Premier League 15/16

Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

Слика

Слика

Šta reći, žalosno...
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Nema Nemea?
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Na selu je
Jusqu'ici tout va bien…
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Vest sa njujorške berze: Gotovo je, Mojes odlazi iz Mančester junajteda!

:blic:

Još uvek nije ozvaničeno, još uvek je sve po starom, ali Dejvid Mojes izgleda neće više biti menadžer Mančester junajteda. Tako bar kruže glasine pred otvaranje njujorške berze. Zašto tamo? Pa, baš tamo se i prodaju akcije slavnog kluba koji posrće od kada je Mojes preuzeo ekipu, a na njujorškoj berzi upućeni u poslovna zbivanja - obično su više upućeni u ovakve poslovne poteze nego klasični novinari. Naročito kada se radi o potezima američkih gazda, kao što je to slučaj sa Junajtedom čije je vlasnik porodica Glejzer.

Слика

Prema navodima do kojih su došli pojedini britanski novinari, po kuloarima uoči otvaranja berze u Njujorku uveliko se ovog prepodneva po evropskom vremenu pričalo da je "stvar gotova", te da je došlo do navodno sporazumnog prekida saradnje između kluba i trenera, o čemu će javnost naknadno biti obaveštena.

Endi Goldstin, TV lice iz Engleske, a sada i novinar TokSporta, naveo je na Tviteru da berza obaveštena da je Mojes otpušten.

Na tu njegu njegovu opasku, oglasio se Rob Heris, koji za agenciju Asošijejted Pres radi u Britaniji, objavio je da su "takve i bilo koje glasine o otkazu - demantovane u samom klubu".

Možda na berzi znaju više, možda ne, tek... oni kojima je Junajted u srcu, a i oni koji ga prosto prate kao rivala sebi omiljenih timova uskoro će saznati zvaničnu verziju - odlazi li Dejvid Mojes na kormilu ekipe sa "teatra snova", ili će, ako ostane, uspeti da noćnu moru, koja se ne ogleda samo u porazu od Olimpijakosa u Ligi šampiona, konačno prekine?
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

od toga nema ništa, mojes će voditi tim i sledeće godine
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Govno istripovano
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

TheBlues пише:Govno istripovano
I vi verujete svakakvim glupostima što novine pišu.. Juče kad je bila najava Olimpjakos-Mančester, snimali obe svlačionice i lepo se videlo u Junajtedovoj, Nemanjin dres i zastavica kluba za razmenu sa kapitenom suparničke ekipe.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Kakva glupost, pa ne bi bio u timu da se tako ponasa.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Слика

Mesut opet na klupi.



Stouk i dalje nosi titulu najogavnije ekipe Premijer Lige. Biće dobro ako odemo sa Britanije bez novih povreda.
Последње учитавање од Vladar дана 01 Мар 2014, 16:37, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Stouk tipican predstavnik ostrvskog fudbala.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Jebote, ne mogu da verujem! Stoke
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Ni u Čempionšipu se ne igra takav fudbal, stvarno su jedinstveni. Danas su radili sve što rade inače, ništa novo, Arsenal je konačno kažnjen za taj mlak pristup u prvom poluvremenu(po meni je već bio protiv Sautemptona, ali je Arsen bio zadovoljan tim remijem). Kad je Arsenal počeo da igra, i Stouk je dodao gas, i iako je lagano moglo, po ko zna koji put ove sezone, da se dobije iz x na poluvremenu, bolje su se snašli domaći. Generalno, promašio je i Venger postavu: Podolski nije smeo da startuje, Kazorla takođe. Ako može Ozil da bleji na klupi zbog slabe forme, može i Santi. Rosicki ima volju, nemam ništa protiv da njega gledam ovakvog u prvih jedanaest. Ne znam koji je razlog držanja na klupi Okslejda koji puca od energije i želje za igrom.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Dobro je znaci nisam jedini koji se pita koji k***c Okslejd bleji a nas najbolji igrac je u poslednjem periodu.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Pa dobro, razumem odluku da ga ne forsira mnogo posle duge povrede, pogotovo protiv Stouka, ali u situaciji u kojoj smo, sa Mesutom i Santijem van forme, fali nam Okslejd na terenu. Moram da kažem da je Žiru čovek od kamena, kako je on danas čitav završio meč, meni i dalje nije jasno.
Последње учитавање од Vladar дана 01 Мар 2014, 20:12, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Sanogo je omasio zicer situaciju za 1:1, dosta smo bili bolji kada je OX usao u igru.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Слика
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/dzet-set/novi-seks-skandal-sa-ziroum-u-glavnoj-ulozi-169086.html
Žiru jebe pa ne vadi. :xD:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Banetu ne pada na pamet da se seli u Pariz: Ovo mi je najsrećniji period otkako sam došao u Čelsi
Слика
Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Branislav Ivanović rekao je da je veoma srećan u Čelsiju i da nema nameru da napusti London, uprkos interesovanju Pari Sen Žermena.

Bane je u Čelsi došao 2008. godine iz moskovske Lokomotive i do sada je za "plavce" odigrao 255 utakmica i postigao 25 golova.

"Mogu da kažem da je ovo najsrećniji period otkad sam u Čelsiju, jer ekipi ide dobro i stvari se odvijaju kako treba. Napredovali smo od početka sezone, imamo snažan tim, ali posedujemo potencijal da postanemo još bolji", rekao je Ivanović za Skaj Sport.

Čelsi se trenutno nalazi na prvom mestu na tabeli Premijer lige sa 63 boda, četiri više u odnosu na Liverpul i Arsenal, dok Mančester Siti ima zaostatak od šest bodova, ali i dve utakmice manje.
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Menadžer „đavola“ napisao pismo vlasnicima klupskih sezonskih karata. Zahvalio im na podršci i priznao da je sezona mnogo lošija od one kakvu je zamislio.
Posle eliminacije Mančester junajteda iz FA Kupa, izgubljene borbe za titulu, smanjenih šansi za plasman u Ligu šampiona sledeće sezone i poraza od Olimpijakosa u osmini finala, Dejvid Mojes osetio je potrebu da piše navijačima.
Menadžer „đavola“ obratio se vlasnicima sezonskih karata:
„Kao što sam znao da ću prihvatanjem ovog posla preuzeti i veliki izazov, tako nisam mogao da predvidim da će ova sezona biti ovako teška. Siguran sam da je teška i svima vama, navijačima. Moji igrači, stručno osoblje i ja smo odlučni da vam uzvratimo za to“.
„Naviknuti ste na uspešan Mančester junajted i podrška koju ste pružali igračima i meni tokom cele sezone bila je neverovatna. Naši navijači su na gostovanjima ostali najbolji u zemlji, dok je vaša čvrsta vera u nas na Old Trafordu primećena i izuzetno nam znači. Lakše je navijati za svoj tim dok pobeđuje nego kada stvari ne idu kako bi trebalo. Vernost koju vi pokazujete je izvrsna“.
Mojes je, na kraju poruke, izneo svoje uverenje u konačan uspeh.
„Sve što smo doživeli učiniće nas boljim, jačim timom i klubom. Godinama ste gledali odlične, pobedničke ekipe i nemam dilemu da ćemo opet videti sjajne timove, pobednike“.

Слика
Последње учитавање од neme93 дана 07 Мар 2014, 16:21, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”