Evropsko Prvenstvo 2016 - Francuska

Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Evropsko Prvenstvo 2016 - Francuska

Порука од uros »

Nije loše, ali moglo je i bolje! Ronaldo ponovo u Beogradu!

Naš tim za rivale će pored Portugala imati još Dansku, Jermeniju i Albaniju! U našoj grupi i Francuska, ali se rezultati protiv domaćina EP koji se direktno kvalifikovao neće računati...
Слика
Reprezentacija Srbije za najvećeg rivala u brobi za plasman na EP 2016 u Francuskoj imaće selekciju Portugala! U grupi I rivali će nam još biti Albanija, Jermenija i Danska! Utisak je da grupa nije mnogo teška, ali da smo mogli da prođemo bolje - mogli smo.

Pogotovo ako se u obzir uzmu grupe B i F, u kojima su nosioci Bosna i Hercegovina, odnosno Grčka.

Ono što je zanimljivo jeste da će Srbija odigrati jedan takmičarski meč manje u odnosu na reprezentacije iz ostalih šešira, pošto naša grupa broji pet selekcija. Ipak, to jedno upražnjeno mesto popuniće selekcija Francuske, domaćina EP-a, međutim, rezultati protiv Galaskih petlova neće se računati.

Sa najvećim rivalom Portugalcima naš tim sastajao se u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2008. u Austriji i Švajcarskoj. U Beogradu je tada bilo 1:1 (Boško Janković i Tijago strelci), baš kao i u Lisabonu. Meč u Portugalu ostaće upamćen po tome što je tadašnji selektor naših rivala Luis Felipe Skolari udario Ivicu Dragutinovića. Ukupan učinak našeg tima sa Portugalcima iznosi: dve pobede, dva remija i dva poraza, uz 13 datih i deset primljenih golova.

U istom ciklusu i Jermenija je bila sa nama u grupi. Njih smo u Beogradu dobili sa 3:0, dok je u revanšu u Jerevanu bilo 0:0.

Nažalost, te kvalifikacije završili smo tek na trećem mestu, tako da nismo otišli na završni turnir, gde je svoje mesto pored Portugala pronašala i Poljska.

O Dancima manje-više znamo dovoljno. Neugodna reprezentacija koja na Svetski kup u Brazil nije uspela da se plasira jer je bila najlošija drugoplasirana ekipa u svojoj kvalifikacionoj grupi, gde su ubedljivo trijumfovali Italijani. Iza sebe ostavili su Češku, Bugarsku i pomenutu Jermeniju. Utisak je, kvalitetniji smo od njih.

Najlakši rival u grupi trebalo bi da nam bude Albanija. U pitanju je sasvim skroman tim, koji međutim i te kako dobro ume da odigra pred svojom publikom u Tirani. O tome koliko će naboja biti u ovim okršajima ne treba posebno trošiti reči...

Prvenstvo Evrope u Francuskoj, prvo na kome će učestvovati 24 reprezentacije, biće održaće od 10. juna do 10. jula 2016. godine. Direktan plasman za završni turnir obezbediće devet pobednika grupa, isto toliko drugoplasiranih i najbolja trećeplasirana selekcija. Preostala četiri mesta biće popunjena nakon baraža u kome će učestvovati preostalih osam trećeplasiranih reprezentacija.



Grupe za kvalifikacije:
Слика
Последње учитавање од uros дана 23 Феб 2014, 19:57, учитано 1 пут укупно.
We'll keep the Red flag flyin' high!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne bih voleo da sam večeras Makedonac ili Crnogorac. :zelenko:

Evo, Makedonci ga ipak dadoše u 92. Od 1:2 do 3:2. Crnogorci završili 0:0. Slovenci dobili Švajcarce kući.

Španci haos koliko su razočarali. Poraz od Slovaka na strani. Šveđani i Rusi u možda najzanimljivijem odmeravanju dana odigrali 1:1.
Последње учитавање од Sloba дана 09 Окт 2014, 22:41, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Roj Hodžson apsolutno odsutan sa utakmice izmedju Engleske i Malte.

Intoniranje himne gostujuce ekipe!

Код: Изаберите све

https://vine.co/v/OAq7QWuMhxj
Pogodak Runija za 2-0.

Код: Изаберите све

https://vine.co/v/OAqBvhdHVW2
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Izgubili i Crnogorci i Makedonci večeras. Jedino Slovenci očito dobro igraju večeras. 0:2. Rutina na poluvremenu...

Elem, Englezi jedva dobili u Talinu.
Последње учитавање од Sloba дана 12 Окт 2014, 21:35, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Trenutno stanje na tabelama u svim grupama u okviru Kval. za EP!

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Moćni Island!
Svaka im čast.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Obrati pažnju na Grke!

Слика

Pa mi smo super prošli.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

I Portugalci jedva sa Jermenima... Nemci se štedeli sa Gibraltarom.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Portugalci su sabili Jermeniju.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Pa Farska ostrva su u prvom kolu zamalo uzeli Finsku vodili 1:0 jos imali par dobrih sansi, a danas vidim da je San marino uzeo Estoniji bod
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Gledao sam simulcast nekoliko utakmica. Zanimljiv fudbal sam video. Kazahstanci igraju jako lep fudbal, šteta što su izgubili od Turaka sa 3:1. Retko vidim ekipe koje tako stvaraju lako šanse...

Češka dobila Island sa 2:1. :D Reakcija njihovog selektora ko da su osvojili EP. :D

Bugari odigrali samo 1:1 sa Maltom...

To je ono što sam gledao. Inače, Bosanci pukli u sred Izraela sa 3:0. Hrvati će izgleda otkinuti bod Italijanima. Navijači komšija pravili incidente i uzvikivali retardirane parole. Eh da hoće svi pomreti i naši i njihovi i bilo čiji kada koriste fudbal (svetinju) za takva skandiranja.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bosna gubi na poluvremenu. :slap: Nadam se preokretu. Nisu toliko loše igrali, čak i poveli ali Belgijanci igraju maestralno, pogotovo de Brujn. Svaka mu čast. Nadam se bar bodu jer je to neophodno za opstanak u borbi za plej of.

Hrvati u Azerbejdžanu odigrali 0:0.

NAPRED KOMŠIJE! :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 03 Сеп 2015, 21:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

i oni ce nas sutra podrzati :fss:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Iskreno me ne zanima ni Srbija a ni to da li će oni podržati Srbiju. :cheers:

Meni su i Srbija i Bosna i Hrvatska i Slovenija i Crna Gora pa i na kraju Makedonija jedno te isto. Naučite se majku mu. Nisam učen da mrzim je*ene narode. Iznad sam toga. :poz:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Kontam da je mislio na Azerbejdzan.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

A mozda i nije, ko ce ga znati...Najbolje da nam on kaze.

Igorzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

Sloba пише:Iskreno me ne zanima ni Srbija a ni to da li će oni podržati Srbiju. :cheers:

Meni su i Srbija i Bosna i Hrvatska i Slovenija i Crna Gora pa i na kraju Makedonija jedno te isto. Naučite se majku mu. Nisam učen da mrzim je*ene narode. Iznad sam toga. :poz:
ok,ok jugonostaligija ovo-ono. inace nisi ni 5 godina imao kad se raspalo to sve
Island 18 bodova :wtf:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pa šta? Jel moram da imam 5 godina da bih bio čovek?

NE!

Šta je čudno za Island? Ne je*u samo koga neće. :D Inače ne moram da ih gledam ali vidim imam neke prijatelje (sa fm foruma) koji se žestoko lože na Island i zovu ih spasiocima fudbala. :D U ovom modernom fudbalu oni su pravo otkriće.

Bosna poražena. Izgleda da će samo Hrvatska na EP od ekipa iz regiona a Platini je to sve pojednostavio. Da smo kao Jugoslavija sada otišli bi sa "C" timom na EP bez problema.. :slap:

Belgija lagano slavila još sa 3:1... opet je bolja Bosna nego mi. Mi smo dobili tri u Beogradu a nismo postigli ni jedan.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

dobili smo i vels 6-1 pa sad deru sve zivo
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/albanski-heroj-je-gost-reprezentacije-da-ne-pusti-dron-u-danskoj-236364.html
Više smešno nego žalosno. Mada i jedno i drugo. :lol:
Širokih osmeha, uz zagrljaje sa fudbalerima Albanije, Morina je uživao u Hiltonu, oduševio tabor albanskog tima koji je uz druženje prepričavao događaje iz Beograda i 'poduhvat' ovog 'albanskog heroja', javljaju danski mediji.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”