FK Partizan 2015/2016

Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

Neka mi neko kaže šta je Brašanac pokušao sa ovim "proširivanjem" živog zida protivnika? On je mislio da će uspeti da se izmakne od lopte koja je na dva metra od njega, a pritom će biti ispucana punom snagom!?

Što se igre novajlija tiče, Božinov se jedva kreće, kao mečka; Abubakar je dobar bez lopte, sa loptom se već javljaju problemi, ali sve u svemu jeste pojačanje, ako bude igrao na kontra strani od Vulićevića; Jevtović neprimetan - što možda i nije loše za poziciju koju pokriva, Brašancu da zahvali što se nije upisao u strelce na debiju u crno-belom dresu.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Brašanac odigrao po meni danas najbolje. Svud ga je bilo. Probijao i po strani i sve radnje radio. Jbg to na kraju se loše postavio.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

A sta ocekujete protiv ekipe koja igra sa 11 igraca u 16m?

Tu nema atraktivnih poteza ni golova.

Bitno je sto oni sad moraju da napadnu, a mi ih tu cekamo i punimo.
Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

Jeste Brašanac fino u polju izgledao, ali onaj promašaj glavom sa 3 metra iz petog minuta, te ova "banana" sa kraja utakmice - bacili su maglu na sve korisno što je uradio večeras.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

25 šuteva ako se ne varam (14 u okvir gola) a oni 1 (0 u okvir gola). Bili smo dobri ali nam je završnica nedostajala. Nije baš toliko za kritikovanje ali mislim da bi nam tipa jedan odličan plej dobro došao.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Svidelo mi se kako je Ninković odigrao, za razliku od Babare koji da nije dao gol sad bih ga pljuvao jer nije imao jedan dobar pas, Ninković se konstantno nudio dolazio po loptu, pokušavao po levoj strani nešto da uradi, uputio par dobrih šuteva.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Sabicemo ih tamo preko Zileta i Abua. Urnisacemo ih kontrama, ako se otvore, a moraju da se otvore.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Bas me zanima kako izgleda kad se ovi Gruzijci otvore, kao da smo igrali protiv jebenog Javora...Ja ne razumem cemu ono forsiranje kornera na prvu stativu, aj uvezbavali na treningu, satro, ali kad posle petog vidis da ne ide matori promeni malo, probaj da podignes loptu u gol, njihv golman najnizi na terenu skoro...

Sto se igraca tice, Balazic klasa, Cirkovic kiksara, Petrovic kopija Lazevskog, Vule solidan, vidi se da je dugo bez takmicarskih utakmica, Jevtovic dobar u skoku, cvrst, ali izgleda da tehnicki nije bas najpotkovaniji, Brasanac dobar (jos da ne odbrani na kraju debil), Babovic vezara, Abu mora jos da se uklapa u tim, Dzigi i dalje ne napreduje, a Bozinov ko bure, deluje mi ko da se kotrlja po onom terenu...

Sve u svemu, trebalo bi da ih prodjemo lagano, ali tesko da mi mozemo nesto ozbiljnije da uradimo u Evropi ove godine...

#CikaSaCudnimUstima #UpravaNapolje #DjuricuVratiSe
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

hostile_bg пише:Ja ne razumem cemu ono forsiranje kornera na prvu stativu,
Osećam da ne može dalje da dobaci.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

To ubacivanje na prvu se forsira od 2007. ja mislim..
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Ja mislim da je od 12-e. Zbog near post baga.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Pokidali smo ih
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Jebli vas barjaci onoliki, pola tekme nisam ni video :D
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Denny пише:Dila Gori, a baba se češlja........ Za mene jedini tip koji mi se čini kao dobarigrač je ovaj slovenac iz odbrane, doduše nije imao previše posla, al vidi se kvalitet, ostalo mlaćenje prazne slame. Babović čovjek sa kojim bi se mogla moja pokojna baba trkati na 100m i to da mu da prednosti 10m
Balažic i dodao bih Brašanca.

Ali, jedna stvar je stvarno razočaravajuća. Da i pored bunkera Dile Gori, Milinković ne odstupa od taktike sa jednim napadačem? Da su mu potrebna dva štopera? Zato tako i prolazimo (mislim na naše klubove), zato što nikad nemamo m*da da krenemo svim silama ka golu, nego sve da ne primimo gol, a ako ga damo.... super. Naša struka je očajna.
Последње учитавање од citizen дана 15 Јул 2015, 05:48, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Keyser SĂśze пише:Ja mislim da je od 12-e. Zbog near post baga.
Ma jok, cini mi se od Jokana da je krenulo to.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Keyser Söze пише:Klasična FM utakmica. 25:1 odnos u šutevima :D Ovi da su mogli celu utakmicu bi na gol liniji proveli.
Pa njima je trener FM-ovac. Isto kao onaj iz Azerbejdzana, poslo CV sa FM statistikom i dobio posao :D
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

bubi.ue, jes ti sine bio na JUGU :xD:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ako prođemo ove a nadam se da hoćemo žreb bi mogao da nam se otvori čak i da potencijalni rivali budu Dinamo, Ludogorec, BATE ili APOEL. Svi oni su kiksali u prvim utakmicama ili ostvarili skoro pa nepovoljne rezultate.

Dinamo sa igračem više odigrao 1:1 protiv ekipe iz Luksemburga na Maksimiru. Ludogorec izgubio od šampiona Moldavije Milsamija sa 0:1. Bate je dobio valjda ne znam da li neke Irce kod kuće sa 2:1. APOEL nije uspeo da pobedi Vardar kod kuće (0:0).

E sada možda bi nam najmanje odgovarao par iz duela APOEL/Vardar. APOEL uvek nezgodan sa puno stranaca a Vardar ako napravi senzaciju biće to neugodno gostovanje. Neće Komiti ništa praviti oni su neutralni između Srba i Albanaca ali će ovi drugi doći kojih ima poprilično u celoj državi i mogli bi izazvati nerede na koje bi se naši slepci upecali.

Sve u svemu moj neki lični cilj je proći ove a ako prođemo i sledeću prepreku pa mi smo na konju. Još najmanje 8 utakmica nas čeka a to je odlično. :)
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

A ako prođemo i sledeću posle sledeće to je super, a onda nam fali još samo 13 sledećih utakmica i mi smo osvajači LŠ.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Tako nekako.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”