Premier League 15/16

Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

a too, bice zanimljivo...

nego ja cu bre da s eubijem, necu moci da gledam finale aaaaaaaaaaa :nasty: :fuckfm: :nervous: :waller:

stavili nam jebeno matursko vece sad u subotu... :noway:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Postavi cu ja link za steam ;)

A ja imam punoletstvo u subotu :D

Ima nas 40 da gleda finale. Mada njih 35 navija za one manekene i glumce...

EDIT: Kakav mi je avatar :shy:
Последње учитавање од neme93 дана 24 Мај 2011, 17:25, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

avatar :ave:

pa ti ces eto moc da gledas, a sta ja da radim jbt? :argh:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Pocinje utakmica :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:

Link, dobra slika, bez seckanja:

Код: Изаберите све

http://ilemi.me/24494/2/Watch-Manchester-United-vs-Juventus/
Последње учитавање од neme93 дана 24 Мај 2011, 20:29, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Bard
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3355
Придружен: 25 Окт 2010, 15:15
Место: Beograd
Steam: bard_whtid
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Bard »

New deals on the table

Both Jonathan Spector and Danny Gabbidon are understood to have been offered new deals as West Ham prepare for life in the Championship.

The two players are out of contract this summer and had appeared to be set to leave the club this summer. But with United's drop into the Championship now confirmed both are understood to been offered short-term extensions to their existing contracts.

Spector was signed by Alan Pardew from Manchester United in June 2006 for a bargain £500,000 fee and was voted Young Player of the Season by KUMB.com readers at the end of that season. Gabbidon was signed a season earlier upon West Ham's return to the Premier League.

Слика

A £2million capture from hometown club Cardiff, the Welsh international was named Player of the Year at the end of the 2005/06 having excelled at the centre of defence. However it is widely felt that Gabbidon has failed to replicate that kind of form since.

Other players set to stay at the Boleyn Ground for what promises to be an arduous campign next term include Academy products James Tomkins and Jack Collison, both of whom have spoken about their hopes for the forthcoming season this week.

Two almost certainly leaving east London however are Matthew Upson and Kieron Dyer, neither of whom have been offered contract extentions. Neither were present at the Boleyn Ground for West Ham's final game of the season, against Sunderland last weekend.

Meanwhile the club's English trio of Scott Parker, Rob Green and Carlton Cole are all expected to move to pastures new, with deals likely to be concluded sooner rather than later.
We will remember
Skies may fade
And stars may wane
We won't forget
We will remember
Until the skies will fall
We won't forget
We will remember
We all shall follow doom
Корисников грб
Narsil
Newgen
Поруке: 40
Придружен: 28 Јан 2011, 16:14
Место: Ковин
Status: Није на вези

Порука од Narsil »

У суштини - да. Ми смо ове сезоне највише профитирали. Барем у другом делу сезоне. Прво су дошли нови власници, онда је дошао Кени и као шлаг на торту Суарез и Керол. Још је Торесов одлазак испао као одличан потез. Али није било времена за неку озбиљнију борбу за ЛШ. Кени је добио уговор на три године, имамо лове за појачања, тако да очекујем да Ливерпул полако креће ка врху.

Џерард - интервју.


Ево шта Стивен каже о операцији, форми и својим могућностима. Легенда.
Корисников грб
Narsil
Newgen
Поруке: 40
Придружен: 28 Јан 2011, 16:14
Место: Ковин
Status: Није на вези

Порука од Narsil »

Иначе, на данашњи дан, пре 6 година је било финале на Ататурку.

Да се подсетимо:

Слика

Слика
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YagAmSzZ_mU[/youtube]

jos da krasic napada zigica ovako mi bi bili svetski sampioni :D

drugi gol juvea userski xD
Корисников грб
Bard
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3355
Придружен: 25 Окт 2010, 15:15
Место: Beograd
Steam: bard_whtid
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Bard »

Dyer Exits West Ham

Former Town midfielder Kieron Dyer is understood to have been released by newly-relegated West Ham with his lucrative contract up at the end of the season. The 32-year-old spent a month on loan with the Blues towards the end of 2010/11 and could well end up returning to his hometown club on a permanent basis during the close season.

Speaking in March, Dyer said that a summer move to Portman Road could be amongst his options: “I’m not boasting or bragging, but I’m in a very fortunate situation in that whatever my decision is – whether it be to go abroad and try something different, come home or go to another Championship club or try America – it’ll come down to a family point of view and from a footballing standpoint.

“It’s the love of the game and wanting to play the game that’s driving me on. When you’re injured, you want to get back on the pitch and get that buzz of playing. That’s what gets you through.

“I’m not in football for the financial point of the game. Whatever my decision is in the summer it’s purely going to be on football and my family, which is a good position to be in. I’ll have to have a break in the summer and take it from there.”

After Dyer returned to West Ham at the end of his initial month, Blues boss Paul Jewell confirmed that he would consider moving for the ex-Newcastle man if he became available: “We spoke at length, me and Kieron, and I spoke to West Ham on Friday morning to see if we could extend [the loan].

“That’s his club and he has to go back and if things change in the summer we would be interested.”

Given the former England man’s injury history – he managed only one start and three sub appearances in his loan spell and subsequently picked up a knock in the Hammers’ reserves which prevented any further games - a much-reduced contract based on a pay-as-you-play basis may well be on the cards.

Premier League Everton have also been mentioned in connection with a move for Dyer, while there have been rumours of interest from clubs in the Middle East.

Suffolk-born defender Matthew Upson is also believed to have been told he can leave Upton Park with his terms also up this summer.

Da i ovo docekam!! :winner:
We will remember
Skies may fade
And stars may wane
We won't forget
We will remember
Until the skies will fall
We won't forget
We will remember
We all shall follow doom
Корисников грб
JasoN.HeroeS
Youth Team Coach
Поруке: 125
Придружен: 13 Нов 2010, 23:31
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од JasoN.HeroeS »

Ide Metju izgleda :argh:
Sve što sad hoćemo je da budeš opet ona prava Zvezda, kao nekad pre! :zvezda:
Корисников грб
Bard
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3355
Придружен: 25 Окт 2010, 15:15
Место: Beograd
Steam: bard_whtid
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Bard »

Apson i treba da ide, koliko je para uzeo, a sta je igrao, za njega je premija. Sto dalje od kluba to bolje. A to isto vazi i za Dajera, Kola, Ilungu, Fobera i ostalu placenicku bagru
We will remember
Skies may fade
And stars may wane
We won't forget
We will remember
Until the skies will fall
We won't forget
We will remember
We all shall follow doom
Корисников грб
Convict
First Team Coach
Поруке: 429
Придружен: 29 Нов 2010, 09:21
Место: Montenegro,Serbia
Status: Није на вези

Порука од Convict »

Ne zezaj covece, Apson je sigurno medju 4-5 najboljih engleskih stopera, jos je ljevak, a njih je tek malo. Ocekujem da ga uzme Arsenal, Everton ili tako neki jaci premijerligas. Ako ostane ovaj Rid, on i Tomkins bi bili dobar tandem centralno u odbrani, uz podrsku Spensa i jos nekog od klinaca...
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Помињу се Хазард и Сако,мада се он помиње већ годину и по, мора одбрана да се ојача, добар голман нам треба ( нећу да ми Леман брани ). Нека продај Бентнера да га негледам више
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

evo sad citam po stranim sajtovima, kazu da su se Glejzeri definitivno otvorili za naredni prelazni rok, da su spremni i do 150M da daju... e sad, mi smo i ranije imali para na raspolaganju ali SAF ne voli tak oda trosi... mada mislim da je vrijeme da se i on otvori sad i podmladi ekipu... Koga bi ste vi voljeli da vidite u dresu Uniteda naredne sezone? :fanman:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Prva jako bitna stvar je ta..da ce ovaj prelazni rok biti izuzetno aktivan.. Zbog vjerovatnog uvodjenja transferskog fer pleja..ili kako li se zove.. Samim tim i Man U mora da se otvori.. Ali i neki igraci vise nece moci igrati..neki odlaze.. Samim tim potrebne su zamjene.. Hamsik je prvi kojeg bih ja volio vidjeti..pa onda Snajder.. Benzemu takodje..jer mislim za njega da je izuzetan igrac,ali Real guta mnoge svetske talente.. Kod Fergija bi bio on pravi..

A sasvim sigurno ce otici Oshej..Gibson..Berba..dok Skols i Van der Sar zavrsavaju.. Pitanje je da li ce i Gigs moci da doprinese iduce sezone.. Uglavnom..vezni red je taj koji se mora mijenjati..
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ja se prvenstveno nadam da ove price da je sve zavrseno oko De Gee nisu tacne, on je poslednji golman na mojoj listi zelja, od ovih koji su pominjani... I ja bi volio Hamsika da dovedu ali juce sam citao da je Milan odustao od Gansa i poslao ponudu 30M za Mareka... a nesto m ise cini da ce on prije izabrati da ostane u italiji :( Snajder juce takodje izjavio da sigurno ostaje u Interu... za Benzemu se slazem, masu mi je bilo krivo sto nije iz Lyona dosao kod nas, o Realovom stilu necu trositi rijeci... :nasty:
И душа и тело, све је црно бело...
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Spominje se Sam Allardyce kao moguci trener..
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

potpisao je :ave: samo da jos zvanicno objave jbg oni sljepci u blackburnu mu dali otkaz :winner:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Код: Изаберите све

http://eurosport.me/portal/fudbal/4062-aravin-nee-iz-londona
:claping:
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Ja bi voleo da zadrzimo Velu, da on ima ulogu koju ima Bentner tj da ulazi sa klupe
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”