Premier League 15/16

Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Ovde moja diskusija završava.
I trebala bi, otisla je predaleko. Gledam i moje i tvoje postove i ovo je sve bez cilja. Ti imas svoje stavove, ja svoje, i jedan drugom ne mozemo da ih promenimo.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Ne mozete ni vi da ocekujete da Mojes nastavi stopama Ser Alexa u prvoj sezoni. Prvo, ovaj tim jednostavno nije dovoljno kvalitetan, sto rece shirajzl preslab vezni red, jang i Velbek su za timove poput Sanderlenda, Ferdinand postao supalj, ali to se i ne bi tolko primetilo da vezni red radi svoj posao. Drugo, ne moze nijedan trener na Svetu da motivise igrace kao SAF, pogotovu kad je vecina ovih igraca dosegla zenit i forma im je polako u padu. Treba Mojesu dati sansu ove sezone, pa ako bas ne ide, menjati ga. A i nije on kriv sto mu je u prelaznom roku doveden jedan krsten igrac.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

C.RONALDO7 пише: zato kažem da je ovo formiran tim jer su svi ti igrači prošle sezone uzeli titulu,
Ne znam dal se secas ali Fergi nije dobio na kraju sezoni ni Celzi ni Arsenal ni City, a da ne zaboravim, protiv Sitija smo igrali na Old Trafordu. Videlo se da nece nista na dobro da izadje ako ne dovedemo nekoga na sredini ko ce da pravi razliku.
C.RONALDO7 пише:a Mojes koliko ja znam nikada nije ništa osvojio
Bravo, fantastican argument :aplause:
C.RONALDO7 пише:ali muka je gledati najveći klub kako igra bezidejan i nezanimljiv fudbal,
Naravno da igramo bezidejan fudbal kad nemamo ni jednog kreativca na terenu. Sta drugo ocekujes? I nemoj da ti je palo na pamet da Kerika nazoves kreativcem.
Последње учитавање од neme93 дана 22 Сеп 2013, 23:18, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Usudio bih se reći da vam je prpa, Arsenal gazi, Arsenal trpa! ovo na staru slavu miriše, od noge igraju, za bar gol više! Žiru je drvo, Remzi je smeće, a ne zna se ko će više da ga meće! Flamini džabe, pojačanje loše kad i on kida, aperkat,kroše! Ozil trčkara, i s pola gasa, nit bolje noge, nit boljeg pasa, Emirejts slavi, tribina talasa, Arsenal gazi, nema vam spasa! Čekamo hejtere, crvene i plave, bele ne računam, oni i bod slave! Znamo da je rano, znamo da šou sledi, s pola tima igramo, zato ste sad bledi! Arsenal igra, gazi,ljušti trpa, samo sebe lažite, da vam nije prpa!

:xD: :xD:
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Види овог песника :)
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Ma neki lik na fejsu okacio, dobro je slozio rime :D
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Pesnik imbecil, level Naruto.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Mojes jos misli da je u Evertonu.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Kakva zver :wtf:

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/dzet-set/zabranili-mu-teretanu-mnogo-je-jak-146447.html
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Слика
Portugalac je, tvrdi španski novinar Dijego Tores, bio toliko ubeđen da će postati trener Mančester junajteda da je plakao kada se to nije desilo?!

Zaklinjao se na ljubav Čelsiju, ali je potajno sanjao o fotelji na Old Trafordu? Žoze Murinjo, koji se posle epizode u madridskom Realu vratio na Stamford Bridž, navodno je bio toliko razočaran odlukom čelnih ljudi Mančester junajteda da kormilo povere Dejvidu Mojesu da je čak pustio i suze.

Tako bar tvrdi novinar El Paisa Dijego Tores čija će se knjiga pod naslovom “Preparense Para Perder” (Pripremi se za poraz) u sredu pojaviti na španskom tržištu. E sad, treba imati na umu da je Tores dugo bio "drveni advokat" Posebnog, ali se njihov odnos negde u međuvremenu pokvario, pa se spekuliše i da je kontroverzna knjiga samo osvetnička ideja.

Doduše, mediji su i radnije dovodili Murinja u vezu sa Mančester junajtedom, a gde ima dima obično ima i vatre.

Dijego Tores tvrdi da je, kada je objavljeno da ser Aleks Ferguson odlazi iz Junajteda, te da će ga naslediti Mojes, u Murinjovoj glavi gorelo.
"Murinja je njegov posvećeni menadžer (Žorž Mendeš, prim.aut) ubedio da je Ferguson ne samo prijatelj, već i saveznik. Bio je uveren da se između njih dvojice razvilo iskreno poverenje. Mislio je da je njegova izvanredna kolekcija trofeja predstavljala kapital kojem nijedan drugi kandidat ne može da se suprotstavi. Kada je izabran Mojes, Murinjo nije mogao da veruje. ‘Ali on nije osvojio ama baš ništa!’, vikao je".

Upravo su ti sati bili Murinjovi najžalosniji na stadionu Santjago Bernabeu, nastavlja dalje Tores. Toliko žalosni da je Portugalac navodno zaplakao.
"Bili su to najjadniji sati tokom ere u Realu. Između dremanja i šetnji, telefon mu je bio zalepljen za uvo. Celu noć između 7. i 8. maja tražio je objašnjenje".

Murinjo je navodno bio toliko očajan da je pokušavao da preko Mendeša stopira ceo posao sve dok ugovor nije potpisan.
"Ono što je najviše uplašilo Murinja je bio zaključak da će ispasti budala u javnosti. Osećao je da ga Ferguson prevario i jedno vreme se pribojavao da će ljudi prestati da ga shvataju ozbiljno. Godinama je propagandna mašina izveštavala o ideji prijateljstva, a sada se ispostavilo da je sve bilo fantazija. Murinjovi savetnici su mu preporučili da u javnosti tvrdi da je sve znao, jer ga je Ferguson već zvao da ga obavesti o odluci", ističe Tores.

Doduše, Murinjo i ser Aleks nikada nisu ni tvrdili da su baš bliski prijatelji. Ali, jesu uvažavali jedan drugog, iako je bilo sijaset trenutaka kada su njihove javne rapsrave dizale medijsku prašinu. Opet, koliko u ovoj priči ima istine... Teško je reći.
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Cicarito postize pogodak poslije centarsuta Vejna Runija iz kornera, Junajted 1 - 0 Liverpul. :gunman:
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Gotova utakmica, napokon malo radosti na Old Traffordu. Runi fantastican. :ole:
We'll keep the Red flag flyin' high!
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Strasna utakmica opravdala epitet derbija. Realan rezultat nereseno ali ni ovako nije nepravedno, i ko god da je dobio zasluzeno bi bilo.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

I sledecu u PL opet Velbek pocinje umesto Ćićarita :slap:
Корисников грб
Eldin96
Assistant Manager
Поруке: 775
Придружен: 19 Феб 2012, 15:06
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eldin96 »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6Dhcl3sIxuw[/youtube]

Pogledajte,ako vec niste.Rec je o mladicu koji navija za Junajted a zeni se za devojku cija cela familija bodri Siti.Decko odradio odlican govor :D :cheers:
Слика
Корисников грб
Ivan 96
Assistant Manager
Поруке: 757
Придружен: 27 Окт 2010, 08:44
Место: Begaljica
Status: Није на вези

Порука од Ivan 96 »

Mozemo do titule :winner: Oba MAncestera raspad sistema...
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

wba...
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Што није играо онај тутумрак Евра?
Корисников грб
sale4s
Manager
Поруке: 1867
Придружен: 23 Јун 2011, 15:56
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од sale4s »

Remzi poludeo :)
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

bili bi mozda 6 0 0 da nam sudija nije sjebao prvi mec
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”