Premier League 15/16

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

neme93 пише:Godinama ste gledali odlične, pobedničke ekipe i nemam dilemu da ćemo opet videti sjajne timove, pobednike“.
Nije mi jasno šta se usrao neće ispasti iz lige, dolaziće im opet veliki klubovi na Old Traford. Gledaće pobednike. Doduše ne u LŠ, a ni u LE, ali tu je PL.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Procitaj na eng.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Nego paore, kazes osvajate LS ? :xD:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Naravno :rugalica: :zelenko:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Za mlade :xD:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

neme93 пише:Naravno :rugalica: :zelenko:
mozda sledece sezone :ass:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Druga strofa ove pesmice klasično ljubljenje guzice navijačima.
Ali dobro, mora čovek da vadi kestenje iz vatre..
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

a što nas voli ovaj lukaku to je užas
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Danas i zvanicno potvrdjen ugovor sa najkijem, 70M po sezoni kao sto sam i rekao, ali 10 godina umesto 13 kao prosli ugovor.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Dal' si zaista poverovao u ugovor od 13 godina. Mnogo je i deset za klub koji je igra evrokupove. Sad ste negde u rangu Aston Vile, Stouka i ostalih koji niti ispadaju iz lige niti igraju LŠ ili LE.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Dominiralo se jako dugo, jedna malo lošija sezona i odma smo u rangu Aston Vile. :cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ozbiljni klubovi nemaju toliko lošu sezonu kao ovaj vaš. Desi se kiks, nema titule ili trofeja, ali da ne izadjete na evroscenu, to je odmah rang Stouka i Vile. Ah da Stouk vas tukao. Onda samo Vila.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

zele пише:Dal' si zaista poverovao u ugovor od 13 godina. Mnogo je i deset za klub koji je igra evrokupove. Sad ste negde u rangu Aston Vile, Stouka i ostalih koji niti ispadaju iz lige niti igraju LŠ ili LE.
zele пише:Ozbiljni klubovi nemaju toliko lošu sezonu kao ovaj vaš. Desi se kiks, nema titule ili trofeja, ali da ne izadjete na evroscenu, to je odmah rang Stouka i Vile. Ah da Stouk vas tukao. Onda samo Vila.
Слика
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Zele legenda, šta Arsenalu vrijedi igranje u LŠ kad nemaju trofej već 9 godina, ali nikakav. ;)
Последње учитавање од TSG дана 10 Мар 2014, 20:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Слика
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Protivnik najtezi moguci nismo se obrukali. Da je bilo ko drugi pao lakse bi bilo.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Nismo se obrukali, ali opet ostaje da žalimo zbog prvog meča, mogao je dvomeč da krene u potpuno drugačijem smeru. U ovoj situaciji, ovako odigran meč je sasvim zadovoljavajuć, da smo krenuli bezglavo napred od prvog minuta ispratili bi nas Bavarci kući sa pet komada u mreži.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

fu! Koliko sam se plašio da će da nam strpaju 5 komada, mamu im švabsku. Dobro je, kako je moglo bit.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Minhen igrao taman onoliko koliko mu treba, mislim da su potrosili 33% snage.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Jeste London skup, ali gde će Bane da potroši tolike pare?
Слика

Godinama je već jedan od nosioca igre londonskih Plavaca, ali će tek po dolasku Žozea Murinja na klupu Čelsija Branislav Ivanović i naplatiti sav trud. Naime, ako se pisanija engleskih medija ispostave kao tačna – srpski internacionalac će od leta biti možda i treći najplaćeniji igrač na Stamfordu Bridžu!

Kad se zna kakva je tamo konkurencija mora se priznati – istinski podvig.

O čemu se tačno radi?

Ivanoviću trenutno svake nedelje na račun legne 67.500 funti (oko 81.000 evra), ali bi novim, četvorogodišnjim ugovorom primanja trebalo da mu narastu na neverovatnih 120.000 funti (145.000 evra).

To bi stamenog defanzivca, koji na Stamfordu najčešće igra po desnom boku, poravnalo sa kolegom sa suprotne strane terena Ešlijem Kolom, dok bi iznad njega bili još samo Eden Azar (185.000 funti), Fernando Tores (175.000), Džon Teri (175.000) i Frenk Lampard (125.000).

Međutim, veteranima Kolu, Teriju i Lampardu ugovori ističu na leto i čini se nerealnim da ostanu pod istim uslovima. Kol verovatno ide, Teri i Lampard su planirani i za narednu sezonu, ali sa platama ravnim Ivanovićevoj – 120.000 funti.

I odmah da kažemo – Bane Ivanović je svaki peni zaslužio!

Ove sezone je zbog manjih povreda propustio samo dve ligaške utakmice, više minuta od njega je u poslednjoj liniji odigrao samo Teri (2.430/2.370, svi ostali daleko ispod), a statistika kaže i da je Ivanović bio najučinkovitiji u odbrani gola Petra Čeha, dok je pritom sve vreme bio konstantna pretnja u napadu. Uostalom, tri gola, najveći broj preciznih centaršuteva, pa i sijaset driblinga (samo su šestorica igrača Čelsija imala više, ali ne treba smetnuti s uma da je Ivanović, ipak, bek) najbolji su dokaz.

Jasno je – Murinjo će neki novi Čelsi graditi oko kostura u kojem je jedna od ključnih spona baš Branislav Ivanović! Svača čast.
We'll keep the Red flag flyin' high!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”