FM15 - Transferi - zima 2015

Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Dule je l si nabavio spisak???

Poslednja dva transfera,Marko Stanovcic 62053271 poslednjeg dana prelaznog roka preokrenuo i potpisao za Indjiju,a Mitar Pekovic 5741995 potpisao za Bezaniju.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Baja пише:Dule je l si nabavio spisak???

Poslednja dva transfera,Marko Stanovcic 62053271 poslednjeg dana prelaznog roka preokrenuo i potpisao za Indjiju,a Mitar Pekovic 5741995 potpisao za Bezaniju.
Imam spiskove svih transfera za JSL, PLS, i SL B, V, I, Z - dakle prva tri nivoa kompletna - ništa ne moraš da kucaš - sve je dostavljeno i Mandi i ići će u SFM patch, jer je za zvanični stiglo prekasno...

Hvala!
Nikola F.M 87
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 15 Дец 2010, 01:33
Место: Niš
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од Nikola F.M 87 »

dukiss jel ti nije problem da izbacis transfere za SL B,ili ovde ili na pm da mi pustis,posto samo to nemam sto je bilo u zurnalu.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Pošalji mi e-mail adresu na PM, pa ću da ti prosledim.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Zeljko Zeradjanin 62143412 u Spartak Suboticu.Nemanja Djolovic,bivsi igrac Dorcola,Sindjelica,Hajduka sa Liona,Sumadije i Lokomotive,kao i golman Marko Milivojevic koji je igrao za Sopot,PKB i neke albanske klubove i Mladen Stanojevic potpisali su za Amicale FC iz Vanutaua.Dragomir Nikolic bivsi omladinac Partizana i igrac Metalca,potpisao ugovor sa Napredkom iz Krusevca.

Dule izvini sto nisam pisao UID al sam na poslu,pa nemam FM pri ruci.Inace,iako transferi nece svi biti u zvanicnom updejtu,vec samo u nasem,kontam da ti njima regularno saljes sve transfere,kako ih ne bi pogubili,il sta vec,i da ce biti ubaceni u sledecem roku regularno.
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Ђорђе Деспотовић наставља каријеру у Казахстану. Бивши репрезентативац Србије играће за Жетису као позајмљен фудбалер Црвене звезде.

Babić raskinuo ugovor sa Partizanom
Kako stvari stoje, Babić će se do juna zadržati u čačanskim redovima, posle čega će najverovatnije da potraži angažman.

Isto može da stoji pozajmica, ali i da stoji da ne želi da produži ugovor, kao kod Pantića i Lazovića.
Последње учитавање од tadicweb дана 22 Феб 2015, 11:23, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Baja пише:Moj drugar Stefan Colovic 62073863 na probi u Villarealu,istekao ugovor u Drini Zvornik (izbaciti mu iz istorije Balkan Mirijevo,kako pise po editoru),uskoro i informacija gde ce tacno nastaviti dalju karijeru.
Potpisao do kraja sezone za Slobodu iz Tuzle.
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Strahinja Karišić od leta biće novi igrač Granade!

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/trend-odliva-talenata-se-nastavlja-biser-rada-se-seli-u-primeru/98190
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Код: Изаберите све

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:537007-Salami-pobegao-od-Zvezde
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Predrag Govedarica 5762378,Mitar Pekovic 5741995,Djordje Ivkovic 62140015,Sasa Jovanovic 62055826,Nebojsa Bastajic 62095381,Nikola Divac 62070378 u FK Bezanija.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Anton Zemlianukhin 70014436 u Radnicki Nis.I Dule je l bi mogao da mi das UID Nikole Petkovica iz Radnickog,posto u editoru ne mogu da skontam koji je u pitanju?
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Dosta od ovih transfera je vec uradjeno, samo nije uslo u zvanicnu bazu za 15.3.0.

Skini moj data update, tu imas sve podatke koji ce biti u zvanicnoj bazi pa odatle gledaj i radi ispravke. Mislim da ce tako biti lakse da se ne dupliraju podaci.

:cheers:
Последње учитавање од Karna дана 27 Мар 2015, 17:09, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Mijat Gaćinović i Srđan Babić više nisu igrači Vojvodine, bar ekonomski, jer su prava na njih prodata investicionom fondu iz Švajcarske za 1.400.000 evra. Predsednik kluba Zoran Šćepanović je potvrdio da je novac uplaćen na račun kluba.
"Posao je završen. Novac uplaćen. Pre nekoliko dana, kada se u javnosti pojavila ta informacija, demantovao sam je pošto u tom trenutku posao zaista nije bio do kraja realizovan. Po dogovoru sa partnerima, tada to nisam mogao da potvrdim, jer bi pretila opasnost da sve propadne", istakao je naslednik Ratka Buturovića za Žurnal.

Međutim, nisu sve pare odmah legle na račun.
"Vojvodini pripada 1.400.000 evra. Odmah je uplaćeno 800.000 i taj iznos je legao na račun, a po našoj želji ostatak će, zbog potrebe da možemo da računamo na taj prihodali da za to vreme ipak racionalno trošimo, biti podmiren u pet mesečnih rata od po 120.000 evra".

Na toliko dva talentovana igrača verovatno može da se zaradi i veći novac, ali glavni čovek Vojvodine ističe da je taj klub ipak zadržao 25 odsto prava na ove igrače.
"Najpre, treba znati da cenu određuje tržište i realne mogućnosti, a ne neutemeljene procene i želje koliko da se zaradi. U ovom trenutku, više nije moglo. I drugo, mi smo za 1.400.000 prodali 75 odsto prava na njih dvojicu", dodao je.


Vuk Mitošević je prosleđen na pozajmicu u kazahstanski Kajsari, a razlog su finansije.

"Vezistu smo morali da damo na pozajmicu, jer nam finansijska situacija u klubu diktira tako nešto. Tačnije, u julu, kad mu istekne pozajmica, videćemo krajnji epilog. Ako zadovolji i ostane, onda će i iznos obeštećenja biti veći. Ako ne, do novembra će klub u koji ide dati određena sredstva za onoliko utakmica koliko bude igrao", rekao je za "Sport" sekretar Jagodine Slavko Gajin.
Последње учитавање од tadicweb дана 01 Апр 2015, 12:56, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Baja пише:I Dule je l bi mogao da mi das UID Nikole Petkovica iz Radnickog,posto u editoru ne mogu da skontam koji je u pitanju?
Nijedan Nikola Petković nije registrovan za Radnički iz Niša - jedan je u Sinđeliću, drugi u Car Konstantinu...
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Ovo je ja mislim treci momak,video sam na zvanicnoj stranici Radnickog njegovu sliku u timu za prolece.Nadjoh ga i na fb-u,

Код: Изаберите све

https://www.facebook.com/petko88
,al ne vidim nista od podataka,poput datuma rodjenja,ili slicno...S obzirom da si Nislija,reko' da nije ubacen nesto naknadno.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Lazar Jeremic 62145486 potpisao za Bane Raska.
Последње учитавање од Baja дана 03 Апр 2015, 00:54, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Milan Smiljanić više nije bez angažmana. Fudbaler, koji je prethodnih mesec dana trenirao sa fudbalerima Partizana, karijeru će nastaviti u Mađarskoj.
On je prihvatio poziv srpskog trenera Nebojše Vignjevića i potpisao ugovor sa Ujpeštom, prenosi "Sport".

Smiljanić je već otputovao u Mađarsku na lekarske preglede, a nakon toga parafiraće saradnju do kraja sezone.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

tadicweb пише:Milan Smiljanić više nije bez angažmana. Fudbaler, koji je prethodnih mesec dana trenirao sa fudbalerima Partizana, karijeru će nastaviti u Mađarskoj.
On je prihvatio poziv srpskog trenera Nebojše Vignjevića i potpisao ugovor sa Ujpeštom, prenosi "Sport".

Smiljanić je već otputovao u Mađarsku na lekarske preglede, a nakon toga parafiraće saradnju do kraja sezone.
Ovo će morati da rešavaju Turčin i Mađar - nije u našoj bazi...
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Baja пише:Predrag Govedarica 5762378,Mitar Pekovic 5741995,Djordje Ivkovic 62140015,Sasa Jovanovic 62055826,Nebojsa Bastajic 62095381,Nikola Divac 62070378 u FK Bezanija.
Sve je ovo urađeno, ali, kao i mnogi drugi transferi, stiglo je prekasno za patch...
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Minja Popovic 5322931 u Lesnicu (Borac Lesnica)
Закључано

Повратак на “Football Manager 2015 - Research”