Evropsko Prvenstvo 2016 - Francuska

Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ima i toga. Bilo bi bolje kada bi na klupi imali nekoga ko bi znao da iskoristi Azara, KDB i ostale. Hidink možda.
Последње учитавање од Gagi дана 01 Јан 1970, 01:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Od štopera, ja mislim da Belgiji nedostaje Van Bujten!
Taj što zna da odigra u napadu, a tek u odbrani.. a što zna da zavuče autogol, svestran igrač.

Neko se divi Italiji, a neko je pljuje za prikazanu igru.
Ali to je Italija u suštini, svako ko prati fudbal trebalo je odavno da se navikne na njihov stil i ne može da očekuje nešto drugo.

Ne znam kako vama, ali meni je ovo prvenstvo "tanko" sa prikazanim do sad.. nije mi to to. Nekako se svi stisli nešto. Ko da će da ga prime u buljson.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Jel me sprdas za Hodzsona da ga ti branis? Covece sa tim timom bi mi sa foruma osvojili EP, na tom mecu je covek pokazao da nema pojma da vodi tim, od samog pravljenja spiska do prvih 11 i taktike. Mogao bi da argumentujem ceo taj mec, jer sam ga detaljno pratio trebalo mi na mojoj kladionici D2+ i 1x&2+ za pare, ali ocigledno kada ti zacrtas nesto u svojoj glavi to je tako i ne moze niko da promeni.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nisi u pravu brate za ovo zadnje što si napisao...

Evo pogledaj šta su i drugi pisali. Kakve veze ima Hodžson sa tim što njegovi igrači promaše toliko prilika? Pa Englezi su trebali da ih demoliraju do poluvremena a nisu jer su imali promašaje ko na traci, tačnije Akinfeeva koji je branio svašta. Ima tu Hodžson svojih negativnih osobina kao recimo što na spisku nisu neki koji to i jesu zaslužili ali ako pričamo o samoj utakmici ne mislim da je on kriv što nisu dobili. Takve stvari se dogode u fudbalu. Promašiš prilike i primiš gol. To je fudbalsko nepisano pravilo. Ok, poštujem ako si ti to video drugačije iako je tebi Hodžson krivac što se Rusija nije dobila, poštujem tvoje mišljenje ali imam i ja svoje viđenje te utakmice. Engleska je prikazala jako dobru igru protiv Rusa.

Gagi, mislio sam na ovog iz Zenita, ne na Bojatu. Njega sam naveo kao primer trećeg igrača štopera koji nije mogao ići zbog povrede. Ok, ruska liga nije savršena ali momak je tamo zamenik kapitena, igra već 8 godina, starter je i dosta bi bio korisniji ako zatreba. Inače se slažem sa onim što ste pisali i za Belgiju. Video sam da je na drugom forumu neko takođe pisao kako bekovi nisu imali svrhu na jučerašnjoj utakmici, da se nije znalo ko šta radi a takođe ne vidi se ni svrha Felainija (za to se slažem) te ima igrača koji bi im bolje došli od njega. Martens recimo. Inače mislim da će proći grupu ali dosta moraju toga da poprave. Ne znam da li ste zapazili Acin komentar nakon poluvremena ( :xD: ) o tome da je njihov selektor testirao protiv 3-5-2 formacije iste igrače koje je izveo sinoć i da je izgubio sa 4:0 taj tim. Ne znam kako i zašto je onda izveo iste igrače i sve isto odigrao kao što jeste... :slap:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Zato što je glup kao k***c.
Корисников грб
atlantisbRe
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 14 Апр 2014, 21:25
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од atlantisbRe »

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Šteta za Albance. Francuzi očajni. Ako su oni glavni favoriti za osvajanje EP isto prekinuti odmah. Ljudi dva meča ne mogu da se sastave. Da im nema Pajea teško da bi više od dva boda osvojili u ovoj grupi. Švajcarska ih dobija u zadnjem kolu. Albanija i dalje nije bez šansi za prolaz grupe ali bliža je Rumunija. :cheers:
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

hodžson je debil.
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Linaker ga nahvalio na twitteru za izmene. Jeste pogodio ali je i činjenica da ne pokazuju neke superiorne rezultate shodno igri koju prikazuju a nisu tako loše igrali.. moraće dosta toga da izmeni ako želi da bolje igra Engleska a pre svega tu mislim na knockout fazu.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Italijani igraju najozbiljniji fudbal na prvenstvu, Kijelini oducio Ibrahimbegovica od fudbala.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Jel se to održava neko takmičenje u fudbalu?
Vidim neke reportaže, utakmice i to. Ali ne mogu da skapiram o čemu se radi!?

Turkey has been invited to bukakke party?
Turkey: Invitation accepted!
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pravo me iznerviralo da Hrvatska danas nije uspela pobediti ali dobro, svakako idu u 1/8 iako najverovatnije na Italijane osim ako ne budu jedna od naj trećeplasiranih.

Hrvati igraju najbolji fudbal na ovom Euru. :shy:
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

Ako Španija dobije Hrvatsku u zadnjem kolu 1:0, a Češka dobije Tursku istim rezultatom, ko završava drugi?
IN ARSENE WE TRUST!!!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Postoji mogućnost koliko vidim da se šutiraju penali u novom meču koji bi bio zakazan (samo penali) ili fer-plej rezultat, tako bar piše na stranici wikipedie pošto su po svemu jednaki (međusobni skor, broj postignutih golova u grupi...). Mada čini mi se da se ovo pravilo primenjuje samo ako ekipe igraju u zadnjem kolu grupe i budu poravnate a da bi trebalo da se gleda po redosledu fer-plej tabele i na kraju ako su i tu jednaki FIFA rejting.

To govorim ako se ostvari to što si ti rekao. :zelenko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Drago mi je da su Mađari prošli u drugi krug. Još draže jer je Nikolić zaslužan za taj gol za 1:1.

Portugal se muči da postigne gol protiv Austrije a bolji su... neće ostvariti ništa na ovom Euru.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

U 1/8 sam ipak neutralan pošto navijam i za Portugal. Neka osvoje ovo Hrvati ili Portugalci - dakle ko prođe iz međusobnog neka ide do kraja. :)
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Hrvati kompleks male reprezentacije. Umesto da samelju Portugalce u 90 minuta, oni plasljivo da ne prime. Bezveze. Bolja repka od Portugala duplo ali to ti je strah od fudbala. Kvalitet fudbala globalno danas u nokaut fazi NULA! Sramota. Gledamo dodavanja.
Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

Zaista je Bufon najbolji golman koji je stajao medju stativama.Lavovska borba igraca u polju,bas dugo se nije videlo ovakvo 'krvarenje' za nacionalni dres.
Svaka cast momci. :fanman:
Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Слика

Ali wonderkids-a za izvoz? Kako? :lol:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Znači Vels - Island finale EURO2016?

Alibi ako se ne kvalifikujemo za SP2018 bice: ''Znate, imali smo u grupi jednu od 4 najbolje reprezentacije Evrope i jednu od najborbenijih reprezentacija , Irsku uz uvek neugodnu Austriju... sta da kazem'' :) :fanman:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”