Premier League 15/16

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ja ne volim da na forumu čitam gadosti, ma od koga one bile napisane ili upućene. To je prosto tako i toga ćemo se pridržavati. Neki sistem mora da postoji da bi ovo drzali kako tako normalno. Ja skoro da ne zalazim u of deo foruma i Sloba mi zaista napise kad je izvredjan u pm. Vise puta sam mu rekao da ono sto zapocne to i zavrsi bez mene ali ovog puta nije ni započeo pa sam reagovao.

Ljudi, ja znam da je naporan vama ali forma foruma se i zasniva na konverzaciji tj pisanju. Kako mislite i zasto je normalno da nekome uskratim pravo na misljenje ma koliko suprotno to bilo od stava vecine? Zato sam i rekao da je ignore sasvim dovoljna opcija da izbegnete tenzije sa nekim sa kim se ne slazete.

Daj da resimo ovo normalno i da prestane Slobino kontriranje i vas progon. Ako mozemo da nadjemo neko resenje normalno, pisite ili ovde ili meni u inbox.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Hvala ti Slobo to mi puno znaci. Gagi mod u FM delu a stavi covek pola foruma na ignor. :xD:
Kakva je to rdja.

LIv sloba alon!!!!!
Последње учитавање од Makarije дана 01 Јун 2016, 23:22, учитано 1 пут укупно.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

Ortodokse, u tvom postu postoji nekoliko problema
Orthodox пише:Neki sistem mora da postoji da bi ovo drzali kako tako normalno. Ja skoro da ne zalazim u of deo foruma i Sloba mi zaista napise kad je izvredjan u pm.
Fora je sto sigurno niko od nas nece odmah da zali kao malo, pokvareno deriste. Cinjenica je da on izaziva svadje
Vise puta sam mu rekao da ono sto zapocne to i zavrsi bez mene ali ovog puta nije ni započeo pa sam reagovao.
Reagovao uvredom na nemetovu konstataciju. Nisam siguran da nije prvi poceo
Ljudi, ja znam da je naporan vama ali forma foruma se i zasniva na konverzaciji tj pisanju.
Upravo, samo sto doticni nije zainteresovan za konverzacijuvec samo za skakanje po zivcima. Otvoreno pise o tome
Kako mislite i zasto je normalno da nekome uskratim pravo na misljenje ma koliko suprotno to bilo od stava vecine?
Pravo na misljenje i pravo na trolovanje nije isto
Zato sam i rekao da je ignore sasvim dovoljna opcija da izbegnete tenzije sa nekim sa kim se ne slazete.
Rekli su vec Zele i Gagi, ignore deo je katastrofa odradjen.
na primer slika. Iako je na ignore listi, on me i dalje proganja
Ili pogledaj bilo koju temu. Ide jedan post bilo koga, pa jedan post doticnog. Ako nas je 5 u diskusiji + trol, svako od nas napise 5 postova a posto on mora svakome da odgovori, on napise 25 postova i gusi diskusiju. Tako da nece biti 5 ljudi u diskusiji, nego mozda jedan a i tog jednog ce smoriti.

Ako je ikako moguce unaprediti taj deo, bilo bi kul
Daj da resimo ovo normalno i da prestane Slobino kontriranje i vas progon. Ako mozemo da nadjemo neko resenje normalno, pisite ili ovde ili meni u inbox.
Doticni je jako dobro istakao sustinu celo problema
Sloba пише: Problem nije u meni već u vama, shvatite to. :cheers:
Razumem da ne mozes da ga banujes, posto ce te verovatno smarati i preko fona da ga odbanujes. Jedno resenje problema je da se decko konacno urazumi i u tisini napusti forum. Drugo da samo on ostane
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Jedno resenje problema je da se decko konacno urazumi i u tisini napusti forum.
To se neće dogoditi.

I da, odgovaram samo kada me neko prozove. Ja ne počinjem prvi. Nikada nećeš pročitati post tipa iz čista mira da dođem i napišem "Ej zele šta ovaj tvoj Venger zna, koja budala ga još podržava" ili nešto tako. Iskreno koliko sam video on ne podržava Vengera ali navodim primer gde nećeš videti da ja prvi pomenem nekoga i to je suština problema. Problem dakle nije u meni. Ko mene ne dira ni ja njega neću sigurno.

Daj istakni molim te nešto gde sam ja prvi prozvao bilo koga... i nisam ja izazvao problem. Nemetu se nisam obratio. Pisao sam vezano za diskusiju i on je počeo. To je jedina istina. A pola ovoga što si napisao nije tačno. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 02 Јун 2016, 00:13, учитано 1 пут укупно.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Nije problem u uvredama, problem je u onome sto pises i nacinu na koji pises. Imas taj neki iritantan nacin pisanja i odgovaranja na postove, u svakoj corbi si mirodjija i ljude to smara. I onda se pojavi neko na lep nacin ti to kaze ti zanemaris, osecas se prozvanim i ne znam ni ja sta, atak na tebe i tvoju licnost, ti si pametniji od svih nas, najludji, imas najvise prijatelja, postujes sve kulture nacije, drzave, ii onda ljudima vec prekipi i nema drugog nacina da ti kazu da si nepozeljan nego da te napadaju jer ocigledno ne shvatas.

Ti si kao dete na igralistu koje pokusava da se ugura u kutiju sa peskom da se igra sa drugom decom ali te ta deca ne vole i ne vole da se igras sa njima i ne zele te jednostavno tamo i onda kada te gadjaju peskom ti ides i zalis se uciteljici, roditeljima ili bilo kome ko moze da te vrati u tu kutiju kako bi tvrdoglavo bio tamo i na retardirane nacine privlacio paznju.

Jednostavno nikome ti nisi potreban iako ti to mislis, i vredjas tudju inteligenciju nacinom na koji bivstvujes ovde i ljudima dopizdi kada vide da ti ne shvatas da nisi pozeljan i onda krecu uvrede.

Mislim da je pravi dokaz bila FM prica kada si imao mozda 2,3 tudja posta u prici a pivo su ti davali 2-4 ista lika.

Ne znam na koji nacin neko treba da ti predoci da nisi pozeljan i da tvoji postovi 90% iritiraju.
Последње учитавање од salel дана 02 Јун 2016, 00:25, учитано 2 пута укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Niko nema pravo da vređa na način poput Nemeta ili kao ovaj pre par dana da mi psuje majku. Niti ću ja na takve stvari ćutati. :poz:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Eto klasican Slobodan izignorise gadjanje peskom i gradi svoju kulu za koju nikoga ne boli k***c.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ma i mene briga za to što si ti pisao. Ja uvek pišem za sebe. Ako ti se ne sviđa preskoči i to je to. Nikoga ne diram prvi, večeras je on se meni obratio bez da sam ga pomenuo i to je to. :poz:

Rekoh nađi mi post da ja prvi nekoga napadam. Ne, nećeš naći takav post jer ja nikada nikoga ne napadam prvi a vi meni i ne smetate.

Neću se povući nikako sa foruma, ne znam šta ti treba još uraditi da bi ti i ostali shvatili a takođe me uopšte ne zanima da li me neko prihvata ili ne. Bez onakvih uvreda, psovanje majke i sličnih stvari i to je to. Ne zanima me da li me voliš ili ne, ni ja pola ljudi ne volim ali mora da postoji doza vaspitanja da se zna šta je definitivno loš ukus.
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

ali zasto si tu kad te nista ne zanima? Da kacis vesti o pecarosima sa Kiribata?
Sta je tvoj cilj? Sta te pokrece da 24 sata dnevno refreshujes forum i odgovaras na svaki post?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ponovo dezinformacije i samo to što je i očekivano od tebe. Pa češće su Gagi i zele na forumu od mene. :slap: Eto na primer ja danas nisam bio kući do 4-5 pa kada sam došao kući ušao sam na forum, nekada se dogodi da ostavim 1-2 posta dnevno i sport je onako u prolazu, ti očito ne vidiš koliko ja odvojim vremena i ljudima da objasnim na forumu ako im treba neka pomoć oko FM i da sam tamo dosta aktivniji ali opet naravno kada sam ja slobodan a naveo sam ti primer danas kada skoro ceo dan nisam bio kući i tek uveče sam došao ovde ali naravno da to nećeš primetiti već ćeš i dalje govoriti stvari koje odgovaraju samo tebi, kao i uvek. :)
Последње учитавање од Sloba дана 02 Јун 2016, 00:59, учитано 1 пут укупно.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Hvala ti, ovim postom iznad si upravo dokazao moju malu pricicu o detetu i pesku :cheers:

Naravno nikada ti neces gadjati drugu decu peskom :)

Ne zanima me da li me voliš ili ne, ni ja pola ljudi ne volim ali mora da postoji doza vaspitanja da se zna šta je definitivno loš ukus. <- sta ovo koji k***c znaci, los ukus za sta o.O
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Jbg. tebi tako pametnom treba crtati.

Eto. Ko kaže da ja tebe volim? Ali da li je opravdanje ako ti psujem mater ili uopšte vređam na bilo koji prostački način? A da se pritom ti meni nisi obratio. Ajde reci sada. :)
Корисников грб
Čigrinski
Youth Team Coach
Поруке: 134
Придружен: 16 Јан 2016, 01:28
Место: On the Bench
Status: Није на вези

Порука од Čigrinski »

A da raspravu nastavite na pm? Ne terajte me da budem zao. :D
Корисников грб
Čigrinski
Youth Team Coach
Поруке: 134
Придружен: 16 Јан 2016, 01:28
Место: On the Bench
Status: Није на вези

Порука од Čigrinski »

Ja ne znam da li ste vi navikli da vam moderatori gledaju kroz prste i da pišete gde želite, šta želite i kako želite. Ovo vam je bio zadnji put da nakon opomene nastavljate diskusiju o Slobi, Peri, Žiki, Miki, sledeći put neću nikog upozoravati niti mu brisati poruke, sačekaću lepo da se ispišete pa slati jednog po jednog na hlađenje.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Gundogan u Sitiju.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Postoji već raspored za International Cup a evo ga i za Engleske klubove:

Amerika - Evropa:
Celtic - Leicester
Chelsea - Liverpool
Real Madrid - Chelsea
Liverpool - Milan
PSG - Leicester
Barcelona - Leicester
Milan - Chelsea
Liverpool - Barcelona

Australija:
Juventus - Tottenham

Kina:
Man Utd - Dortmund
Man City - Man Utd
Dortmund - Man City

Zvaničan sajt (tu su satnice i datumi odigravanja):

Код: Изаберите све

http://www.internationalchampionscup.com/#WMOjwkPXlxcxDzE2.97
Последње учитавање од Sloba дана 02 Јун 2016, 11:11, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Tokelara пише:Gundogan u Sitiju.
Au.. pa za koj mandrek će on tamo!

Da nije to neka fail kombinacija Minhena da mazne igrača Dortmunda, pa sad s'obzirom da je ovaj prešao u $iti, poveo i ovog "Švabu" sa sobom?
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Prema poslednjim informacijama Ibra izabrao i definitivno United. Sada ne postoji teorija da se ne osvoji titula. :ole:
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Murinja čeka veliki posao u UTD oko remonta, isto tako i Pepa u Sitiju.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Gde je neme da objavi novosti?
Ili je sve otišlo sa komentarima u temu "Utočište"?

Elem.. its official
Слика

neme, jel mu ovo zvanični instagram profil?
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”