FM15 - Novi igrači

Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Danas ceo dan presedeh sa nekim klincima 96. 97. i 98. godiste i rekose mi za 3 igraca na koje bi trebalo obratiti paznju.

FK Lokomotiva Beograd:
Ime i Prezime: Nikola Bjelanovic
Datum rodjenja: nepoznato 1997. god.
Mesto rođenja: Raska
Visina: nepoznato
Težina: nepoznato
Pozicija: DR - Desni bek

Kazu za malog da je ubedljivo najbolji desni bek za njihovo godiste. Ja bi mu dao CA od tipa 65, a PA od 135-145. Isto rekose da je ozbiljan radnik. Trenira po 7-8 sati denvno.

Ima dobar start na loptu, dobar centarsut i brz je.




FK Cukaricki:
Ime i Prezime: Ratković Luka
Datum rodjenja: nepoznato 1997. god.
Mesto rođenja: nepoznato
Visina: nepoznato
Težina: nepoznato
Pozicija: ST - napadac

Kazu mi klinci da je nenormalno dobar igrac, prestario svoje godiste mnogo, bas ubija lik. Oprostices mi ako ga vec ima u bazi Duki. Opet da kazem sta bi mu ja dao. CA oko 70, PA 130-135 ili -7.

I jos jedan decko.

FK BASK:
Ime i Prezime: Milos Milovanovic
Datum rodjenja: 5.1.1997. god.
Mesto rođenja: Smederevo
Visina: 191
Težina: 82
Pozicija: AMC(sekundarna ST( AMC 20, ST 16))

Za ovog maloga kazu da mnogo sije. Zvao sam posle trenera Lokomotive i neke ljude iz Cukarickog. Kazu da ce biti bas ozbiljan igrac. BASK jedino njemu od klinaca daje neke pare. I isto kazu za njega da je pravi radnik. Uzme lik i trenira kad se reflektori ugase uvece posle 23h. Sutira na gol do 2-3 ujutru pa ustane u 7 i ceo dan trenira. Nenormalan lik. Dao bi mu personaliti Model Prof. ili Iron Willed.

Moja preporuka CA oko 75 PA 140-148 ( evenutalno -8)


Kazu da poseduje takvu tehniku da je to neverovatno.

Par ocena koje bi se istakle kod njega:

tehnika, finishing, pasing, inj. pronesenes( nikad povredu nije imao), vision i finising.

Kazu da se sprda sa loptom, salje je tamo gde oce, kad oce. Svaki put kad je bio u sansi da da gol dao ga je.


Nemoj mi sto zameriti Duki, ovo je samo moja preporuka po onome sto sam cuo od momaka koji su igrali protiv njih ili sa njima u vise navrata i od trenera koji valjda znaju bolje od mene.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

tadicweb пише:Nisam imao gde da ga gledam. Ne znam za godište. Nek Dule kaže.
Ovako, ovo važi za sve generacije - igrač mora da ima 16 godina 30. juna u godini kada izlazi igra - ako su se prošle godine pojavljivali samo neki iz godišta 1998., lako je zaključiti da će ove godine to biti godište 1999., a tek naredne (dakle potencijalni FM 2017) godište 2000.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

A da pitamo dečka, ko što su pitali Odegarda i njegovog ćaleta?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

zele пише:A da pitamo dečka, ko što su pitali Odegarda i njegovog ćaleta?
Pa to ne treba da ga pitamo mi, mi nismo pravna služba. Sa tim papirom ja ne mogu ništa. To SI treba da proceni da se radi o kvalitetu svetske klase, pa da njihova pravna služba kontaktira roditelje.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Pa dobro, smaraćemo njih da smaraju ove. Dečko je najmladji profesionalac u istoriji kluba.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

луди пише: Nemoj mi sto zameriti Duki, ovo je samo moja preporuka po onome sto sam cuo od momaka koji su igrali protiv njih ili sa njima u vise navrata i od trenera koji valjda znaju bolje od mene.
Nemam ja šta da ti zameram - hvala ti što si predložio. Ja sam igrače ubacio, a što se tiče potencijala, jedino sam Ratkovića video i njega procenjujem na -7, ovu drugu dvojicu niti sam video, niti sam za njih čuo. Mislim da će morati da postanu vidljiviji da bi dobili bolji potencijal. Jedan igra četvrtu, drugi treću ligu, ne znam ni da li igraju za prve timove.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

zele пише:Pa dobro, smaraćemo njih da smaraju ove. Dečko je najmladji profesionalac u istoriji kluba.
Pa dobro, ali Partizan nije Real Madrid... niti je Vlahović sa 15 godina i 4 meseca biran za A selekciju... Imaj to u vidu, jer postoji mogućnost da neće hteti...
Последње учитавање од dukiss дана 24 Мај 2015, 12:11, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Alexandar_81 пише:Mislim da nece moci vise od -7. Pricao sam ja sa Duletom vec, Dusan Vlahovic je jos uvek dete i pitanje je kako ce se razvijati. Sa visinom od 190cm odskace od ostatka ali sa godinama i njegova korpulencija vise nece biti tako nadmocan. Prema tome da sacekamo malo sa velikim ocenama. :yesko:
Влаховић није виши од 184цм.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Na Mocartu piše 190cm, na klipu njegove men. agencije 189. Odakle ti sad da nije viši od 184?
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

A bre ljudi, čovek još raste. :) Videćemo koliko će biti visok naredne godine, to nam je bitno...
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Gagi пише:Na Mocartu piše 190cm, na klipu njegove men. agencije 189. Odakle ti sad da nije viši od 184?
Најбоњи ортак(који брани у Звезди) има слике са Влаховићем, и нема теорије да је он преко 184-185цм, а рекао бих да је и нижи.Осим ако за месец дана није порастао до 190цм :zelenko:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

TheBigOneFCB, juce sam gledao polufinale Savo Milosevic kupa u Bjeljini i Milivoje Cirkovic je izjavio da je Vlahovic visok 190 i da vazi za jednog od najtalentovanijih igraca u Partizanu i da stasom podseca bas na Savu Milosevica, da se trudi da radi sto vise i da golove daje i nogom i glavom, ima neverovatnu kordinaciju i brzinu za igraca njegove visine, doduse nece ici u 2m posto ne trenira basket ali kazu da ce biti preko 193cm do punoletstva sto nije mala visina za spica. Ipak dete koje da 4 gola drugoj najboljoj ekipi u ligi nije za pocenjivanje. Dobice poziv u A selekciju cim za to bude vreme, niti je on NAPUMPANI Odegard niti smo mi Danska da pravimo vestacke fudbalere. -7 Dukiss pa cemo da ga ubacimo u prvi patch i bice ga, pa cekamo narednu godinu do tad ce se vec sve znati :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Ја се нисам бавио његовим квалитетом, већ само висином, јер ми је стварно тешко да поверујем да је он 190 на основу онога што сам видео.А што се тиче његовог ПА, сматрам да треба да буде најмање -8 кад се буде убацивао у базу.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Alexandar_81 пише:[pa cemo da ga ubacimo u prvi patch i bice ga, pa cekamo narednu godinu do tad ce se vec sve znati :yesko:
Vlahovic nece moci da udje u bilo koju verziju baze za FM2016, jer je godina rodjenja zaključana za preko 1999. Mogu da ga ubacim tek kada krene research za FM2017, tako da je sada bespredmentno što ovde gubite vreme na njega. Biće vremena.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

I ovu temu zaključavamo - selimo se na novi podforum!
Последње учитавање од dukiss дана 24 Мај 2015, 14:44, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Football Manager 2015 - Research”