Premier League 15/16

Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

neme93 пише:Image

Ali Liverpul koji gubi i igra na kontru. :ave:
Neme..
Nije lepo smejati se tudjoj nesreći :)
Džaba Di Mariji evro gol, kada Lester Siti da 5 prosečnih!
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

neme93 пише:AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Promasio si temu
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

neme93 пише:Sta imas da gledas. Igrace po difoltu najruzniji fudbal onda kada treba sve da prsti.
Tim koji prosecno daje preko 3 gola na mecu igra najruzniji fudbal, zanimljiva observacija... A znam da bi voleo Murinja na klupi...
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Не ложи се Неминеме, не може се поредити Лестер и Вест Хем.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

TheBlues пише:
neme93 пише:Sta imas da gledas. Igrace po difoltu najruzniji fudbal onda kada treba sve da prsti.
A znam da bi voleo Murinja na klupi...
Ne ne nikako.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Ko je sudio meč Lester - Mančester meni bi pauzirao jedno 7-8 kola ne bi mi gledao pištaljke, ili bih ga na kadete-omladince poslao da malo uči pravila. Drugi i peti gol Lestera totalno neregularni, za prvi nijesam siguran.

1. Pogodak Lestera: Milsim da je lopta pri centaršutu bila van terena, pomoćnik je kasnio jedno 2metra, nije mogao da isprati.

2. Pogodak Lestera: Prije dsudjenog jedanesterca klasičan faul nad Rafaelom nije sviran, na snimku se tačno vidi da je igrač Lestera namjerno išao na njega i odgurnuo ga sa ledja.

5. Pogodak Lestera: Isto kao i kod drugog napadač Lestera sa ledja gura Blachett-a, ono se po pravilima fudbalske igre mora svirati.

Evo možete pogledati video:

Код: Изаберите све

http://moevideo.net/video/48656.49fe8ca3822f45e9001a63a9758d?frompartner=1
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Код: Изаберите све

http://www.rezultati.com/utakmica/233M67kh/#video
Nemojte se sprdati, kod prvog gola, sve je čisto, vidi se na snimku, lopta nije celim obimom izašla van terena. Kod prvog penala, niko nije imao loptu kada su Vardi i Rafael bili u duelu, taj bodiček se svira samo u našoj cirkus ligi, fudbal je muška igra, ko jebe mrtvog Brazilca što nema 50 kila i ne može da se zagradi ili da ostane na nogama. Kod petog gola nema govora o faulu, to se u PL-u nikad nije sviralo, a i ovaj Bleket je smešan kao Beni Hil(mladji članovi neka izguglaju).

Junajted dobio kurcem po čelu, pa je sad sudija kriv. Jebiga, uložiš preko 150m eura i naguzi te ekipa koja je ove sezone ušla u PL, bridi anus.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Koga boli k***c za fudbal degenerisane nacije
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Pa kažem nijesam siguran da li je lopta skroz izašla van terena, ali po pravilima fudbalske igre koje piše FIFA, ona dva gola su skroz neregularna zbog faulova, ne kažem da su Rafael i Blachett neke klase od igrača :) ali oba igrača su bili bliže lopti. Sudim i ja zato komentarišem :)

Što se tiče ulaganja od 150meleona, ko ih jebe kad dovode samo ofanzivce, to se i juče pokazalo, dali su 3 gola, al se zato pokazalo i neulaganje u odbrani primanjem aj da kažem 5 komada regularnih il ne golova. Da sam na mjesto van Gala sledeći prelazni rok bih doveo 4 odbrambena igrača i napravio bedem pozadi. Ni golman De Gea me ne oduševljava, lik je uzdignut više od realnog potenciala...
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

zele пише: Kod prvog penala, niko nije imao loptu kada su Vardi i Rafael bili u duelu, taj bodiček se svira samo u našoj cirkus ligi, fudbal je muška igra, ko jebe mrtvog Brazilca što nema 50 kila i ne može da se zagradi ili da ostane na nogama.
ajajajajaaj pa ti decko imas neki problem u glavi
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Gymbro
Youth Team Coach
Поруке: 163
Придружен: 09 Мар 2012, 21:04
Место: Niksic/Podgorica
Status: Није на вези

Порука од Gymbro »

zele пише:

Код: Изаберите све

http://www.rezultati.com/utakmica/233M67kh/#video
Nemojte se sprdati, kod prvog gola, sve je čisto, vidi se na snimku, lopta nije celim obimom izašla van terena. Kod prvog penala, niko nije imao loptu kada su Vardi i Rafael bili u duelu, taj bodiček se svira samo u našoj cirkus ligi, fudbal je muška igra, ko jebe mrtvog Brazilca što nema 50 kila i ne može da se zagradi ili da ostane na nogama. Kod petog gola nema govora o faulu, to se u PL-u nikad nije sviralo, a i ovaj Bleket je smešan kao Beni Hil(mladji članovi neka izguglaju).

Junajted dobio kurcem po čelu, pa je sad sudija kriv. Jebiga, uložiš preko 150m eura i naguzi te ekipa koja je ove sezone ušla u PL, bridi anus.
Pa ako je fudbal muška igra, što su svirali penal? Šta je to tačno Rafael uradio?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja? Jok.

Niste odavno imali, bar na papiru, lakši raspored i opet vas jebe kako ko stigne i kako ko hoće i to iako ste se pojačali kao Čelzi kad je došao Abramovič. Sad vam dolazi zahuktali Vest Hem, sve su šanse da će opet brideti guza.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Порука од dark warrior™ »

Malo su se zajebali sad kad im je bas Lampard ubrcao taj gol epa je*iga :cheers:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Jesi ti imbecil ili trolujes? Ne mogu da provalim.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

E jesi glupav, ne mogu da ti objasnim koliko. Opusti se, bićete opet sedmi.


Trenutak kada Lester daje četvrti gol.
Слика

Edit:
Gymbro пише:Šta je to tačno Rafael uradio?
Rafael je laktom leve ruke odgurnuo čoveka koji ima loptu u nogama. Čist faul i penal. Hteo mrljavac da mu vrati za ono remplovanje, a ne ume. Nesposoban je.
Последње учитавање од zele дана 22 Сеп 2014, 13:04, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Downing će da se sprda sa bekovima Utd-a.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

zele пише:E jesi glupav, ne mogu da ti objasnim koliko. Opusti se, bićete opet sedmi.


Trenutak kada Lester daje četvrti gol.
Slika

Edit:
Gymbro пише:Šta je to tačno Rafael uradio?
Rafael je laktom leve ruke odgurnuo čoveka koji ima loptu u nogama. Čist faul i penal. Hteo mrljavac da mu vrati za ono remplovanje, a ne ume. Nesposoban je.
Слика
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Al ti sereš Zekoviću, to je neverovatno.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Jedan je Zele Zeka :winner:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

neme93 пише: Slika
To je taj LVG potez, vrhunski!

@Tokelara, idi gledaj onaj preokret na meču sa totehemom, 3-5, možda ti to ublaži bol.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”