Premier League [2013/14]

Ko je po Vašem mišljenju glavni favorit za titulu?

Mančester Junajted
13
21%
Mančester Siti
6
10%
Čelzi
19
31%
Arsenal
9
15%
Totenhem
0
Нема гласова
Liverpul
13
21%
Neko drugi...
1
2%
 
Укупно гласова: 61

Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Idemo prvo na rulet.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Vijas orfanelu, pokro si kevu.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Neću, jer ti ako imaš za rulet, posle nemaš za pivo. Toliko umeš.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Слика
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

zele пише:Jebote izvuče se Sanderlend preko ledja top ekipa. :ave:
neme93 пише:Svi ih hejtuju a meni Sanderlend bruka gotivan jer se popisaju po svakoj jacoj ekipi.
dramit пише:Kako mi je krivo tog Sanderlenda, uvek odigraju hrabro i odlično protiv jačih timova (uglavnom) a sapliću se o ekipe sličnog kvaliteta... I Poyet mi je nekako skroz energičan i vidi se da vodi tim sa dosta emocija i naboja.. biće mi krivo ako ispadnu, a vrlo izvestan scenario.
post od: 16.04.
Kako stvari stoje, ostaju i jako mi je drago zbog toga. Mislim da su zaslužili uglavnom rezultatima protiv daleko jačih i bogatijih ekipa. Naredne 2 igraju kod kuće, protiv WBA i Svonsija.. 3 boda iz te dve utakmice, i na sigurnom su.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Siti i Liverpul se jedino pitaju, Čelsi remijem sa Noričem ispao iz trke za titulom

:blic:

Žoze Murinjo ne samo da je ostao bez finala Lige šampiona, nego je po svoj prilici ostao i bez titule Premijer lige: u 37. kolu Čelsi je odigrao 0:0 sa Noričom, pa sada samo pravo čudo može "plavcima" da donese trofej. Čudo poput scenarija da Siti i Liverpul u svoja dva naredna meča osvoje maksimalno po bod, što bi Čelsiju omogućilo da ih svojim trijumfom u završnom meču prestigne.

Слика
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Au sta napravi Liverpul
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Od 0-3, Kristal Palas posle Čelzija sjebao i Liverpul. Pjulis jebe.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Bravo za Palas.

edit: mrtvi Celsi da je dobio bilo bi jos zanimljivije.
Последње учитавање од FTD дана 05 Мај 2014, 23:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

Au ljudi moji kakva utakmica, kakva liga, kakva borba, neviđeno, definitivno najbolja liga na svetu, osvetilo se Liverpulu što su šteli preko hleba pogaču, pocrkali su + loše izmene, i eto dokazala se ona naša stara izreka da ko hoće veće izgubi iz vreće, ali mi ih je ipak žao, a Bolasi je pokazao kakva je igračina, novi superstar, uz Gejlovu fenomenalnu završnicu, nego nisam video ko je onako fenomenalno asistirao grudima kod trećeg gola, sve u svemu praznik za oči.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Luzerpul!
Da smo prokleti, jesmo.. previše se nadalo gol razlici, a kad su došli do 0-3 hteli su još!
Što i jeste logično, ali ovo je ipak Engleska.. ne daju se bodovi tako olako.. pogotovo ako protinik ima priliku da izađe na kraju meča kao veliki pobednik. Što je Palas, vrlo rado iskoristio.

U nedelju treba da odigraju za njihova srca i srca svih navijača na Enfildu i Engleskoj i mnogobrojnih navijača širom sveta.. Ipak je naš cilj na početku sezone bio plasman u ligu šampiona, što je i ostvareno.. Treba im čestitati na tome. Ukazala se prilika za titulom, ali će se sačekati na nju još malo.. (nadam se ne predugo).

Sačekaću nedelju, 10.052014. da i zvanično čestitam novom šampionu i svima ostalima uspešniju sledeću sezonu.

cccc.... Looserpool! Izgleda da će taj nadimak, dugo da nas proganja!


EDIT: Moram dodati da su me fenomenalno oduševili navijači Kristal Palasa sa njihovom pesmom i podrškom svih 90 minuta.. ima toga u Engleskoj, daleko bilo.. ali ovo večeras je stvarno bilo za svaku pohvalu. Impresioniran sam podrškom.

GG Crystal Palace
Последње учитавање од dramit дана 05 Мај 2014, 23:24, учитано 1 пут укупно.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

Znaš zašto ste prokleti, zbog takvih navijača kao što si ti, pazi šta si napisao GG Crystal Palace, znači od danas si njihov, i umesto da se nadaš porazu Sitija, ti se već predao i izdao klub, sramota.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Pazi kad sam ti dao pivo za tvoj komentar.. a ti sad pronađi ironiju!
A ako budeš još jednom pročitao moj tekst iznad, možda ćeš i razumeti šta piše izmedju redova!
Toliko od mene, sve najbolje matori.. :cheers:
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

C.RONALDO7 пише:Znaš zašto ste prokleti, zbog takvih navijača kao što si ti, pazi šta si napisao GG Crystal Palace, znači od danas si njihov, i umesto da se nadaš porazu Sitija, ti se već predao i izdao klub, sramota.
Izvini tebra, a gde si ti bio kad je Junajtedu punio mrezu ko je stigao? Mrzeo si Mojesa, ali nisam video tvoju podrsku klubu i igracima?
C.RONALDO7 пише:umesto da se nadaš porazu Sitija, ti se već predao i izdao klub, sramota.
Samo cu te citirati:
C.RONALDO7 пише:ali sad kad nam dođe ozbiljniji protivnik biće gotovo i sa ovim takmičenjem, ne razumem one na stadionu čemu se raduju, jadno je gledati ovakve utakmice, nijedan gol me nije obradovao
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

ama gg cristal paace je good game, sti gori od ronalda :xD:

nego, volo bih bre da wba zijani obe do kraja, a arsenal pusti norič pa da ostanu nekako. imaju dobre dresove, samo zato. mada mi je drag i wba. zbog one pesme "jer ti si zvezdo bila i šampion/ugostila si west bromvič albion" :ole:
Последње учитавање од Olja дана 06 Мај 2014, 00:41, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

neme93 пише:
Nemanja izdominir'o.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ides u k***c, ja video 3-0 reko gotovo, super, jos mozda i nabudzimo jos koji do kraja, otisao napolje, sve super, i samo vidim poruku od ortaka
J***m TI I KRISTAL PALAS I SVE
I ja sad gledam, sta je jebote, vodili smo 3-0, kao ono imam sta da vidim, 3-3 jebotee.Ne bi me cudilo kako je liga luda da na kraju ipak uzmemo titulu :D
Jebeno mi je krivo zbog Dzerarda i ekipe, stvarno smo zasluzili titulu, cekamo je 100 godina, ove sezone stvarno igramo prelep fudbal, krivo mi je sto ce mrtvi Siti da osvoji ligu na kraju, ali jebiga, ako nista drugo, makar opet Liga Sampiona na Enfildu, to se cekalo, pa dogodine, uz jos veci napredak ovih igracina, da slavimo titulu ! :cheers:
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Naravno suarez čao-čao pa-pa na leto.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Код: Изаберите све

http://www.thisisanfield.com/2014/05/luis-suarez-reassures-liverpool-im-going-nowhere/
Toliko o tome ! :yesko:
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Javi se 1 septembra da te pitam ša si rekal. :P
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”