ali nema toliku vrednost kao ova utakmica danas). Treba vise da se otvara i da malo smiruje lopte. Andrija je danas izneo celu utakmicu sa Brasancem i Jevtovicem.

Z. Zivkovic - toliko nesiguran u svojim istrcavanjima (prvi gol je cista njegova krivica, izleteo pa stao, nije znao gde ce i na kraju ostao na krivoj nozi). Uz jednu ili dve odbrane danas nista specijalno.

Vulicevic - svaka cast coveku, koncentrisan do poslednjeg minuta. Zalaze se maksimalno i ima ga koliko u odbrani toliko i u prodorima u napadu. Sve pohvale! Odlican izbor je bio njegovo dovodjenje iz Vojvodine prosle godine.

Petrovic - jednostavno je nekako dezorijentisan. Imao je par dobrih uklizavanja i izbacivanja lopte iz igre, ali ga stalno pretrcavaju. Previse zadrzava loptu na nasoj polovini (na mestima gde se to ne radi jer vrlo lako kaznjavaju: primer je drugi primljeni gol). Nema kvalitet za Partizan i nadam se da ce uprava uskoro dovesti nekoga, bar na pozajmicu.

Fabricio - svidja mi se kako je odigrao, par sitnih gresaka u odbrani ali je kasnije sve to ispravljao. Dobar u skok igri, jak, dobro citanje protivnika.

Balazic - danas je izgledao nekako izgubljen, spor. Moramo i tu naci nekoga boljeg. Sve u svemu danas nije odusevio.

Jevtovic - odlicno pojacanje Milinkovica. Covek sa 20 godina ima toliku pribranost u tako vaznim utakmicama. Dobar u defanzivi (kao sto neke rece, vise je pokrivao greske Balazica nego sto je imao posla na sredini). Njegova skok igra i borbenost u duelima su nesto sto su danas doneli prednost Partizanu kako na sredini tako i u odbrani.

Brasanac - ovo nije Darko na koga smo navikli, mnogo se popravio. Decko trci celu utakmicu kao blesav, bukvalno gine za svaku loptu. Koliko samo presecenih lopti i pokrenutih kontra napada iz toga. Samo neka tako nastavi! Bravo Dare!

Babovic - iako u nekim situacijama sporo odreaguje, njegov zavrsni pas je uvek tacan i to je ono sto ga cini pravim playmakerom tima.

Zivkovic - nema reci kojim bi ga opisali. ZVER!

Aboubakar - poseduje veliku brzinu i zelju za loptom. Dosta 'izgubljenih' lopti je danas sacuvao, trci kao zmaj. Samo sto mi se ne svidja to je da daje predugacak for i nema neku kontrolu lopte pa obicno ne zavrsi sa sutem ili centarsutem kako treba.

Trujic - decko usao, igrao pola minuta, odveo nas u Playoff LS. Nadam se da ce pocinjati vise utakmica po krilu a da Oumaru bude spic. Veoma kvalitetan igrac!

Ilic - Sale ko Sale, smiruje igru i dobacuje tacno gde treba, ali mislim da su ga godine sustigne i da ne moze da igra na tom nivou kao nekada. JEDAN JE SALE KAPITEN!
Последње учитавање од Dr. Moo дана 05 Авг 2015, 23:13, учитано 1 пут укупно.
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”