Premier League [2013/14]

Ko je po Vašem mišljenju glavni favorit za titulu?

Mančester Junajted
13
21%
Mančester Siti
6
10%
Čelzi
19
31%
Arsenal
9
15%
Totenhem
0
Нема гласова
Liverpul
13
21%
Neko drugi...
1
2%
 
Укупно гласова: 61

Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

neme93 пише:
C.RONALDO7 пише:Znaš zašto ste prokleti, zbog takvih navijača kao što si ti, pazi šta si napisao GG Crystal Palace, znači od danas si njihov, i umesto da se nadaš porazu Sitija, ti se već predao i izdao klub, sramota.
Izvini tebra, a gde si ti bio kad je Junajtedu punio mrezu ko je stigao? Mrzeo si Mojesa, ali nisam video tvoju podrsku klubu i igracima?
C.RONALDO7 пише:umesto da se nadaš porazu Sitija, ti se već predao i izdao klub, sramota.
Samo cu te citirati:
C.RONALDO7 пише:ali sad kad nam dođe ozbiljniji protivnik biće gotovo i sa ovim takmičenjem, ne razumem one na stadionu čemu se raduju, jadno je gledati ovakve utakmice, nijedan gol me nije obradovao
Odgovoriću naravno, pošto si nekima ovde izdominir'o pa red je onda da objasnim, sve što napišem ima svoje zašto, tačno sam pretpostavljao da ćeš nešto od ovoga da napišeš i citiraš, kao što znaš tu sam bio stalno i mrzeo Mojesa i dan danas ga mrzim, i nisam mogao da se radujem golovima koji nama nisu značili ništa posebno a njemu su produžavali život na klupi, što je značilo i produžetak propasti, unazadio je i klub i sve igrače u njemu, a što se tiče tada moje podrške klubu i igračima dovoljno je to što nisam vređao igrače niti sam blatio klub koliko se ja sećam, a taman posla da sam rekao da prelazim da navijam za neki drugi klub, to se nikad neće desiti, ali razumem i tebe i slične koji su bili uz Mojesa samo zbog tradicije kluba da ne menjamo često trenere, samo što on nije ta osoba, retki su ljudi kao Fergi, a ti bi Mojesa podržavao pa makar ispali iz lige, ali ja nisam za to da treba ići glavom kroz zid, videlo se odmah da on nije taj kalibar niti će biti, uostalom došao je preko veze, i sve u svemu opet na kraju ne vidim kakve veze ima Brendanov Liverpul i Mojesov Junajted, to je na našu žalost neuporedivo, a kritikovao sam dramita jer mi je to delovalo ozbiljno što je izjavio, sve je skoro tačno i realno što je napisao samo što ja to nisam očekivao od jednog navijača Liverpula, i ne mogu da verujem da su se mnogi već predali, ali ok izjasnio se da je to neka njegova ironija, i to je to.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Ma da, šta ima tačka da se koristi, ko još piše rečenice, to je baš glupo. Realno, ni ova na kraju ti nije bila potrebna, kad si već napisao "i to je to".
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne podržava on Mojesa nego klub, desilo se da mu je Mojes trener, pa šta, ajde sad da niko ne kupi sezonsku kartu zato što je Mojes šupak. Dobio je čovek posao, izabrali su ga, pa šta sad, ako ne ume ajde ne gledajte Junajted i ne radujte se njegovim golovima i pobedama? Je l' to poenta navijanja? Sad bih ja trebalo da bojkotujem utakmice Zvezde zato što na klupi sede Stojanović? Navijač ne navija za trenera nego za klub. Pa makar se ne slagao sa izborom tog čoveka za trenera, ako si navijač, bodrićeš ga bez obzira na sve.

P.S. Jebe mi se za Junajted, navijam za Arsenal i znam kada jednog dana ode Profesor, navijaću za klub, pa makar došao neki slepac poput Mojesa. Neću se slagati sa njim, misliću da mora bolje, ali nikada neću okrenuti ledja klubu i sigurno neće biti gola kojem se ja neću radovati.
Последње учитавање од zele дана 06 Мај 2014, 16:12, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

Au koliko me ne podnosite, stvarno ne shvatam iz kojih razloga, i najbolje da ne ulazim više u diskusije, neću ni na ovo da odgovaram, a možda je najbolje da i ne posećujem više ovaj sajt, ne vidim svrhu.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

C.RONALDO7 пише:Au koliko me ne podnosite
Nemam pojma o čemu pričate ali gde ode ovoliko daleko i to lično. Svašta. Podnošenje je stvar ličnog afiniteta prema osobama koje poznaješ. Nije tačno da te ne podnose jer nemaju razloga za tako nešto. Diskutujete i nemate ista mišjlenja. To je inače forum, da se diskutuje. :cheers: :yesko:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne razumem, rekao sam da mi je bezveze da neko prestane da bodri klub zato što je uprava dovela slepca za trenera i sad nekog ne podnosim. Podnosim, ali ne razumem da navijač, okrene ledja klubu zato što mu je trener slepac, da prestane da se raduje golovima i pobedama i još mu čudno što sad neki i idu na stadion i što podržavaju klub.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

definitivno trebate više da pijete
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kad se ne raduješ golovima kluba za koji navijaš i kad ti nisu jasni ljudi koji idu na stadion i raduju se svakom meču Junajteda, okrenuo si ledja klubu. Nema tu mnogo vrdanja, ili jesi ili nisi. Taj fazon volim Junajted, ali sad se trenutno ne radujem golovima i pobedama, batali. Pa makar gde to vodilo. Mada, jebe mi se, tvoj klub, tvoja stvar, tvoja blokada. Rekao sam kako ja navijam za klub, neko navija drugačije.


Slep si Mandiću, nisam ja nego Simić. Ja sam prestao da opminjem, nema smisla.
Последње учитавање од zele дана 06 Мај 2014, 17:35, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Daj bre usraste i ovu temu, kakvi su ovo kilometarski postovi, objasnio vam juvenino u jednoj recenici sta da radite, ovo ostalo nisam ni procitao.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

sredjeno
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Слика
Последње учитавање од Rossobianco дана 08 Мај 2014, 11:21, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

maurinjha moš da izfotošopiraš iz slike :winner:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

A što nema Mančestera i Arsenala na slici? To je ipak 5 najjačih klubova.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Koja bi fora bila da Murinjo uzme titulu... :xD:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

ne može nikako
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Gagi пише:ne može nikako
Ene, stvarno, sad skontao da na slici stoji da Siti treba da igra sa Vilom a to bilo juce. :slap:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Socivar пише:Koja bi fora bila da Murinjo uzme titulu... :xD:
A kako...
Слика
možda sam ja neupućen!

Jedino ako daju trojku uz faul + slobodno bacanje.. a ni tad nije izvodljivo!
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

izgleda da engleska fa hoće da napravi ligu 3 i ubaci b timove, krajnji cilj je osvajanje wc 2022

strašno.
Последње учитавање од Gagi дана 08 Мај 2014, 18:44, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Gagi пише:izgleda da engleska fa hoće da napravi ligu 3 i ubaci b timove, krajnji cilj je osvajanje wc 2022

strašno.
Nego šta nego strašno.. ako stvarno o tome razmišljaju mnogo su tupavi onda!
Bolje da razmišljaju o tome kako da ograniče broj stranaca u startnim postavama i samom klubu, a ne da ceo klub broji 3 Engleza... 1 u prvom timu, trener i ekonom!

Ovako ako nastave, znaš kad će da osvoje World Cup? Nikad!
*bali ih naftaši i američki multimilijarderi.
Последње учитавање од dramit дана 08 Мај 2014, 19:00, учитано 1 пут укупно.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Da nisu organizovali sp1966 i da nisu pokrali, čini mi se, Nemce, ne bi ga ni tad ni osvojili. To što krštenog trenera/menadžera nisu imali od kraja osamdesetih to nikom ništa. Ko je poslednji Englez koji je osvojio titulu u PL i kad je to bilo?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”