Euroleague [2013/14]

salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Real razbio Efes skoro 50 razlike :xD:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Bilo bi vreme da padnu Kraljevici prvi put ove sezone :yesko:
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ja sam veci baksuz od Sarenca, bas sam skoro pisao negde kako ubijaju, kako su bili neporazeni na +30 tekmi do sad, i to kako su u ACB ligi imali kos razliku u proseku 18-19 poena :zelenko:
Корисников грб
botoX
First Team Coach
Поруке: 491
Придружен: 01 Нов 2011, 21:57
Место: Мостар
Status: Није на вези

Порука од botoX »

Support Velez, It's logical!
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Panatinaikos smenio trenera nakon poraza protiv Laborala.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Koje je govno ovaj Mesina. :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

I Partizan i Zvezda u NBA 2k15 :cheers:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Koje pišanje po barsi :lol:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Real Madrid 86
Maccabi Tel Aviv 98

sprdaj se, nba Real dobio kurcem po čelu! Uvertira za meč sa Atletikom.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

David **** @IAmD****

Sardegna Sassari, ALBA Berlin and Red Star Belgrade, I'm told, have received Euroleague cards for next season.

David **** @IAmD****

ASVEL Lyon, Hapoel Jerusalem and Unics Kazan will play Euroleague Qualifying rounds, according to sources.
Čekamo i dalje zvanične potvrde.

Izgleda Partizan nece u kvalifikacije.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Zvezda u fudbalu Partizan u kosaraci, dugovi zajebali stvar! Nestabilne finansije kosatlo nas je ucesca u EL! Ucesce u EC je pod znakom pitanja, sve zavisi od rostera koji se napravi!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Da li je realno ovako nesto, da li je realno, da oni izaberu polufinalistu Izraelske lige, umesto ABA lige, da li je realno da nas zavrne ABA liga, i izabere Levski umesto nas, ASVEL, koji je ispao u 1/4 Francuske lige, potom tek timovi koji su direktno u takmicenju...Niznji,Dinamo Sasari,Limoz,Neptunas,PGA Turov,Alba...Ne mogu da verujem, jeste da nemamo para, ali ovi timovi po ugledu ispred nas, po bodovima, po svemu, PA J***m VAM MAMU BRE MAFIJASKU !
Sve u svemu, Evroliga je u gubitku, ali izostaviti tim koji je toliko godina u takmicenju, sa odlicnim rezultatima, najgledaniji i tim sa najboljim navijacima, koji pravi cuda sa onakvim budzetom, tim koji ima Bogdana Bogdanovica, zvezdu u usponu, a ubaciti gorepomenute, ne znam, evo jezim se,a sto je nagore, ovo je katastrofa ne samo za Partizan, vec i za SRPSKU KOSARKASKU LIGU NA CELU SA OVOM BAGROM, jer su sampioni Bugarske i Belgije, kao i ostali ispred nas, i bukvalno su nam pokazali koliko smo im nebitni, i nadam se da ce se ta bagra lopovska raspasti, kao i Evroliga, jer je bruka sta rade, a to je kao 'najelitnije evropsko takmicenje' BLJUC
Sve u svemu, mi ostajemo uz Partizan, nadam se, jer nije Partizan ni Evroliga a ni Kup Lilijane Ronketi, Partizan je za sebe, INSTITUCIJA,sistem, sam protiv svih, i da, drago mi je sto sam Partizanovac, sto pored ovakve dzungle ja navijam za tim kao sto je Partizan, i opet cu i sledece sezone kad god budem mogao ici do Hale, i bodriti ga !
Inace, sto je najjace, da koliko god Zvezda bila ocajna, ako se zadese u lakoj grupi, sto zanci izbeci kvalifikanta iz 6. i Bajern iz 5. mada i tu Kari moze da ih pusti, lagano mogu do Top16
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Upravo to, strasno je da Partizan ne igra a igraju neki retardirani klubovi samo zato sto imaju para. Ona gora wtf o.O. Ispada da dodje neki seik napravi klub koji se zove sisaj k***c evro ligo i vodeci ljudi iste, da ce igrati samo zato sto ce im dati novac...tuzno je da kosarkasko najeltinije takmicenje toliko izdvaja neke klubove samo zbog novca...
Последње учитавање од salel дана 26 Јун 2014, 02:45, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ja ne razumem koji su to aršini po kojima se vodi Euroliga pri odlučivanju ali je ovo sramno.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ako je UEFA mafiosi sta li je tek ULEB...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ajde to ali ona picka Lisac mamu mu J***m slovenacku, on nas je ovde mozda i najvise zajebao, jer je NASE mesto ustupio Levskom, kakav je to tek kriminal i bezobrazluk, najtrofejniji tim te govnjive Aba lige, tim koji je kao drugoplasirani, i polufinalista, svakako zasluzio to mesto Zvezde koja je uzela Cibonino, ali ne, ti to mesto prodas bugarima koji imaju pare! Pa jebite se i vi i vasa Aba liga, jebes finansijsku korist, dosta mi i gubimo igranjem te lige, ja bih nakon ove sramote istupio iz iste makar mi se klub ugasio, a eto pogledajte koliko su sjebali nasu kosarku, kad im je nasa liga nebitna, i kad im je sampion iste nebitan...Nabijem na k***c ja tu celu ULEB mafiju i sva ostala govna koja unistavaju sport novcem, FUJ !
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Brate sta se ciganiste NISMO ZASLUZILI i tu je kraj NIKO NAM NIJE KRIV! Ni Evroliga ni Bartomeu ni Lisac! Krivi su imenom i prezimenom da ih ne nabrajam... koliko su zasluzni za titulu toliko za Cedevitu i ispadanje u BG-u! Evo vam sad gospodo pa lepo igrajte kup cipiripi pa mozda i naucite da nece sve na silu! Hvala lepo prijatno! :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Kapiram ja tebe, ali mislim da nisi upravu, evo sad sam imao prepisku sa ljudima iz Aba lige, i oni kazu kako nisu oni 'ugurali' Levski, iako je to Lisac rekao, znaci kontradiktorno pricaju jedni od drugih, ali ajde da i kazemo da oni nisu krivi, a onda izadje. Bartomeu pre nekoliko dana i kaze da ne veruje da ce nam dati pozivnicu, jer je na Balkanu razvijena kosarka, i dace je tamo gde kosarka nije toliko razvijena, a onda oni daju pozivnicu Uniksu, Asvelu i Hapoelu, dakle Rusija, Francuska i Izrael, dakle sve klubovi iz kosarkaskih zemalja, Rusi su godinama sila, Francuska sampion Evrope, a izraelski tim klupski sampion Evrope, dakle to sigurno nisu zemlje kojima je potrebna pomoc u razvoju, i niko me nece praviti ludim i ubedjivati u suprotno.A onda ako od sramote nesto kazu ljudi iz Aba lige o kvalitetu iste, mad im tek tako smanje sa 3 na 2 predstavnika, i da se ne prisecamo samo prosle godine i menjanja pravila o prohodnosti u evropska takmicenja pred sam kraj sezone, a onda treba tek mi svi da stavimo prst na celo, i da se zapitamo sta tu debelo nije uredu, i sta mora da se menja, kad nas oni uskrate tek tao za EL, i kad kosarkasku ligu Srbije cene koliki i ligu Andore, da mi zbog polupune Hale protiv Cibone zavisimo, od toga kako ce Hrvatima i Slovencima u Aba ligi da se cefne, na sta smo mi spali, i ba sta je spala nasa kosarka, toliko od mene !
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”