Premier League 15/16

Корисников грб
Bard
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3355
Придружен: 25 Окт 2010, 15:15
Место: Beograd
Steam: bard_whtid
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Bard »

Za vikend derbi kola protiv Redinga... Dobra vest je da se Lansbury i O'Neil vracaju u tim, ali Taylor i Baldock su i dalje povredjeni do Bozica.

Inace, Barselona je oborila 30 godina star rekord West Hama u Evropi...

West Ham United's 30-year-old European record was finally beaten by Spanish champions Barcelona last night.

The current Champions League holders equalled West Ham's unique record of scoring in 27 consecutive European ties last month with a 3-2 win against Milan, meaning that should they score against FC BATE in the Nou Camp last night the record would be exclusively theirs.

In the end it took just over half-an-hour for the Barca team, who had an average age of just 23, to score the goal (in a half-full Nou Camp) that saw them snatch United's record; Sergi Roberto grabbing the goal that ensured they have now scored in their last 28 consecutive ties.

To see highlights of the Barca/BATE game, click here. The matches that constituted West Ham's record run, as set in 1980, may be viewed below.

1964 (Cup Winners Cup)

R1L1: La Gantoise 0-1 West Ham Utd (Boyce)
R1L2: West Ham Utd 1-1 La Gantoise (Byrne)

R2L1: West Ham Utd 2-0 Spartak Prague (Bond, Sealey)
R2L2: Spartak Prague 2-1 West Ham Utd (Sissons)

1965 (Cup Winners Cup)

QFL1: Lausanne 1-2 West Ham Utd (Dear, Byrne)
QFL2: West Ham Utd 4-3 Lausanne (Dear 2, Peters, Tacchella og)

SFL1: West Ham Utd 2-1 Real Zaragoza (Dear, Byrne)
SFL2: Real Zaragoza 1-1 West Ham Utd (Sissons)

FIN: West Ham Utd 2-0 TSV Munich (Sealey 2)

R2L1: West Ham Utd 4-0 Olympiakos (Hurst 2, Byrne, Brabrook)
R2L2: Olympiakos 2-2 West Ham Utd (Peters 2)

QFL1: West Ham Utd 1-0 Magdeburg (Byrne)
QFL2: Magdeburg 1-1 West Ham Utd (Sissons)

SFL1: West Ham Utd 1-2 Borussia Dortmund (Peters)
SFL2: Borussia Dortmund 3-1 West Ham Utd (Byrne)

1975 (Cup Winners Cup)

R1L1: Lahden Reipas 2-2 West Ham Utd (Brooking, Bonds)
R1L2: West Ham Utd 3-0 Lahden Reipas (Robson, Holland, Jennings)

R2L1: Ararat Erevan 1-1 West Ham Utd (A Taylor)
R2L2: West Ham Utd 3-1 Ararat Erevan (Paddon, Robson, A Taylor)

1976 (Cup Winners Cup)

QFL1: Den Haag 4-2 West Ham Utd (Jennings 2)
QFL2: West Ham Utd 3-1 Den Haag (A Taylor, Lampard, Bonds)

SFL1: Eintracht Frankfurt 2-1 West Ham Utd (Paddon)
SFL2: West Ham Utd 3-1 Eintracht Frankfurt (Brooking 2, Robson)

FIN: Anderlecht 4-2 West Ham Utd (Holland, Robson)

1980 (Cup Winners Cup)

R1L1: Castilla 3-1 West Ham Utd (Cross)
R1L2: West Ham Utd 5-1 Castilla (Cross 3, Pike, Goddard)

R2L1: West Ham Utd 4-0 Poli Timisoara (Bonds, Goddard, Stewart (p), Cross)
R2L2: Poli Timisoara 1-0 West Ham Utd
We will remember
Skies may fade
And stars may wane
We won't forget
We will remember
Until the skies will fall
We won't forget
We will remember
We all shall follow doom
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

izvinjavam se na duplim postovima ali posto RVP ne staje necu ni ja :gunman:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Kakav je otac ovaj van Persie :ave:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Nemojte pogresno da me shvatite ali postao je tip igraca kao Inzagi.Vecinu golova je dao sa 5m,i to 1on1 ili na prazan gol...Sreca mu je sto su Gervinho,Walcott &u dobroj formi pa ga proigravaju...
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

slazem se da gervino i walcot odrade vecinu posla ali jbg covek se nalazi na pravo mesto u pravo vreme :)
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

asistencija frimponga
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Qfw6J-tGd74[/youtube]

Ovaj gol necu nikad zaboraviti, to se zove imati muda
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

uh kako sam se tada radovao , tek posle gola arshavina...cale me gledaojel sam normalan :D arsenal je te sezone jedini naneo poraz barsi u LS
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Da Fabregas nije toliko zeleo da predje u Barsu - toliko da je igrao sa svojih 25% - mi bi prosli, u to sam siguran
Корисников грб
Kuzmanovic99
First Team Coach
Поруке: 231
Придружен: 20 Авг 2011, 16:29
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Kuzmanovic99 »

U ovom prelaznom roku treba dovesti:1 golmana! Subotica i Tijaga Silvu(iz milana) Hamsika i jos 1 kvalitetno pojacanje...
Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim!
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Врло битна победа. Барса се жестоко сјебала што је продала Ромеуа...
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Vracamo se bre :gunman:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Koji je ovo put ove sezone da Ivanovic pogresi???Prosle godine je bio najbolji igrac,ali ove definitivno je van forme...Jesmo se priblizili ali u drugom delu idemo skoro svima od jacih na noge...
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Kraj za Fleča?
Zbog ozbiljnih zdravstvenih problema, fudbaler Mančester Junajteda Daren Flečer otići će na duži odmor od fudbala.
Слика
Kapiten škotske reprezentacije, 26-godišnji Daren Flečer protekla dva meseca je proveo van terena zbog bolesti, ali se vratio na teren i nastavio sa igram za klub i reprezentaciju.

Ipak, kako je došlo do pogoršanja sa njegovim zdravstvenim stanjem, Flečer će na jedno vreme prestati da igra fudbal dok se njegovo stanje ne popravi.

„U ime Darena Flečera, Mančester Junajted želi da obavesti javnost da će naš igrač uzeti duži odmor od fudbala zbog zdravstvenih razloga.“

„U toku prošle godine, on je u više navrata bio odsutan zbog problema sa hroničnom infekcijom creva koja ga je sprečavala da se vrati na teren. Iako je, iz velike želje da pomogne klubu, uspevao da uspostavi kontrolu nad svojom bolešću, Darenovo stanje se pogoršalo i on će sada otići na dužu pauzu kako bi rešio ovaj ozbiljni problem.“

„On je prihvatio savet lekara da se za neko vreme udalji od fudbala, treniranja i utakmica kako bi potpuno savladao svoj zdravstveni problem."

"Mančester Junajted zahteva da javnost ispoštuje njegovu privatnost i pruži potpunu podršku našem Darenu kako bi se u što skorije vreme oporavio.“ stoji u izjavi Flečerovog kluba.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Vidić i Ferdinand na izlaznim vratima Junajteda
Слика
Ser Aleks Ferguson tokom leta planira da renovira ekipu, a bivši srpski reprezentativac Nemanja Vidić i njegov kolega iz odbrane Mančester junajteda, Rio Ferdinand, u junu bi mogli da napuste "Old Traford", pišu engleski mediji.

Par centralnih defanzivaca "crvenih đavola" odigrao je veoma važnu ulogu u minulom slavnom periodu kluba, pošto je proteklih pet sezona Junajted sa njima u sastavu osvojio četiri titule u Premijer ligi, kao i Ligu šampiona 2008. godine.

Međutim, ove sezone štoperski par je u više navrata pokazao da nije na visini svojih najboljih mogućnosti i da su njihova briljantna izdanja prošlost, pa Ferguson planira da ih se otarasi, piše Sunday Times.

Što se tiče Vidića, za usluge 30-godišnjeg srpskog internacionalca zainteresovani su Real Madrid, Juventus i bogati ruski klub, Anži iz Mahačkale. Ferdinand se nalazi na meti svog nekadašnjeg kluba, Vest Hema, ali prema izveštajima u ostrvskim medijima, postoji i velika verovatnoća da će biti unosnih ponuda za njegov odlazak u američku MLS ligu.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Mozda i odu.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Znas kad nevjerujem da ce Vidic da ode, za Ferdinanda sam vec siguran nekako da ce otici. :cheers:
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Manchester City

Порука од Luxic »

Слика
Full name:Manchester City Football Club
Nickname(s):City, The Citizens, The Blues
Founded:1880 as St Mark's (West Gorton)
Owner:Sheikh Mansour bin Zayed Al Nahyan
Chairman:Khaldoon Al Mubarak
Manager:Roberto Mancini
League:Premier League
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Sukob na treningu Sitija! Da, Baloteli...
Слика
Fudbaleri Mančester sitija u četvrtak su se u pauzi između jurnjave za loptom našli i u ulozi mirotvoraca - sprečili su da se ne pobiju dve “usijane glave”, Mika Ričards i Mario Baloteli. Snažni defanzivac i italijanski skandal majstor sporečkali su se zbog lošeg pasa koji je Ričards u jednoj akciji poslao ka saigraču. Kako su obojica bili u istoj ekipi, Baloteli je uputio kritike Englezu, koje su ovog, sudeći po reakciji, mnogo pogodile. Usledila je žestoka reakcija defanzivca, skočio je i Baloteli, ali do fizičkog sukoba pred očima Roberta Manćinija nije došlo.

"Kordon" između ratobornog dvojca postavila su čak sedmorica njihovih saigrača, a dok je kapiten Vinsen Kompani pokušavao da "skrati" jezik Baloteliju, Džejms Milner i Jaja Ture su se svojski upregli da obuzdaju bes Ričardsa.

Da li se nervoza uvukla u redove Sitija posle prvog poraza u sezoni ili je po sredi samo još jedna u nizu demonstracija gluposti Balotelija, ne znamo. Ali, budući da ovo nije prvi put Italijanu da se sukobi sa saigračem na treningu (već se "dokačio" sa Boatengom svojevremeno), i da je neprikosnoven kada su u pitanju incidenti, odgovor na prethodno pitanje se jednostavno samo nameće.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”